Anmälda till Dalarö Triathlon Light 2019
Avancerad sök
Sprint MOTION
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
73
Pär Wahlberg
AC Saltlake
Man
1980
71
Alf Johansson
Man
1956
70
Kaj Nilsson
Man
1968
72
Helene Botnen
Östmans
Kvinna
1984
69
Mikael Bremler
BREMLERS VVS
Man
1985
68
Håkan Källgård
Täby
Man
1979
67
Gunilla Mårsäter
UPPSALA
Kvinna
1995
66
Camilla Stenman
Kvinna
1971
65
Evonne Strand
UPPSALA
Kvinna
1967
64
Tommy Lusth
Stockholm City Triathlon
Man
1970
63
Tobias Brosjö
Man
1976
61
Tomas Axelsson
OK Linné
Man
1958
62
Ulrika Meyerson
OK Linné
Kvinna
1963
60
Martin de Jong
-
Man
1991
59
Jenny Nobrand
DSK
Kvinna
1977
58
Katarina Cumselius
Stockholm
Kvinna
1987
57
Martin Rydheim
RK
Man
1987
56
Anne Svensson
Nacka
Kvinna
1986
55
Stefan Berglund
Svensk Elcomfort AB
Man
1971
54
Fredrik Majby
Lidingö
Man
1974
53
Emmie Bergström
Stockholm
Kvinna
1992
52
Håkan Lindström
Fina Fisken
Man
1976
51
Sofia Frankki
Kvinna
1976
50
Ann Gunnarsson
Kvinna
1970
48
Peter Lykvist
Björkhagen
Man
1972
49
Monika Lykvist
Björkhagen
Kvinna
1977
47
Anders Johansson
Bilen
Man
1987
46
David Berg
Man
1970
44
Filip Wieslander
Man
1989
45
Sonya Fagerlund
Kvinna
1990
43
Linda Vicente
Tezz azz
Kvinna
1984
42
Marcus Lindgren
Tezz azz
Man
1986
41
Eva Ejdeklint
Kvinna
1961
40
Anders Larsson
DSK
Man
1965
39
Oscar Forss
Haninge
Man
1991
38
Stefan Thorsell
Väsby tri
Man
1979
37
Fredrik Hamberg
Dalarö
Man
1973
35
Alexandra Nygren
Kvinna
1985
36
Lars Zdilar
Man
1984
34
Fredrik Larsson
RK
Man
1987
33
Anna Drougge
Dalarö sk
Kvinna
1968
32
Charlie Elf
Umara Sports Club
Man
1994
31
Peter Thunvall
Ikj Haninge skidor
Man
1976
30
Jonatan Tullberg
Coop
Man
1978
29
Fredrik Kilian
Dbk
Man
1973
28
Isak Åkervall
GTO
Man
1989
27
Elin Sundström Öberg
Kvinna
2000
25
Anja Hullberg
Uppsala
Kvinna
1966
26
Thomas Hullberg
Uppsala
Man
1962
24
Sussie Almquist-Zabell
Stockholm
Kvinna
1956
23
Emil Dansk
TerribleTuesday triathlon Club
Man
1995
22
Lotta Yrlid
DSK
Kvinna
1965
21
Mauricio Saez
Man
1991
20
Johan Öhlin
RK
Man
1987
19
Marlene Larsson schell
Dalarö
Kvinna
1974
17
Tobias Nyberg
Första gången eller?
Man
1973
18
Pelle Lönnqvist
Första gången eller?
Man
1973
16
Calle Westberg
Athletic Club Salt Lake
Man
1995
15
Maria Börjesson
Dalarö SK
Kvinna
1972
14
Jindar Espar
Stockholm
Man
1985
12
Ingela Perhans
DJURSHOLM
Kvinna
1978
13
fredrik hammar
DJURSHOLM
Man
1971
11
Sandra Holmberg
Kvinna
1982
10
Lina Bäckström
Kvinna
1983
9
Pernilla Johnni
BBB/TKIF
Kvinna
1962
8
Jerry Nordgren
Optimal Massage & Motion
Man
1966
7
Eva-Marie Andersson
Färentuna
Kvinna
1967
6
Carl E. Lundborg
Apornas armé.
Man
1955
5
Sara Malmberg
Malmbergs kanoner
Kvinna
1977
4
hans olausson
Dalarö sk
Man
1960
3
Jonas Barringer
Man
1984
2
Jonas Cumselius
RK
Man
1988
1
Marie Lindberg
Dalarö SK
Kvinna
1971
Sprint MOTION 14-17 år
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
96
Nina Persson
Haninge SOK
Ungdom 16-17 år
Kvinna
2002
95
Lovisa Hambäck
Ungdom 16-17 år
Kvinna
2002
94
Linus Lykvist
Björkhagen
Ungdom 16-17 år
Man
2003
93
Felix Wackenhuth
Skogås HK
Pojk/Flick 14-15 år
Man
2005
92
Bengi Espar
Kurdistan Triathlon Club
Ungdom 16-17 år
Man
2002
91
Hanna Andersso
Privat
Pojk/Flick 14-15 år
Kvinna
2005
90
Wilma Nordgren
Lodjuren Runners
Pojk/Flick 14-15 år
Kvinna
2003
Sprint MOTION 18-19 år
Inga anmälda
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Sprint MOTION STAFETT
Startnummer
Namn
Klubb
Lag
Klass
Födelseår
10
Therese Lund
Team Wilma
1987
9
Jenny Coquet
Superwings
1982
8
Pernilla Berg
B&B
1976
7
Emil Wiklund
Team Taco
1982
6
Ida Gabre Brånby
Zimpler IF
Sommarskuggan
1982
5
Anders Svensson
Nipples United
Nipples United
1976
4
Josefin Hjort
DSK
Sex laxar i en laxask
1981
3
Björn YRlid
Dalarö Sportklubb
3 x Yrlid
1967
2
Daniel Bernehjält
Första gången eller?
Ekorrarna
1975
1
Lillemor Fridh
FRIDH
1974