Anmälda till Backyard Ultra Vänge 2024 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Kön Födelseår
150 Jakob Bach Man 1994
149 Cecilia Holgersson Uppsala Kvinna 1994
148 Malin Kollberg Uppsala löparklubb Kvinna 1979
147 Ida Pihl Skog Uppsala ok Backbanans vänner Kvinna 1980
146 Gunilla Axelsson Uppsala LK Backbanans vänner Kvinna 1988
145 Hanna Bremer Kvinna 1983
144 Erik Törnquist Team Megasol Man 1978
143 Johan Quarfordt Uppsala Bois Onsdagsbarnen Man 1973
142 David Hollsten Team Megasol Man 1986
141 Niklas Hultén UltraUppsala Man 1970
140 Hedvig Englund IK Droppen Kvinna 1968
139 Henrik Elsberg Team Nordic Trail Man 1975
138 Joakim Falk Storbarbo Ultra Runners Man 1971
137 Daniel Brolin Hagunda IF Onsdagsbarnen Man 1975
136 Jörgen Bengtsson IK Fyris Triathlon Man 1976
134 Ida Helenefors Hagunda IF Kvinna 1987
135 Peter Helenefors Hagunda IF Man 1981
133 Anders Eriksson Hagunda IF Man 1985
131 Jakob Andersson OK Linné Team Broccoli-li-li Man 1991
132 Angelica Rask OK Linné Team Broccoli-li-li Kvinna 1990
130 Johan Jafner UPPSALA Uppsala Marathon Man 1975
129 Jonas Bergström Örnsberg All Stars Man 1975
128 Eric Sand Man 1978
127 Hugo Dahlberg Haninge SOK Man 1997
125 Krister Åhlander Same procedure Man 1968
126 Mattias Nyström Same procedure Man 1976
124 Britta Liby Kvinna 1982
123 Camilla Sigurd ÖRSUNDSBRO Örsatjejer Kvinna 1979
122 Erik Tilja MHLK Man 1990
121 Magnus Anundssson Backyard Babies Man 1983
120 Fredrik Anundsson Lindbacken Runners Backyard Babies Man 1979
119 Johanna Bergman Lodin Lindbacken Runners Backyard Babies Kvinna 1980
118 Peter Bleckert Uppsala LK Man 1964
117 Mattias Berglund Man 1989
115 Emil Bergvall Hagunda IF Team Bergvall Man 2004
116 Rickard Bergvall Team Bergvall Man 1975
113 Jonatan Hejdebäck Imundbo SK Man 2002
114 Hannes Hejdebäck Imundbo SK Man 2000
112 Helene Ringberg Hässelby SK Kvinna 1978
111 Anna Vikerfors Uppsala Kvinna 1979
110 Jenny Larsson Kvinna 1983
109 Joel Jonsson Hässelby SK Man 1984
108 Cedric Åkermark Ecologists on the run Man 1997
107 Pelle Björke Bålsta Man 1976
106 Jon Enqvist Man 1976
105 Jennie Eklund TSM running Kvinna 1980
104 Andreas Lundgren Man 1992
103 Marcus ÖSTERBERG Hässelby SK Man 1967
102 Calle Johansson LK DRT Kungsbacka Man 1963
101 Svenja Horstmann Kvinna 1993
100 Johanna Orsholm Kvinna 1994
99 Markus Åkerfeldt Hagunda IF Söndagslöparna Man 1995
96 Fredrik Linderlöf Spårvägen FK 3sko lag1 Man 1988
97 Patrik Nordling 3sko lag1 Man 1988
98 Tore Fridén Knivsta CK 3sko lag1 Man 1988
95 Therese Östman Kvinna 1992
94 Astrid Heed Kvinna 1994
93 Jan Svedholm Man 1964
92 Sinnika Annell Kvinna 1970
91 Kenneth Ekman Man 1961
90 Isak Bengtsson Hagunda IF Söndagslöparna Man 2000
89 Adam Nilbrink Hagunda IF Söndagslöparna Man 2000
88 Hanna Wallén Östervåla IF Kvinna 1984
86 Elin Petersson Kvinna 1997
87 Andreas Östlund Man 1993
85 Pernilla Aronsson Enköping AI Kvinna 1982
84 Fabian Sagström Enköpings AIF Man 1978
83 John Bergman Enköpings AI Man 1992
82 Stefan Ramqvist Hagunda IF Man 1971
81 Magnus Lundin Man 1975
80 Karl Håkansson Man 1976
79 Lars Fahlén IF Mantra sport Man 1964
78 Hans-Erik Wahlund IK Fyris Triathlon Man 1973
77 Maria Wahlund IK Fyris Triathlon Kvinna 1975
76 Johanna Thyselius Nilsson Umara Sports Club Kvinna 1975
75 Camilla Rundqvist Kvinna 1979
70 Robert Lernskog Pihl Hagunda IF Team 12 Man 1986
71 Robin Wahlberrg Hagunda IF Team 12 Man 1989
72 Martin Gunér Hagunda IF Team 12 Man 1983
73 Petter Ahlberg Hagunda IF Team 12.12 Man 1988
74 Kimmo Niemi Hagunda IF Team 12.12 Man 1982
69 Christina Cedervind Börje Sportklubb Kvinna 1972
68 Carl Krig Btwentyfour Man 1973
67 Jens Lindman TNT Uppsala Man 1972
66 Karin Berglund Knutby IF Kvinna 1982
65 Maria Haraldsson Uppsala Vasaloppsklubb Kvinna 1981
64 Alve Berglund Knutby IF Man 2006
63 Christoffer Berglund Knutby IF Man 1977
62 Tommy Rosengren Vaksala Runners Man 1969
56 Jesper Randberg Team Livskris 1 Man 1993
57 Kristoffer Karlsson Hult Team Livskris 1 Man 1988
58 Martin Mihaylov Team Livskris 1 Man 1989
59 Emil Ullström Team Livskris 2 Man 1993
60 Pontus Randberg Team Livskris 2 Man 1996
50 Anders Jansson Hagunda IF Team Livskris 2 Man 1973
55 Peter Lindgren Man 1977
54 Daniel Seisdedos Man 1983
52 Bo Andersson If Thor Vaksala Runners Man 1968
53 Annica Eriksson Vaksala Runners Kvinna 1969
51 Jonathan Sandblom Löpning är överskattat IF Man 1993
61 Sebastian Forslund Umara sports club Man 1988
49 Morgan Sällström Västerås LK Man 1962
48 Bengt Nilsson Hemsö IF Man 1956
47 Christopher Malefors UltraUppsala Backbanans vänner Man 1986
46 Markus Vestberg Man 1988
45 Martin Samuelsson Storvreta ultra Man 1985
44 Thomas Nilsson Storvreta Man 1976
43 Victoria Backman Kvinna 1988
42 Jenny Jägersson Kvinna 1983
41 Carin Ekström Mantra Kvinna 1968
40 Robert Jonsson Ärna IF Man 1973
39 Mats Liljas Man 1974
38 Linda Carlsson Team Nordic Trail Kvinna 1974
37 Marcus Heinke Man 1980
36 Jenny Våhlin Örsundsbro Kvinna 1981
35 Ulrika Asplund Kvinna 1980
34 Mattias Jäder Mercodia Mercodia Ultrarunners Man 1977
33 Mårten Vinterbäck Man 1965
32 Sara Hedfors Vidlin Ensam Galning IK Kvinna 1984
31 Kristina Vikberg Ensam Galning IK Kvinna 1985
30 Jörgen Nilsson Mercodia FF Mercodia Ultrarunners Man 1972
29 Jonas Kvick Mercodia FF Mercodia Ultrarunners Man 1964
28 Simon Knuters Bromma IF Man 1993
27 Mattias Stanell Man 1986
26 Vidar Skullerud Man 1986
25 Mårten Helenius Man 1979
24 Malin Nilsson Kvinna 1983
23 Dean McGowan Uppsala Triathlon Man 1978
22 Sara Måwe Pace on Earth Kvinna 1979
21 Malin Cidh Enköping AI Kvinna 1983
20 Andreas Ekström Onsdagslöparna Onsdagsbarnen Man 1972
19 Mattias Eklund Dark Trail Runners Man 1973
18 Hedvig Elfving Kvinna 1984
17 Pernilla Forslund Kvinna 1984
16 Angelica Helenius Onsdagslöparna Kvinna 1983
15 Katarina Rothin Q-Med FF Kvinna 1985
14 Per Andersson Q-Med FF UltraUppsala Man 1979
13 Thomas Östman Mantra Man 1965
11 Åsa Engström Kvinna 1981
12 Viktor Öberg Man 1992
10 Emelie Sandström Athletic Club Nåstuna Kvinna 1984
8 Jens Malm Athletic club Nåstuna Man 1983
9 David Kierkegaard Vegan runners Man 1983
7 Erik Pettersson Athletic Club Nåstuna Man 1975
6 Eva Östlund Kvinna 1980
5 Emma Jansson Kvinna 1985
3 Victor Lindgren Man 1992
4 Daniel Ljungberg Man 1981
2 Fredrik Norling Uppsala Brandförsvars IK Man 1988
1 Jenny Karlsson Messlingen OK Kvinna 1993
Till anmälan för Backyard Ultra Vänge 2024