Anmälda till ActionRun Avancerad sök

Örebro ActionRun 28 april

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1906  Erik Malm Karlslundsif Motionär - 8 km Örebro 1978
2786  Jannie Andersen Motionär - 5 km Södertälje 1992
1055  Felix Monetha Elit - 8 km Mariestad 1996
1904  Thomas Henriksson ACN BIGGEST FAN Motionär - 8 km Hemsedal 1967
1899  Johan Andersson Mimsisar Motionär - 8 km Örebro 1987
1900  Alexander Olsson Mimsisar Motionär - 8 km 1995
1901  Rickard Melin Mimsisar Motionär - 8 km 1979
1902  Nicklas Sundblom Mimsisar Motionär - 8 km 1990
1897  Max Hanff Not Fast But Furious Motionär - 8 km Örebro 2001
1898  Hannes Gille Not Fast But Furious Motionär - 8 km Örebro 2001
2784  Alva Högling Timon o Pumba Motionär - 5 km Örebro 2003
2785  Nellie Essén Hanell Timon o Pumba Motionär - 5 km 2003
2771  Sebastian Cehlin MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km ÖREBRO 1991
2773  Emelie Jaxell MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km Örebro 1988
2775  Magnus Stålberg MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km odensbacken 2001
2777  Isabella Pettersson MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km ÖREBRO 1993
2779  Fredric Palmqvist MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km ÖREBRO 1993
2781  Christopher Rydaeus MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km ÖREBRO 1996
2783  Richard Hedberg MODERATERNA I ÖREBRO Motionär - 5 km Örebro 1994
1895  Freddy Rådberg Motionär - 8 km Vintrosa 1990
1896  Markus Björklund Motionär - 8 km Örebro 1985
2769  Mikaela Hedström Motionär - 5 km Örebro 1992
2768  Glenn Nygårds Möller XXL Motionär - 5 km Örebro 1995
2766  Isabella Eriksson Unfit Motionär - 5 km Örebro 1991
2767  Mathias Nilsson Unfit Motionär - 5 km Örebro 1987
1894  Lars Johansson Friskis & Svettis Örebro ÖreBros Motionär - 8 km Örebro 1955
2764  Ronja Walett Supermums Motionär - 5 km Örebro 1991
2765  Zandra Svensson Supermums Motionär - 5 km Örebro 1989
2761  Robin Vesterberg Themonkeys Motionär - 5 km Eskilstuna 1987
2763  Janne pietikäinen Themonkeys Motionär - 5 km Eskilstuna 1992
1893  Robin Henriksson Förslag på åtgärd Motionär - 8 km Karlskoga 1987
1892  Evelina Persson Colluseum Club Colluseum Club Motionär - 8 km Karlskoga 1992
2759  Sebastian Walther Team sedig Motionär - 5 km ASKERSUND 1985
1890  Robert Gustavsson Motionär - 8 km Lidköping 1989
1891  Camilla Karlsson Motionär - 8 km Lidköping 1990
1889  Mikael Schollin Motionär - 8 km ÖREBRO 1968
1886  Pär Östberg HusvagnHusbil.se HusvagnHusbil.se Motionär - 8 km Borlänge 1981
1888  Terese Östberg HusvagnHusbil.se HusvagnHusbil.se Motionär - 8 km Borlänge 1981
2758  Anna Rohlen Motionär - 5 km Stora mellösa 1980
1880  Billy Johansson Energy Flow Motionär - 8 km ... 1987
1881  Mathias Österberg Energy Flow Motionär - 8 km 1985
1882  Johannes Österberg Energy Flow Motionär - 8 km 1992
1883  Andreas Stehr Energy Flow Motionär - 8 km 1992
1884  Felix Kvelland Energy Flow Motionär - 8 km 1992
2754  Ida Helderud Yrkesgymnasiet Motionär - 5 km Örebro 1988
2755  Kim Löfgren Yrkesgymnasiet Motionär - 5 km 1997
2756  Mohammad Naser Yrkesgymnasiet Motionär - 5 km 1997
2757  Mahdi Zawahri Yrkesgymnasiet Motionär - 5 km 1996
1878  Marcus Bergman Berber IS Fiskida Motionär - 8 km Örebro 1972
1879  Frank Kawecki GRC OCR Motionär - 8 km Goteborg 1987
1876  Karolina Svensson Fristads Vinnarlaget Motionär - 8 km ... 1992
1877  Victoria Svensson Fristads Vinnarlaget Motionär - 8 km 1989
1873  Elin Dahlin Fristads Vinnarlaget Motionär - 8 km 1983
1874  André Längbo Fristads Vinnarlaget Motionär - 8 km 1989
1875  Daniel Längbo Fristads Vinnarlaget Motionär - 8 km 1986
1872  Jennie Nylin Fristads Vinnarlaget Motionär - 8 km .. 1979
1870  Magnus Richardsson FRISTADS Motionär - 8 km ... 1982
1871  Emma Karlsson FRISTADS Motionär - 8 km 1978
1869  Fredric Rosén OCR Stockholm OCR Stockholm Motionär - 8 km Bromma 1984
1054  Tobias Jäger GRC Elit - 8 km Göteborg 1986
1868  Anna Tadic Veni Vidi Vici Team Motionär - 8 km Hisings Kärra 1993
1867  Albin Olsén Not fast, just furious Motionär - 8 km örebro 2000
1863  Patrik Lindskog Sandgatan Power Motionär - 8 km örebro 1999
1865  melker bååth Sandgatan Power Motionär - 8 km örebro 2002
1854  Johan Andersson SJAB Hallsberg Motionär - 8 km ... 1985
1855  Mikael Göransson SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1982
1856  Stefan Adolfsson SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1974
1857  Lena Andersson SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1978
1858  Jana Roos SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1982
1859  Joakim Bornedal SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1990
1860  Josefin Johansson SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1992
1861  Tommy Våhlberg SJAB Hallsberg Motionär - 8 km 1979
2752  Yani Hansson SJAB Hallsberg Motionär - 5 km 1977
2753  Annika Laursen SJAB Hallsberg Motionär - 5 km 1966
1845  Rickard Fagrell Ejot Motionär - 8 km ... 1976
1846  Janne Boström Ejot Motionär - 8 km 1966
1847  Kenth Wedén Ejot Motionär - 8 km 1979
1848  Camilla Ahlin Ejot Motionär - 8 km 1981
1849  Josefin Jönsson Ejot Motionär - 8 km 1992
1850  August köpberg Ejot Motionär - 8 km 1994
1851  Mikael Loön Ejot Motionär - 8 km 1997
1852  Fredrik Sävhammar Ejot Motionär - 8 km 1975
1853  Wasim Alkadamani Ejot Motionär - 8 km 1980
1840  Niclas Lundin Ahlsell Örebro Motionär - 8 km Örebro 1994
1841  Robert Lindkvist Ahlsell Örebro Motionär - 8 km 1979
1842  Therese Tapper Ahlsell Örebro Motionär - 8 km 1985
1843  Jonas willander Ahlsell Örebro Motionär - 8 km 1986
1844  Kristoffer Forsberg Ahlsell Örebro Motionär - 8 km 1985
1835  Tobias Holmquist FRISTADS Motionär - 8 km .. 1976
1836  Daniel Höjenberg FRISTADS Motionär - 8 km 1980
1823  Maja Holmgren Wiberg Inda.nu Motionär - 8 km .... 1992
1824  Jonas Windefelt Inda.nu Motionär - 8 km 1973
1825  Alex Wehlin Inda.nu Motionär - 8 km 1980
1826  Helen Rosenson Inda.nu Motionär - 8 km 1985
1827  Johan Magnusson Inda.nu Motionär - 8 km 1981
1828  Helen Järpegård Inda.nu Motionär - 8 km 1981
1829  Anna Bylin Inda.nu Motionär - 8 km 1974
1830  Magnus Lidell Inda.nu Motionär - 8 km 1980
1831  Amela Alagic Inda.nu Motionär - 8 km 1984
1832  Teres Jansson Inda.nu Motionär - 8 km 1975
1833  Mikael Heen Nylund Inda.nu Motionär - 8 km 1991
1834  Carina Tirfing Inda.nu Motionär - 8 km 1986
1821  Jesper Olsson BAE Systems AB Motionär - 8 km Karlskoga 1990
2749  Sofie Andersson BAE Systems AB Motionär - 5 km 1976
2751  Per Söderström BAE Systems AB Motionär - 5 km 1966
2743  Ara Sahak Hotel Express Motionär - 5 km Örebro 1984
2744  Douglas Bjerleus Hotel Express Motionär - 5 km 1982
2745  Morris Ayaz Hotel Express Motionär - 5 km 1981
2746  Gunnar Lundberg Hotel Express Motionär - 5 km 1995
2747  Adam Andersson Hotel Express Motionär - 5 km 1998
1818  Mikael Jalakas Setra Sportsclub Team Arvid Röding Motionär - 8 km Karlskoga 1974
1819  Richard Jalakas Team Arvid Röding Motionär - 8 km Järfälla 1985
1817  Simon Wigg Venjans AIK Motionär - 8 km Venjan 1994
1816  Emma Svanberg Motionär - 8 km Örebro 1984
1815  Henrik Johansson ICA Västerås Motionär - 8 km Västerås 1969
1813  Ludvig Berglund Penny Bridge Boys Motionär - 8 km örebro 1998
1812  Tobias Frid NTFB BYGGTJÄNST Motionär - 8 km Huskvarna 1979
2742  Oscar Adolfsson Motionär - 5 km Örebro 2001
1811  Anders Svanberg Motionär - 8 km Örebro 1983
1052  Alexandra Lundqvist Karlshamn OCR KarlshamnOCR Elit - 8 km Ulricehamn 1988
1810  Therese Sörman ÖreBros Motionär - 8 km Örebro 1989
1809  Susanne Bodin Joinus AB Motionär - 8 km Fjugesta 1984
1806  Gabriel Olsson Svesson Gus Textil AB Motionär - 8 km Vingåker 1999
1807  Elias Olsson Svensson Gus Textil AB Motionär - 8 km VIngåker 1996
1808  Linn Lauridsen Gus Textil AB Motionär - 8 km Valla 1998
1805  Evelina Lamu Vännerna och Jerry Motionär - 8 km Aurskog 1988
2740  Jacqueline Kapronczai Team Cpg Motionär - 5 km Partllie 1976
2741  Amanda Andersson Team Cpg Motionär - 5 km 1990
1803  David Greneby Vägrar lakrits Motionär - 8 km Örebro 1988
1804  Erik Lissel Vägrar lakrits Motionär - 8 km Örebro 1988
1839  Kristina Börjesson Joinus AB Joinus AB Motionär - 8 km Fjugesta 1991
1802  Peter Jakobsson Karlslund IF ActionRun Motionär - 8 km Örebro 1976
1801  Filip Sölvenäs Karlskrona Scrambled Legs Motionär - 8 km Lyckeby 2004
1798  Viktor Eklund Motionär - 8 km Örebro 2001
1799  Philip Eklund Motionär - 8 km Örebro 2001
1797  Emil Witsch Motionär - 8 km Östra ämtervik 1991
1796  Johan Skalin Axa SC Motionär - 8 km Örebro 1978
1794  Dennis Kohlscheen Rosensjö klubben Aero fighters Motionär - 8 km Karlskoga 1990
1793  Markus Pohlman Motionär - 8 km Norrköping 1994
1786  Sebastian Nyberg Wallerska Motionär - 8 km Örebro 1985
1787  Jonas Gredenborn Wallerska Motionär - 8 km 1982
1788  Carolina Moberg Wallerska Motionär - 8 km 1997
1789  Tobias Hallqvist Wallerska Motionär - 8 km 1999
1790  Madeleine Fredriksson Wallerska Motionär - 8 km 1987
1791  Elsa Lönnberg Wallerska Motionär - 8 km 1998
1792  Cathrine Åhlund Wallerska Motionär - 8 km 1970
1785  Erik Dibbern Motionär - 8 km Enskede 1978
1050  Jimmy Iwersen Box21 Elit - 8 km KARLSKOGA 1983
1783  Per Bogren Grannfejden Motionär - 8 km Örebro 1979
1784  Tobias Hansen Grannfejden Motionär - 8 km Örebro 1978
1781  Anna Eckerborn Olsson Grinbergs löpklubb Motionär - 8 km Västerås 1997
1782  Filip Hasth Grinbergs löpklubb Motionär - 8 km Västerås 1997
1046  Joakim Carlén Team Special-Elektronik Elit - 8 km Karlstad 1993
1047  Per Alsterdal Team Special-Elektronik Elit - 8 km 1977
1048  Petter Möller Team Special-Elektronik Elit - 8 km 1986
1049  Albin Belmen Team Special-Elektronik Elit - 8 km 1992
1779  Stephanie Eriksson Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1990
1780  Marcus Andersson Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1986
1772  Åke Larsson Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1965
1773  Linus Backman Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1987
1774  Patrik Olsson Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1986
1775  Ludvig Jonsson Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1994
1776  Carl-Fredrik Herö Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1984
1777  Jonathan Gustavsson Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1993
1778  Jonas Öhrn Team Special-Elektronik Motionär - 8 km 1967
2739  Alex Åberg The legal Baboons Motionär - 5 km Örebro 2002
1045  Carl Lark Action Run Action Run Elit - 8 km Borås 1999
1771  William Thollander The Strongest Motionär - 8 km Örebro 1998
2735  Anna-Maria Nordö Proteinbolaget Motionär - 5 km Karlskoga 1987
2736  Jenny Johansson Proteinbolaget Motionär - 5 km 1992
2737  Caroline Haglind Proteinbolaget Motionär - 5 km 1993
2738  Mårten Åkeson Proteinbolaget Motionär - 5 km 1993
1042  Tommy Gustafsson Håltagarn i Kumla Elit - 8 km Kumla 1992
1043  Kenny Gustafsson Håltagarn i Kumla Elit - 8 km 1979
1044  Anders Jakobsson Håltagarn i Kumla Elit - 8 km 1989
1770  gustaf prag The Bone Drillers Motionär - 8 km ÖREBRO 1984
1768  Markus Rohden Bra-maskiner Motionär - 8 km Fjugesta 1973
1769  Mikael Johansson B.R.A-maskiner AB Bra-maskiner Motionär - 8 km Mullhyttan 1972
2734  Jessika Karlsson XXL Motionär - 5 km Örebro 1991
2733  Niclas Sjöberg XXL Motionär - 5 km Örebro 1991
2732  Fredrik Jansson XXL Motionär - 5 km Örebro 1989
2731  David Berggren XXL Motionär - 5 km Örebro 1991
1767  William Wallström Penny Bridge Boys Motionär - 8 km Örebro 1998
1766  Jonas Thorslund The Strongest Motionär - 8 km Örebro 1998
1765  erik swedlund 1991 Motionär - 8 km KÖPING 1991
1764  Ann Ekblom Inre Motionär - 8 km FJUGESTA 1972
1762  Chebon Fernberg Bärnvall Penny Bridge Boys Motionär - 8 km Fjugesta 1998
1763  Vilhelm Tellander Penny Bridge Boys Motionär - 8 km Kumla 2000
1761  Claes Gustavsson Motionär - 8 km Hallsberg 1983
1760  Hanna Nilsson Chilipepparns Motionär - 8 km Örebro 1993
1759  Severin Sape The Bone Drillers Motionär - 8 km Örebro 1992
1758  Caroline Larsson Förslag på åtgärd Motionär - 8 km Karlskoga 1989
1756  Felix Fridholm The Strongest Motionär - 8 km Örebro 1998
1757  Johnny Fridholm The Strongest Motionär - 8 km Örebro 1970
1755  Peter Nohlberg T3ToughTeam T3ToughTeam Motionär - 8 km Tibro 1983
2730  Linda Ljungström TMA-KÅREN Motionär - 5 km 1971
2724  Jovelina Larsson TMA-KÅREN Motionär - 5 km Örebro 1988
2725  Stina Holm TMA-KÅREN Motionär - 5 km 1980
2726  Karin Jedselius TMA-KÅREN Motionär - 5 km 1985
2727  Eddie Pettersson TMA-KÅREN Motionär - 5 km 1990
2728  Rickard Elvin TMA-KÅREN Motionär - 5 km 1966
2729  Johan Stehr TMA-KÅREN Motionär - 5 km 1986
2723  Anneli Hultin SiS Klarälvsgården Motionär - 5 km Forshaga 1969
1753  Filip Söderlund Luftkontroll Energy Motionär - 8 km Örebro 1989
1754  Simon Blomqvist Luftkontroll Energy Motionär - 8 km 1989
1752  Kristoffer Ivarsson Team Lanne Motionär - 8 km Kumla 1990
1751  Martin Konsa Martins Karate Klubb Motionär - 8 km Örebro 1994
1750  Michael Rowland Martins Karate Klubb Martins Karate Klubb Motionär - 8 km Örebro 1988
2722  David Dudal The legal Baboons Motionär - 5 km Örebro 2002
2721  Victor Hedqvist The legal Baboons Motionär - 5 km Örebro 2002
1749  Magnus Rosenholm RnD Partner Xplore Fitness Motionär - 8 km Örebro 1972
2720  Simon Bengtsson The legal Baboons Motionär - 5 km Örebro 2002
2719  Amanda Andersson Team Cpg Motionär - 5 km Göteborg 1990
2718  Jacqueline Kapronczai Team Cpg Motionär - 5 km Partille 1976
1748  Mattias Gustafsson Chilipepparns Motionär - 8 km Örebro 1974
1747  Hanna Kensén Chilipepparns Motionär - 8 km Örebro 1989
1041  Cimmie Wignell IF Start/Almby IK Elit - 8 km Odensbacken 1987
2712  Pontus Nord ALTEN Motionär - 5 km Örebro 1993
2713  Carlos Eduardo Palomeque Vela ALTEN Motionär - 5 km 1987
2714  Fredrik Hygerth ALTEN Motionär - 5 km 1992
2715  Jonas Ohlsson ALTEN Motionär - 5 km 1992
2716  Mikael Ahrel ALTEN Motionär - 5 km 1992
2717  Rasmus Pettersson ALTEN Motionär - 5 km 1993
1745  Joakim Wideudde Cardie Bygg Motionär - 8 km Örebro 1983
1746  Erik Pettersson Cardie Bygg Motionär - 8 km 1972
1744  Nicoline Björkstrand ClubLeksand Team Björkstrand Motionär - 8 km Siljansnäs 1992
1743  Mathias Malm Axelsson Motionär - 8 km Örebro 1988
1742  Jörgen Svensk samLAGET Motionär - 8 km örebro 1982
1739  Mats Aronsson samLAGET Motionär - 8 km Pålsboda 1988
1740  Marcus Andersson samLAGET Motionär - 8 km Odensbacken 1978
1741  Daniel Egeryd samLAGET Motionär - 8 km Örebro 1984
1738  Emil Lidman Team CC Motionär - 8 km VÄSTERÅS 1994
1737  Oskar von Ekensteen Motionär - 8 km Örebro 1993
1732  Mårten Hjelm Fiskida Motionär - 8 km Örebro 1973
1733  Emma Hellberg Fiskida Motionär - 8 km Örebro 1988
1734  Patric Hallin Fiskida Motionär - 8 km Örebro 1975
1735  Anna Svensson Fiskida Motionär - 8 km Örebro 1986
1736  Alex Baydar Fiskida Motionär - 8 km Örebro 1978
2711  Marcus Söderberg Motionär - 5 km Åby 1977
2706  Jessica Ahlm Team TD Motionär - 5 km Örebro 1987
2707  Alexis Castillo Team TD Motionär - 5 km 1980
2708  Robin Castillo Team TD Motionär - 5 km 1989
2709  Robert Lennartsson Team TD Motionär - 5 km 1983
2710  Carina Spegelberg Team TD Motionär - 5 km 1967
1731  Karl Lindén Motionär - 8 km Vintrosa 2003
1729  Rasmus Staaf Motionär - 8 km Örebro 1997
1730  Carl Staaf Motionär - 8 km Örebro 1993
1728  Joakim Stensson Förslag på åtgärd Motionär - 8 km Karlskoga 1984
1727  Anders Sverkström Förslag på åtgärd Motionär - 8 km KARLSKOGA 1987
1726  Jesper Bergström Förslag på åtgärd Motionär - 8 km Karlskoga 1991
1725  Kristofer Wallin Förslag på åtgärd Motionär - 8 km Karlskoga 1988
1723  Madeleine Moqvist Motionär - 8 km Örebro 1985
1724  Emmelie Lindholm Motionär - 8 km Lindesberg 1991
1040  Anders Allard Lindström Sundborns GOIF Elit - 8 km Sundborn 1975
1722  Othman Al dhahouri kompisgäng Always be Batman Motionär - 8 km Örebro 1984
1715  Robin Lagerström 20.HVBAT Motionär - 8 km Örebro 1991
1716  Jacob Tharaldsson 20.HVBAT Motionär - 8 km 1996
1717  Kim Lagerström 20.HVBAT Motionär - 8 km 1984
1718  David Haraldsson 20.HVBAT Motionär - 8 km 1984
1719  Joakim Nilsson 20.HVBAT Motionär - 8 km 1982
1720  Alexander Östlin 20.HVBAT Motionär - 8 km 1998
1721  Arvid Lindqvist 20.HVBAT Motionär - 8 km 1998
1714  Emma Löfqvist Motionär - 8 km örebro 2002
2702  Danne Persson Team sedig Motionär - 5 km Åsbro 1985
2703  Peter Sedig Team sedig Motionär - 5 km Hallsberg 1985
2704  Tobbe Persson Team sedig Motionär - 5 km Åsbro 1987
2705  Lennart Dybeck Team sedig Motionär - 5 km Askersund 1985
1713  Jesper Sandin Team Clueless Motionär - 8 km Falun 1990
1712  daniel såglan Motionär - 8 km örebro 1994
1710  Jessika Holmgran Holmgrantwins Motionär - 8 km Kumla 1986
1711  Jenny Holmgran Holmgrantwins Motionär - 8 km Örebro 1986
1709  Mikael Gren Team Clueless Motionär - 8 km Falun 1987
1708  jesper ahremark MAGISKT Motionär - 8 km Borås 1990
1707  Emil Pettersson MAGISKT Motionär - 8 km Torshälla 1998
1706  Melker Oscarsson MAGISKT Motionär - 8 km Torshälla 2000
1039  Mikaela Oscarsson MAGISKT Elit - 8 km Torshälla 1995
2700  Lisa Thörn Motionär - 5 km karlskoga 1993
2701  Hanna Björk Motionär - 5 km karlskoga 1996
2699  Krister Strömqvist Transpiration Ab Action Grabba Motionär - 5 km Alingsås 2011
1705  Emil Gren Team Clueless Motionär - 8 km Falun 1991
1702  Erling Djurstedt Ljunghäll KF Ljunghäll KF Motionär - 8 km Södra vi 1963
1703  Lena Djurstedt Ljunghäll KF Motionär - 8 km 1967
1704  Pontus Djurstedt Ljunghäll KF Motionär - 8 km 1992
1700  Ruben Skoog Team Clueless Motionär - 8 km Göteborg 1990
1701  Johan Gren Team Clueless Motionär - 8 km ÖREBRO 1986
1697  Philip Eriksson 1986 Team Clueless Motionär - 8 km Malmö 1986
1698  Peter Möller Team Clueless Motionär - 8 km Falun 1974
1699  Dan Gustafsson Team Clueless Motionär - 8 km Svärdsjö 1970
1696  Edvin Heggemann Motionär - 8 km ÖREBRO 1994
1695  Marcus Cromnow Elit östernärke Motionär - 8 km Linköping 1982
1694  Niklas Johansson DDESIGN Motionär - 8 km Örebro 1990
1693  Phichit Homphaen Motionär - 8 km Kolsva 1996
2698  Johanna Ross Motionär - 5 km Karlskoga 1989
1691  Niclas Björkstrand Team Björkstrand Motionär - 8 km Leksand 1969
1692  Albin Björkstrand Team Björkstrand Motionär - 8 km Leksand 1999
1690  Linus Holmström Let's go! Motionär - 8 km Örebro 1999
1689  Jonas Hjertqvist Motionär - 8 km Alingsås 1990
2694  Pernilla Lindh Frodo Swaggins Motionär - 5 km Linköping 1993
2695  Niklas Gustavsson Frodo Swaggins Motionär - 5 km Linköp 1992
2696  Daniel Bjärnlid Frodo Swaggins Motionär - 5 km Linköping 1993
2697  Anders Vrethem Frodo Swaggins Motionär - 5 km Linköping 1991
2691  Alina Ojeda Kommuninvest Motionär - 5 km Örebro 1980
2692  Fredrik Nilsson Kommuninvest Motionär - 5 km 1976
2693  Malin Norbäck Kommuninvest Motionär - 5 km 1974
2689  Johan Eriksson 1989 Free Spirits! Motionär - 5 km Örebro 1989
2690  Sandra Meyer 1989 Free Spirits! Motionär - 5 km Örebro 1988
1688  Gunnar Falk The Bone Drillers Motionär - 8 km Örebro 1980
1687  Briff Johansson Shenzi, Banzai and Ed Motionär - 8 km Gustavsberg 1991
1683  Anna Linderoth NO Pink Stone sherry Motionär - 8 km Sollentuna 1969
1684  Kia Månsson NO Pink Stone sherry Motionär - 8 km Skärblacka 1969
1685  LIna Larsson no Pink Stone sherry Motionär - 8 km Norrköping 1994
1686  Lisa Axelsson NO Pink Stone sherry Motionär - 8 km Norrköping 1994
1682  Robin Lindgren Västerfärnebo aik Motionär - 8 km Sala 1989
1681  Sara Gunnarsson Lynxmultisport team Motionär - 8 km Lindesberg 1987
1680  Therese Eklund Hälsobruket Motionär - 8 km Skärblacka 1974
1679  Filip Eklind Motionär - 8 km Moholm 1990
1678  Ida Eklind T3ToughTeam Motionär - 8 km Tidan 1985
1037  Simon Markussen Team mellan mjölk Elit - 8 km Örebro 1997
1038  Dale Htaw Team mellan mjölk Elit - 8 km Örebro 1997
1676  Carl Melin Team CC Motionär - 8 km Västerås 1994
1677  Casper Lanehed Team CC Motionär - 8 km Västerås 1997
1036  Markus Hällberg Skellefteå AIK Friidrott Elit - 8 km Kåge 1988
1675  Daniel Jönsson Motionär - 8 km Örebro 1988
1673  Rebecca Borg DDESIGN Motionär - 8 km Örebro 1990
1674  Robin Andersson DDESIGN Motionär - 8 km Örebro 1993
1672  John Albers Motionär - 8 km Mullsjö 1972
1671  Alexandra Lindesvik Sofie & Alexandra Motionär - 8 km norrköping 1994
1670  Frank Lundkvist DDESIGN Motionär - 8 km Örebro 1990
1669  Pierre Brorsson Ljunghäll KF Ljunghäll KF Motionär - 8 km Vimmerby 1970
1666  Fredrik Dawidsson DDESIGN Motionär - 8 km Örebro 1989
1667  Henrik Gustafsson DDESIGN Motionär - 8 km Örebro 1990
1668  Dennis Granlund DDESIGN Motionär - 8 km Vintrosa 1990
1665  Josefine Münter Team grasshoppers Motionär - 8 km Norrköping 1985
1664  Marcus Sjöblom Motionär - 8 km Mantorp 1991
1660  Anders Eriksson L.E.V&Co Motionär - 8 km Odensbacken 1982
1661  Mathias Fermby L.E.V&Co Motionär - 8 km 1987
1662  Anders Johansson L.E.V&Co Motionär - 8 km 1972
1663  Mattias Sjölinder L.E.V&Co Motionär - 8 km 1992
1658  Johanna Hallén-Franssén Team grasshoppers Motionär - 8 km Katrineholm 1999
1659  Amanda Hallén Team grasshoppers Motionär - 8 km Örebro 1995
2688  Emmy Rudfält Motionär - 5 km Hällefors 1998
1657  Alen Besic Motionär - 8 km Lerum 1991
2687  Jennie Jackson Motionär - 5 km Tranås 1980
2681  Sanna Sander Wardeman Wellness For Life Motionär - 5 km ÖREBRO 1989
2682  Frida Gunnarsson Wellness For Life Motionär - 5 km ÖREBRO 1996
2683  Sofie Wahlstedt Wellness For Life Motionär - 5 km ÖREBRO 1990
2684  Josefin Tammert Wellness For Life Motionär - 5 km ÖREBRO 1984
2685  Josefin Harle Wellness For Life Motionär - 5 km Kumla 1991
2686  Mathilda Bergqvist Wellness For Life Motionär - 5 km ÖREBRO 1989
2679  Sammer El-Masri DeafPower Motionär - 5 km Örebro 1992
2680  Lukas Frisälv Jurka DeafPower Motionär - 5 km Örebro 1989
2677  Ebba Ekman Jonna och Ebba Motionär - 5 km Arboga 2000
2678  Jonna Windås Jonna och Ebba Motionär - 5 km Arboga 1999
1647  Johan Roman CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km Örebro 1980
1648  Patrik Lindsten CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1983
1649  Elias Ewel CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1991
1650  Lars Sandberg CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1974
1651  Andreas Brosten CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1979
1652  Peter Afzelius CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1964
1653  Tobias Eriksson CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1983
1654  Jonas Cannehag CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1980
1655  Daniel Jobs CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1979
1656  Johan Langeville CAB Group AB CAB Group AB Motionär - 8 km 1980
1035  Daniel Bruhn GRIPEN OCR GRIPEN OCR Elit - 8 km LOMMA 1975
1645  Dan Olssons I3 Sportcenter I3 Sportcenter Motionär - 8 km Örebro 1975
1646  Pär Sundqvist I3 Sportcenter I3 Sportcenter Motionär - 8 km Örebro 1978
1644  Sofie Edh Sofie & Alexandra Motionär - 8 km Norrköping 1995
2676  Jacob Palmkvist Fredkvist Motionär - 5 km Örebro 2000
2675  Edvin Fredlund Fredkvist Motionär - 5 km Örebro 2000
1034  Pajazetovic Selmir Elit - 8 km Frövi 1978
1033  Rihards Darzins Lynx Multisport Team Elit - 8 km Örebro 1986
1643  Moa Karlsson Motionär - 8 km Bromma 1991
1641  Simon Ohlsson Vi glömde värma upp Motionär - 8 km Örebro 1994
1642  Sebastian Hellsin Vi glömde värma upp Motionär - 8 km örebro 1997
1640  Tim Konradsson 2000 Ik Omega Motionär - 8 km Olsfors 2000
1639  Linus Larsson ÖreBros ÖreBros Motionär - 8 km Örebro 1974
1638  Robert Madsen Hashtaggarna Motionär - 8 km Eskilstuna 1983
2674  Leon Gros Motionär - 5 km Karlstad 1997
2673  Andreas Sandin Landberg Motionär - 5 km Karlstad 1986
1632  Johan Johansson Action Tågab! Motionär - 8 km Kristinehamn 1982
1633  Isak Nyman Action Tågab! Motionär - 8 km 1992
1634  August Larsson Action Tågab! Motionär - 8 km 1992
1635  Daniel Johansson Action Tågab! Motionär - 8 km 1987
1636  David Enghag Action Tågab! Motionär - 8 km 1989
1637  Alexander Larsson Action Tågab! Motionär - 8 km 1994
2672  Terese Silfverin Motionär - 5 km Örebro 1978
1631  Joel Settergren Ypperligt Attraktiva Robusta Atleter Motionär - 8 km Valskog 1993
1032  Clara Stamborg Team Kroppslabbet Elit - 8 km Alingsås 1989
1630  Kim Riekkinen Action Grabba Motionär - 8 km Motala 1995
1629  Ludwig Lindell Action Grabba Motionär - 8 km Motala 1995
1628  Robin Levin Action Grabba Motionär - 8 km Motala 1995
1623  charbel Haddad Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1993
1624  Conny Ahlqvist Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1976
1625  Joacim Persson Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1991
1626  Jaime Aqvirre Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1979
1627  Mladen Lojic Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1986
1620  Johan Pettersson Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1984
1621  Fredrik Widholm Hashtaggarna Motionär - 8 km eskilstuna 1979
1622  Jan Pettersson Hashtaggarna Motionär - 8 km Eskilstuna 1987
1618  andjela dimitrijevic Hashtaggarna Motionär - 8 km Eskilstuna 1984
1619  Kristian Vasilj Hashtaggarna Motionär - 8 km Eskilstuna 1982
1617  Jenny Söderbäck Powerpuffpinglorna Motionär - 8 km Örebro 1984
1616  Emma Agberg #Kalenderpojkarna Motionär - 8 km Norrköping 1993
2670  Carl Ragnemyr CN Motionär - 5 km Örebro 1988
2671  Nathalie Ragnemyr Motionär - 5 km Örebro 1990
2663  Emil Grahn Ljungströms bygg Motionär - 5 km Örebro 1990
2664  Anders Ljungström Ljungströms bygg Motionär - 5 km Vingåker 1982
2665  Roberth Wieland Ljungströms bygg Motionär - 5 km Julita 1981
2666  Mikael Führ Ljungströms bygg Motionär - 5 km Vingåker 1980
2667  Joakim Sparr Ljungströms bygg Motionär - 5 km Vingåker 1973
2668  Mikael Karlsson Ljungströms bygg Motionär - 5 km Vingåker 1980
2669  Joakim Pettersson Ljungströms bygg Motionär - 5 km Vingåker 1973
2662  Johan Forslund Railcare Motionär - 5 km Skelleftehamn 1979
1610  Manuela Andersson Rudammens Åkeri AB Motionär - 8 km Örebro 1978
1611  Patrik Larsson Rudammens Åkeri AB Motionär - 8 km 1975
1612  Albin Andersson Rudammens Åkeri AB Motionär - 8 km 1994
1613  Markus Lundqvist Rudammens Åkeri AB Motionär - 8 km 1992
1614  Mikael Bengtsson Rudammens Åkeri AB Motionär - 8 km 1991
1615  Wilma Öhrling Rudammens Åkeri AB Motionär - 8 km 1999
2661  Mathias Rekonius Transportstyrelsen Transportstyrelsens Tokstollar Motionär - 5 km Öre bro 1972
2655  david bäcklund Revir Sverige AB - Teknik Motionär - 5 km örebro 1984
2656  arvid Lindberg Revir Sverige AB - Teknik Motionär - 5 km 1990
2657  niklas westermark Revir Sverige AB - Teknik Motionär - 5 km 1987
2658  frida eriksson Revir Sverige AB - Teknik Motionär - 5 km 1995
2659  joakim axell Revir Sverige AB - Teknik Motionär - 5 km 1968
2660  hampus andreasson Revir Sverige AB - Teknik Motionär - 5 km 1991
2649  joachim holmqvist Revir Sverige AB - Sälj Motionär - 5 km örebro 1963
2650  niclas cladin Revir Sverige AB - Sälj Motionär - 5 km 1972
2651  ulrika cladin Revir Sverige AB - Sälj Motionär - 5 km 1978
2652  Therese Malmén Revir Sverige AB - Sälj Motionär - 5 km 1980
2653  robin Winqvist Revir Sverige AB - Sälj Motionär - 5 km 1993
2654  daniel bäckman Revir Sverige AB - Sälj Motionär - 5 km 1985
1607  Mikael Gustafsson GUBBS Motionär - 8 km Svärtinge 1978
1608  Timmy Bergspetz GUBBS Motionär - 8 km Svärtinge 1980
1609  Mikael Syren GUBBS Motionär - 8 km Svärtinge 1979
1605  Tomas Ahremark Ymer ActionRun Motionär - 8 km Brämhult 1956
1606  AnnaCarin Ahremark ymer ActionRun Motionär - 8 km Brämhult 1966
1596  Pontus Nilsson Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1995
1597  Oskar Leijonborg Rejmes Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1993
1598  Kristoffer Almestrand R Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1989
1599  Tobias Björling Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1997
1600  Emil Ahlgren Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1989
1601  Natalie Karlsson Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1995
1602  Cassandra Lusth Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1990
1603  Johan Kommentisch Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1997
1604  Jonas Söderling Rejmes Motionär - 8 km Örebro 1989
1594  Karl Brokvist Motionär - 8 km Örebro 1987
1595  Jon Westerberg Motionär - 8 km Hallsberg 1976
2647  Hanna Olenius Ådi och Milano Motionär - 5 km Ludvika 2001
2648  Kajsa Olenius Ådi och Milano Motionär - 5 km Ludvika 1998
1593  Josip Brizic Veni Vidi Vici Team Motionär - 8 km Hisings Kärra 1983
1587  Gustav Eklund ÖBAB Motionär - 8 km Örebro 1994
1588  Calle Grabö ÖBAB Motionär - 8 km örebro 1996
1589  Andreas Ek ÖBAB Motionär - 8 km Örebro 1994
1590  Nikke Nilsson ÖBAB Motionär - 8 km örebro 1995
1591  Johannes Wall Lifvergren ÖBAB Motionär - 8 km örebro 1993
1592  Andreas Johansson ÖBAB Motionär - 8 km örebro 1995
2646  Ingela Ranki Motionär - 5 km Karlskoga 1979
1585  Markus Gustafsson Björnligan Motionär - 8 km Linköping 1988
1586  Sebastian Brusman Björnligan Motionär - 8 km Linköping 1988
1583  Björn Franzén Björnligan Motionär - 8 km Linköping 1988
1584  Rasmus Ledskog Björnligan Motionär - 8 km Linköping 1988
1581  Jessica Kärrlander Kärrlanders Motionär - 8 km Askersund 1980
1582  Petter Kärrlander Kärrlanders Motionär - 8 km Askersund 1981
1051  Elias Zika Elit - 8 km 1981
2639  Sandra Johansson Linde MH Motionär - 5 km Örebro 1987
1572  Per-Inge Ingebretsen Motionär - 8 km 1971
1573  Andreas Knutsen-Öy Motionär - 8 km 1988
1574  Alexander Lundborg Motionär - 8 km 1988
2640  Jacob Sjöstrand Motionär - 5 km 1983
2641  Ellen Hjort Motionär - 5 km 1993
2642  Johanna Teikari Motionär - 5 km 1991
2643  Fredrik Fernberg Motionär - 5 km 1980
2644  Jerry Pettersson Motionär - 5 km 1968
1575  Stefan Olovsson Motionär - 8 km 1982
1576  Joachim Rudin Motionär - 8 km 1971
1577  Klas Österman Motionär - 8 km 1980
1578  Martina Flodman Motionär - 8 km 1988
2645  Tobias Hoffman Motionär - 5 km 1980
1579  Petri Orava Motionär - 8 km 1973
1569  Lucas Johansson Guitargangsters Motionär - 8 km Örebro 1994
1570  Hampus Johansson Guitargangsters Motionär - 8 km Örebro 1996
1571  Patrik Jansson Guitargangsters Motionär - 8 km Örebro 1994
1031  Patrik Klarqvist Elit - 8 km Karlstad 1977
1568  Frida Linderoth Motionär - 8 km Halmstad 1990
1567  Erik Jaarnek Motionär - 8 km Örebro 1995
1564  Elin Johansson Ärla if Pappa och barnen Motionär - 8 km Ärla 1992
1565  Anna Johansson Ärla if Pappa och barnen Motionär - 8 km Ärla 1996
1566  Ulf Johansson Ärla if Pappa och barnen Motionär - 8 km Ärla 1966
1563  Thomas Carlström Betongbyggarna Motionär - 8 km Moholm 1974
1030  Emelie Lindgren MIT Tough Team MIT Tough Team Elit - 8 km Lindome 1989
1562  Malin Rosen Klubb energi Team energi Motionär - 8 km Skeppshult 1985
1561  Johan Sjöström Motionär - 8 km Örebro 1982
1560  Markus Sporrong Motionär - 8 km Katrineholm 1982
1559  Johan Bonde Motionär - 8 km Karlskoga 1982
1558  Nathalie Wideheim Motionär - 8 km Örebro 1997
2637  jenny Jansson Motionär - 5 km kumla 1980
2638  andreas Jansson Motionär - 5 km kumla 1990
1557  Andreas Magnusson Slackers Motionär - 8 km Karlstad 1988
1556  Oscar Andersson E-flow Warriors Motionär - 8 km Visby 1990
1555  Fredrik Yltin Örebro Födelsedagsbarnen Motionär - 8 km Örebro 1988
1554  Richard Dahlgren Ypperligt Attraktiva Robusta Atleter Motionär - 8 km Örebro 1984
1553  therese palm Motionär - 8 km Karlstad 1978
2636  Jonathan Augustsson Jumps enda Tappra springare Motionär - 5 km Örebro 1994
1551  Robert Karlsson Klubb energi Team energi Motionär - 8 km Skeppshult 1972
1552  Petra Carlsson Klubb energi Team energi Motionär - 8 km Skeppshult 1977
2633  Therese von Walden Eurosko/DNA Motionär - 5 km Östersund 1968
2634  Maja von Walden Eurosko/DNA Motionär - 5 km 1997
1549  Anders von Walden Eurosko/DNA Motionär - 8 km 1963
1550  Gustav von Walden Eurosko/DNA Motionär - 8 km 2001
2635  Denize von Walden Eurosko/DNA Motionär - 5 km 1991
1548  Bertil Valfridsson Klubb Energi Team energi Motionär - 8 km Smålandsstenar 1965
1545  Evelina Stadig RAVELISA 4FREJ Motionär - 8 km MOTALA 1993
1546  Rasmus Granholm RAVELISA 4FREJ Motionär - 8 km Motala 1987
1547  Lisa Stadig RAVELISA 4FREJ Motionär - 8 km Motala 2000
1544  Charlotte Tamlander Motionär - 8 km Skärblacka 1976
1543  Robin Andersson Motionär - 8 km Alingsås 1985
1539  Andreas Anvestam TIF Örebro Daredevils Motionär - 8 km Örebro 1980
1540  Oskar Öhberg Daredevils Motionär - 8 km 1993
1541  Klas Ahlin Daredevils Motionär - 8 km 1986
1542  Staffan Jansson Daredevils Motionär - 8 km 1968
1533  Linnea Rådehed Headlight Motionär - 8 km Örebro 1992
1534  Johan Holmström Headlight Motionär - 8 km 1984
1535  Emil Drugge Headlight Motionär - 8 km 1979
1536  Viktor Öström Berg Headlight Motionär - 8 km 1988
1537  Henric Edwards Headlight Motionär - 8 km 1977
1538  Henrik Johansson Headlight Motionär - 8 km 1985
1532  joakim andersson Ljunghäll KF Motionär - 8 km södra vi 1976
1531  Tindra Axtelius Axtelius Motionär - 8 km Kumla 2002
2631  Per Almkrantz Johan&Per Motionär - 5 km Örebro 1963
2632  Johan Rosby Motionär - 5 km Örebro 2001
1029  Ulrica Gellerstedt Actic Motionär - 8 km Karlstad 1985
1028  Peter Thörn Actic Actic Lamberget Elit - 8 km Karlstad 1963
1530  Harry Persson Klarry Motionär - 8 km Örebro 1994
1027  Tobias Sjöberg MIT Tough Team Elit - 8 km Partille 1989
1529  Alexander Evert Motionär - 8 km Katrineholm 1981
1528  Lars Lundberg Colluseum Club Motionär - 8 km karlskoga 1955
1026  Sebastian Engfors Nyqvist Elit - 8 km Borås 1996
1527  Rickard Skogsdal Lazy bunch Motionär - 8 km Örebro 1985
2626  Linn Holmström Transportstyrelsen Transportstyrelsens Tokstollar Motionär - 5 km Örebro 1975
2627  Susann Landström Transportstyrelsens Tokstollar Motionär - 5 km 1972
2628  Per Sundin Transportstyrelsens Tokstollar Motionär - 5 km 1979
2629  Lisa Pagling Lundberg Transportstyrelsens Tokstollar Motionär - 5 km 1981
2630  Sinisa Unkovic Transportstyrelsens Tokstollar Motionär - 5 km 1972
1522  Sofia Allmyr Duracellerna Motionär - 8 km 1979
1523  Martin Palm Duracellerna Motionär - 8 km 1986
1524  Therese Duberg Johansson Duracellerna Motionär - 8 km 1972
1525  Elvira Wallenström Duracellerna Motionär - 8 km 1992
1526  Ronnie Kanhult Duracellerna Motionär - 8 km 1976
2619  Viktoria Henriksson Skanska på väg Motionär - 5 km örebro 1990
2620  Malin Engström Skanska på väg Motionär - 5 km 1990
2621  Lisa Lindskog Skanska på väg Motionär - 5 km 1991
2622  Marielle Clérissy Skanska på väg Motionär - 5 km 1989
2623  Victor Uddmyr Skanska på väg Motionär - 5 km 1993
2624  Johan Sundman Skanska på väg Motionär - 5 km 1988
2625  Daniel Hjalmarsson Skanska på väg Motionär - 5 km 1983
2611  Klas Lombrant Bravida Motionär - 5 km Örebro 1969
2612  Rasmus Blomé Bravida Motionär - 5 km Örebro 1997
2613  Sebastian Holte Bravida Motionär - 5 km Örebro 1995
2614  Patrik Lööw Bravida Motionär - 5 km Örebro 1973
2615  Fredrik Karlsson Bravida Motionär - 5 km Örebro 1987
2616  Adam Ramis Bravida Motionär - 5 km Örebro 1986
2617  Petter Frankesson Bravida Motionär - 5 km Örebro 1995