Anmälda till Bocksten TrailRun Winter 2019 Avancerad sök

Winter 5 km

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
571 Mark Wemhöner Kungsbacka Kungsbacka 1979
570 Nathalie Rubin Varbergs BHK Kungsbacka 1993
569 Johanna Ljunggren Kungsbacka Kungsbacka 1991
566 Katarina Christenson Onsala IBK Onsala 1971
565 Helena Elfstigen Team bunkern Nol 1968
563 Olle Börjesson göteborg göteborg 2002
564 Marie Börjesson göteborg göteborg 1969
567 Cecilia Taube Getskär Stora Höga 1972
568 Lisen Hansen Getskär Stor höga 1972
562 Marie Gustafsson kry Målsryd Målsryd 1987
560 Erik Kärrman Crossfit Varberg Varberg 1978
561 Anna Kärrman Fyrstrandsbyns AIS Varberg 1986
559 Anki Eriksson Varberg Varberg 1975
558 Torgny Nilsson Bravida Växjö 1969
557 Anders Thorell Eriksberg Gastronomia AB Göteborg 1960
556 Robin Gunnarsson Tvååker Tvååker 1994
555 Daniel Stigedal Sörse gym Varberg 1951
554 Maria Zapata Pon Kortedala Trail Troopers Göteborg 1991
553 Linda Bromée Helsingborg Helsingborg 1989
552 Christina Malmqvist Falkenbergs ok Falkenberg 1961
550 Stina Förster Varberg Varberg 1984
551 Elizabeth Alvarado Varberg Varberg 1991
549 Madelen Johansson Malmö Malmö 1979
548 Marcus Karlsson Kungsbacka Kungsbacka 1993
547 Sabina Selin If Rigor Kungabacka 1987
546 Jonas Wintvik Falkenberg Falkenberg 1970
545 Jennifer Thanutan Wånge Varberg Varberg 1979
544 Klara Svensson Familjen Svensson Malmö 1990
543 Helena Johansson Varberg Varberg 1990
542 Patrik Ivarsson Hälsohuset i Sätila Sätila 1986
541 Helene Adolfson . Lysekil 1974
540 Petra Lind Vallda Vallda 1976
539 Matilda Andersson Varbergs Brukshundklubb Varberg 1997
538 Linda Skön Runacademy Halmstad 1986
537 Anna Ivarsson Hälsohuset Sätila Sätila 1991
536 Lars Åke Selin IF Rigor Kungsbacka 1967
534 Linn Backman . Varberg 1987
535 Carl Von Essen . Varberg 1986
533 Linda Hagström Helsingborg Helsingborg 1989
531 Carola Walfridson Nässjö Ski Nässjö 1974
532 Jennie Matlak Dark trail runners Nässjö 1980
530 Maria Johansson Vallda Vallda 1976
529 Therese Berggren . Vallda 1978
525 Karolina Peterson Klägghults Ponnysällskap Ullared 1985
526 Irene Nilsson Klägghults Ponnysällskap Ullared 1959
527 Max Andersson Klägghults Ponnysällskap Ullared 1984
528 Leif Andersson Klägghults Ponnysällskap Ullared 1955
524 Björn Karlsson Kexholms Sportklubb Åseda 1969
523 Eva Anderson Grimeton Varberg 1970
522 Carina Carlberg - MJÖBÄCK 1966
521 Linn Semborn Valinge Varberg 1991
518 Inger Bergehall Swahn trail Mölndal 1959
519 Christina Sjöö Swahn Trail Mölndal 1964
520 Birgitta Bolander Swahn Trail Mölndal 1964
514 Sanna Bengtsson Läjetsbrudarna Varberg 1993
515 Ebba Tobiasson Läjetbrudarna Varberg 1996
516 Cecilia Vallin Läjetbrudarna Veddige 1990
517 Lovisa Berg Läjetbrudarna Halmstad 1991
513 Linda Carlsson - Borås 1991
512 Amanda Sevestedt Widmark - Varberg 1990
511 Tomas Karlsson Kexholms SK Orientering Åseda 1967
510 Theresa Kovacs ebloppet.se Mariestad 1975
509 Chatarina Pintaric EB-loppet.se Partille 1975
508 Sara Danielsson Aktivitus Sports Club Partille 1987
507 Christin Lindahl Varberg Varberg 1977
506 Patric Åkesson Ringhals IF Varberg 1985
504 Tomas Petersson Ramböll Varberg 1969
505 Claes Ljungbrant Ramböll Varberg 1954
503 Pernilla Ståhlbom Varberg Varberg 1972
502 Johanna Brorsson Grimeton Varberg 1979
501 Anna Nordström - Billdal 1971
500 Erica Callmin Ingen klubb Falkenberg 1991

Winter 12 km

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
451 Linus Hultegård Adrenalinrunning Göteborg 1990
452 Evelina Hultegård Adrenalinrunning Göteborg 1990
449 Niclas Larsson Träslövsläge Träslövsläge 1971
450 Anne Larsson Kohn Träslövsläge Träslövsläge 1976
448 Anette Ottosson Falkenbergs RR Heberg 1968
447 Pernilla Alexandersson DRT Kungsbacka Kungsbacka 1975
446 Lars Daun Borås Borås 1959
445 Claes Andersson Falkenbergs OK Falkenberg 1976
444 Per Åkesson SegaGubbar Göteborg 1979
443 Anders Gustavsson Målsryd Målsryd 1982
442 Daniel Högberg TTH Göteborg 1968
441 Sebastian Fläde Varberg Varberg 1995
440 Peter Lundberg Ik Dran Veddige 1975
439 Adrian Berggren Varberg Varberg 1995
438 Rebecca Johansson Varbergs GIF Varberg 1985
437 Magnus Weddig Team Nordic Trail Varberg 1968
436 caroline wallin borås Borås 1988
435 Hanna Liss-Daniels BabyBlueberry Runners Billdal 1980
434 Göran Persson Is Göta friidrott Helsingborg 1962
433 Karl Lundgren TTH Lindome 1970
432 Göran Magnusson Flod Floda 1965
430 Emil Abrahamsson Ramböll Varberg 1972
431 Mattias Sjöholm Ramböll Varberg 1986
428 Niclas Ek Navåsens FK Örby 1964
429 Elsa Ek Markbygdens OK Örby 2002
427 Maija Sveke Goteborg Goteborg 1984
426 Andreas Östling Varberg Varberg 1974
425 Mattias Biörs IK Ymer Borås 1970
424 Elin Svensson OK Alehof Göteborg 1988
423 Lisa Nelson Runacademy IF Borås 1982
422 Thomas Elengård Varberg Varberg 1967
421 Cristofer Georgson Sist med det senaste Veddige 1985
420 Daniel Hyväri Proseccolöparna Rångedala 1982
419 Christian Lindquist Göinge trail Varberg 1983
418 Hanne Vatne Anytime Ocr Örkelljunga Örkelljunga 1971
417 Axel Lyckberg Proletären FF Göteborg 1986
416 Jonatan Fahlén Proletären FF Göteborg 1990
415 Mattias Ågren Dals Långeds IK Dals Långed 1977
414 Jonas Otterdahl Göinge Trail / Varberg VARBERG 1982
413 Helene Ohlsson THEOCRGYM Alingsås 1984
412 Niklas Eriksson Tnt Alingsås 1984
411 Jakob Bjärne WSP Varberg 1989
410 camilla Malm Hisingskärra Hisingskärra 1970
409 gustaf håkansson AIF Kungsbacka 1973
408 Simon Alteblad Kortedala Trail Troopers Göteborg 1988
407 Henri Pesonen Triathlon väst Göteborg 1979
406 Markus Anding KCK Onsala 1970
405 Maria Neth Göteborgs Skidklubb Mölnlycke 1980
404 Erik Wallmark ÖSS Åsa 1983
403 Fredrik Nordlund Team NN Mölnlycke 1966
402 Hannah Karlsson Hunnestad Varberg 1995
400 Thomas Ek Falkenberg Heberg 1967
401 Anita Ek Falkenberg Heberg 1975
398 Louise Karlsson Happy fitness Harplinge 1967
399 Ulrika Sjöström Runacademy Halmstad 1968
397 Josefin Andersson Hotell Havanna Varberg 1990
396 Gunnar Samuelsson St1 oilers Särö 1961
395 Frida Andersson Falkenberg Allstars Falkenberg 1986
394 Veronicka Nilsson Varberg Varberg 1967
393 Magnus Nylander Team NN Mölnlycke 1961
392 Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Varberg 1979
391 Christofer Barresten Kungsbacka Kungsbacka 1984
390 Anna Barresten Kungsbacka Kungsbacka 1979
389 Pia Johansson Mölndal Mölndal 1970
388 Thomas Novin IS Göta Helsingborg 1980
386 Jenny Hedborn Stenungsund Stenungsund 1986
387 Niklas Hedborn Stenungsund Stenubgsund 1978
385 Bjarne Ljungfalk OK Nackhe VARBERG 1982
384 Jenny Westerlund Halla Vallda 1976
383 Peter Andersson Team TLV Höganäs 1967
381 Andreas Nilsson Ubbhults IF Hällingsjö 1972
382 Marcus Johansson Halmstad MTB Steninge 1977
380 Mathias Persson Halmstad OK Åled 1973
379 Katarina Karlsson Frisch Falkenberg Falkenberg 1965
378 Daniel Marcus Team Mupparna Borås 1973
377 Andreas Andersson Mupparna Trollhättan 1973
376 Petra Lögdberg Höganäs Höganäs 1973
375 Toffe Lindskog IFK Göteborg Göteborg 1963
373 Rasmus Motten Borås Borås 1993
374 Josefine Wernerby Borås Borås 1991
372 Linda Charlesson FK Snapphanarna Ängelholm 1974
371 Minna Karlsson Höganäs Höganäs 1978
369 Michael Enstedt Garmin Mölndal 1969
370 Ida Enstedt Garmin Mölndal 1973
368 Kristina Wallenius MOIF Mölndal 1973
366 Fredrik Sohlström Dalsjö Run Team Dalsjöfors 1982
367 Helena Lundberg Dalsjö Run Team Dalsjöfors 1987
365 Anders Johansson Solskensfarmarna Ätran 1974
364 Per Göransson LK Spring V Frölunda 1969
363 Magnus Larsson Fastarpz Runners Tvååker 1969
362 Ann-Sofi Jönsson FK Friskus Varberg varberg 1985
361 Andreas Larsson Fastarps Runners Tvååker 1980
353 Tilda Melin Strandberg Rivstart Göteborg 1992
354 Henrik Pettersson Rivstart Göteborg 1971
355 Christopher Schyberg Rivstart Göteborg 1982
356 Maria Welin Rivstart Göteborg 1972
357 Armin Balesic Rivstart Göteborg 1989
358 Christer Johansson Rivstart Göteborg 1973
359 Nina Baldursdottir Rivstart Göteborg 1986
360 mohammed Sadi Rivstart Göteborg 1990
352 Jannica Bengtsson Golden Wellness Varberg 1977
351 Emil Biström Göinge Trail / Varberg ÅSKLOSTER 1989
349 Erik Martinsson Göteborg Göteborg 1986
350 Magnus Andersson Helsingborg Helsingborg 1985
348 Joakim Leff-Hallstein Mölndal Mölndal 1974
347 Kristian Andersson Göteborg GÖTEBORG 1974
346 Peter Flood Frillesås Frillesås 1976
345 Axel Grimlund Textuell Sportklubb AB Göteborg 1982
343 Magnus Ivarsson OK Gläntan Göteborg 1971
344 Louise Böregård OK Gläntan Göteborg 1978
342 Linda Bergstrand Björkehovs IS Borås 1980
341 Joel Odelius IK Trasten Kinna 1983
338 Mikael Vinberg BIKE Motala 1959
339 Jens Lejhall BIKE Göteborg 1972
340 Petter Hermansson BIKE Göteborg 1972
337 Nicklas Johansson Fastarpz Runners Tvååker 1972
336 Per Olof Arnås DRT Kungsbacka Kungsbacka 1965
335 Sofia Eriksson Team Bunkern Göteborg 1969
334 Inger Magnusson Team Bunkern Hisings Kärra 1967
333 Tina Båth Team Bunkern Floda 1971
332 Rebecka Talmid Team Oktober Rydebäck 1981
331 Cissi Meltzer Golden Wellness Varberg 1971
329 Christer Jansson Ljungskile Ljungskile 1965
330 Carina Jansson-Klinte Ljungskile Ljungskile 1966
328 Anders Åkesson Fagerhult Habo 1965
327 Thomas Rödin Hulth IS Göta Ramlösa 1981
325 jörgen larsson Tollebacken swimrunners Gothenburg 1966
326 jörgen larsson Tollebacken swimrunners Gothenburg 1970
323 Gunilla Hurtig Ljungskile Ridklubb Ljungskile 1966
324 Dino Delaude Ljungskile Ridklubb Uddevalla 1989
322 Karin Jogeland IK Ymer Borås 1978
321 Sofia Axelsson Reftele Reftele 1975
320 Michèle Carneby Häljarp Häljarp 1985
319 Rickard Johnsson Is Göta Rydebäck 1974
318 Veronika Palmertz IS Göta Rydebäck 1979
317 André Madejczyk @trailsandmore Torup 1975
316 Cecilia Hansson Hestra Hestra 1978
315 Erik Sahlmén Kungsbacka Kungsbacka 1980
314 Emil Ileby Mikkeller Running Club Värnamo 1986
313 Anna Englund Team Bunkern Hisings Kärra 1969
312 Staffan Skön Åsa Åsa 1982
310 Signe Lundqvist Sjövalla FK Mölnlycke 2005
311 Jonas Lundqvist Sjövalla FK Mölnlycke 1967
309 Josef Lindh Äventyrsklubben Malmö 1982
306 Carolina Pansar Proseccolöparna Rångedala 1984
307 Jessica Bjernerud Proseccolöparna Borås 1985
308 Rickard Larsson Proseccolöparna Borås 1984
305 Daniel Lindskog Äventyrsklubben Malmö 1981
303 Jimmy Handin Team JAAM Grimeton 1973
304 Katarina Clesinger Team JAAM Grimeton 1972
302 Sara Nielsen Oskarström Oskarström 1979
301 Pontus Blom Björkris KUNGSBACKA 1979
300 Johan Lindbohm DRT Kungsbacka Kungsbacka 1977
298 Peter Läkk IK Läkk Varberg 1974
299 Sara Läkk IK Läkk Varberg 1987
297 Gustav Danielsson Umara sports club Partille 1982
296 Oskar Lundborg Mikkeller running club Värnamo 1982
294 Josefin Persson Landskrona Landskrona 1984
295 Helena Grafström Landskrona Landskrona 1984
293 Helena Ekbom Brännö 1971
291 Lisa Österlund Hemliga klubben Varberg 1990
292 Marcus Eliasson Hemliga klubben Varberg 1985
289 Lars-Göran Börjesson Åkulla Varberg 1951
290 Jon Börjesson Åkulla Varberg 1979
288 Niklas Andersson - Varberg 1988
287 Katarina Krok SOK Knallen Bollebygd 1969
286 Therese Bergling Triathlon Väst Mölndal 1992
285 Anne Lautala Team Bunkern Göteborg 1968
283 Lars Bolander Swahn Trail Mölndal 1961
284 Karin Swahn Swahn Trail Mölndal 1962
282 Mikael Wallin ------ Göteborg 1980
281 Tord Johansson Team Hårred FRILLESÅS 1964
280 Mikael Hedlund AIK Varberg 1964
279 Peter Hedberg * Torslanda 1977
278 Martina Wallerbrant Förlossningen varberg Tvååker 1981
277 Eric Holmström FRC Frillesås 1981
276 Magnus Lindvall Ringhals IF Varberg 1983
274 Martin Jönsson LTM Varberg 1976
275 Lina Svensson LTM Varberg 1984
273 Marja Hjelmsten . Göteborg 1978
272 Kristina Augustsson Änggården runners Göteborg 1981
271 Sofia Hermansson Änggården runners Göteborg 1978
270 Helena Nilsson . Vallda 1976
268 Richard Ahlbeck Bunkeflostrand Bunkeflostrand 1974
269 Ingela Ahlbeck Bunkeflostrand Bunkeflostrand 1978
266 Charlotte Hultberg Mesarna Bunkeflostrand 1975
267 Håkan Hultberg Mesarna Bunkeflostrand 1975
265 Mikael Vallared RIF Varberg 1988
264 Tobias Ingmarson Ringhals IF Åskloster 1979
263 Thomas Nilsson Runners club Billesholm 1974
262 Ann-Louise Pettersson FK Friskus Varberg 1984
261 Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern Torslanda 1969
260 Anne Sofie Scheel Lonesomerunners Göteborg 1971
259 Jennie Stenström Team Nordic Trail Mölndal 1976
258 Jenny Bolander IK NocOut.se Linköping 1972
257 Jimmie Jonsson ebloppet.se Mariestad 1975
256 Teresa Ypyä Lonesome Runners Kållered 1978
255 Charlotte Brügge Lundgren . Vallda 1974
254 Susanne Svanberg Team Bunkern Torslanda 1970
252 Pontus Bergqvist Stidsvigs Lions Helsingborg 1977
253 Jenny Dahl Stidsvigs Lions Helsingborg 1975
251 Charlotte Dupont - Getinge 1980
249 Carl Morberg Dalsjö Run Team Dalsjöfors 1987
250 Madeleine Morberg Dalsjö Run Team Dalsjöfors 1984
248 Rickard Kjällberg Ingen Växjö 1974
247 Johanna Bengtsson Simlångsdalens Ryttarförening Annerstad 1980
245 Kristoffer Gäskeby Dalsjö Run Team Dalsjöfors 1988
246 Martina Gäskeby Dalsjö Run Team Dalsjöfors 1988
243 Jeanette Melin klubblös Ljungskile 1987
244 Martin Melin Klubblös Ljungskile 1985
241 Anneli Gustavsson Hindås Hindås 1964
242 Emil Andersson Hindås Hindås 1992
240 Rebecka Vahlström IK Göpa Varberg 1981
239 Tobias Jansson Hamstrings United Bua 1970
238 Stefan Eksteen Göteborg Göteborg 1964
237 Stavroula Moschovidou Team Julia Varberg 1987
236 Catrin Johansson Team Julia Varberg 1970
235 Christer Mannfolk Runacademy IF Ulricehamn 1960
234 Karin Petersson THC vejbystrand 1980
231 Lars Horrdin THC Ödåkra 1986
232 Måns Troedsson THC Vejbystrand 1978
233 Lars Carlsson THC Ängelholm 1978
230 Maria Stålhammar Mölndal Mölndal 1978
229 Julia Wramling Läjets surf’n’run Träslövsläge 1979
228 Elin Levin Gunnebo Girls Mölndal 1978
227 Gunhild Olsson Gunnebo Girls Mölndal 1978
226 Marie Fredriksson Skintebo ladies Öjersjö 1973
219 Fredrik Larsson Ramböll Elteknik Varberg 1980
220 Mikal Norrman Ramböll Varberg 1989
221 Daniel Landin Ramböll Varberg 1980
222 Johan Nordin Ramböll Varberg 1993
223 Lisa Karlsson Ramböll Varberg 1982
224 Jonas Dalebro Ramböll Varberg 1988
225 Linnéa Hagsten Ramböll Varberg 1996
218 Linnea Jansson Hollstedt - Falun 1999
217 Daniel Svensson Hindås SK Hällingsjö 1983
216 Jan Högberg VBG Varberg 1964
215 Katrine Perkman KBA Kungsbacka 1964
214 Sara Bergquist Ljungby lady runners Falkenberg 1976
213 Jessica Gunnarsson Halmstad gymnastik och roddförening Halmstad 1982
212 Alexander Larsnäs Firma Mats Larsnäs Varberg 2004
211 Mats Larsnäs Firma Mats Larsnäs Varberg 1973
210 Karin Andersson Bua Bua 1978
209 Torbjörn Blomgren Ok Nackhe Varberg 1961
208 Thomas Mossbrant Träslövsby Varberg 1969
207 Mattias Olsson Malmö Gerillalöpare Malmö 1976
206 Joakim Schyllert ROK Ronneby 1976
205 Malin Gutierrez Team Bunkerm Göteborg 1970
204 Anders Wallerstedt Military Fitness Skatås Onsala 1971
203 Mikael Edvardsson Göteborg Göteborg 1957
202 Lars Engvall Open 40 Events AB Falkenberg 1964
201 Charlotte Kjellgren Sojas fanclub Varberg 1990
200 Katarzyna Soja Jag har ingen Skövde 1990

Winter 24 km

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
138 Fredrik Bohl Lonesome runners Göteborg 1974
137 Magnus Kihlberg IF Skattmasarna Skene 1972
136 Sara Molin Triathlon Väst Floda 1980
135 Lasse Bertilsson SOK Knallen Fristad 1973
132 Caroline Emilsson Göteborg Västra Frölunda 1980
133 Max Emilsson Göteborg Västra Frölunda 1977
131 Jimmy Olausson Partille Sävedalen 1989
130 Elin Hamrefors SOK Knallen Borås 1987
128 Mats Härstedt JBT- Meihem Rydebäck 1967
129 Ulrika Ekelund Meihem Allerum 1977
127 Andreas Trillelv Fortis Varberg 1982
134 Ida Wemhöner MIT tough team Kungsbacka 1984
126 KITT IVERSEN WinterFunRun Ängelholm 1978
124 Fredrik Angel Falkenbergs rr Falkenberg 1977
123 Glenn Hammarlund Göteborg Olofstorp 1974
122 Martin Svensson Varberg Varberg 1983
121 Anton Lindholm Elmhults Sport Club Älmhult 1984
120 Felix Waldenström Team Nordic Trail Göteborg 1987
119 Johan Rabell JOAB Vallda 1980
118 Patrik Lindegårdh Tolered-Utby OL Gothenburg 1979
117 Fredrik Gabrielsson Gödeby Ullared 1981
116 Ulrika Granfors DRT Kungsbacka Kungsbacka 1972
115 Johannes van Lokhorst Tvååker Tvååker 1985
125 Daniel Taube Getskär Stora Höga 1974
114 Kemal Dedic Göteborg Göteborg 1967
113 Johan Mjörnestrand The Cross Factory Lindome 1971
112 Peter Beskow Horreds SK Horred 1982
111 Radana Stanar SRK ALBA. ERIKSBERG GASTRONOMIA AB Göteborg 1961
110 Mats Runesson ok lindena Getinge 1958
109 Daniel Strindö Ringhals IF Varberg 1978
108 Jonathan Frankfeldt Kungsbacka Kungsbacka 1994
107 Fredrik Sandmer SOK Knallen Borås 1994
106 Daniel Assarsjö SOK Knallen Målsryd 1976
105 Oskar Henriksson IF Malmö Löp Lund 1994
104 Heidi Hafvervik Team Blekinge Karlskrona 1982
103 Mattias Lindström Åled Skyrunners Åled 1981
102 Andreas Bencker USC Steninge 1971
101 Robert Berglund The Cross Factory Lindome 1978
100 Erik Diding Hotell Havanna Varberg 1975
99 Amanda Nilsson Ryssbergets IK Asarum 1996
98 Erik Fredlund Hägersten Hägersten 1975
97 Henrik Tornås Vallda Vallda 1976
96 Henrik Andersson Jönköping Jönköping 1980
95 Albin Lindbäck Göteborg Göteborg 1987
94 Lene Borginger Umara Sports Club Svenljunga 1968
93 Peter Halldén Varbergs Ultralöpare Varberg 1982
92 Joakim Karlsson Team Sportia Varberg 1987
91 Ola Lindegren Lätta Steg Varberg Varberg 1977
90 Christopher Adler Älmestad Älmestad 1980
89 Martin Hageberg Swim-run.se Åsa 1975
88 Johan Johansson Malmö Malmö 1979
87 Fredrik Nielsen Eslöv Eslöv 1975
86 Magnus Helgesson Rydslund Getinge 1965
85 Simon Lönn Hemmeslöv Båstad 1995
84 Katarina Lönn Hemmeslöv BÅSTAD 1967
83 Johanna Edman DRT Kungsbacka Fjärås 1974
82 Emma Broberg Savage MIT tough team Västra Frölunda 1985
81 Johannes Larsson Fotskäl Fotskäl 1995
80 Jessica Petersson Falkenbergs RR Falkenberg RR 1970
79 Charles Ahlzén HESTRA Hestra 1985
78 Henrik Axelsson Hällesåker IF Lindome 1976
77 Anna Nelvig Forest Femmes Göteborg 1980
76 Annika Karlsson FK Snapphanarna Ängelholm 1969
75 Patrik Borelund Halmstad OK Halmstad 1965
74 Jan-olof Svensson Falkenbergs rr Falkenberg 1966
72 Johan Nöjd FK Göingarna Kristianstad 1986
73 Johan Kinning Hästhults AIK Limhamn 1990
71 Per Nyhlén Trafikverket ONSALA 1967
70 Öystein Flaa Falkenberg Falkenberg 1973
69 Sebastian Andersson Torestorps IF Borås 1986
68 Gunilla Stripple Lund Lund 1975
66 Roger Tjernström IF Skansen Spånga 1970
67 Annicka Istemo Vallsta SK Spånga 1965
65 Erika Ingelström Gråmanstorp Runners Klippan 1990
64 Johan Karlsson Mölndal Mölndal 1971
63 Aaron Selfe Aktivitus Sports Club Glommen 1992
62 Christina Persson Helsingborg Helsingborg 1973
61 Ola Holmberg Arnåsholm Hockey Burseryd 1976
60 Tomas Eriksson Gråbo Gråbo 1971
59 Diana Neumann Göteborg GÖTEBORG 1985
58 Leif-Inge Hugosson Sebbens vänner Varberg 1979
57 Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp Tvååker 1965
56 Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Höör 1994
55 Peter Hellman Låkeberget Runners Torslanda 1974
53 Joe Walfridson Ik Sisu Nässjö 1974
54 Mikael Andersson Dark trail runners Nässjö 1978
52 Fredrik Larsson Dark Trail Runners Stenungsund 1971
51 Mikael Blomqvist BOCKSTEN TRAILRUN Tvååker 1976
50 Tobias Johansson Sebbens vänner Träslövsläge 1982
49 mats eriksson gårdsfys i sibbarp Tvååker 1958
48 daniel samuelsson lönashult goif vislanda 1989
47 Martin Kleberger Lödöse Lödöse 1978
46 Esko Österbacka Team Österbacka Frufällan 1974
44 Martin Persson Landskrona Landskrona 1979
45 Charlie Mårtensson Landskrona Landskrona 1989
43 Hugo Wickwald Dark Trail Runners Ljungby 1985
42 Anders Elvland Halmstad OK Halmstad 1959
41 Anders Krok SOK Knallen Bollebygd 1963
40 Malin Claes SOK knallen Brämhult 1976
39 Christian Jernlid Kullavik Kullavik 1974
36 Ida Victorsson Varberg Varberg 1985
37 Maria Dennefors Trana Psykologer Varberg 1983
38 Maria Ignell Trana Psykologer Varberg 1969
35 Hans-Owe Sjöö Swahn Trail Mölndal 1961
33 Therese Fridell MSLD Eksjö 1993
34 Sissie Bjerenius MSLD Tranås 1978
32 Patrik Bergman Falkenbergs RR Falkenberg 1970
31 kristoffer Säfström Hamilton Adventure Team Göteborg 1989
30 Jonas Rabe Varbergs Ultralöpare Varberg 1977
29 Anton Peterzén - Göteborg 1990
28 Linus Eriksson Hörby CK Harlösa 1981
26 Ulrika Svensson Runners Club Bjuv 1970
27 Björn Svensson Runners Club Bjuv 1971
25 Andreas Anderberg Sebbens Vänner Göteborg 1982
24 Daniel Pintaric Solvikingarna Partille 1979
23 Jörgen Berg Ingen Ljungskile 1975
22 Jens Augustinsson Nej Stockholm 1975
20 Ellinor Simon Lund running crew Lund 1980
21 Robert Simon Heja Ellis LUND 1982
19 Marcus Vahlström IK Göpa Varberg 1978
18 Elin Ölje Ingen Eksjö 1990
17 David Enkvist Solius Varberg 1993
16 Anna Ryberg Henriksson Vässingsö runners Onsala 1973
15 Jonas Henriksson Vässingsö Runners Onsala 1960
14 Cecilia Lind Tranemo Tranemo 1971
13 Joakim Lövgren Lonesome Runners Borås 1959
12 Lasse Andersson Varbergs GIF Bua 1977
11 Stefan Lagerblad Fbg Roadrunners Falkenberg 1963
10 Karin Lagerblad Fbg Roadrunners Falkenberg 1966
9 Karin Rolofsson Lubba Varberg Varberg 1974
8 Erika Frick Ok Nackhe Tvååker 1975
7 niklas liljengren vallda vallda 1983
6 Björn Pettersson Team Nordic Trail Varberg 1984
5 Peter Reimer Nowatchrunners Osby 1974
4 Felix Säisä Ingen klubb Svaneholm 1992
3 Martin Gross Serneke Service Göteborg Sävedalen 1978
2 Jonas Björkqvist GATS Billdal 1970
1 Fredrik Sigurd Sok Knallen Borås 1975

Stafett 3x5 km (hela laget)

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
27 Frida Andersson Falkenberg Allstars 1900
26 Sofia Thompson Löpartriaden 1900
25 Erik Diding Varbergs Gif Friidrott 1900
24 Maria Olsson Lindome Outdoors 1900
23 Daniel Frantzich Falkenberg Allstars Lag 2 1900
21 Thomas Skarlöv Charden Lag 1 1900
22 Magnus Hård Charden Lag 2 1900
18 Mohammed Sadi Rivstart 1 1900
19 Tilda Strandberg Rivstart 2 1900
20 Maria Welin Rivstart 3 1900
17 Pella Johnsson 1900
14 Linda Larsson Furubergsskolan Lag1 1900
15 Mikaela Williams Furubergsskolan Lag2 1900
16 Adil Ennaimi Furubergsskolan Lag3 1900
13 Mikael Blomqvist Varbergs Ultrarunners 1900
12 Fredrik Lovén Falkenberg Allstars 1900
11 Tom Strandberg Team Bergs Fegen 1900
10 Pär Claesson Göinge trail / Varberg 1981