Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2019
Avancerad sök
Sprint
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Daniel Larsson
Gellivare Endurance Club
Men
Man
1970
Christer Köhler
Abisko I o IK
Men
Man
1971
Marie Andersson
Gällivare endurance
Women
Kvinna
1981
Karin Stenberg
Gällivare Endurance club
Women
Kvinna
1990
Joel Drugge
Gällivare endurance
Men
Man
1979
Stefan Larsson
Gällivare Endurance
Men
Man
1962
Annemari Johansson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1964
Eva Hedlund
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1970
Freddy Paulsson
Men
Man
1982
Mathias Lyngmark
Gällivare Endurance
Men
Man
1977
Marlene Waara
Women
Kvinna
1984
Annika Kristoffersson
Gällivare Endurance Club
Women
Kvinna
1970
Sanna Ahnberg
Women
Kvinna
1987
Magnus Lindfors
Porjus IK
Men
Man
1973
Oskar Spets
Hårdrocksfysen Hellivare
Men
Man
1989
Klas Turdell
Hårdrocksfysen hellivare
Men
Man
1990
Anna Parfa
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1967
Anki Andersson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1975
Emelie Sigelind
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1987
Lova Grimborg
Midnattssolsdykarna
Women
Kvinna
2009
Tristan Jones
Men
Man
1981
Anders Johnsson
Gällivare
Men
Man
1965
Bo Vesterlund
Men
Man
1961
Maggie Ahlberg
Women
Kvinna
1970
Jaime Mayol
Men
Man
1987
Christian Krekula
Uppsala
Men
Man
1981
Jakob Holmberg
Gällivare EC
Men
Man
1970
Terje Sandness
1964
Men
Man
1964
Claes Danell
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1984
Micael Andersson
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1977
Lars Ek
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1951
Jenny Grip
Women
Kvinna
1980
Henrik Hansson
Men
Man
1991
Dennis Carlson
Men
Man
1993
Soledad Colombe
Women
Kvinna
1991
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Women
Long distance
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Ingrid Persson
Gällivare Endurance
Women
Kvinna
1973
Terje Sandness
Team Sandness
Men
Man
1964
Pontus Suorra
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1990
Tomas Racek
Etriatlon
Men
Man
1981
John Steed
NCTT
Men
Man
1971
Aron Modig
Stockholm City Triathlon
Men
Man
1985
Sara Modig
Team Power Woman Athletic Club
Women
Kvinna
1983
Joakim Hultqvist
Färjestaden Motion IF
Men
Man
1967
Calle Sjöstrand
No club
Men
Man
1980
Odd Larson
Norra Stockholm Endurance
Men
Man
1970
Ulrika Holm
Stöcke TS Järnet
Women
Kvinna
1969
Robert Taavo
Luleå Triathlon
Men
Man
1976
Andreas Ramström
Luleå Triathlon
Men
Man
1978
Jakob Örnmalm
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1984
Mattias Andersson
Piterunners
Men
Man
1973
Liselotte Klemming
Kalmar RC Triathlon
Women
Kvinna
1978
Glenn Lund
Gällivare Endurance Club
Men
Man
1973
Thomas Lindström
Knivsta CK
Men
Man
1970
Mattias Rekonius
Umara Sports Club
Men
Man
1972
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Men
- -
-
Women
- -
-
Men
- -
-
Men