Anmälda till Rytterne Run 2020, virtuellt lopp
Avancerad sök
Rytterne Run 12,5, virtuellt lopp 12-20/9
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Marcus Vint
Löparklubben BK
Man
1982
Johan Nyström
Västerås
Man
1979
Camilla Broberg
Kvinna
1976
Magnus Wepsäläinen
W-Elit
Man
1981
Liw Råskog
Kvinna
1982
David Lindgren
Man
1901
Fredrika Sjöblom
Västerås
Kvinna
1990
Lisa Remahl
Rytterne IS
Kvinna
1977
Joel Remahl
Rytterne IS
Kvinna
2005
Krister Medin
Västerås
Man
1961
Simon Samskog
Man
1983
Margareta Bergsman
World Class Västerås
Kvinna
1950
Hans Friedel
HALLSTAHAMMAR
Man
1960
Dorthe Andersen
Kvinna
1980
Sandra Wiklund
Rytterne IS
Kvinna
1986
Sofia Friberg
1980
Katarina Ekstrand
Kvinna
1972
Mikael Skott
Man
1964
Amanda Clewemar
Kvinna
1990
Paul Tollefsen
Team Tepa
1964
Maria Carlsson
Rytterne Runners
Kvinna
1977
Ida Björnström
Kvinna
1991
Therese Löving
Rytterne Runners
Kvinna
1988
Frida Lindberg
Silverstadens kampsportcenter
Kvinna
1992
Max Selin
Silverstadens kampsportcenter
Man
1991
Camilla Eriksson
Rytterne IS
Kvinna
1997
Nicholas Reux
Man
1982
Paul Tollefsen
FINNSNES
Man
1964
Niklas Rådberg
Rytterne IS
Man
1972
Naval Kishore Borah
Man
1983
Stefan Adolfsson
Sweden Runners
Man
1966
Jörgen Ojeda
1971
Susanna Dahlberg
Lonesome Runners
Kvinna
1967
Maria Forsgren
Sjuntorp
1969
Tomi Leppänen
Varför lyssnade jag på Kecke?
Man
1975
Jonas Karlsson
Varför lyssnade jag på Kecke?
1981
Kadi Palm
Rytterne Runners
Kvinna
1978
Erika Hart
Kvinna
1986
Eva-Lena Allöv
Rytterne is
Kvinna
1965
Rytterne Run 5,5 virtuellt lopp 12-20/9
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Maria Bäck
Tanter som springer i klänning
Kvinna
1962
Anna Brunell
-
Kvinna
1988
Monica Nilsson
Åkersberga
Kvinna
1967
Mikaela Jonasson
Åkes ölklubb
Kvinna
1973
Anneli Wentzell
Kvinna
1977
Åsa Oskarsson
Bubbelklubben
Kvinna
1977
Anna Lundell
Bubbelklubben
Kvinna
1978
Anneli Egelstad
Rytterne
Kvinna
1972
Anders Dahlin
Rytterne
Man
1967
Rosmarie Jagerholm
KVICKSUND
1964
Maria Ridderstolpe
Rytterne runners
Kvinna
1968
Susanne Flisberg
Rytterne IS
Kvinna
1972
Sofie Remahl
Kvinna
1989
Brian Nyeko Moini
Man
1992
Jens Eriksson
Rytterne
Man
1901
Carl-Oscar Jonson
Man
1978
Annika Östlund
Rytteriet Is
Kvinna
1950
PerÅke Östlund
Rytteriet Is
Man
1948
Sara Ryve
Lonesome runners
Kvinna
1973
Fabian Hammarsten
Walking Dead
Man
2006
Lena Hammarsten
Walking Dead
Kvinna
1966
Stefan Karlsson
Man
1973
Anton Carlsson
Rytterne IS
Man
2002
Jenny Samuelsson
Kvinna
1979
Oliver Carlsson
Rytterne IS
Man
2005
Åse Remahl
Kvinna
1990
Malin Olsson
Kvinna
1968
Lena Remahl
Kvinna
1962
Göran Remahl
Bergnäsets AIK
Man
1950
Per Pettersson
Hägersta GF
Man
1982
Åsa Bengtsson
Västra Frölunda
Kvinna
1971
Ole Asmussen
Man
1969
Lena Holm
Kvinna
1980
Matilda Wennström
RIS
Kvinna
1985
Helena Rikardsen
Rytterne is
Kvinna
1976
Therese Karlsson
Kvinna
1981
Mattias Eriksson Falk
Man
1990
Siv-inger Evenfjäll
Kvinna
1976
Malin Baeza Roos
Lonesome runners
Kvinna
1977
Anna Hägg
Kvinna
1983
Martina Håkansson
Kvinna
1988
Amis Strandvide
Team Snigel ??
Kvinna
1968
Ritva Danielsson
Kvinna
1954
Lars Gustafsson
RIS Team Snus Är Gott
Man
1972
Andreas Allöv
RIS Team Snus Är Gott
Man
1988
Eva Björk
Ramnäs
1969
Björn Nilsson Ranta
Man
1944
Ulrik Nilsson
Man
1977
Linda Nilsson Ranta
Man
1989
Paul Tollefsen
Team Tepa
1964
Camilla Broberg
1976
Sara Andersson
Kvinna
1997
Helena Krantz
Kvinna
1982
Susanne Holstensson
Team Snigel
Kvinna
1963
Kristian Lampo
Västerås Friidrott
Man
1963
Daniel Carlsson
RIS Team Snus Är Gott
Man
1972
Karl Ledin
RIS Team Snus Är Gott
Man
1969
Björn Telenius
RIS Team Snus Är Gott
Man
1963
Robert Carlsson
RIS Team Snus Är Gott
Man
1975
Ulla-Karin Ramde
Forserum Skid och orienterings klubb
Kvinna
1955
Marie-Louise Antonsson
Sweden Runners
Kvinna
1968
Joakim Carlsson
Man
1992
Nathalie Sundell
Kvinna
1994
Andrietta Tegnebratt
Pluttarna
Kvinna
1983
Ann-Margret Sköldin
HagvägensIF
1966
Karin Andersson
Kvinna
1975
Louisa Lundström
Västerås
Kvinna
1967
Annika Mattsson
Kvinna
1972
Anette Telenius
Rytterne IS
1962
Rytterne Run 12,5, virtuellt lopp (kopia)
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Lars Selin
Köping
Man
1973