Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

Anmälan 7 mil - Orsasjön runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Carina Holmberg
0 Pia Hult Nikkarinen
0 Jacob Sidambah Stuifbergen Bikers
0 Pär Söderqvist
0 Ingela Söderqvist
0 Jonas Becker
0 Ulla Ryberg
0 Hans Ryberg
0 Åsa Ringsbacka RCS
0 Cecilia Montelius
0 Göran Grivner Björknäsbussarnas IF
0 Anna-Karin Perjons
0 Viveka Frankendal
0 Magdalena Sörling Team Riset Riders
0 Daniel Torris Team Riset Riders
0 Helen Sörling Team Riset Riders
0 Britt Edholm
0 Markus Berggren
0 Carina Karlsson
0 Mari Isacson
0 tomas boman HiG
0 Pär Lindblom
0 Magnus Bisi Mariestad
0 Görrel Espelund
0 Ingela Davidsson
0 göran jansson
0 Kerstin Enström
0 Kajsa-Stina Gyllenvåg
0 Jane Pettersson LPJ Advice Uppsala
0 Bosse Berglund Egen
0 Monica Berglund Egen
0 Bert Karlbom Orsa Lås Far & son
0 Jonas Karlbom Orsa Lås Far & son
0 Maria Odelius
0 Rose-Marie Karlsson
0 Martin Olsson
0 Susanne Pettersson
0 Linda Pettersson
0 Patrik Johansson
0 Lillemor Laestander
0 Peter Bergman
0 Ali Keyoon
0 Åsa Fredriksson Siljansnäs CK Team1
0 Peter Rosencrantz Siljansnäs CK Team1
0 Eva-Britt Bergström
0 Lillemor Brantefors Hammarö
0 Agneta Hansson
0 Anders Hansson Stadsbudskåren Carlstad Stadsbudare
0 Andreas Brattström
0 Angelos Chatziparasidis
0 Jan Andersson Tureberg
0 Anne Andersson Tureberg
0 Mikaela Björk Mälarenergi Elnät
0 Koppany Tibor Szabo -
0 Melanie Prinsloo
0 Eva Andersson
0 Anders Lindström Papperslappens MBK
0 Fritz Catarina
0 Ann-Catrine Hansson
0 Ann-Christin Karlsson
0 Susanne Widing The Avengers Team Avengers
0 lars englund saltsjöbaden
0 Johanna Persbo CK Leif
0 Fred Johansson Torslanda
0 Kristofer Lundin
0 Alexandra Högblad Sandvikens CK
0 Hans Darlöf SweDala Bikers
0 Kurt-Åke Sjöström Gimonäs CK
0 Tomas Holmgren Stöcke ts järnet
0 Sofia Norling
0 Tommy Lövgren Släkten är värst
0 Ann-Christine Nordqvist Släkten är värst
0 Anette Nilsson Släkten är värst
0 Fredrik Haraldsson Släkten är värst
0 Maria Trång
0 Anna Hansson
0 Maria Trång
0 Evelina Holm Stuifbergen Bikers
0 Adam Sidambah Stuifbergen Bikers
0 Tobias Lidberg Punkan IF
0 Olivia Lidberg Punkan IF
0 Birgitta Lagerstedt Team lagerstedt
0 Leif Lagerstedt Team lagerstedt
0 Hans Rytter ML Sports Club Falun
0 Nadine Luxenburg Stuifbergen Stuifbergen Bikers
0 Isabelle Kindahl
0 Elisabeth Bergström IK Hinden
0 Mats Emilsson
0 Katarina Emilsson Offerdals sk
0 Larsåke Jonarv
0 Anna-Carin Nordanberg
0 Margareta Andersson Team Härsnäs
0 Pia Ågren Sjöström Team Härsnäs
0 Eva-Marie Strandberg
0 Maria Puiras söderfors ck
0 Martin Gref Försvarets SK
0 Cecilia Gustafsson
0 Magnus Gustafsson
0 Camilla Widlund Team Axel
0 Patrik Widlund Team Axel
0 Karin Sandberg Team Axel
0 Håkan Sandberg Team Axel
0 Christer Busk Malung
0 Annelie Lundin-Zumpe UCK
0 Torbjörn Lundin UCK
0 Moa Lundin Ok Linné
0 Andreas Lundin Ok Linné
0 Lisa Larsson
0 Lena Löthman
0 Magnus Bergman Vaxmora
0 Karin Eriksson Rolf IK
0 Olivia Englund
0 Santiago Masias
0 Helene Wallén
0 Stefan Wallén
0 Catarina Björk Sälentaxarna
0 Ann-Sofi Göransson Hurtkullorna
0 Kjell Göransson
0 Wilhelm Arnör
0 Rhea Arnör
0 Charlotte Bergheden skälbyligan
0 Alan Celiker Cykla på!
0 Shemal Celiker Cykla på!
0 Ulla Markström
0 Karin Örnsten Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Mats Ekström
0 Maria Hammarström Östersund
0 Zdenka Trlicik Löaborn CK Tjeckien
0 Veronika Wahlund Ösa CK Tjeckien
0 Kurt Mattsson
0 Annelie Eklöf
0 Anders Hansson
0 Thomas Larsson
0 Linda Maltanski
0 Esther Pino
0 Mikael Wester Stockholm City Triathlon Claras supporterteam
0 Maria Herwart Claras supporterteam
0 Per Olsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Kelly Langpap Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Christina Larsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Karin Holmquist Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Karin Staveus Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Michael Larsson Värmdö IF
0 Irene Larsson Almberg Värmdö IF
0 Jonas Larsson Almberg Värmdö IF
0 Anna Lundin
0 Gunmari Söderbom Jonarv
0 Karin Söderberg I och K
0 Mikael Fohrman Fredrikshof
0 Helena Stenberg Fredikshof
0 Thure Eriksson Lag TomGun
0 Erik Hansen Lag TomGun
0 Anita Bakken Trysil SK
0 Madicken Svensson
0 Ronja Olsson
0 Andreas Johansson
0 Monika Persebo
0 Per Gunnar Persebo
0 Annette Hamberg
0 Eva-Lena Ahlström Hermansson
0 LENA WALLGREN
0 Ingela Nilsson I och K
0 Allan Hennius Täby Enskilda Gymnasium
0 Sara Bengtsson
0 Elis Franzén
0 Bo Nilsson
0 Leif Jansson
0 Martina Sjåstad Tranemo CS
0 Åke Andersson Team Protes
0 Åse Andersson Team Protes
0 Marie Hindersson Team Protes
0 Lars Hindersson Team Protes
0 Lotta Björkman
0 Sofia Karlsson
0 Anders Olsson Muskö IF
0 Eva Svanberg Järfälla
0 Malin Jansson
0 Anders Hammar Ludvika
0 Åsa Hammar Ludvika
0 Pernilla Sandberg Galenpannorna
0 Sara Helgesson Galenpannorna
0 Kenneth Jonsson FORSBACKA
0 Mikael Almgren Strömsbro
0 Mikael Hedman Forsbacka IK
0 Lotta Hakelius
0 Jenny Johansson
0 Mattias Johansson
0 Patrik Hermansson Hermanssons på cykel
0 Alexandra Hermansson Hermanssons på cykel
0 Estelle Hermansson Hermanssons på cykel
0 Eva Hermansson Hermanssons på cykel
0 Melker Hermansson Hermanssons på cykel
0 Kjell Hermansson Hermanssons på cykel
0 Garnet Becker Stockholm Exergi AB
0 Ambjörn Becker
0 Carl Widman
0 Annie Widman
0 Carola Garrido Leiva BIF
0 Jussi Hyvönen BIF
0 Camia Romby Axala
0 Jakob Romby Axala
0 Sara Stråt
0 Mattias Fredin
0 Raimo Portamo Bålsta
0 Katarina Lindberg
0 Mona Wikborg
0 Ewa Björk
0 Siv Thyselius Västerås cykelklubb
0 Stefan Hedström
0 Jasmine Gustafsson
0 Eleonor Eriksson Ik Rex
0 Christina Neuman Riddarhuset
0 Louise Ribbing Riddarhuset
0 James Britton Team Salt och Senap
0 Anders Renström
0 Lars Renström
0 Yvonne Bengtsson Korsnäs IF SK
0 Anders Bengtsson Korsnäs IF SK
0 Grund Isak Bengtsson Falu CK
0 Christer Hult
0 Kjell Andersson Fredriksdals motionsklubb
0 Ulrika Eriksson IK Rex
0 Olle Knihs
0 Gunnar Olsson Stora Tuna
0 Birgit Olsson Stora Tuna
0 Raija Ekström
0 Göran Jacobsson Far och dotter
0 Gösta Edvardsson Vikarbyn
0 Sten-Rune Lundin Nygrannen roddklubb
0 Cecilia Borg Nygrannen roddklubb
0 viveka Ek
0 Kjerstin Allard Petrelius
0 Klas Jordell Hjultomtarna
0 Camilla Lindgren Hjultomtarna
0 Oscar Frykholm
0 Mats Jordell Hjultomtarna
0 Bengt Wernblom Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord
0 Johan Ericsson Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord
0 Charlotte Winell
0 Gunilla Ljungqvist Team Ljungqvist
0 Magnus Ljungqvist Team Ljungqvist
0 Ingalill Brus
0 Ann-Christine Centerström Vallentuna
0 Marie Mellhorn
0 susanne Karlsson Nyköpingsglasmästeri AB
0 Ylva Schepner Team Ewylva
0 Katerina Knutsson
0 Matilda Knutsson
0 Thomas Knutsson
0 Annika Berbres Korsnäs if
0 Ulrika Andersson
0 Anne Edvall
0 Wilfried Alexandre CK Medvind
0 Anette Ingels
0 Ted Lidman
0 Therese Fredin
0 Steinar Alstad Tursyklistene Trondheim
0 Thomas Ståhl Rejlers
0 Leena Elingsbo
0 Richard Sveningsson
0 Anneli Lundin Transtrand
0 Mikael Stefansson Transtrand
0 Björn Nääs Laknäs CK
0 Erika Spegel-Nääs Laknäs CK
0 Christina Bergheden skälbyligan
0 Johny Jexell skälbyligan
0 Maria Berglind Håsjön-Bergön
0 Rune Berglind Håsjön-Bergön
0 Anna Berglind Håsjön-Bergön
0 Margareta Kant Beskow RIF hangaround
0 Bengt Abrahamsson Danab
0 Ramiza Bellanius Danab
0 Lennart Hävelid Härkeberga CK
0 Pia Svahn
0 Sven-Erik Svahn
0 Jonas Ahlzén Wallheden & Ahlzén
0 Nils Wallheden Wallheden & Ahlzén
0 Malin Ramström Ogan Sunshine riders
0 Susanna Åkerlund Ogan Sunshine riders
0 Gunilla Malmqvist Dala-Hus
0 Christina Kopperud Lidköping ck
0 Äsa Lanneros
0 Lena Wiberg Fårö Cykel Fårö Cykel
0 ING-BRITT MARIANA ZETTERBERG
0 orvar johansson falun Ensam är stark
0 LENA JOHANSSON HEBY AIF HEBY KARNEVALSGÄNG
0 Marita Stadig Virsbo
0 Fredrik Pellas Ingen
0 Rolf Eriksson Ingen
0 Robert Palmberg Skanska Hus Stockholm Nord
0 Gunnar Palmberg Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Per Hellman Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Bengt Odèn Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Mikaela Ravelius Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Johanna Lindenkäll Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad
0 Sissel Widehag Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad
0 Ida Eklöf Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad
0 Bengt Tegre' MRS Lag 1