Anmälda till Siljan Runt 2020 - Anmälan 12 mil - Siljan Runt Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 ulf lindow Lima if 1962
0 Maria Färje Hammar 1974
0 Mikael Hammar 1965
0 Torbjörn Andersson Vallentuna 1961
0 Jeanette Wass Andersson Vallentuna 1964
0 Jakob Andersdsoon Vallentuna 1994
0 Therese Oscarsson Vallentuna 1991
0 Per Wennerström TEAM Svenska Standardcyklar 1971
0 Nils Danmo TEAM Svenska Standardcyklar 1984
0 Jennie Vestlund TEAM Svenska Standardcyklar 1976
0 Patrick Mattsson Club Secure ViTarDetLugntEller 1974
0 Kristina Holm Cykelkedjan 1979
0 Lisa Nirell 1979
0 Alexander Haak 1974
0 Jorge Contreras Los Indios 1954
0 Sandra Meza Los Indios 1969
0 Cristian Contreras Los Indios 1976
0 Robert Bergman 1978
0 Patrik Törnros Team Törnros 1969
0 Ann-Sofie Törnros Team Törnros 1974
0 Julia Roording Roording bullet 1980
0 Ernst Roording Roording bullet 1972
0 Kerstin Wenngren Höga kusten cyklisterna, GCA 1967
0 Fredrik Uhrbom Clas Ohlson IF Clas Fixare AB 1971
0 Ola Winberg Clas Ohlson IF Clas Fixare AB 1971
0 Magnus Rydin Clas Ohlson IF Clas Fixare AB 1971
0 Andreas Sjöberg Clas Ohlson IF Clas Fixare AB 1971
0 Christoffer Tjulander 1990
0 Martin Vogt 1960
0 Stefan Williamsson team Fasterna 1958
0 christina åhman williamsson team Fasterna 1959
0 Bengt Peters 1949
0 Aramia Zakariasdotter Lag Frizzante 2.0 1967
0 Anette Andersson 1959
0 Anita Silen Åhlstrand Cykelkedjan 1960
0 Andreas Jansson Edsbyns SK-MTB 1990
0 Peter Engström 1957
0 Christian Ekberg The Cyclomaniacs 1965
0 Andreas Claesson The Cyclomaniacs 1971
0 Christer Edholm 1954
0 Daniel Risberg - Nils fanclub 1991
0 Ebba Björklund - Nils fanclub 1991
0 Benny Haglund Skogås CK 1965
0 Peter Hammarstrand Lidingö cykelklubb 1965
0 Kalle Arnell Ljusnedal 1952
0 Amanda Arnell Ljusnedal 1986
0 Roger Andersson 1964
0 Mats Lundqvist Team KBK CK 1952
0 John Lundström Onkologiska kliniken Örebro 1990
0 Tomas Kjällman Onkologiska kliniken Örebro 1988
0 Kent Andersson Onkologiska kliniken Örebro 1955
0 Sandra Heimonen Onkologiska kliniken Örebro 1986
0 arjan jacobs Motala AIF Bubbisarna 1970
0 Petra Nordström Harbo if 1971
0 Björn Johansson Harbo if 1966
0 Conny Johansson 1950
0 Gabriela Astudillo Itrim Täby Itrim Täby 1990
0 Baman Motivala Ingen ... 1969
0 Pernilla Olsson 1969
0 Stefan Lundgren 1967
0 Thérese Holm 1984
0 Ann Otterborg Maif Bubbisarna 1967
0 Gabbi Lindell Braatz MAIF Bubbisarna 1959
0 Jan-Christer Lindell MAIF Bubbisarna 1970
0 Fredrik Andersson Maif Bubbisarna 1969
0 Hans Hedlund Alfta ck 1965
0 Ove Hedlund Alfta ck 1960
0 Helena Nilsson Bergsklättrarna 1976
0 Mikael Thorslund Bergsklättrarna 1967
0 Jeanette Blomqvist Öka farten nu 1974
0 Linda Karlsson Stuvsta girls 1974
0 Roland Edvardsson Ingen 1956
0 Sten-olof Falk Viksta ik 1958
0 Pär Alm Skyttorps if 1965
0 Christina Stuifbergen Sidambah Mellansjö drafting 1957
0 Milla Lundman 1990
0 Nathalie Ledin 1987
0 Marielle Welander Lindgren IK Jarl Team MWL 1976
0 Michael Welander Lindgren IK Jarl Rättvik Team MWL 1970
0 Åsa Sundström 1967
0 Carl-Göran Bergström Dala XC 1953
0 Peter Jonsson Artega 1963
0 Mikael Pettersson Artega 1967
0 Jimmy Wallin Artega 1979
0 Benny Carlsson Artega 1960
0 Roger Björling Artega 1971
0 Ronny Östh Artega 1977
0 Ted Nummelin Artega 1973
0 Johan Bergling Artega 1984
0 Magnus Eklind - 1979
0 Bengt Christensen Karlskogacyklisterna 1955
0 David Schuman 1976
0 Tage Lundberg Haga Bikers 1954
0 Torbjörn Hult Ellevios Fritidsklubb 1960
0 Henrik Hult 1991
0 Anders Ersbjörs 1965
0 Bo Ragnarsson Vansbro AIZk SK 1960
0 Patrik Sättgren 1976
0 Bill Andersson 1953
0 Gun Andersson 1953
0 Björn Hellström 1972
0 Erik Thunberg Rookie CK Team Thunberg 1981
0 Emma Sundvall 1996
0 Kurt Vandingenen Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1971
0 Jan Andries Oldenkamp Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1966
0 Peter Arninger 1963
0 Paul Wied 1964
0 Seved Lindström 1966
0 Alexander Romin 1994
0 Viggo Rönnings 2005
0 Björn Rönnings 1971
0 Anders Pellas 1973
0 Ulf Ekström 1969
0 Christer Westergren 1951
0 Berndt Skoog Team Nolsokna 1955
0 Erik Carsjö Friskis&Svettis Stockholm 1948
0 Gabriella Bernhoff Friskis&Svettis Stockholm 1973
0 Keijo Uusikartano 1963
0 Anders Höglund 1961
0 Charles TRELOGAN 1988
0 peter svensson Mora ck 1963
0 Ulf Westergren 1985
0 Lennart Westergren Valskog 1955
0 Staffan Erikson Härkeberga cyckel klubb 1951
0 Lars Tillander Fredriksdals Motionsklubb 1968
0 Ole Johan Mohn Glåmdal SK Norge 1969
0 Linn Sofie Mohn Glåmdal SK Norge 2001
0 Lars Danils Smedjebacken 1955
0 Anna Arfors ... 1956
0 Olle Arfors ... 1959
0 KJELL NORDKVIST 1963
0 Henrik Lundstedt 1977
0 Peter Lundstedt 1947
0 Klas Rosenblad IK Rosenblad The Cyclomaniacs 1967
0 Fredrik Järrsten IK Järrsten The Cyclomaniacs 1967
0 Erik Holmberg Krokens cykelteam 1968
0 Peter Hammarberg 1967
0 Anders Bock Fredrikshof ... 1974
0 Björn Westergren 1982
0 fabio guidi 1977
0 Pontus Eckerman 1980
0 Sebastian Öhman Kenneths kennel och kebab 1982
0 Jan-Olov Andersson Kalle Pedal 1952
0 Karl Wahlstedt Kalle Pedal 1986
0 Christina Wahlstedt Kalle Pedal 1959
0 Dennis Skoglund Surahammars cykelklubb Kenneths kennel och kebab 1986
0 Anders Backlund Team Hufs Team Hufs 1982
0 Johan Linde Team Hufs Team Hufs 1982
0 Simon Tiefenthal Kenneths kennel och kebab 1986
0 Kim Björk Ramnäs CK Kenneths kennel och kebab 1981
0 Jan Lif 1955
0 Åsa Ingelgård 1971
0 Magnus Lundberg IF Åland 1952
0 Göran Bengtz IF Åland 1941
0 Magnus Haggårds Svarta Haesten CK 1972
0 Susanna Bergvall Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1979
0 Marie Stierna Atlas Copco IF Atlas Copco IF 1988
0 Catharina Hellman 1966
0 Anders Hellman 1969
0 Mats Wallman 1964
0 Cathrine Pedersen 1955
0 Veronica Mongård 1983
0 Johan Mongård 1987
0 Patric Stenberg 1964
0 Mathias Sandberg Vadstena Cykel Vadstena Cykel 1975
0 Roland Sjögren Rembo IK 1949
0 Kenneth Locknert Örby CK 1956
0 Ulf Allgren 1960
0 Jan Hurtig Hisingens ck 1962
0 maria Porsarp falun 1975
0 Thomas Mollberg 1965
0 Lars Back Örby CK 1950
0 Linn Randén 1984
0 christer nordkvist 1958
0 Mats Eriksson 1956
0 Wolfgang Streith Rembo IK 1955
0 Magnus Klint Siljansnäs skid och löparklubb 1961
0 Angela Gerlitz 1975
0 Kjell Gardarfve Visby 1960
0 Nerissa Jakobsson Kungsängen 1956
0 Clas Jakobsson Kungsängen 1959
0 Karin Nilsson Rimbo Cyklister 1976
0 Ann-Therese Kruhsberg 1955
0 Sussie Eriksson CSK Ludvika 1977
0 Patrik Gustafsson Team Sallie 1978
0 Carl-Arne Nilsson 1947
0 Kjell Andersson 1956
0 kent johannisson 1958
0 Beata Hagerud 1998
0 Alexander Glad Team Rebil 1980
0 Sofia Vähäsalo 1982
0 Jeanette Karlberg Cranky and Tyred 1964
0 Camilla Bing 1972
0 Salomon Mir Guru Meditation 1971
0 Jon Karlung Guru Meditation 1964
0 Per Strandberg Team Ibex 1962
0 Marianne Andersson 1972
0 Dan Banér 1952
0 Emma Nilsson Humlan & Jag 1977
0 Ulrika Sörqvist Humlan & Jag 1991
0 Håkan Dorsch Önnered 1958
0 Sandra Tingvall Systrarna Tingvall 1983
0 Natalie Reuterby Systrarna Tingvall 1985
0 Elina Duren Systrarna Tingvall 1988
0 Björn Ragnelind - AllstarsFalunRacer 1987
0 Johan Gahm l'équipe vélo 1976
0 Camilla Tollin Gahm l'équipe vélo 1981
0 Leif Tollin l'équipe vélo 1951
0 Marcus Tollin l'équipe vélo 1975
0 Jan Norén Örebrocyklisterna Örebrocyklisterna 1969
0 Yuttaporn Morpan 1969
0 Pontus Fahlström 1993
0 Erika Lundmark Galenpannorna 1978
0 Anna Andersson Galenpannorna 1975
0 Martin Jonsson 1986
0 Carina Isfelt 1968
0 jimmy hast svartbäckens old boys 1964
0 Kjell Persson Ärna IF 1963
0 Carina Gilberg Knivsta 1969
0 Bengt Åkerström Björknäsbussarnas IF 1954
0 Torbjörn Törnqvist Törnqvist 1968
0 Bertil Jönsson 1960
0 Ann-Christin Persson 1961
0 Bengt Hjärpe 1951
0 Yvonne Hjärpe 1958
0 Marie Lange Enköping AI 1956
0 Thorbjörn Lange Enköping AI 1946
0 Mats Millén Alnö race team 1968
0 Heli Björkman 1963
0 Pelle Björkman 1901
0 Johan Hallberg Fredrikshof CK Team Fånö 1968
0 Jonna Hallberg Team Fånö 1968
0 Marie Ahlenius Avesta 1901
0 Björn Henriksson Mora ck 1952
0 Maira Slokenbergs Fernö Rembo IK 1964
0 Martin Romby Axala 1969
0 David Romby Axala 1999
0 Magnus Gunnarsson Club Dynamo 1983
0 Lars Fredriksson Club Dynamo 1957
0 Håkan Bäckström 1972
0 Lars-Christer Andersson Lag Frizzante 2.0 1964
0 Charlotte Ryhre Lag Frizzante 2.0 1964
0 Anders Wilhelmsson Rembo IK 1945
0 Erika Sundin Mora CK 1983
0 David Humphreys Ingen ... 1964
0 Camilla Stenhoff 1986
0 Annika Schmitt 1986
0 Jan Myrbäck Vallentuna CK 1952
0 Jan Björk 1965
0 tarmo back Tampensallservice Tampensallservice 1962
0 Peter Holmqvist Tampensallservice Tampensallservice 1967
0 Thomas Alsin Tampensallservice Tampensallservice 1963
0 Jörn Nielsen Olles lag 1951
0 Erik Herngren De vandrande vålnaderna 1965
0 Anne Norrman Quality Team 1969
0 Håkan Jonasson 1964
0 Lars Porseryd Sollerö if 1945
0 Kenth Kilström 1969
0 Eva Bergling Säterbygdens ok 1956
0 Ove Skattman Gudö 1967
0 Jessica Skattman Gudö 1967
0 Roine Björk 1964
0 Gunhild Hansen Lag TomGun 1968
0 Tomas Eriksson Lag TomGun 1968
0 Estelle Näckborn 1994
0 Emma Prytz 1985
0 Anders Prytz 1985
0 Torbjörn Jämte Djurmo 1967
0 Sören Lindkvist 1948
0 Sonny Galmar Fredrikshof 1963
0 Anders Franzén FullerPride 1969
0 Jesper Kihlander 1987
0 Therese Jacobsson 1991
0 Hans Persson Örebrocyklisterna Örebrocyklisterna 1966
0 Marie Kyletoft Appeltoft 1966
0 Kristina Appelgren Appeltoft 1974
0 Gustaf Kangeryd Jönköping 1990
0 Birger Ehn Linköpings SK 1945
0 Niclas Ottosson 1965
0 Lars Eriksson Ab Karl Hedin If 1969
0 Håkan Sundberg Team IBEX 1970
0 Fredrik Messler 1987
0 Anette Hampus Springtime Sport Club 1969
0 Lars Thenander Thenanders Rör 1966
0 Thomas Thenander Thenanders Rör 1964
0 Johan Lundgren Gubbar i OTrim 1973
0 Robin Karlsson Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1991
0 Anna Laghem Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd 1996
0 Jennie Högfors ... 1983
0 Kristina Lycke 1990
0 Torbjörn Tallberg 1965
0 Malin Tallberg 1983
0 Fredrik Gustafsson 1983
0 Sara Svensson 2001
0 Ulrika Isaksson 1965
0 Göran Carlsson Västerås 1959
0 Sara Carlsson Lerum 1988
0 Thomas Olsson Notar CK 1951
0 Per Boström 1951
0 Thomas Centerström Vallentuna 1957
0 Håkan Olsson Bäver Team 1955
0 Angelica Edvardsson Edin IK Jarl Rättvik 1989
0 Pelle Lundahl Dimmornas Bror 1952
0 Per Nordström 1966
0 Thomas Lexberg Främmestads IK 1944
0 Dennis Lindahl 1980
0 Sofia Lindahl 1982
0 Håkan Karlsson Nyköpingsglasmästeri AB 1968
0 Henrik Pettersson Julita Triathlon Bikes of Bulls 1977
0 Ola Sundvall 1963
0 Tore Pettersson DGON 1953
0 Annika Sundvall 1963
0 Fredrik Beskow RIF hangaround 1993
0 mats berglund falun 1956
0 Anders Bengtsson 1970
0 Andreas Holmgren Matfors Lazyboys Team Eingren Bikers 1977
0 Fredrik Einarsson Matfors Lazyboys Team Eingren Bikers 1983
0 Martina Holm 1976
0 Åsa Fransson Falu CK 1973
0 Lena Cedrenius Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1960
0 Anette Löfgren Falu Cykelklubb 1972
0 Johan Lidman LIVE TO RIDE 1975
0 Linda Elingsbo Lidman 1976
0 Hans Lassbo Karlstad 1956
0 Per Hedlund 1949
0 Mia B Svensson Falu CK 1971
0 Helena Lundaahl 1969
0 Niklas Lundaahl 1970
0 Helene Hamberg 1967
0 Cecilia Carlsson CK Släta Ben 1967
0 Morgan Lexberg 1901
0 Maria Rickardsson 1966
0 Lena Henning 1963
0 Øinin Stav Tursyklistene Trondheim 1901
0 Joakim Nyberg 1965
0 Hans Källman borlänge 1946
0 Annika Lundmark - 1985
0 Eva Henriksson 1961
0 Arne Persson 1955
0 Johan Liefvergren Scaniaknegarna 1992
0 Anders Urefors Scaniaknegarna 1959
0 Roger Adolfsson Scaniaknegarna 1969
0 Peter Heikkilä Scaniaknegarna 1974
0 Thomas Jerning Scaniaknegarna 1972
0 Thore Petersson Fredrikshof Cykel 1958
0 Else-Marie Lundberg 1965
0 Marianne Sjögren 1949
0 Ann Almlöf 1965
0 Leif Ahlström Harbo if 1950
0 Ingalill Jansson-Ahlström Harbo if 1955
0 Sven-Ivan Johansson Borlänge 1949
0 Åke Johansson 1949
0 Linda Bergdahl AstraZeneca 1971
0 Thomas Fredriksson Härkeberga CK 1951
0 Birgitta Jexell skälbyligan 1950
0 Anders Päckos 1963
0 Hannele Päckos 1963
0 Eija Tobertin 1967
0 Peter Lindblom 1968
0 Marie Forsström Håsjön-Bergön 1968
0 Amanda Forsström Håsjön-Bergön 1995
0 Klas Forsström Håsjön-Bergön 1967
0 Mats Beskow RIF hangaround 1960
0 Erik Eng Vallentuna CK 1901
0 Åsa Liljekvist Vallentuna CK 1973
0 Maria Gullersbo Stora Skedvi IK 1963
0 Maria Nygren Tönnets CK Tönnets CK 1992
0 Kalle Hjorth Tönnets CK Tönnets CK 1989
0 Noa Hjorth Tönnets CK Tönnets CK 2000
0 Daniel Nygren Tönnets CK Tönnets CK 1989
0 Ida Forsberg SöderOmSöders 1981
0 Kjell Bergström Rembo 1948
0 Lars Edberg Uppsala 1957
0 Lotti Hammar 1957
0 Anders Hammar 1957
0 Anders Brolin Härkeberga CK 1955
0 Anneli Almbråten 1975
0 Rickard Hermansson 1974
0 Mauro Monge 1983
0 Lars Pettersson 1956
0 Peter Ekbacke Team P&P 1969
0 Petra Ekbacke Team P&P 1965
0 Monica Elsinga 1965
0 Hans Elsinga 1965
0 Robert Forsén Löthens GoIF 1967
0 Jan Wiklund Svegs IK Cykel 1960
0 Bogösta Ramlöw Finspång 1950
0 Sten-Erik Malmqvist Dala-Hus 1962
0 Åke Sörman Uppsala cykelklubb ... 1950
0 Agneta Johansson 1971
0 hans strindlund 1950
0 GEORGE SAMUELSSON Rullbo 1953
0 Göran Wiberg Fårö Cykel Fårö Cykel 1953
0 Sabina Jönsson 1989
0 Henrik Othelius 1965
0 Helena Othelius 1995
0 Roger *Ihrelius Rônn's Stugan's cykelpågar 1960
0 Gerd Lärfars Stockholm 1955
0 Esko Stadig Virsbo 1957
0 David Stadig Virsbo 1985
0 Bo Nordqvist Springtime sport club 1968
0 Tony Hällman Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1958
0 Sherko Eliassi Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1991
0 Marcelo Munoz Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord 1993
0 Stefan Dahlström Skanska Hus Stockholm Syd 1983
0 Anna Eklund Region Gävelborg 1975
0 Sam Bonnier Den Gamle och Navet 1959
0 Eva Karlsson Åkersberga 1953
0 Christine Hummelgård 1981
0 Fredrik Kalén 1978
0 Maria Wigg Venjans AIK 1971
0 Marie Lindholm Nilsson 1966
0 Mikael Wahlbom 1966
0 Niclas Johansson 1971
0 Daniel Österholm 1980
0 Jessica Lövgren Mora CK Dreamteam 1963
0 Anna Kalleberg Dreamteam 1976
0 Maria Agnäs Morgongåva 1981
0 Carl Pilblad Morgongåva 1980
0 Rune Agnäs Morgongåva 1949
0 Elisabet Wallklint Team Brutale 1957
0 Staffan DAHLBERG Tres Lobos 1971
0 Per Gustafsson Tres Lobos 1960
0 Göran Karlsson Tres Lobos 1959
0 Peter Jansson 1987
0 Sofie Bergsten Tibble Bikerchicks 1985
0 Hans-Peter Cleve Cykelklubben.se/Norsborg 1961
0 Ellén Ryen Born to Bike 1991
0 Erik Falk Born to Bike 1996
0 Ingela Svärd Team Medvind 1968
0 Mats Olsson Team Medvind 1967
0 Gabriel Bassula MoraCK 1986
0 Susanna Angantyr Västeränga cyklister 1976
0 Thomas Pilz Skebobruk 1964
0 Davide Erba Västerås CK 1982
0 Jan Lundberg 1966
0 Dan Ljungquist Bålsta 1953
0 Birthe Sand Team Sand 1961
0 Victor Sand Team Sand 1986
0 Bijan Alipour Latreh Insjön Gym ... 1963
0 Pernilla Wahlquist 1975
0 Peter Wahlquist 1971
0 Joakim Norestrand 1989
0 Stefan Larsson Rembo IK Avesta 1955
0 Lars Lindell Sävar ck 1961
0 Sven-Inge Eriksson Grangärdepsyklisterna 1964
0 Mats Andersson 1958
0 Eva-Lena Andersson 1965
0 Anders Thunberg Degerfors 1950
0 Robin Brolin Östra Aros 1986
0 Sören Törnberg 1962
0 Erik Stålbo Team Apfelstrudel Järfälla Team Apfelstrudel 1971
0 Helena Tirri Stålbo Team Apfelstrudel Järfälla Team Apfelstrudel 1971
0 Lars-Olof Jonsson Tidans IF 1953
0 Kjell Kalén 1953
0 Charlotte Lundqvist Lundqvist 2.0 1973
0 Carl Magnus Lundqvist Lundqvist 2.0 1974
0 Jezper Söderberg Team Jugen 1996
0 Nicklas Lord 1974
0 Charlotte Daniels 1978
0 Gittan Lokgård Mjälgen CK 1966
0 Linus Lokgård Mjälgen CK 2000
0 Molly Söderström Högling 0761674737 Alice&Ursula 1987
0 Olivia Söderström Högling Alice&Ursula 1993
0 Alexandra Kans Haren o hönan 1968
0 Isaac Sylvander Stadra IK Stadra IK 1973
0 Katrin Nazarbin Team Apfelstrudel 1971
0 Robert Linnarsson HURA Bikers 1955
0 Ismo Panula HURA Bikers 1963
0 Magnus Gelinder Ovidius Bygg CK Ovidius Bygg CK 1901
0 Magnus Thillberg Ovidius Bygg CK Ovidius Bygg CK 1964
0 Nina Collarp Team noll8orna 1990
0 Jenny Nilsson Team noll8orna 1990
0 Fredrik Schramm Team noll8orna 1987
0 Mats Eldebrant Charlottendalsgaraget Fridkvård 1957
0 Johnny Hellsten Ik segro 1955
0 bo larsson 1952
0 Chip Ziering Progress 1950
0 Ulf Nilsson Dorotea 1944
0 Erik Nordén Dala XC Ski team 1956
0 Christina Ellerau . 1966
0 Håkan Bystedt FullerPride 1958
0 Per-Anders Norell FullerPride 1956
0 Cecilia Malm Leksand 1982
0 Stefan Sjökvist 1954
0 Göran Wigert Leksand 1958
0 Erik Kangeryd Jönköping 1958
0 Christer Söderberg 1966
0 Klas Palm 1964
0 Teemu Sulin 1967
0 Anette Sulin 1964
0 Jan Öhlin 1958
0 Fredrik Wachtmeister Den gamle och Navet 1959
0 Terje Frost Hellström Älvdalens CK 1959
0 Pär Fredriksson Örebrocyklisterna Örebrocyklisterna 1970
0 Jan Christians Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1960
0 Lotta Berglund-Christians TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1901
0 Kerstin Svensk Kjellberg 1950
0 Matti Duvaldt 1950
0 Anders Grahn A Grahn Juridik AB Slowtrampers 1952
0 carl lewenhaupt Den Gamle och Navet 1958
0 Lars-Olof Borking Energihuset i Norberg 1942
0 Kari Katainen Energihuset i Norberg 1961
0 Fred Eriksson Energihuset i Norberg 1944
0 Lars Karlsson Energihuset i Norberg 1953
0 Mikael Falkenstöm Energihuset i Norberg 1957
0 Maria Laggar Team revansch 1968
0 Eva Jalking Team revansch 1969
0 Susanna Nilsson 1972
0 Håkan Lars Mattsson lugnetvägens ck 1955
0 Sebastian Mattsson lugnetvägens ck 1990
0 Anders Lidefelt Den Gamle och Navet 1959
0 Mariana Borkowski Lindecyklisterna 1963
0 Henrik Sjögren Den Gamle och Navet ... 1959
0 Annika Persson CK Bundet CK Bundet 1976
0 Hans-Olov Blom SATS 1956
0 Roger Pers 1967
0 Gunnar Wormbs 1965
0 Charlotte Wormbs 1967
0 Thomas Mårding 1963
0 Åsa Mårding 1977
0 Marie Jansson Gran 1968
0 Peter Jansson 1964
0 Hans Baggens Rättvik 1949
0 Marianne Gröning Rättvik 1951
0 Klas Eckervald Teradata Teradata 1970
0 Malin Eckervald Södertörns Högskola 1971
0 Anders Sjöberg 1944
0 Lars-Eric Berg Sundbäck CK 1942
0 Björn Hedlund Sundbäck CK 1942
0 Bo Linnér Björknäsbussarnas IF 1966
0 ingela lispers 1958
0 Thomas Jedeberg 1958
0 Johan Davidsson Igelsta Bikers 1979
0 Elisabeth Peltomaa Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1973
0 Adam Lindström Valbo Bikers 1999
0 Birgitta Svensson 1961
0 Joachim Hagström 1969
0 Lars Kalén solna 1964
0 Niklas Blomqvist Blomqvistarna 1954
0 Ida Niss-Blomqvist Blomqvistarna 1981
0 Karin Niss-Blomqvist Blomqvistarna 1956
0 Maja Blomqvist Blomqvistarna 1990
0 Joel Quintino Blomqvistarna 1983
0 Hans-Erik Karlsson Korpen Eskilstuna 1949
0 Marianne Bedoire Team Rännilbo 1967
0 Leif Sönnert Team Rännilbo 1960
0 Tommy Gustafsson korpen Eskilstuna 1952
0 Denise Törnblom 1985
0 Roger Malmgren 1951
0 Claes Andersson Motala AIF skidor 1952
0 Martin Marklund Örebro cyklisterna 1961
0 Per-Arne Wahlstedt 1901
0 Johnny Berg 1968
0 Mats Brämming 1955
0 Lars Hagstedt 1961
0 Gareth Torrington Portishead Cycling club 1975
0 Ola Bengtsson Åmåls Cykelamatörer 1964
0 Mark Amos Enköpings CK 1972
0 Maria Eriksson Enköping CK 1978
0 Åsa Sundell 1966
0 Sören Hamberg 1963
0 Bengt Bror Emil Hildebrand Stockholm City Triathlon 1969
0 Rebecka Hagblom Team Hagblom 2000
0 Åke Gustafsson Bålsta 1954
0 Rickard Woll CK Bundet CK Bundet 1975
0 Jonas Svanström Team Alfa laval 1901
0 Kent Eriksson Åmåls cykel amatörer 1952
0 Johan Eriksson Team Alfa Laval 1974
0 Dan Karlsson Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1963
0 Pär-Arne Eriksson Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1963
0 Thomas Plahn Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1958
0 Johan Hagblom Team Hagblom 1965
0 Karin Hagblom Team Hagblom 1966
0 Kerstin Tegbrant Spårvägen Ride of Hope Spårvägen 1962
0 Gunnar Tegbrant Spårvägen Ride of Hope Spårvägen 1961
0 Linnea Carlsson Skarpnäcks OL 1955
0 Alice Kåver 2000
0 Thomas Lidell HEBA Fastighets AB 1971
0 Johan Mossling Vallentuna CK 1960
0 Lena Hedblom Team Hedblom 1957
0 Torgny Hedblom Team Hedblom 1958
0 Johan Hårleman Essity korpen 1963
0 Charlie Hårleman Björknäs buss 1994
0 Anna-Carin Jonasson Juhlen Team Julle Team Julle 1960
0 Jan-Owe Juhlen Team Julle Team Julle 1960
0 Marie Carlson Fredrikshof IF Cykelklubb 1964
0 Lisethe Karlsson Team Karlsson Team Karlsson o co 1991
0 John Ericsson Team Karlsson Team Karlsson o co 1986
0 Dan Karlsson Team Karlsson Team Karlsson o co 1961
0 Kristina Andersson Tierp cykelklubb 1972
0 Heidi Magnessen 1968
0 Lars Faijersson 1957
0 Ronald Asplund 1972
0 Niclas Johansson 1990
0 Annethe Lövgren Team Selma 1988
0 Patrick Lövgren Team Selma 1986
0 Malin Nordsten JD cyklisterna JD cyklisterna 1988
0 Rolf Lindroth Mångbergs CK 1949
0 Torbjörn Ulstrup Ullvi cykelklubb 1958
0 Urban Konradsson Botes 1971
0 Robin Juhlin Juhlins Bygg AB 1989
0 Hans Carlsson Igelsta Bikers 1960
0 Birgitta Lindh Igelsta Bikers 1959
0 Monica Banck IFK Mora Annmo 1954
0 Krister Perrolf Team Gabbe 1962
0 Sadeem Perrolf-Haque Team Gabbe 1985
0 Rickard Vikberg KERC 1955
0 Eva Vikberg KERC 1954
0 Kenneth Larsson KERC 1954
0 Christina Larsson KERC 1954
0 Sven Bohlin Umeå 1952
0 Eva Blomquist Umeå 1952
0 Martin Englund Umeå 1983
0 Ewa Åslund 1959
0 Kerstin Nyegårdh Östra Kyrkbyns cykelklubb 1956
0 Åsa Sternbrink Uppsala Masterssimklubb 1949
0 Anita Olsson Uppsala Mastersimklubb 1948
0 Lena Kulling PK Design PK Design 1968
0 Patric Kulling PK Design PK Design 1967
0 Jan Falk I rörelse 1950
0 Ylva Spaton I rörelse 1960
0 Joel Banck Mora 1987
0 Troels Poppe konKristinehamns CK Brother from another 1985
0 Anna Wallin Team Wallin 1988
0 Emelie Wallin Team Wallin 1992
0 Stefan Högberg Bjuråker 1955
0 Inger Uhrdin 1965
0 Jonas Sundqvist Bromma Gubbklubb Team Halvdana 1985
0 Karl-Gustaf Fredholm 1962
0 Kent Fernkvist PICK (Portocolom international cykel club) 1964
0 Monica Lindh Igelsta Bikers 1957
0 Peter Buia Igelsta Bikers 1949
0 Lars Persson 1962
0 Anette Lindqvist Persson 1965
0 Jan Carlsson Östra Kyrkbyns CK 1956
0 Håkan Karlsson Portocoloms Internationella Cykelklubb 1957
0 Olle AXELL Östra Kyrkbyns Cykelklubb 1956
0 Lennart Åslund Åsarna IK 1960
0 Billy Holm Hammarby IF 1951
0 Håkan Broman IFK Mora 1962
0 Rasmus Nordqvist Spekeröd 1990
0 Magnus Grundskog Folkes 1956
0 Ola Alm Nynäshamn 1964
0 Elisabeth Skol-Ekrady Team Skol 1966
0 Javad Ekrady Team Skol 1964
0 Lars Lindberg heby cykel 1958
0 Maria Ernlund Knivsta CK 1966
0 ante andersson Vikas Sadelnötare 1947
0 Jan-Erik Bergqvist Vikas Sadelnötare 1949
0 Anna-Lena Skol Team Skol 1965
0 Lars Niklasson Team Skol 1967
0 Jonas West 1980
0 Morgan West 1951
0 Helena Pechan Cyclic 1973
0 Simon Pechan Cyclic 2002
0 Elsa Pechan Cyclic 2004
0 Göran Ankerblad Vikas Sadelnötare 1951
0 Patrik Petersson Stenungsund bike riders 1970
0 Thomas Lidström 1968
0 Agneta Källström 1946
0 Leif Källström IFK Sala 1942
0 Leif Andersson IFK Sala 1944
0 Mikael Andersson 1984
0 Alexander Johannesson Sova IF 1990
0 Susanne Granath Ride for fun 1962
0 Marianne Grimler Ride for fun 1956
0 Peder Granath Ride for fun 1958
0 Eva-Lena Lindenblad Ride for fun 1962
0 Gunnar Hjelm 1949
0 Marie Arnér Folkes 1959
0 Roes-Marie Eriksson 1965
0 Claes Eriksson 1959
0 Rolf Karlzohn 1941
0 Per Andersson Rejlers IF 1960
0 Marie Sköldebrand 1954
0 Bo Gasslander 1955
0 Birgitta Hermann BMS Järfälla 1963
0 Susanne Mattsson BMS Nykvarn 1958
0 Mikael Lindquist BMS Järfälla 1959
0 Nichlas Sparring Gävle Ca Skutskär 1973
0 Gunnar BRUHN Kvarnsvedens GoIF BORLÄNGE 1944
0 per-erik axelsson våmhus 1954
0 Sonja Ritter Wall Uppsala Mastersimklubb Uppsala 1954
0 GÖRAN WALL Uppsala Mastersimklubb UPPSALA 1953
0 Christer Nordqvist Team Skotthed Jörlanda Trampers Jörlanda 1970
0 Charlotte Verbaan Malmö 1955
0 Hans Verbaan Malmö 1954
0 Sofia Hatzikonstantinidou Eskilstuna IK Eskilstuna IK Tyresö 1964
0 Erling Engvik Privat Heimdal 1952
0 Jerry Nordqvist Spekeröd Spekeröd 1965
0 Martin Andersson NF Teknik & Data AB BROMMA 1969
0 Stefan Mäler NF Teknik & Data AB BROMMA 1971
0 Jimmy Bast NF Teknik & Data AB Bromma 1981
0 Mette Kylgård HERADSBYGD 1967
0 Roger Kylgård Heradsbygd 1965
0 Birger Opberget Heradsbygd 1941
0 Helena Ramqvist Björklinge 1969
0 Johan Ramqvist Björklinge 1971
0 Frederik Smith Heba Hägersten 1901
0 Jan Hårleman HEBA Farsta 1962
0 Marika Henckel Tilling Uppsala Mastersim Uppsala 1951
0 Hanna Fredholm Herrängens CK ÄLVSJÖ 1971
0 Per-Olof Norén IK Fet Atlet IF Fet Atlet Bromma 1973
0 Mats Norén IF Fet Atlet Bromma 1975
0 Kristin Hammerman IF Fet Atlet Bromma 1974
0 Elisabeth Lundström Nytorps vänner Umeå 1958
0 Pelle Magnusson PMSAB Färila 1947
0 Blanca Delicado Grandal Team españolas Sundbyberg 1979
0 Mayte Pach Aige Team españolas Stockholm 1974
0 Anna Stråhle Tranås 1973
0 Annika Pettersson NORBERG 1901
0 Kaj Wicklander Seb if Älvsjö 1952
0 Peter Björklund Peppes kusiner Handen 1962
0 Torbjörn Leinestrand MENTORGRUPPEN Tystberga 1954
0 Charlotte Hansson Nacka 1962
0 Elisabeth Sundberg Nacka 1962
0 Ken Norberg Knivsta CK Knivsta 1947
0 Rickard Jonsson Stadra IK Bro 1981
0 Josefin Gahmberg Gahmarna Gahmarna Johanneshov 1985
0 Martin Gahmberg Gahmarna Gahmarna Johanneshov 1977
0 Maria Örn SÄTER 1982
0 Yngve Lind Ekerö Ekerö 1947
0 Josefine Svensson Team ”En baggis” Trångsund 1972
0 Thomas Larsson Team ”En baggis” Trångsund 1971
0 Ewa Bergfast Team ”En baggis” Trångsund 1973
0 Janne Bergfast Team ”En baggis” Trångsund 1967
0 martin Larsson Kulla Gårds CK Vallentuna 1974
0 Jörgen Thorin Lekebergs IF Vintrosa 1973
0 Hans Junglert Axa Borlänge 1960
0 Willy Lundkvist Rônn's Stugan's cykelpågar Västerås 1946
0 Jan Sjöberg Revanschen Örnsköldsvik 1963
0 Ingela Rahm Sk Bore Cykel Torsby 1957
0 Andreas Jönsson Borlänge 1982
0 Lars-Olof Nordqvist Fyra Gubbar Uppsala 1952
0 Fredrik Loven U Väsby 1967
0 Staffan Söderholtz Rönn’s Stugan’s Cykelpågar Västerås 1948
0 Christina Vendel CK Bundet CK Bundet Lidingö 1962
0 Kajsa Lidbjörk CK Bundet CK Bundet Lidingö 1974
0 Ulf jernetz CK Bundet CK Bundet Lidingö 1970
0 Peter Boström CK Bundet CK Bundet Lidingö 1957
0 Folke Hedin Mora ck Mora 1955
0 Hans Robertsson Västerås 1983
0 Tobias Thor Västerås 1988
0 Carl Sjöberg Revanschen Uppsala 1979
0 Göran Sjöberg Revanschen Köping 1955
0 Louise Wenne Säters Advokatbyrå BROMMA 1990
0 Susanne Weigl Team Prosecco Enhörna 1960
0 Johan Evsäter Fredrikshof Team Prosecco Älta 1966
0 Helena Evsäter Team Prosecco Team Prosecco Rönninge 1969
0 Thomas Evsäter Team Prosecco Team Prosecco Rönninge 1955
0 Mikael Björkman Åmåls Ca Åmål 1968
0 Lars Gunnars Orsa Orsa 1901
0 Björn Jonsson Orsa Sk ORSA 1964
0 Jörgen Söverstad Pilsnerklubben Avesta 1965
0 Ulf Bengtsson Johanneshov 1964
0 Owe Sikhammar Avesta 1947
0 Jörgen Berger AB Karl Hedin IF Avesta 1972
0 Emmaliz larsson Team bubbel johanneshov 1989
0 Emilia Hårdén Team bubbel Farsta 1995
0 Mona Khalidy The Force Awakens Stockholm 1978
0 Kristina Rinke The Force Awakens Stockholm 1962
0 Patrik Dahlström Morgårdshammars IF Ludvika 1966
0 Ulf Gelberg Team Flygteoriskolan Västerås 1968
0 Martin Ingfeldt Team Flygteoriskolan Upplands Väsby 1977
0 Jenny Möller SöderOmSöders Älvsjö 1982
0 Peter Wallin Björknäsbussarnas IF Värmdö 1967
0 Tina Wallin Björknäsbussarnas IF Värmdö 1970
0 Anders Hagstedt Trosabygdens Cyklister Mölnbo 1952
0 Lars Wallin Falun 1955
0 Thomas Nyberg Djurgårdsfamiljen SEGELTORP 1974
0 Olle Sternbeck Stockholm 1961
0 Bengt Pettersson Mölnbo 1956
0 Oscar Lidbeck Svea Lidingö 1968
0 Lars-Olof Eklund Avesta 1950
0 Hans Ersson Norbergs ck Norberg 1964
0 Andreas Eklund Skogås 1976
0 Mats-Ola Jesperson Ringmuren CK VISBY 1960
0 Carina Karlsson team karlsson Västerfärnebo 1967
0 Anders Karlsson team karlsson Västerfärnebo 1967
0 Jonas Sjöberg Djurgårdsfamiljen Huddinge 1968
0 Torbjörn Andersson MALMö 1948
0 Karl-Erik Strandberg Team KE Upplands Väsby 1953
0 Lena Strandberg Team KE Upplands Väsby 1957
0 Lena Ehrling Gävle CA Gävle 1984
0 Henrik Söderblom Vallentuna 1973
0 Anne-Marie Boström Stockholm 1958
0 Anders Engstrand Vaxholm 1960
0 Åke Karlsson VENDELSÖ 1950
0 Roine Helin ck wänershof vänersborg 1954
0 Maria Nilsson Ck wänerhof Vänersborg 1976
0 Marianne Ericsson Spårvägen Cykel Segeltorp 1967
0 Stig Johansson Svea Täby 1979
0 Ylva Karlsson Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1959
0 Egon Karlsson Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1946
0 Julia Damström Rejlers IF Järfälla 1993
0 Malin Ohlsson Järfälla 1962
0 Carina Wikman Hugin IF Upplands-väsby 1973
0 Marko Oksa NCC if Upplands-väsby 1971
0 Patric Wärnsäter Team Kungälv Mölnlycke 1967
0 Ulf Nyman Saltsjöbaden 1956
0 Eva Nyman Saltsjöbade 1956
0 Maria Fager Saltsjöbaden 1985
0 Eric Brammefors Hässelby 1979
0 Joakim Karlberg Team Kungälv Kungälv 1964
0 Jan Junell team ormsalva Rättvik 1956
0 Kennet Morin Spårvägen CF Huddinge 1954
0 Annika Morin Spårvägen CF Huddinge 1957
0 Sven Söderholm FK Slujkely Sorunda 1948
0 Patrik Åslin Team Snigeltorp Hägersten 1967
0 Mia Lundgren Åslin Team Snigeltorp Hägersten 1966
0 Johan Lind Hägersten 1972
0 Leif Moltzer Värmdö 1954
0 jan-Erik Gustafsson Bäver Team Saltsjö-Boo 1956
0 Mårten less Bäver Team lidingö 1957
0 Niklas Larsson Team Bonik Falun 1977
0 Bo Larsson Team Bonik Gävle 1952
0 EVA LISTI Team Listi Team Listi SPÅNGA 1962
0 Lars Listi Team Listi Team Listi SPÅNGA 1957
0 Kalev Tammemäe VCK Västerås