Anmälda till Siljan Runt 2020 - #athomeedition2020 - 7 mil Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Tomas Larsson Älvdalen Man Älvdalen 1978
Magnus Hansson Man Älvdalen 1980
Christoffer Bjurenborg Man Åkersberga 1992
Christer Söderholm Man Falun 1957
Anders Nordenfors Man Gävle 1962
Katarina Blom Kvinna Gislaved 1976
Anders Törling Strängnäs CK Man Mariefred 1951
Maria Andersson Linköping Kvinna Linköping 1965
Sally jonsson Alnö Race Team Kvinna Sundsvall 1983
Madeleine Carlqvist Grönskåra Kvinna Grönskåra 1971
Tony Pettersson Bålsta ck Man BÅLSTA 1966
Robert Otterstål Team Utan Gränser Man Saltsjö-Boo 1979
Robert Hulthén Man Saltsjö-Boo 1969
Jörgen Otterstål Team Utan Gränser Man Saltsjö-Boo 1975
Magnus Emanuel Team Utan Gränser Man Åkersberga 1976
Linda Mattsson Segelsberga CK Kvinna Köping 1976
Anne Larsson Kvinna GÄVLE 1961
Martin Åberg Sportson CK Man Huskvarna 1978
lars edlund Suderrace Man HEMSE 1965
Felix Schinke Team Schwedenfreunde Man Osnabrück 1990
Peter Swartlinger Man Vendelsö 1970
Åsa Swartlinger Kvinna Vendelsö 1974
Kerstin Nordström Kvinna Gävle 1954
Kerstin Westergren Kvinna Sandviken 1954
Eva Pärt Kvinna Gävle 1955
Arne Mellqvist DGON Man Faugeres, Frankrike 1950
Johannes Gransell Grängesberg Man Grängesberg 1986
Nils-Gunnar Edvardsson Årsunda if Man Årsunda 1963
Göran Schönqvist Roslagsbro IF Man Norrtälje 1956
William Tassel Man Bromma 1985
Jan Sarnet Man Nacka 1971
Magdalena Petersson Kvinna Nacka 1968
Peter Kulneff 1955
Anita Mattsson Kvinna BORENSBERG 1961
Roland Mattsson Man Borensberg 1962
Kristina Samuelsson Mjölby ck 1965
Christer Samuelsson Mjölby ck 1961
Anette Wigren Clas Ohlson IF 1962
Christina Wigren Järbo IF 1967
Linn Ljungström 1986
Jonas Becker 1985
Ingela Davidsson 1970
Åsa Fredriksson Siljansnäs CK 1958
Peter Rosencrantz Siljansnäs CK 1959
Anders Lindström Papperslappens MBK 1953
lars englund saltsjöbaden 1943
Ann-Christine Nordqvist 1981
Anette Nilsson 1986
Anna-Carin Nordanberg 1967
Martin Gref Försvarets SK 1968
Lisa Larsson 1978
Karin Eriksson Rolf IK 1965
Linda Maltanski 1979
Jenny Johansson 1989
Carl Widman 1955
Annie Widman 1954
Carola Garrido Leiva BIF 1973
Jussi Hyvönen BIF 1967
Katarina Lindberg 1968
Ewa Björk 1970
Lars Renström 1966
Olle Knihs 1952
Gunnar Olsson Stora Tuna 1938
Birgit Olsson Stora Tuna 1942
Charlotte Winell 1982
Wilfried Alexandre CK Medvind 1946
Helene Hamberg 1967
Richard Sveningsson 1969
Christina Kopperud Lidköping ck 1963
ING-BRITT MARIANA ZETTERBERG Västerås 1949
LENA JOHANSSON HEBY AIF 1953
Anders Löfgren Adelsö IF 1951
Marita Glad 1961
Lenita Rytky 1963
Pontus Gjertz Umeå 1997
Bo Linnér Björknäsbussarnas IF 1966
Lena Hjelmtorp Edsvik 1957
Svenolov Hellqvist 1960
Thomas Söderberg TIF 1959
Kjell Westerberg Skuttunge sportklubb 1955
Håkan Rytterström Team Grappa 1953
Lennart Andersson Lycksele Lycksele 1949
Benny Östh Jägarnäs Cykelklubb Ludvika 1958
Elisabeth Lundström Umeå 1958
Esko Liimatta Team Grappa Torshälla 1954
Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla 1949
Jan Mårdh Team Grappa Eskilstuna 1956
Lars Björling Mockfjärd 1950
Elin Björling Skövde 1986
rolf holmgren saltsjö-boo 1951
Erich Altenberger saltsjö-boo 1941
Ronny Östring saltsjö-boo 1947
Gunilla Hommerberg saltsjö-boo 1954
Lotta Karlsson Surahammar 1970
Mats Karlsson Surahammar 1964
Vicktoria Sandström Vingåker Vingåker 1971
Ewa Andersson Morgongåva 1957
Julia Damström Rejlers IF Järfälla 1993
Hans ORNEVI 1956 STOCKHOLM 1956
Christina Müller Valbo 1967
Ulf Larsson Valbo 1965
Carina Andersson mora Mora 1960
Britt-Marie Fahlström Bålsta CK Bålsta 1956
Karl Tingström Tingan´s Måleri Uttran 1946
Catarina Sjöblom Brovallens IF Krylbo 1962
Eivor Berglund Knivsta CK Knivsta 1953
Karin Graaf Norhyttans athletklubb Sunnansjö 1959
Siwert Jansson Knivsta CK Knivsta 1949
Björn Andersson Nytorps Vänner Västerås 1945
George Södergren IFK SALA Sala 1945
Iréne Simonson Karlskoga 1962
Stefan Jerrelind Karlskoga 1963
Aino Leijon Rembo IK Avesta 1985
Rune Thomsson Stockholm Stockholm 1946
marcus olin munkedalshamn munkedal 1968
Robert Frisk GOTEBORG 1963
Jan-Erik Sjödin ABB IF Ludvika 1974
Ana Paula Sjödin ABB IF Ludvika 1976
Eva Kjellin Knivsta 1959
Per Högberg Marnes CK Ludvika 1968
Linn Löfman Bromma 1977
Steffen Magnor Hernes IL Hernes 1979
Sigve Magnor Hernes IL Hernes 2009
Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge 1964
Chatrine Harbom Janbo ck Vittinge 1965
Karin Graaf Orsa 1960
Anders Bergström Vintage steel road bikes bromma 1943
Birgitta Djusberg Schwarz Enviken Enviken 1951
Monica Djusberg Hofors Hofors 1949
Therese Bylund Hägersten Hägersten 1977
Britt-Marie Arvered Hägersten Hägersten 1952
Ulla Sundvall Borlänge 1961
Anna-Karin Lövgren Avesta 1969
Ulf Engström KUNGSÄNGEN 1951
Johanna Nordwinger Bromma 1987
Anders Sundström Rättvik Rättvik 1958
Björn Nordwinger Färentuna 1953
Lena Nordwinger Färentuna 1957
Hans Elven Team Hansarna Västerås 1945
Sarah Vikström Storvreta 1978
Till anmälan för #athomeedition2020 - 7 mil