Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

Anmälan 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Rolf Carlquist Pumpade däck Älvsjö 1961
0 Mikael Hall Cogs and grogs Johanneshov 1982
0 Pär Westberg SK Bore Cykel TORSBY 1971
0 Bengt Svensson Pumpade Däck Älvsjö 1963
0 Pär Listi Sköndal Sköndal 1965
0 Annica Öberg Sköndal Tullinge 1969
0 Jonas Kjellmert Miedelhof Bikers in Need Stocksund 1971
0 Jan Larsson Pumpade däck Uppalnds Väsby 1957
0 Peter Annerback Göteborgs Hamns Idrotts förening Åsa 1970
0 Jonas Jansson Falu Stigcyklister FALUN 1972
0 Olof Karnros Finspångs Cykelamatörer Finspång 1947
0 Peter B Andersson Lag Snygg Lag Snygg Sala 1968
0 Jeanette Rosenfeld Lag Snygg Lag Snygg Sala 1967
0 Johan Stiby Blåbär Stockholm 1973
0 Patrik Wallin Easy riders Vendelsö 1983
0 Christian Blomster Team Easyriders Easy riders Stenhamra 1971
0 Johan Wallbom Easy riders specialfastigheter Easy riders Johanneshov 1982
0 Morgan Einarsson Sk Bore Cykel Torsby 1971
0 Erik Davidsson Tyresö 1955
0 Daniel Ericsson Edelweiss CK Täby 1987
0 Mikael Ahnfeldt Team Ljungskog Sollentuna 1965
0 Ingela Ahnfeldt Team Ljungskog SOLLENTUNA 1972
0 Michael Annerback GHIF Göteborgs Hamns Idrotts förening Torslanda 1974
0 Lars Carlström Team Highway Star Göteborg 1961
0 Bengt Dirfors Team Highway Star Hisings Kärra 1958
0 Bo Lindén IKJ Haninge Vendelsö 1965
0 Robert Wass Vallentuna 1963
0 Annika Olsson Vallentuna 1963
0 Rebecca Oscarsson Vallentuna 1994
0 Niclas Brolin Uppsala 1989
0 Patrik Adolfsson TOT Triathlon Viggo Foundation CK Nacka 1972
0 christer karlsson Balingsta Byfåners Uppsala 1966
0 Jan Englundh Fjärdhundra Fjärdhundra 1967
0 Kim Wickell - CodeDevotion By Kyrkby 1986
0 svante Lennartsson Svärdsjö 1952
0 Jens Eklund Björka Old Boys Farsta 1985
0 Mikael Larsson Skarpnäck 1959
0 Anneli Hultgren Hedemora Grumpy Old Men Hedemora 1970
0 Crippa Nilsson Stockholm CK Bromma 1966
0 PETER JOTORP Västerås CK VAeSTERAaS 1957
0 Eva Åkerlind Västerås CK All districts (Sweden) 1955
0 Malin Benitez Solskenscyklisterna Uppsala 1975
0 Pierre Ottebratt Fredrikshof Solna 1976
0 Jens Danielsson Fredrikshof Spånga 1965
0 Dennis Hansson Främmestads IK Nossebro 1956
0 Per Fektenberg Grumpy Old Men Hedemora 1972
0 Till Pevec EBRM Karlstad 1978
0 Leif Viskari EBRM Kristinehamn 1982
0 Anton Björck-Teuscher skruvstad cykel Team Björck-Teuscher Grums 1993
0 Hans-Erik Teuscher skruvstad cykel Team Björck-Teuscher Grums 1960
0 Sture Johansson Haga Bikers Enebyberg 1957
0 Niclas Sundman Piteå CK Piteå 1966
0 HELENA Smederöd Gagnef 1986
0 Anders Jakobsson GHIF Göteborgs Hamns Idrotts förening Torslanda 1974
0 Johan Marmolin Lidingö Lidingö 1966
0 Annika Rubensson Fredrikshof Vallentuna 1967
0 Gustav Nyman Saltsjöbaden 1984
0 Jens Hansson Team Friskis Täby Danderyd 1966
0 Oskar Hultgren Sveden trä Dala-Järna 1983
0 Simon Carmody Cogs and grogs Johanneshov 1975
0 Otto Egeman KTH Cycling Club Cykelverket Stockholm Hägersten 1996
0 Lasse Hansen IKJ Haninge IKJ Haninge Vendelsö 1967
0 Michael Bergström Team Ljungskog sundbyberg 1964
0 Nisse Vågstedt Friskis&Svettis Täby Team Friskis Täby Täby 1963
0 Johan Forssblad Progress Stockholm 1949
0 Ann-Charlotte Thunholm Huddinge 1965
0 Ray Thunholm CK ECI Champion Huddinge 1963
0 Niklas Holmsten Norra Stockholm Endurance Solna 1977
0 Johanna Holmsten Norra Stockholm Endurance Solna 1977
0 Lisa Lindberg Stockholm 1971
0 Jörgen Eklund Telia IF Älta 1963
0 Stefan Söderlund ABB IF LUDVIKA 1961
0 Mikael Friedner Umeå 1961
0 Arne Berggren Solna 1946
0 Mikael Svahn Tärnsjö cykel Tärnsjö 1985
0 Jonas Ericsson Mr TABY 1961
0 Ellinor Gustafsson Race & Shine Sports Club Stockholm 1961
0 Johan Wetterholm Årsta 1964
0 Lina Sares Ck Natén Stora Skedvi 1984
0 Tobias Lind Johanneshov 1976
0 Baard Haugen Oslo 1955
0 Baard Erik Haugen Oslo 1988
0 Steinar Solbakken Engerdal Sykkelklubb Drevsjø 1946
0 Tomas Hellman IK Valhallabryggeriet IK Valhallabryggeriet Stockholm 1979
0 Stefan Liljeholm IK Valhallabryggeriet IK Valhallabryggeriet Bromma 1982
0 Mikael De Oliveira IK Valhallabryggeriet IK Valhallabryggeriet Olofstorp 1977
0 Lennart Hellsten Fredrikshof CK Alvsjo 1956
0 Elin Ahren Hölö 1985
0 Glenn Mcleod For the love of Elin Hölö 1986
0 Richard Stahl Kungsbergets Alpina Valbo 2001
0 Robert Stahl Kungsbergets Alpina Valbo 1960
0 Thord Nogerius Eskilstuna Idrottsklubb Eskilstuna 1957
0 John Segerman Team Segerman Bro 1977
0 Linda Segerman Team Segerman Bra 1977
0 Daniel Jansson Ncc If Stockholm Bro 1979
0 Pysse Johansson IFK Sala Bro 1977
0 Kenneth Pettersson Sandviken 1953
0 Ronnie Flodin Fredrikshof Hässelby 1957
0 Anita Lyck-Olander NCC IF Sollentuna 1960
0 Inger Olsson Korsnäs IF skidor Falun 1949
0 Lars-Olov Olander Sollentuna Sollentuna 1958
0 Anders Esbjörnsson Gosbollarna Gosbollarna Stockholm 1969
0 Marcus Johansson Gosbollarna Gosbollarna Tällberg 1969
0 Johan Norén Enköping 1988
0 Maria Elnersson Womens Bike Joy Uppsala 1984
0 Thomas Persson Isgrena bikers BÄLINGE 1973
0 Magnus Giers Gagnefs GK Gagnef 1951
0 Torlén Kjell Hammarby IF Nacka 1952
0 Stefan Johansson Borlänge CK Gustafs 1968
0 Jan Ernebrant Bålsta CK Stockholm 1969
0 Åke Lindroth Bollnäs CK Bollnäs CK Söderhamn 1959
0 Henrik Lindberg Bollnäs Cykelklubb Bollnäs CK Vallsta 1978
0 Mathias Timell MadMoons STOCKHOLM 1988
0 Mia Cedervall MadMoons Stockholm 1989
0 Kenneth Edvardsson Team Kungälv Kode 1962
0 Håkan Olsson Vellinge 1971
0 Lasse Jansson Tyresö Tyresö 1963
0 Magnus Nyberg Fredrikshof Fredrikshof SOLLENTUNA 1962
0 Mats Thomasen Karlskoga cyklisterna Karlaskoga 1956
0 Kim Bastos Team Easy On Stockholm 1974
0 Tommy Andersson Viggo Foundation CK Eskilstuna 1961
0 Lise-Lotte Bolinder Viggo Foundation CK Eskilstuna 1964
0 Maria Berglund Knivsta CK Knivsta 1976
0 Patrik Berglund Knivsta CK Knivsta 1976
0 Lars Erkus Fredrikshof Järfälla 1965
0 Jesper Annell Stockholm 1969
0 Lennart Persson Johanneshov 1965
0 Tomas Wahlberg Uppsala 1970
0 Fredrik Rönnberg Åhus 1969
0 Sandra Rydoff Team M.E.S Västerås 1978
0 Elin Sundberg Team M.E.S Västerås 1995
0 Jesper Høgenhof Dansken Stockholm 1974
0 Marc Barbotin Viggo Foundation CK Bromma 1971
0 David Horn Sundbyberg 1971
0 Anna-Carin Krantz CK Vinet CK Vinet Bromma 1974
0 Mattias Lindberg Krassen CK Göteborg 1977
0 Anders Lagerkvist Krassen CK Krassen CK Mölndal 1973
0 Jan Johansson Rejlers IF Segersäng 1964
0 Claes Olerud Länna 1955
0 Mikael Wallnäs Trimble IF Simpisarna Solna 1975
0 Stefan Lindholm Cykelklubben.se Stockholm 1976
0 Karoline Westerlund Gimonäs CK Umeå 1956
0 Johanna Wallnäs Sundbybergs IK Simpisarna Solna 1972
0 Per Dalekant CK Vinet CK Vinet Enskede 1969
0 Helene Nilsson Team Ljungskog Västerås 1965
0 Per Hasting Storvreta IK UPPSALA 1948
0 Erik Häggberg Brudpiga RK Gagnef 1980
0 Mats Nordström Team rebil Falun 1978
0 Christer Weyde CK Vinet CK Vinet Uppsala 1965
0 Fredrik Ståhl Team utan gränser (TUG) Enskede gård 1973
0 Åke Henricsson Ck Vinet Salsjö-boo 1960
0 Emanuel Löfström Borlänge CK #SubBättreSentÄnAldrig Borlänge 1968
0 Lasse Furuseth Ödegaard Pro Cycling Oslo 1984
0 Björn Lindgren CK Vinet CK Vinet Saltsjö-Boo 1962
0 Teodor Malmborg CK Vinet CK Vinet ÅRE 1974
0 Magnus Lindfors CK VInet CK Vinet Hägersten 1962
0 Christian Stahnke Team Espresso Sthlm Solna 1964
0 Jonas Almerén Team Friskis Täby Team Friskis Täby Täby 1961
0 Richard McHugh Friskis Täby Team Friskis Täby Täby 1957
0 Jörgen Bergström OK Grane Munkfors Ransäter 1973
0 Andreas Persson Råda IK Munkfors 1987
0 Dan Sonefors Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1963
0 Niklas Enmark Majvivan Spånga 1972
0 Peter Lantz Trosabygdens OK&Cykel Team Friskis Täby Trosa 1955
0 Johanna Lindholm Bromma 1977
0 Jonas Engman Bromma 1975
0 Torbjörn Engman Ekerö 1947
0 Claes-Göran Nilsson Stockholm 1957
0 Johan Gränström Berga Bikers Åkersberga 1969
0 Bjarne Gabrielsson Borgå Cykel Team ISNÄS 1952
0 Stig-Olof Hannus Borgå Cykel Team BORGÅ 1949
0 Gunnar Bomberg Borgå Cykel Team BORGÅ 1946
0 Juha Tirri Borgå Cykel Team MYRSKYLÄ 1973
0 Torbjörn Landenberg CK Hymer Linköping 1963
0 Maria Ladic Försvarets SK Uppsala 1971
0 Göran Bajen Malmström CK Vinet CK Vinet Johanneshov 1963
0 Anna Pause CK Vinet CK Vinet Stockholm 1968
0 Robert Risberg Horndal 1985
0 Stefan Eriksson Hudik Triathlon Hudiksvall 1978
0 Mattias Bröms Djurgårdens IF Bromma 1974
0 Karolina Behrnsten Bromma 1976
0 Katarina Slotte Bromma 1976
0 Michael Asker Oxygen 2020 Saltsjöbaden 1972
0 David Berggren Oxygen 2020 Saltsjöbaden 1974
0 Fredrik Schreiber Oxygen 2020 Sollentuna 1967
0 Mattias Lindberg Oxygen 2020 Saltsjöbaden 1974
0 Arne Wallenbert Västerås Cykelklubb Västerås 1950
0 Olof Johnsson Stockholm CK Stockholm 1965
0 Maria Bröms Bromma 1978
0 Mikael "Mike De Cordo" Pettersson Valdor Carbon Ghosts Nynäshamn 1962
0 Nils "Niel Josh" Johansson Valdor Carbon Ghosts Nacka 1960
0 Jimmy "Rocky Balboa" Mathiasen Valdor Carbon Ghosts Motala 1961
0 Greger Hagström HG Athletic Club Järna 1962
0 Janne Bruhn SMACK Ödkarby 1972
0 Andreas Vestlund Team KBK Bikes CK Linghed 1972
0 Bo Andersson Velodrom ck Falun 1947
0 Asbjørn Langmyr CK Elverum Elverum 1950
0 Göran Olsson Swefloor Aditro AB Karlskoga 1969
0 Mats Pettersson Swefloor Karlskoga 1963
0 Richard Lundgren Clas Ohlson if Insjön 1979
0 Clas Hansson IKJ haninge IKJ Haninge Årsta 1967
0 Sune Johansson gullspång 1958
0 Alexander Fällman Team Utan Gränser CK Stockholm 1987
0 henrik ivarsson Väsby SS Triathlon Sollentuna 1969
0 Lars Jonsson Team Sigge Cykel Bromma 1967
0 Stefan Hagström Sensair Västerås 1955
0 Urban Lodin Valbo Valbo 1966
0 Joakim Folkesson Team Ormsalva AC Falun 1970
0 Sandra Marinilli Team Sigge Cykel Bromma 1974
0 Johan Ribbeklint Team Sigge Cykel Stockholm 1976
0 Sara Ribbeklint Stockholm 1976
0 Mikael Eurenius Hölö 1968
0 Lina Tjäder She Rides CK She Rides CK Kristianstad 1981
0 Hossein Noorinejad Stockholm 1977
0 Lars Hagström Oxvretens SK Nykvan 1959
0 Lars Wrebo Huddinge 1961
0 Jonny Eriksson Fredrikshof IF CK Järfälla 1963
0 Daina Lezdins Saltsjö-Boo 1958
0 Otto Öberg Saltsjö-Boo 1945
0 Stefan Johansson wermlands mejeri Årjäng 1971
0 Johan Saraste Fredrikshof stockholm 1988
0 Sören Artursson Finspaang 1954
0 John Kaufeldt SMACK Märsta 1968
0 Per Back Knivsta CK Knivsta 1979
0 Jessica Tegnér Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Stockholm 1976
0 Mikael Kyander Kivik 1953
0 Joacim Jansson Smack Upplands Väsby 1971
0 Fredrik Andersson smack Sigtuna 1968
0 Pontus Andreasson Rönninge 1964
0 Olof Svedberg SMACK Sollentuna 1956
0 Linn Lundström Team Kungälv Bohus 1974
0 Aino Leijon Rembo IK Avesta 1985
0 Magnus land Stockholm 1967
0 Jan Siljeströmer Team Family Tungelsta 1963
0 Agneta Siljeströmer Team Family Tungelsta 1966
0 Sören Jansson Knivsta CK Knivsta 1953
0 Annalena Olsson Västerås cykelklubb Västerås 1965
0 Thomas Olsson Västerås cykelklubb Västerås 1965
0 Kennet Göransson Saltsjö-Boo 1963
0 Magnus Wien Klæboe Ödegaard Pro Cycling OSLO 1983
0 Kjell Eriksson Hagfors 1962
0 Thomas Nordström Bajen Trångsund 1961
0 Magnus Andersson IKJ Haninge IKJ Haninge Saltsjö-Boo 1977
0 Joakim Ågren Björka Old Boys Sundbyberg 1967
0 Robert Norman Norbergs cykelklubb Saltsjö-Boo 1952
0 Richard Gustafsson Svengard CK Danderyd 1958
0 Niclas Jansson Värmlands Mejeri Juvliga Juver Årjäng 1967
0 Stephan Sandeberg Enskedevikens CK Grödinge 1967
0 Robert Häll Gruppo Compatto Gruppo Compatto Bromma 1969
0 Per Axelsson Djursholm 1960
0 Maximilian Balfors Stockholm 1985
0 Per-Olov Bergström Svengard CK Djursholm 1962
0 Andreas Johansson Brudpiga rk Brudpiga rk 1975
0 Mikael Ollas Brudpiga rk Brudpiga 1968
0 Lars Dybvik Ödegaard Pro Cycling oslo 1987
0 Håkon Ødegaard Ødegaard Pro Cycling Ödegaard Pro Cycling OSLO 1984
0 Øivind Ødegaard Ödegaard Pro Cycling Elverum 1950
0 JOHAN BERGENSTRÅHLE Vätternrundans Veteranklubb STOCKHOLM 1941
0 Henrik Sjögren NotGreatNotTerrible Årsta 1989
0 Kenneth Eriksson Ehlers NotGreatNotTerrible Stockholm 1988
0 Arvid Persson Moosavi NotGreatNotTerrible Saltsjö-Boo 1985
0 Frida Krieg NotGreatNotTerrible Stockholm 1988
0 Peter Branden Enskede 1975
0 Petter Tiltnes IF Frøy - Norway IF Frøy OSLO 1983
0 Jørgen Tiltnes IF Frøy - Norway IF Frøy OSLO 1988
0 Vegard B. Berge SK Rye - Norway SK Rye Oslo 1979
0 Vegard L. Kvelstad Oslo 1985
0 Øystein Eide-Fredriksen Blommenholm 1983
0 Sverre Tiltnes IF Frøy - Norway IF Frøy OSLO 1954
0 Per Jardhagen Astrazeneca IF Enhörna 1969
0 Peter Karlsson Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Johanneshov 1975
0 Tommy Bond Brudpiga RK Leksand Rättvik 1958
0 Nils Rönström Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Årsta 1969
0 Anna Orestedt UPPLANDS VÄSBY 1983
0 Jörgen Arbman Ekerö 1964
0 Petter Förander SMACK Sollentuna 1967
0 Andreas Hedin Rembo IK Horndal 1978
0 Johan Carlsson Team tcm Tyresö 1964
0 Håkan Andersson Stockholm 1969
0 Roger Carter Team Magnus Solna 1965
0 Johan Hübner Team Utan Gränser CK Team Utan Gränser CK Stockholm 1971
0 Peter Gowans Brandkårens IK Saltsjö Boo 1968
0 Mårten Huzell Simpisarna Simpisarna Solna 1974
0 Carl Martinez Alnö Race Team ANKARSVIK 1956
0 fredrik holmgren Skärmarbrink konstförening Johanneshov 1968
0 Göran Östling Gävle CA Valbo 1974
0 Jon Bergman Brandkårens idrottsklubb Team Mangelito Stockholm 1987
0 Josef Londén Brandkårens idrottsklubb Team Mangelito Huddinge 1980
0 Pär Kvarnmalm Brandkårens idrottsklubb Team Mangelito Vendelsö 1967
0 Magnus Lindén Brandkårens idrottsklubb Team Mangelito Tyresö 1971
0 Mikael Granström Bålsta CK Bålsta 1966
0 Ulrika Hermansson Sigtuna Sports Club Gröna Gruppen Sigtuna 1968
0 Mikael Ahlin Gävle 1975
0 Gustaf Berglund Gävle 1976
0 Magnus Persson Solna 1975
0 Joachim Englesson Viggo Foundation CK Viggo Foundation CK Färentuna 1964
0 Thomas Schinke Team Schwedenfreunde Osnabrück 1964
0 Christoph Schmidt Team Schwedenfreunde Frankfurt 1971
0 Ingo Jänisch Team Schwedenfreunde Erkrath 1969
0 Mattias Disby Falu CK Kalles skor FALUN 1999
0 Lars Vegerfors De gamla och navet Falun 1952
0 Mikael Ring Rings Skoghall 1961
0 Anette Ring Rings Skoghall 1965
0 Emma Ragnarsson Rings Karlstad 1986
0 Isabelle Ring Rings Skoghall 1989
0 Mats Bergman Rings Norberg 1961
0 Patrick Norman Fredrikshof Stockholm 1968
0 Hans Berge Fredrikshof Saltsjöbaden 1955
0 Ingemar Nordgren Team Kungälv Kode 1959
0 Simon Asp Kalles skor Enskede 1992
0 Niklas Heijbel Kalles skor Enskede 1964
0 Annelie Lindblad Sigtuna 1965
0 Björn Aspelin Gävle CA Valbo 1963
0 Jonas Nyberg Solsta CK Karlstad 1991
0 Anders Gruving Vasaloppsklubben i Hedemora FOLKÄRNA 1959
0 Maria Gistgård Smack Upplands Väsby 1975
0 Tomas Johansson Ck motvind Falköping 1968
0 Anders Zwahlen Gröna Gruppen Upplands Väsby 1967
0 Annette Backhans Gröna Gruppen Sigtuna 1969
0 Mikko Idänmaa Hisings-kärra 1955
0 Kent Staaf Vissefjärda 1956
0 Karin Engström Simpisarna Solna 1977
0 Per-Olof Fix Velodrom ck Djurås 1960
0 Lasse Gustafsson Stockholm CK Sollentuna 1959
0 Ola Lundström Brudpiga Djurås 1970
0 Roger Andersson Velodrom CK Mockfjärd 1959
0 Nicklas Ivarsson Gävle 1964
0 Monica Rosén Gävle 1965
0 Janne Svensson GUNNERS Borlänge 1968
0 Filip Pastuhoff Borlänge BORLÄNGE 1952
0 Magnus Boman FLIR IF Täby 1970
0 Mikael Jarle Cykelverket Stockholm Vreta kloster 1959
0 Leif Francki Hässelby 1953
0 Tomi Marsch Järfälla 1981
0 Per-Erik Klarenfjord Knivsta CK Knivsta 1979
0 Linda Ankermark IK Nocout IK Nocout.se Linköping 1975
0 Mattias Sundgren SMACK Upplands Väsby 1974
0 Jens Yttergren Örebrocyklisterna Örebro 1968
0 Tobias Edenius Ck Hymer Linköping 1978
0 Maria Wallin Team Ljungskog STENHAMRA 1963
0 Gert Mattisson Team Ljungskog STENHAMRA 1961
0 Robin Blom I2IF Triathlon Karlstad 1990
0 Per Högberg Marnes CK Ludvika 1968
0 Karin Arwén Oldgren Lidingö 1967
0 Katrin Trotzig Vardagsfridarna Sundbyberg 1979
0 Johanna Wikman 165568826175 Vardagsfridarna Sundbyberg 1984
0 Joel Eriksson Vardagsfridarna Sundbyberg 1995
0 Torkel Kristoffers Vardagsfridarna Sundbyberg 1975
0 Anders Österberg Borlänge CK SÄTER 1963
0 Joachim Liedgren Enebyberg 1966
0 Tommy Lindgren Dala-Husby 1963
0 Anna-Karin OLESCHAK Team Ljungskog Sigtuna 1965
0 tomas persson hangaround Team Ljungskog Sigtuna 1961
0 Kenneth Koskenniemi Täfteå IK Täfteå 1975
0 Peter Wasström Team Katastrof Team Katastrof Gävle 1961
0 Christina Wasström Team Katastrof Team Katastrof Gävle 1961
0 Lars Modig Täfteå Ik Täfteå 1976
0 Greger Strömfors BORGÅ 1975
0 susanne karlsson Årjängs cykelteam årjäng 1967
0 Bengt Nyström Mjölby CK Team Nyström Ekerö 1949
0 Peter Nyström Team Nyström Skogås 1963
0 Lise-lott Nyström Team Nyström Skogås 1962
0 Mattias Lindberg Team Limpan Frösön 1970
0 Anders Ekbäck Team Limpan Gustavsberg 1970
0 Petter Kvarnbäck Fredrikshof Hägersten 1973
0 Joakim Bebié Alnö Race Team Hassela 1968
0 Joe Hansson Herrängen CK Riders on the storm Stockholm 1982
0 Per Angerud Riders on the storm Järfälla 1976
0 Rolf Wikman Gävle Cykelamatörer Gävle 1962
0 Ann Florén Gävle Cykelamatörer Gävle 1973
0 Hannu Huovinen Försvarets SK Enköping 1966
0 Magnus Annersten Annersten proV racing Upplands Motor Täby 1968
0 Göran Forsberg CK Vinet CK Vinet Stockholm 1952
0 Erik Eklöf Fredrikshof Sollentuna 1961
0 Anton Fors Gävle 1981
0 Karin Segersten GCA Gävle 1959
0 ninja sand wallonius NO2Co2 Haga Bikers stockholm 1971
0 Henrik Jedholm Sundbyberg Sundbyberg 1980
0 Åsa Christiernin CK UNI Uppslala 1976
0 Eric Åsberg Uppslala 1989
0 Anders Fryckstedt Vendelsö 1971
0 Douglas Lenander Vallentuna CK Vaxholm 1950
0 Thomas Andersson Kungsängen 1965
0 Magnus Andersson Bröderna Andersson Solna 1970
0 Tomas Hagström Mockfjärds Atletklubb Mockfjärd 1980
0 Anna Sving Sjöblom GCA Gävle 1964
0 Lennart Jansson GCA Gävle 1963
0 Thomas Berlin Upplandsmotor Björklinge 1969
0 Jonas Alexandersson Team Kungälv Ytterby 1988
0 Kalle Alexandersson Team Kungälv Ytterby 1954
0 Jan Brink Gävle CA Valbo 1946
0 Jill Brink Gävle CA Valbo 1957
0 Agneta Nilsson Vidsels IK Älvsbyn 1966
0 Thomas Ekmark Umara Sports Club Bromma 1977
0 Henrik Lindberg RCS Söderby 1974
0 Tobias Sahlin Grumpy Old Men Grumpy Old Men Hedemora 1972
0 Jan-Olov Karlsson Nordea N******* 1956
0 Claire Klasér Orsa ORSA 1965
0 Torbjörn Skytt Kälens SK Kälens SK Krokom 1964
0 Jan-Peter Magnusson Kälens SK Kälens SK Krokom 1964
0 Emil Dahlqvist Team Dolan Team Dolan Östersund 1979
0 Janne Rudwall Team Dolan Team Dolan Stockholm 1960
0 Martin Lindholm Masklungan Strängnäs 1976
0 Lars Silén Strängnäs 1954
0 Sibylle Baatz STRÄNGNÄS 1967
0 Mattias Norlin CK Örnen Själevad 1972
0 Åsa Ledin CK Örnen Själevad 1973
0 Lars Holmström Köping 1969
0 Peter Johansson CK UNI CK Uni Storvreta 1971
0 Anna Hellström Women By Bike Umeå 1968
0 Carola Långström Women By Bike Umeå 1970
0 Lena Sundström Women By Bike Umeå 1968
0 Anders Ullerås ODCK ODCK Uppsala 1976
0 jörgen larsson STOCKHOLM 1959
0 Jonas Lindgren Fredrikshof Täby 1961
0 Lars Hällberg Vendelsö 1955
0 Andreas Eriksson Hässelby 1978
0 Hans Stolk Astrazeneca IF Munsö 1967
0 Henric Gustavsson Miele Professional Rönninge 1975
0 Kenneth Källqvist Skinnskatteberg 1962
0 Thomas Wahlman CK Uni UPPSALA 1969
0 Roger Svensson Vallentuna vaxholm 1966
0 Per-Axel Lundin CK Uni CK Uni Uppsala 1964
0 Tommy Matsson grumpy old men Hedemora 1964
0 Bertil Persson CK Motvind Hässelby 1971
0 Ove Nilsson Hedemora Hedemora 1963
0 Ulf Leijonhufvud Fredrikshof CK Fredrikshof Åkersberga 1961
0 Esbjörn Lundevall OL-team Stocksund 1978
0 Maria Lundevall OL-team Stocksund 1977
0 Krister Mellström Södertälje CK Södertälje 1970
0 Anna Mellström Södertälje CK Södertälje 1970
0 Johan Lundberg Åkersberga 1981
0 Johan Lenard Åkersberga 1984
0 Johan Johansson Fredrikshof CK Sollentuna 1968
0 Johan Eriksson Skoghall 1981
0 Ludwig Engblom Strucke ODCK ODCK Uppsala 1992
0 Annette Dalkarls Friskis&Svettis Gävle Gävle 1961
0 Mats Åmark VÄRMDÖ 1963
0 Markus Henningsson Nobina Enskede 1982
0 Magnus Carlsen Team Magnus CK Stockholm 1981
0 Per Holmer Fredrikshof if CK Fredrikshof sub10GT Stockholm 1962
0 Lennarth Karlsson Team Magnus CK Valbo 1962
0 Emma Johnsson Smålänningarna Bredaryd 1979
0 Peter Erlandsson Smålänningarna Bredaryd 1962
0 patrik ström 100% PROFFS Sollentuna 1966
0 Mathias Hofren Gävle CA Gävle 1969
0 Anette Höög Backbestigarna Vällingby 1971
0 Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK Munsö 1946
0 Roger Höög Backbestigarna Göteborg 1974
0 Cecilia Norberg Svegs IK Cykel Sveg 1971
0 Magnus Jönsson Svegs IK Cykel SVEG 1974
0 Richard Müller Team 165 Solna 1968
0 Anders Appelsved KIF Toredal Rönninge 1974
0 mats stefansson Lantmäteriets FF/Metria GÄVLE 1958
0 Tor Kamsvåg Ingarö 1967
0 Christer Andersson Hudik Triathlon Hudiksvall 1958
0 Johan Gustafsson Järna 1961
0 Tobias Fast Sköndal 1976
0 Lars Erlman #schysstcykling #schysstcykling LEKSAND 1976
0 Emil Erlman #schysstcykling #schysstcykling LEKSAND 2001
0 Peter Ilar #schysstcykling #schysstcykling Falun 1974
0 David Gunnars #schysstcykling #schysstcykling Rättvik 1987
0 Mikaela Finn #schysstcykling #schysstcykling Falun 1999
0 Martin Hjort #schysstcykling #schysstcykling Borlänge 1980
0 Magdalena Enges #schysstcykling #schysstcykling Leksand 1970
0 Åsa Birath Karlstad 1962
0 Anders Bogghed Lantmäteriets Fritidsförening Gävle Gävle 1970
0 Jonny Johansson ABB IF Ludvika Säter 1964
0 Håkan Karlsson Vallentuna 1966
0 Johan Frankelius Fredrikshof CK Uppsala 1968
0 Magnus Svensson Fredrikshof Spånga 1965
0 Helena Svensson Fredrikshof Spånga 1967
0 Patrik Nise Fredrikshof Fredrikshof Farsta 1969
0 Lena Nise Fredrikshof Fredrikshof Farsta 1969
0 Peter Hammarström SUNDSVALL SUNDSVALL 1966
0 Jonas Svensson Team Alunda Alunda 1967
0 Annika Svensson Team Alunda Alunda 1967
0 Angela Johansson Johanneshov 1975
0 Johan Johansson Johanneshov 1975
0 Joakim Landén Björka Old boys Vallentuna 1970
0 Lennart Meandzija Björka old boys Handen 1977
0 Rikard Nilsson Björka Old Boys Järfälla 1970
0 Peter Mölleborn Björka Old Boys Hässelby 1964
0 Leif Adolfsson Team Esplanad Umeå 1963
0 Conny Karlsson Umeå ik Umeå 1971
0 Johan Stabeck Två Tjuriga Gubbar Trollhättan 1964
0 Patrik Petersson Två tjuriga gubbar Stockholm 1964
0 Patrik Lilja Team Kungälv Kungälv 1969
0 Anna Lilja Team Kungälv Kungälv 1970
0 Magnus Andersson Spårvägen Ck Segeltorp 1968
0 Mats Jungar Spårvägen CF Nacka 1963
0 Frida Jalkenäs Tre drev fram Stockholm 1993
0 Erik Nordell Tre drev fram Stockholm 1994
0 Patrik Stenman Tre drev fram Falun 1963
0 Torbjörn Jalkenäs Tre drev fram Falun 1962
0 Christer Jakobsson Alnö Race Team Sundsvall 1971
0 Karin Nordling Alnö Race Team Sundsvall 1965
0 Örjan Eriksson Alnö race team Sundsvall 1964
0 jörgen olsson sundsvall 1978
0 Peter Nyberg Alnö Race Team Alnö 1958
0 Juha Klint Alnö Race Team Sundsvall 1963
0 Mats Nordin Alnö race team Alnö 1958
0 Mikael Landberg Värmdö 1968
0 Henrietta Hindlycke Västerås 1987
0 Martin Karlsson Västerås 1987
0 Jan Karlsson Broby GoIF Sköldinge 1946
0 Bengt Olsson Mora 1954
0 Elisabeth Tiljander Kungsängen 1971
0 Kristin Burman Viby Hills Sollentuna 1976
0 Stefan Burman Viby Hills Sollentuna 1969
0 Niklas Aller Fredrikshof Tyresö 1972
0 Anna Aller Fredrikshof Tyresö 1975
0 Daniel Eriksson Vallentuna CK Vallentuna 1974
0 Thomas Nyberg Ringmurens ck Norrlands Djup Visby 1960
0 Jimmy Hardingz Ringmurens ck Norrlands Djup Visby 1982
0 Bengt Holmström Köping 1964
0 Jonny Larsson Hofors Hofors 1968
0 Kjell Jansson Enskedevilens CK Stockhol 1952
0 Lennart Ohlsson Enskedevikens CK Grödinge 1967
0 Ove Gåling Elektrokonsulten i Stockholm AB Elektrokonsulten och Oblongata Tyresö 1965
0 Sara Lindqvist Elektrokonsulten och Oblongata Stockholm 1988
0 Christer Johansson Elektrokonsulten och Oblongata Stockholm 1961
0 Stefan Strålsjö ODCK Uppsala 1972
0 Jan Berglund Stockholms RF Huddinge 1966
0 Josefin Berglund Stockholms RF Huddinge 1993
0 Ola Söderberg Västerås 1986
0 Erik Piehl Sylvén ODCK ODCK Uppsala 1982
0 Petra Jungmyren Sollentuna 1972
0 Mattias Nyman Sollentuna 1973
0 Magnus Schultzberg ODCK ODCK Enskede 1965
0 Magnus Sjögren ODCK ODCK Spånga 1973
0 Henrik Stolare ODCK Uppsala 1974
0 Isabelle Kinnunen Bromma 1991
0 Sanna Adrian Bromma 1986
0 Hans Berge SCK Södertälje 1959
0 Ann-Louise Rehnlund Berge Team Cykeltjänst Södertälje 1961
0 Urban Ward Cykelverket Stockholm Västra Frölunda 1957
0 Lars Ahnqvist Cykelverket Stockholm Västra Frölunda 1949
0 John Graaf Sälens IF Sörsjön 1956
0 Bo Nordling Cykelverket Stockholm Cykelverket Stockholm Vaestra Froelunda 1957
0 Gregory Peter Ezelsdorfer Team Cykeltjänst Södertälje 1963
0 Bengt Egeman Cykelverket Västra Frölunda 1960
0 Carina Eriksson Södertälje CK Södertälje 1965
0 Peter Hedenström Köping 1973
0 Mats Hagelin Järna 1964
0 Magnus Gustafsson Meaning and Play Meaning and Play Tyresö 1967
0 Micke Gunerus Meaning and Play Meaning and Play Tyresö 1969
0 Tore Kvilten Engerdal Sykkelklubb Ridabu 1987
0 Fredrik Wickbom Wallerbom Årsta 1986
0 Sofia Wallerman Wallerbom Stockholm 1990
0 Magnus Olsson Uppsala 1974
0 Ulf Johansson BROMMA 1954
0 Ulrica Frank Hudik triathlon Hudiksvall 1967
0 Peter Nilsson Kungsörs SK Kungsörs SK Kungsör 1969
0 Monica Parsmark-Jansson Hudik Triathlon Hudiksvall 1960
0 Patrik Löfgren Team 164 Skogås 1971
0 Eric Eldensjö Cykelverket Stockholm Stockholm 1995
0 Tom Simonsen Cykelverket Stockholm Gustavsberg 1989
0 Per-Axel Carlsson CK Motvind Hässelby 1964
0 Marianne Ahlex TSM Sundbyberg 1957
0 Ronja Olsson Dalkullorna Mora 1987
0 Magnus Lundgren Team fästing Team fästing Falun 1971
0 Göran Rasmussen Kalmar 1983
0 Dan Engdahl Gävle CA Gävle 1959
0 Andreas Larsson Rönninge 1993
0 Jan Brink Gävle CA Valbo 1946
0 Hans Larsson Södertälje CK Nykvarn 1967
0 René Eriksson Borlänge CK Borlänge 1979
0 Thomas Kjellström Fredrikshof Älta 1967
0 Therese Kjellström Sickla Hälsocenter Älta 1979
0 Marie Palmgren Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1965
0 Stefan Palmgren Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1963
0 Malin Selin Borlänge 1967
0 Stefan Andersson Eskilstuna IK Skogstorp 1956
0 Tadeusz Kuczynski Mora 1959
0 Hans Elmqvist HCK Göteborg 1957
0 Rolf Eriksson Friskis väsby Upplands väsby 1948
0 Jan Kiuru Hagfors 1964
0 Lasse Lundberg Söderhamns SA Tumba 1952
0 Mattias Söderqvist Gävle 1980
0 Jacob Flogell Ateljé Lyktan Stockholm 1991
0 Johan Sandberg Ateljé Lyktan Stockholm 1986
0 Richard Lindblad Ateljé Lyktan Stockholm 1988
0 Uffe Nilsson Ateljé Lyktan Västerhaninge 1963
0 Göran Buss Ateljé Lyktan Västerhaninge 1964
0 Carin Hedlund Kungshamn 1980
0 Lage Trangsrud Engerdal sykkelklubb Drevsjø 1956
0 Per Lindström SVARTSJÖ 1965
0 Crippa Johansson Stockholm 1964
0 Joakim Krook Fredrikshof CK Fredrikshof Haninge 1983
0 Lars-Åke Henriksson Fredrikshof CK Årsta 1956
0 Henrik Ahlqvist CK Motvind Bromma 1970
0 Mats Johansson Borlänge CK BORLÄNGE 1967
0 Anders Ångström Åkersberga SK Berga Bikers ÅKERSBERGA 1967
0 Joachim Lönnberg Bollnäs CK BOLLNÄS 1968
0 Anette Blomquist Vätö 1962
0 Dan-Ove Höök Köping 1955
0 Stefan Nicklasson Göteborg 1959
0 Ola Nilsson Bollnäs CK Söderhamn 1964
0 Tobias Olli Fredrikshof CK Fredrikshof SOLNA 1986
0 Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1965
0 Mimma Eriksson Hudik Triathlon Hudiksvall 1967
0 Louise Lundström Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1966
0 Stig Rask Bollnäs ck Alfta 1959
0 Peter Wängefors Bollnäs CK Bollnäs CK Edsbyn 1983
0 Mats Sandvall Berga Bikers Berga Bikers Åkersberga 1969
0 Björne Kullin Sockertoppen IF Huddinge 1968
0 Marcus Seyffarth Fredrikshof Fredrikshof Lidingö 1973
0 Rainer Lavér Gävle ca Gävle 1962
0 Daniel Stevens Bromma 1966
0 Berit Mattsson Bromma 1962
0 Åke Segerberg Linköping 1965
0 Karin Segerberg Linköping 1960
0 Peter Selen Spårvägen CF Stockholm 1963
0 Peter Fredén Eskilstuna IK Eskilstuna 1954
0 Jeanette Söderman IKJ Haninge Farsta 1973
0 Stefan Söderman IKJ Haninge Farsta 1966
0 Crippa Nilsson Stockholm CK Bromma 1966
0 Mårten Krakau Fredrikshof Lidingl 1968
0 Stefan Sahlen CK Soldi Tyresö 1970
0 Juha Karstunen Norrtälje Norrtälje 1964
0 Joakim Karlsson Börje sk Uppsala 1969
0 Markku Pakkanen Ringmurens CK Visby Visby 1961
0 Patrik Henriksson Kungsängen 1982
0 Thomas Nilsson CK Soldi Järfälla 1965
0 Bertil Widmark SMACK Upplands Väsby 1968
0 Tomas Lundell Team Uppsala Skoda Vänge 1961
0 Jan Våglund Västerås 1952
0 Niclas Tegman Stockholm 1980
0 Robert Lipskog GÄvle CA Gävle 1977
0 Lars Bengtsson Gävle Ca Valbo 1968
0 Tove Österman Johanneshov 1967
0 Per Bjälevik Idre 1961
0 Peter Almerud Trosa 1950
0 Markus Almerud Bromma 1976
0 Åsa Hilke Solna 1982
0 Eva Forslund Hudik Triathlon Hudiksvall 1964
0 Joakim Gredemyr Smack Upplands Väsby 1969
0 Michael Rosén Coor Sports Club Sundbyberg 1967
0 Niklas Heijne Fredrikshof Stockholm 1969
0 Jürg Hengstler Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1964
0 Peter Ström Fredrikshof ck Dessel, Belgien 1967
0 Magnus Hjort Västerås 1964
0 Jan Björk Borlänge CK Borlänge 1967
0 Johan Johansson Fredrikshof CK Sollentuna 1968
0 Mikael Kvist Göteborg 1976
0 Patrik Fransson Spif BROMMA 1978
0 Peer Weding Friskis&Svettis Täby Täby 1958
0 Stefan Fontaeus CK Rondör Uppsala 1971
0 Ove Stenberg Falun Falun 1962
0 Ulrik Böhm Fredrikshof CK Saltsjöbaden 1965
0 Mats Nyström Fredrikshof CK Bromma 1970
0 Niclas Björkstrand DSK Dalir Leksand 1969
0 Lennart Eliasson Aditro AB Kungsängen 1959
0 Tom Wikström Fredrikshof Djursholm 1964
0 Johnny Wigström Bålsta CK Bålsta 1965
0 Patrik Ekblad Sollentuna 1974
0 Maths Jangenfalk Fäbo IS Div. VELO STOCKHOLM 1979
0 Urban Andersson Borlänge Cykelklubb Borlänge 1971
0 Håkan Holmberg Fredrikshof Sollentuna 1964
0 Kjell Gunnarsson Fredrikshof CK Vallentuna 1961
0 Olof Brattström Ågågata Solna 1965
0 Michael Andersson Öregrund 1967
0 Markus Lindholm Bålsta CK Bålsta 1983
0 Magnus Fridolfsson Borlänge Borlänge 1971
0 Susann Brask CK Rondör Uppsala 1961
0 Kennet Karlsson Team Fästing Borlänge 1958
0 Thomas Bergström Vck Västerås 1967
0 Jan Magnusson Borlänge 1975
0 Nicklas Danngren SMACK Sigtuna 1971
0 Anneli Strömsöe Dalregementet IF Falun 1969
0 Jennie Silverplats Färnäs 1975
0 Johan Åhman Örebrocyklisterna Örebro 1979
0 Stefan Hagstrom Västerås 1955
0 Christian Blume Team Slickers Supreme Gnesta 1966
0 Johan holmgren Fredrikshof ENEBYBERG 1953
0 Tony Pettersson Bålsta CK Bålsta 1966
0 Erika Dahl Borlänge ck BORLÄNGE 1973
0 Anders Hjelm CK Uni CK Uni Uppsala 1962
0 Johan Kregert Svärtinge 1983
0 Madeleine Andersson Linköpingsgänget Linghem 1965
0 Åsa Höjer borlänge CK Borlänge 1967
0 Peter Hamberg Ålunda CK Surahammar 1962
0 Fredrik Strandlund VÄSTERÅS 1970
0 Lars Göran Ahlqvist Klarälvdalens kanot & multisportklubb Sunne 1964
0 Susanne Allenberg Team Sus Enskede 1964
0 Lars Söderberg Team Sus Eskilstuna 1975
0 Jörgen Jansson Ludvika 1996
0 Magnus Westling Djurmo Djurmo 1973
0 Christian Lans Kkm Ekshärad 1972
0 Malin Lans Kkm Ekshärad 1981
0 Karl Fägersten Stockholm 1972
0 Peter Olsson SMACK Sollentuna 1968
0 Håkan Söderman FJUGESTA 1964
0 Carina Ekroos FJUGESTA 1963
0 Felix Koukkari Ludvika 1991
0 Anne Larsson GÄVLE 1961
0 Pekka Tuulasvirta Solna 1966
0 Peter Zackrisson Borlänge 1962
0 Katarina Strömberg ESIK Sollentuna 1971
0 Jordi Viana FK Studenterna Sollentuna 1964
0 Thomas Eriksson Bajen bikers Rönninge 1969
0 Bengt-Åke Fagerman Täby 1954
0 stefan hilke Team Turbo Uppsala Norrtälje 1979
0 Pär Filip Hellbom Söderhamns CA Bollnäs 1992
0 Roland Hellbom Söderhamns CA Söderhamn 1957
0 Gudrun Plahn CK Rondör Uppsala 1975
0 Joakim Pollack Hisingen CK Göteborg 1974
0 Johan Fryxell Smedjebacken 1988
0 Henrik Sandén Masklungan Strängnäs 1982
0 Peter Viberg Nishansgard CK Nacka 1977
0 Barbro Blomqvist Södertälje Södertälje 1960
0 Patrick Fredriksson Valbo 1972
0 Per Sandin CK Uni Uppsala 1970
0 Mats Svärd Fredrikshof CK Järfälla 1962
0 Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF cykel- och skidklubb HOFORS 1980
0 Christina Eriksson Klarälvdalens kanot&multisportklubb Ekshärad 1959
0 Bengt Svensson Bengt och damcyklisterna Vankiva 1958
0 Lena Olsson Bengt och damcyklisterna VANKIVA 1964
0 Henrik Plyhm Falun 1975
0 Bo Jonsson KBK-bikes Falun 1960
0 Joakim Gnestabo Hudik Triathlon Hudiksvall 1961
0 Mikael Steijer Karlsudd CK Vaxholm 1957
0 Mats Sjöqvist Västsvenska Simförbundet Trollhättan 1950
0 Per Björklund Grönklitts gubbar Hägersten 1957
0 Suzanne Burdén Vilda Väsby Vällingby 1968
0 Thomas Wahlberg Ålunda CK Ålunda CK Hallstahammar 1962
0 Rikard Åhlén Gävle 1970
0 Diana Åhlén Gävle 1969
0 Rasmus Wiberg Ludvika 1990
0 Horst-Michael Hintze TUS Bodenteich Bad Bodenteich 1943
0 Christopher Jern Fredrikshof Trosa 1969
0 Sita Jern Fredrikshof Trosa 1973
0 Per Brinkenberg Stockholm 1965
0 Johan Gustafsson Fredrikshofs ck Bromma 1968
0 Robert Thelin Fredrikshof BRO 1960
0 Annika Thelin BRO 1960
0 Bert Persson Team Ålunda CK Sollentuna 1960
0 David Bjerhage Bengt och damcyklisterna Tormestorp 1982
0 Joel Tillgren Bengt och damcyklisterna Tormestorp 1985
0 Helena Tillgren Bengt och damcyklisterna Tormestorp 1988
0 Sven Lunnegård AXA Sports Club Stockholm 1956
0 Camilla Hydén Vilda Väsby Nacka 1972
0 Kjell Pettersson Slk Älvsjö 1970
0 Petra Sehlin Vilda Väsby Norrtälje 1962
0 Sofia Waerme Vilda Väsby Sollentuna 1973
0 Patric Holmer Vilda Väsby Sollentuna 1972
0 Saman Mostafaee Hofors AIF skid och cykelklubb Hofors 1977
0 Mats Andersson Trosa bygdens ok Trosa 1970
0 Eva Håkansson Bengt och damcyklisterna Finja 1967
0 Roger Risberg Ccklubben Slatsjö-Duvnäs 1957
0 Cecilia Arkhed Arked X Linköping 1969
0 Peter Arkhed Arked X Linköping 1966
0 Håkan Dahl CK DEATH Huddinge 1976
0 Katarina Hagfält Vilda Väsby upplands väsby 1967
0 Mårten Bengstsson Vilda Väsby Upplands väsby 1966
0 Thore Joten Engerdal Sømådalen 1951
0 Jesper Birgersson Gävle 1991
0 Rainer Dörenberg Uppsala Mastersimklubb Storvreta 1960
0 Sofie Jonsson Hässelby 1983
0 Rickard Almgren Köping 1979
0 Åsa Bokström Täby 1968
0 Stefan Bokström Täby 1967
0 Erling Nordmark Nordmark Järfälla 1960
0 Ingrid Nordmark Nordmark Järfälla 1960
0 Mikael Säter Csk Ludvika Ludvika 1983
0 Daniel Johansson Team Canackas Stockholm 1975
0 Måns Bylund Team Canackas STOCKHOLM 1960
0 Michael Stahnke TEAM SLK Huddinge 1962

Anmälan 12 mil - Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Anne-Marie Boström Stockholm 1958
0 Anders Engstrand Vaxholm 1960
0 Åke Karlsson VENDELSÖ 1950
0 Roine Helin ck wänershof vänersborg 1954
0 Maria Nilsson Ck wänerhof Vänersborg 1976
0 Marianne Ericsson Spårvägen Cykel Segeltorp 1967
0 Stig Johansson Svea Täby 1979
0 Ylva Karlsson Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1959
0 Egon Karlsson Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1946
0 Julia Damström Rejlers IF Järfälla 1993
0 Malin Ohlsson Järfälla 1962
0 Carina Wikman Hugin IF Upplands-väsby 1973
0 Marko Oksa NCC if Upplands-väsby 1971
0 Patric Wärnsäter Team Kungälv Mölnlycke 1967
0 Ulf Nyman Saltsjöbaden 1956
0 Eva Nyman Saltsjöbade 1956
0 Maria Fager Saltsjöbaden 1985
0 Eric Brammefors Hässelby 1979
0 Joakim Karlberg Team Kungälv Kungälv 1964
0 Jan Junell team ormsalva Rättvik 1956
0 Kennet Morin Spårvägen CF Huddinge 1954
0 Annika Morin Spårvägen CF Huddinge 1957
0 Sven Söderholm FK Slujkely Sorunda 1948
0 Patrik Åslin Team Snigeltorp Hägersten 1967
0 Mia Lundgren Åslin Team Snigeltorp Hägersten 1966
0 Johan Lind Hägersten 1972
0 Leif Moltzer Värmdö 1954
0 jan-Erik Gustafsson Bäver Team Saltsjö-Boo 1956
0 Mårten less Bäver Team lidingö 1957
0 Niklas Larsson Team Bonik Falun 1977
0 Bo Larsson Team Bonik Gävle 1952
0 EVA LISTI Team Listi Team Listi SPÅNGA 1962
0 Lars Listi Team Listi Team Listi SPÅNGA 1957
0 Kalev Tammemäe VCK Västerås 1964
0 Conny Sares Stora Skedvi 1954
0 Georg Robsahm Örsundsbro 1942
0 Hans-Olof Nordin Nynäshamn 1961
0 Anita Lundén Gyttorp 1966
0 Niclas Windahl Gyttorp 1966
0 Ove Jansson Norbergs CK Norberg 1959
0 Annica Jansson Norbergs CK Norberg 1964
0 Maria Fabjan-Snickars Torshälla 1967
0 Veli Lööw Team Veli Torshälla 1959
0 Sören Fahlström Bålsta CK Bålsta 1952
0 Tomas Craftman Gustavsberg 1979
0 Karin Craftman Gustavsberg 1974
0 Lotta Lindberg Team Finnberget Nacka 1964
0 Jan Johansson Team Finnberget Nacka 1956
0 Susanne Mattes Gärtner Söder Rälta Djura 1981
0 björn hallberg gävle cykelamatörer Gävle 1934
0 Mats Ågren Flen Flen 1962
0 Tim Sjöberg Gubbar i (o)Trim Mölnbo 2003
0 Tina Lalander Lidingö 1951
0 Eva Köpman Hagström Uppsala 1956
0 Aslak Knutsen Jømna Caravan BIL Heradsbygd 1947
0 Steinar Håkensen Elverum Karosseriverksted BIL Heradsbygd 1953
0 Christer Samuelsson Österskär 1953
0 Ulrika Samuelsson Österskär 1957
0 Folke Emilsson Team Malungs Bokhandel Malung 1950
0 Ingalill Skoog Team Malungs Bokhandel Malung 1969
0 Marie Jernberg Team Malungs Bokhandel Malung 1968
0 Cecilia Fermh Team Malungs Bokhandel Malung 1968
0 Thomas Fermh Team Malungs Bokhandel Malung 1960
0 Lars Ludvigsson SK Pollux Västerås 1959
0 Oscar Fridholm Voxtorp CK Hagby 1987
0 Anders Hansson Torsång dé kadens Borlänge 1976
0 Karin Hansson Torsång dé kadens Borlänge 1976
0 Sören Holmberg Leksand 1948
0 Göran Ekman Sälens IF Rättvik 1959
0 Stefan Gunnarsson Team Relax Ludvika 1967
0 Karin Wåhlander Team Relax Ludvika 1975
0 Catharina Jansson Tyresö Tyresö 1964
0 Ulf Hedman Sollerö IF Sollerön 1949
0 Tomas Söderholm 49x16 Hägersten 1974
0 Edvin Bergh 49x16 Hägersten 2000
0 Jan Andersson Nyköping 1961
0 Rolf Netsby Gustafs 1950
0 Michael Werner EIK Eskilstuna 1961
0 Björn Ersson Sundbyberg 1957
0 Mikael Lundmark Gubbar i OTrim Björnlunda 1976
0 Nils Meinhard Herrängen CK ... Stockholm 1968
0 Christina Kalles Orsa 1960
0 Lars Flodin Team Sagan Gävle 1982
0 Laurent Vikman Team Sagan Gävle 1901
0 Mikael Dubbelqvist Bromma 1964
0 Åke Axnér Enskede 1975
0 Isak Valtola sjöberg Gubbar i Otrim Gubbar i OTrim Stallarholmen 2002
0 Susanne Nilsson Cykelklubben.se Stockholm 1972
0 Jan Pettersson Borlänge CK Borlänge 1960
0 Mats Hagelin GPCC ... Ingarö 1958
0 Per Stenhart GPCC Gustavsberg 1957
0 Rasmus van Paaschen Gpcc Hägersten 1974
0 Henrik Wallentin Gubbar i OTrim Gubbar i OTrim Mölnbo 1975
0 Göran Lissel Skå 1969
0 Jonas Sjöberg Gubbar i (o) Trim Mölnbo 1974
0 Per Medin Örebro 1950
0 Karl Nilsson Team Saltgurka Stockholm 2000
0 Jan Nilsson Team Saltgurka Stockholm 1960
0 Kristina Broman Borlänge 1978
0 Stefan Medin SMACK Upplands Väsby 1943
0 Leif Andersson Team Saltgurka ÖREBRO 1957
0 Mats Gipper Team Saltgurka Stockholm 1961
0 Roger Zeijlon Team Alfa Laval Ärla 1961
0 vladimir Jovanovic Team Alfa Laval Skogstorp 1968
0 Viktoria Enmark Majvivan Spånga 1972
0 Peder Johansson Ifk sala Sala 1950
0 Ulla Ericson Bullarens GoIF Bullaren 1964
0 Marion Larsson Bullarens gymnastik o idrottsförening Bullaren 1950
0 mikael jonsson En gång till Saltsjö-boo 1962
0 Maria Nilsson Stockholm 1966
0 Jerry Eriksson Lesjöfors 1958
0 Inger Wallenbert Västerås 1957
0 Jeanette Norén Team Rebil Östersund eller Falun 1971
0 Lars Stålberg Team Rebil FALUN 1963
0 Anders Skogqvist Team Rebil Falun 1967
0 Peter Holver Team Rebil Borlänge 1976
0 Thomas Robertsson Västerås 1957
0 Annika Borgenstrand Orsa 1964
0 Lena Haga Orsa 1965
0 Christer Burst Lesöfors Lesjöfors 1979
0 Tomi Gladh Söderhamn 1972
0 Lotta de Mander CK Dunken Stockholm 1959
0 Anneli Johansson Segeltorp 1967
0 Peter Johansson Segeltorp 1967
0 Erik Johansson Segeltorp 1996
0 Per Andersson Hedlunds Cykelentusiaster Hedlunds Cykelentusiaster Danderyd 1966
0 Marie Holm Segeltorp 1960
0 Stefan Holm Segeltorp 1958
0 Tomas Jadegård Jadegård Stockholm 1961
0 Annelie Jadegård Jadegård Stockholm 1962
0 Kerstin Bergström Hässelby Hässelby 1963
0 Peter Bergström Hässelby Hässelby 1963
0 Lars Persson Ramboll Sundsvall Ramboll Sundsvall Sundsvall 1981
0 Rolf Berggren Telia IF Täby 1952
0 Emma Ahlqvist #aktajagramlar Linköping 1990
0 roger lindström Årsta 1968
0 Carina. Lindström ÅRSTA 1968
0 Rickard Östman Norrtälje 1977
0 Åsa Andersson Huddinge 1968
0 Lars Sundström Sköldinge 1965
0 Claes Friström Vallentuna CK VALLENTUNA 1943
0 Anton Söderqvist Nacka 1989
0 harri mossmyr Fast Lane Endurance Mellansjö drafting Stockholm 1962
0 Ingrid Pohl Fast Lane Endurance Mellansjö drafting Stockholm 1964
0 Mikael Forsgren Max axeltryck Västerås 1983
0 Göran Forsgren Max axeltryck Västerås 1980
0 Agnese Beltramo 2WAB TwoWheelsAreBetter Stockholm 1989
0 Hauke Henke 2WAB TwoWheelsAreBetter Stockholm 1989
0 Staffan granerfeldt Stockholm stockholm 1951
0 Sebastian Ring Siljansnäs 1986
0 Jesper Randberg Uppsala 1993
0 Rolf Cassergren Thinker Inc Segeltorp 1958
0 Jessica Hjerpe IKJ Haninge IKJ Haninge Saltsjö-Boo 1976
0 Peter Nielsen Team Regent Täby 1983
0 Mikael Skantz Åmåls CA Åmål 1962
0 Niclas Persson Hedlunds Cykelentusiaster Stockholm 1970
0 Per Melander Uppsala 1975
0 Thomas Persson Älvsjö 1958
0 Maria Ferm Bromma 1990
0 Thomas Sommar Hedlunds Cykelentusiaster Vällingby 1964
0 Per Wiman Västerås 1961
0 Mikael Stenelund Stockholms RK Älvsjö 1968
0 Monica Granström Bålsta CK Bålsta 1967
0 Claes Ekstrand Ica dalen Jönköping 1962
0 Christer Falk De Gamle Och Navet DGON Falun 1945
0 Tommy Ljungqvist Mariefred 1987
0 Hanna Ljungqvist Mariefred 1987
0 Sven Bringman Mariefred 1958
0 Tomas Sandstedt Ekerö 1967
0 Catharina Sandstedt Ekerö 1965
0 Ove Bergqvist UIK Fredriksberg 1953
0 Christian Allansson Örebro 1986
0 Mikkiz Koskijev Örebro 1991
0 Petter Wikström Petter Wikström Örebro 1978
0 Sofia Engström Örebro 1988
0 Claes Allansson Örebro 1986
0 Roland Pettersson Ck masen Arboga Arboga 1956
0 Christoph von Salis Swiss1 Uppland Väsby 1962
0 Anne-Marie von Salis Camfil Uppland Väsby 1968
0 Johan Nilsson Nacka 1981
0 Maria Wicksell Enköping Team Wicksell Enköping 1974
0 Leif Wicksell Enköping Team Wicksell Enköping 1976
0 Thomas Karlsson Kalmar 1964
0 Annika Norin Haga Bikers Stockholm 1970
0 Kalle Hellgren Haga Bikers Stockholm 1970
0 mats andersson NO2Co2 Haga Bikers stockholm 1954
0 Ann-Sofie Bergkvist Fagersta 1989
0 Malin Ljungberg ... Avesta 1981
0 Carina Axols Stora Skedvi Stora Skedvi 1966
0 Tomas Karlsson Vikarbyn 1966
0 Christian Scharf Halmstad 1980
0 Magnus Martinsen Team Aperitivo Enskede 1974
0 Fred Helgesen Pyspunka CK Örebro 1955
0 Mattias Vestling Pyspunka CK Borlänge 1986
0 Stefan Granström Pyspunka CK Djurås 1967
0 Ingvar Ljungstedt Herrängens CK Hägersten 1947
0 Ola Wiksell Svenska Cycling Plus Borlänge 1958
0 Simon Andersson Trönö ik Trönödal 1968
0 Pentti Petrelius Gävle Team Petrelius Gävle 1959
0 Kent Thulin Sandarne Sandarne 1964
0 Jonsson Mikael Team Scior Gaevle 1961
0 Lars Freij Team Scior Gävle 1963
0 Anders Redborg Sharks Sports Club Sollentuna 1953
0 Merith Sjökvist Falun 1967
0 Emmeli Flodqvist Race Again CK Malmö 1989
0 Anders Flodqvist Race Again CK Sköndal 1959
0 Mats Grillhammar Race Again CK Hägersten 1961