Anmälda till Mental Health Run 2018 Avancerad sök

2018 Utan tidtagning a

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1382  Korinna Karampampa Damer Stockholm 1984
1381  Katarina Hellgren Damer Stockholm 1979
1380  Louise Liljegren Damer STOCKHOLM 1990
1379  Mina Tawfik Herrar Stockholm 1984
1378  Anne Pehrsson Damer Skogås, Stockholm 1990
1376  Caroline Mällberg Damer HÄGERSTEN 1972
1377  Johan Zettergren Herrar HÄGERSTEN 1971
1373  Petter Samuelsson Herrar Stockholm 1985
1374  Annika Bäcklin Runacademy Damer Johanneshov 1986
1375  Cecilia Lindman Damer Stockholm 1987
1370  Johan Semius Herrar Stockholm 1959
1371  Peter Bagge Herrar Hägersten 1960
1372  Joar Bagge Herrar Skärholmen 1991
1369  Leonardo Pino Lepitand Herrar Trosa 1949
1367  Xavier Roca Herrar trångsund 1973
1368  Malin Roca Damer trångsund 1973
1364  Emelie Ahl Damer Enskede 1999
1365  Johan Ahl Herrar Enskede 1958
1366  Gunilla Ahl Damer Enskede 1961
1363  Stefan Fosshaug Herrar Lidingö 1967
1362  Gunilla Appel Ahlin Damer Täby 1959
1359  Denice Eklund Compier Damer täby 1988
1360  Viktor Samuelsson Herrar täby 1989
1361  Philip Eklund Josefson Herrar täby 2000
1352  Helene Hallin Damer täby 1959
1353  Susanne Eklund Damer täby 1955
1354  Anders Jonsson Herrar täby 1953
1355  Matilda Eklund Kjellberg Damer täby 1992
1356  Alexander Näslund Herrar täby 1990
1357  Tim Esplana Damer täby 1987
1358  Johanna Esplana Damer täby 1989
1351  Olga Yakimenko Damer Solna 1994
1350  Oskar Cottman Herrar Bandhagen 1989
1347  Jennie Gunnarsson Synch Advokat Damer Stockholm 1991
1348  Emma Lundberg Damer 1988
1349  Leona Behrendt Damer 1990
1346  Eva Åsfjäll Damer Örnsköldsvik 1961
1344  Frans Blennow Herrar Hägersten 2001
1345  Virve Hildebrand Damer Hägersten 1969
1331  Laila Ärlig Sigtuna Kommun Damer Märsta 1965
1332  Mehari mickael Herrar 1965
1333  peter åkerström Herrar 1970
1334  Solevy Skagemark Damer 1965
1335  Elisabeth Blohm Damer 1965
1336  Perry Blohm Herrar 1965
1337  Sven-Olof Lööv Herrar 1936
1338  Pernilla Almgvist Damer 1970
1339  Helén Kauko Damer 1968
1340  Gustav Okpu Herrar 1980
1341  Piere Hamen Herrar 1975
1342  Johannes beraer Herrar 1980
1343  Joakim Anderssen Herrar 1970
1330  Hanna Lafveskans Edström - Damer Johanneshov 1986
1329  Rebecca Ceder Damer Stockholm 1983
1328  Emma Öhman Damer Solna 1987
1327  Susanne Wisén Damer Johanneshov 1963
1326  Viktor Knutsson Herrar Stockholm 1978
1325  Rita Gustafsson Damer Stockholm 1982
1324  Thomas Lummi Stockholm Långdistansklubb Herrar Tyresö 1967
1323  Göran Malmkvist Herrar Nacka 1958
1321  Dilyana Petkova Damer Solna 1987
1322  Lars Nordlander Herrar Solna 1964
1320  Helén Hermansson Damer Stockholm 1960
1319  Jessica Eklund Damer Huddinge 1985
1318  Maria Sjögren Damer Johanneshov 1985
1317  Ylva Larsson OCD-programmet Damer Sundbyberg 1990
1316  Tobias Holm Herrar Knivsta 1990
1315  Anna-Karin Sundberg Damer Stockholm 1987
1314  Marie Dahlin Karolinska Institutet Damer Stockholm 1964
1308  Kerstin Mattsson Damer Täby 1954
1309  Jan Mattsson Herrar Täby 1951
1310  Johan Mattsson Herrar Stockholm 1983
1311  Ann-Sofie Mattsson Damer Stockholm 1982
1312  Albin Mattsson Herrar Stockholm 2014
1313  Fredrik Mattsson Herrar Stockholm 1985
1307  Linda Nyrén Stockholm sjunger Damer Bandhagen 1976
1306  Patrik Jedefors Herrar Stockholm 1985
1305  Stergios Michopoulos 197903198773 Herrar vårby 1979
1304  Sara Alexopoulou Annan könstillhörighet Stockholm 1988
1303  Kerstin Axelsson Rönninge Damer Rönninge 1954
1302  Martin Hult SYLF Stockholm Herrar Stockholm 1983
1301  Karin Johansson Damer Solna 1994
1299  Evin Baksi Damer Sundbyberg 1975
1300  Malin Löfgren Damer Spånga 1967
1383  Andreas Claesson Adolfsson Herrar Knivsta 1986
1298  Kelsey Cushway Damer Solna 1997
1297  Melinda Andrews Damer Stockholm 1998
1289  Milagros Llenas Cereb Damer Stockholm 2000
1290  Martin Llenas Cereb Herrar Stockholm 2000
1291  Roland Olsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1292  Ania Olsson Cereb Damer Stockholm 2000
1293  Theres Ekberg Cereb Damer Stockholm 2000
1294  Tommy Andersson Cereb Herrar Stockholm 2000
1295  Anna Andersson Cereb Damer Stockholm 2000
1296  Ulrike Braun Cereb Damer Stockholm 2000
1281  Gunnar Jakobsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1282  Samuel Jakobsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1283  Hannah Jakobsson Cereb Damer Stockholm 2000
1284  Johan Panhke Cereb Herrar Stockholm 2000
1285  Karin Wohlmer Cereb Damer Stockholm 2000
1286  Mats Wohlmer Cereb Herrar Stockholm 2000
1287  Martin Oscarsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1288  Rebecca Svensson Cereb Damer Stockholm 2000
1271  Cecilia Johnsson Cereb Damer Stockholm 2000
1272  Alexander Unge Cereb Herrar Stockholm 2000
1273  Colin Unge Cereb Herrar Stockholm 2000
1274  Anna Larsson Nyberg Cereb Damer Stockholm 2000
1275  Magnus Larsson Nyberg Cereb Herrar Stockholm 2000
1276  Anna Zetterholm Cereb Damer Stockholm 2000
1277  Lucas Berglund Cereb Herrar Stockholm 2000
1278  Britta Dalunde Cereb Damer Stockholm 2000
1279  Anna Johnsson Cereb Damer Stockholm 2000
1280  Lotta Johnsson Cereb Damer Stockholm 2000
1270  Madelene Bruce Danielsson Damer Hässelby 1966
1269  Anne Öhman Damer Stockholm 1967
1268  Carolina Blid Damer Järfälla 1994
1266  Ethel Luvall Damer Stockholm 1985
1267  Victoria Ström Damer Stockholm 1968
1265  Ann-Sofie Iderström Damer Stockholm 1960
1264  Oscar Johannisson Herrar Drottningholm 1997
1263  Gerd Claesson Damer Alunda 1960
1262  August Johannisson Herrar Drottningholm 2005
1256  Lotta Person Damer 1959
1257  Annika Björnström Damer 1962
1258  Jennie Soläng Damer 1992
1259  Anneli Larsson Damer 1965
1260  Ulf Edqvist Herrar 1942
1261  Charlotte Raab Damer 1965
1216  Ylva Dotzsky BUP Damer Stockholm 1975
1217  Madeleine Ardbo Damer 1975
1218  Hedvig Lunderqvist Damer 1975
1219  Anette Magnusson Damer 1975
1220  Jeanette Dahlen Damer 1975
1221  Anette Rödin Damer 1975
1222  Elisabeth Hedebrant Damer 1975
1223  Eleftheria Vasiladioti Damer 1975
1224  Paul Quant Herrar 1975
1225  Malin Sandberg Damer 1975
1226  Camilla Kordnejad Karsson Damer 1975
1227  Petra Lindheim von Bahr Damer 1975
1228  Moa Gisterå Damer 1975
1229  Shilan Jaderi Damer 1975
1230  Eva Molund Blixt Damer 1975
1231  Stina Hebert Damer 1975
1232  Karin Collste Damer 1975
1233  Babette Jones Damer 1975
1234  Louise Lantz Damer 1975
1235  Astrid Erwall Damer 1975
1236  Anna Svensson Damer 1975
1237  Jaana Lignell Damer 1975
1238  Bengt Göran Svensson Herrar 1975
1239  Thomas Karlsson Herrar 1975
1240  Anna Svensson Damer 1975
1241  Therese Fuchs Damer 1975
1242  Birgitta Sundström Damer 1975
1243  Marie Fhurong Damer 1975
1244  Eva Arvidsson Damer 1975
1245  Timea Bianchi Rimay Damer 1975
1246  Lie Åslund Damer 1975
1247  Silvia Li Damer 1975
1248  Helena Mattsson Damer 1975
1249  Gun Widegren Damer 1975
1250  Camilla Andresen Damer 1975
1251  Katarina Tamm Damer 1975
1252  Annika Ernberg Damer 1975
1253  Björn Gustavsson Herrar 1975
1254  Richard Rosshagen Herrar 1975
1255  Helena Gustafsson Wallberg Damer 1975
1215  Kristina Johannisson Damer Drottningholm 1970
1206  Janine Semius BUP Damer Stockholm 1975
1207  Senada Reimer Damer 1975
1208  Amy Bruta Damer 1975
1209  Maria Pulli Ögren Damer 1975
1210  Björn von Gegerfelt Damer 1975
1211  Marta Coelho Damer 1975
1212  Martina Nordh Damer 1975
1213  Malin Isaksson Damer 1975
1214  Camilla Montell Damer 1975
1204  Robin Thunström Herrar Huddinge 1990
1205  Johanna Thunström Damer Huddinge 1990
1202  Hannes Hermansson Herrar Solna 1986
1203  Alvar Pino Hermansson Herrar Solna 2016
1199  Marie Lind Damer Järfälla 1973
1200  Niklas Lind Herrar Järfälla 1973
1201  Viggo Lind Herrar Järfälla 2010
1198  Kristine Haukeli Damer Uppsala 1984
1197  Soledad Dahlberg 8102102368 Damer Solna 1981
1196  Katrin Gustafsson Damer Åkersberga 1960
1195  Julia Svalling Damer Sundbyberg 1992
1193  Anna Kartberg Damer Årsta 1986
1194  Jenny Annebäck Damer Sköndal 1986
1192  Eleonor Kjellander Johannisson Damer Stockholm 1942
1191  Julian Baldock Herrar Vallentuna 1969
1190  Linnéa Alouani Damer Sundbyberg 1996
1188  Christina Gleisner Damer Sollentuna 1974
1189  Yamina Söderström Damer Sollentuna 1976
1187  Anna Ståhlgren Nislander Damer Stockholm 1984
1186  Lena Clareman Damer Hägersten 1977
1185  Gabriella Colbing Damer Nynäshamn 1989
1184  Katarina Kouthoofd Norra Stockholms psykiatri Damer Stockholm 1968
1182  Kristina Lindqvist Damer Sundbyberg 1989
1183  Klara Sernemyr Damer Bromma 1993
1180  Hillevi Ärlsjö Gillgren Damer Hägersten 1983
1181  Vidar Ärlsjö Gillgren Damer Hägersten 2009
1178  Mattias Sjöstedt Herrar Johanneshov 1970
1179  Elin Ekselius Damer Johanneshov 1975
1177  Tove Gillgren Damer Stockholm 1985
1176  Naoko Koya Liland Damer Bromma 1969
1175  Eva Alander Damer Koppom 1977
1174  Laura Malmqvist-Bahrami Malmqvist-Bahrami IF Damer Bagarmossen 2016
1163  Mona Ahmed SYLF Stockholm Damer Stockholm 1989
1164  Kristin Arthur SYLF Stockholm Damer Stockholm 1988
1165  Gabriella Schanning SYLF Stockholm Damer Stockholm 1984
1166  Paolo Bonazza SYLF Stockholm Herrar Bromma 1986
1167  Navid Soltani SYLF Stockholm Herrar Kista 1991
1168  Valeria Linderell SYLF Stockholm Damer Stockholm 1988
1169  Emily Westbeck SYLF Stockholm Damer Nacka 1987
1170  Gabriel Johansson SYLF Stockholm Herrar Stockholm 1992
1171  Laura Björnström SYLF Stockholm Damer Stockholm 1989
1172  Marina Gukovina SYLF Stockholm Damer Brandbergen 1979
1173  Christoffer Lundén Blom SYLF Stockholm Herrar Stockholm 1990
1162  Catarina Lindgren Damer Hässelby 1968
1161  Rebecka Ringström Damer Stockholm 1984
1158  Charlotte Waldberg Damer Ekerö 1961
1159  Sebastian Waldberg Herrar Ekerö 1996
1160  Christer Waldberg Herrar Ekerö 1961
1156  Caroline Hedman Damer Vallentuna 1991
1157  Kristine Hammerengen Damer Österskär 1983
1155  Ellinor Israelsson Damer Stockholm 1992
1154  Miriam Elfström G3 Sport Damer Johanneshov 1984
1152  Erika Simister Damer Vällingby 1975
1153  Adrienne Henkel Damer Vällingby 2008
1150  Rebecca Törneld Damer Stockholm 1973
1151  Carla Törneld Damer Stockholm 2011
1149  Linnea Vestermark Damer hägersten 1990
1147  Sofia Hannar Damer Stockholm 1967
1148  Gustaf Hannar Herrar Stockholm 1954
1146  Tina Almendal Damer Vallentuna 1975
1142  Nina Klose Damer Stockholm 1978
1143  Herman Klose Herrar Stockholm 1979
1144  Oscar Klose Herrar Stockholm 2010
1145  Hedvig Klose Damer Stockholm 2012
1141  Imbi Loonurme Damer Kista 1954
1140  Charlotta Åkerhielm Kungsholmen Basket Damer Stockholm 1969
1139  Nasim Farrokhnia Damer 1972
1137  Lisa Norrby Damer SÖDERTÄLJE 1978
1138  Inga-Lill Karlsson Damer Tumba 1977
1136  Anette Gunér Damer Sollentuna 1974
1134  Ove Fritz Herrar Nykvarn 1939
1135  Anita Fritz Damer Nykvarn 1943
1132  Lies Viström Damer vagnhärad 1955
1133  Alisara Phasuwan Damer Södertälje 1976
1130  Sebastian Hew Herrar Solna 1989
1131  Nadine Schweizer Damer Solna 1985
1125  Malin Montin APK Säter avd. 95 Damer Säter 1977
1126  Pernilla Lindberg APK Säter avd. 95 Damer Säter 1991
1127  Lina Sissala APK Säter avd. 95 Damer Säter 1990
1128  Åsa A Rappendal APK Säter avd. 95 Damer Säter 1986
1129  Sarah Jensen APK Säter avd. 95 Damer Säter 1975
1124  Veronica Solum Damer Ekerö 1970
1123  Ellen Lundstedt Ik Rauken Damer Stockholm 2004
1122  Lotta Lundstedt Ik Rauken Damer Stockholm 1967
1120  Anna Callenblad Damer Hägersten 1974
1121  Birgitta Callenblad Damer Solna 1945
1118  Karolina Wennborg Damer Åkersberga 1968
1119  Johan Berglund Herrar Stockholm 1967
1117  Marcus Svärd Herrar Uppsala 1993
1116  Agnes Hellgren Damer UPPSALA 1993
1114  Lena Söderström Damer Tyresö 1969
1115  Niklas Nilsson Herrar Tyresö 1966
1113  Maria Skott Damer Stockholm 1958
1112  Tove Johansson Fritz Damer Tyresö 2004
1111  Mathilda Johansson Fritz Damer Tyresö 2001
1110  My Lassus Damer Västerhaninge 1993
1109  Ida Lassus - Damer Stockholm 1991
1108  Åsa Zazzi Team Snigel Damer Ösmo 1977
1107  Yvonne Bexell Damer Lidingö 1963
1106  Christina Lembke Damer Lidingö 1962
1105  Anna Edgren Damer Älvsjö 1972
1104  Anna Strandqvist Damer Sthlm 1971
1103  Anne Brolen Hjärtkompaniet Damer Johanneshov 1969
1102  Jessika Östergren Damer Vallentuna 1986
1101  Emma Siggesson Damer Stockholm 1991
1100  Julia Liljegren DSIF Damer Hägersten 1988
1099  Ann Malmerfelt Friskis & Svettis Damer Bromma 1958
1098  Vasiliki Vamvatsicos Damer Solna 1963
1096  Johanna Hennberg Damer Nykvarn 1991
1097  Sarah Hennberg Damer Nykvarn 1989
1093  Linn Bernsköld Damer Sollentuna 1985
1094  Theodor Bernsköld Herrar Sollentuna 2008
1095  Frans Bernsköld Herrar Sollentuna 2010
1092  Joanna Strömberg Johnson Damer Solna 1986
1090  Anna Johansson Damer Göteborg 1979
1091  Wanja Strid Damer Järna 1980
1088  Ylva Haasum 75328 Damer Uppsala 1974
1089  Tove Ljungberg Haasum 75328 Damer Uppsala 2003
1085  Alicia Sjöbeck Damer Strängnäs 1996
1086  Veronica Sjöbeck Damer Åkers Styckebruk 1973
1087  Pinge Sjöbeck Herrar Åkers Styckebruk 1959
1084  Annika Gillemo Damer Stockholm 1967
1079  Katja Kankaala Damer Eskilstuna 1971
1080  Mika Kankaala Herrar Eskilstuna 1970
1081  Elias Kankaala Annan könstillhörighet Eskilstuna 1999
1082  Nadja Kankaala Damer Eskilstuna 2001
1083  Nathalie Kankaala Damer Eskilstuna 2003
1078  Sara Sjöholm Damer Bandhagen 1971
1074  Louise Svensson Damer Täby 1971
1075  Stefan Svensson Herrar Täby 1968
1076  Agnes Svensson Damer Täby 1999
1077  Lisa Svensson Damer Täby 2001
1072  Ann-Marie Sjösten Hew Damer Älvsjö 1955
1073  Kok Sun Hew Herrar Älvsjö 1951
1071  Pebbles Karlsson Ambrose Damer Enskededalen 1970
1069  Alexandra Snellman Damer stockholm 1962
1070  Rebecca Silverstein Damer Stockholm 1968
1068  Matilda Malmodin Damer 1978
1067  Inger Lemström Damer Tumba 1963
1066  Caroline Picher Damer Södertälje 1974
1065  Eli Berglund Herrar Nyköping 1996
1064  William Franzén Herrar Lidingö 1995
1062  Mona Franzen Damer Lidingö 1961
1063  Amelia Franzén Damer Stockholm 1991
1060  Roger Burström Magazin24 Herrar Köping 1969
1061  Birgit Burström Damer 1968
1059  Lasse Mutaniemi Herrar Köping 1970
1058  Christine Mutaniemi Damer Köping 1971
1057  Cecilia Arrgård Damer Vallentuna 1975
1056  Märta Bergman Damer Stockholm 1984
1055  Ulrika Örtegren 2XU Damer Järna 1972
1054  Johanna Andersson Damer Stockholm 1988
1053  Malki Afram StartupJuristerna Herrar Södertälje 1987
1052  Stina Byfors Damer Stockholm 1987
1051  lars olofsson Herrar bromma 1961
1050  Monica Kangas Hemskogen Damer Bromma 1957
1049  Simona Högberg Damer Rönninge 1972
1048  Pernilla Fritz Tyresö Damer Tyresö 1969
1047  Angelica Svanbro Damer Sollentuna 1974
1031  Erica Antonovic Damer 1985
1032  Rebecka Blomqvist Damer 1992
1033  Susanne Bonnier Damer 1967
1034  Dena Dervanovic Damer 1990
1035  Anders Hellstöm Herrar 1974
1036  Emelie Wennerholm Damer 1995
1037  Johan Tydén Herrar 1954
1038  Olivia Nicoletti Hagberg Damer 1980
1039  Martina Åberg Damer 1992
1040  Hampus Stålholm Herrar 1989
1041  David Leffler Herrar 1981
1042  Andreas Börjesson Herrar 1970
1043  My Byström Damer 1992
1044  Nicklas Bexelius Herrar 1984
1045  Kian Kiani Herrar 1986
1046  Eva Johansson Damer 1981
1029  Karolina Andersson Damer Järfälla 1980
1030  Alex Giang Damer Järfälla 1977
1027  Mirja S Clöve Havets löpare Damer Björnlunda 1975
1028  Tilda S Clöve Havets löpare Damer Björnlunda 2006
1026  Fatimah Pettersson Damer Stockholm 1975
1025  Johan Degerman SLS Herrar Johanneshov 1975
1024  Maria Jarlerud Damer Johanneshov 1990
1023  Kajsa Höij Damer Bromma 1997
1021  Susy Eriksson Damer SEGELTORP 1965
1022  Valerya Eriksson Damer SEGELTORP 1998
1020  Katarina Arnstad Elmblad Damer Stockholm 1961
1016  Jannike Jansson Damer NYKÖPING 1993
1017  Therese Jansson Damer NYKÖPING 1990
1018  Martin Lindgren Herrar NYKÖPING 1987
1019  Caroline Sterner Damer NYKÖPING 1987
1015  My Oliwsson Ingen Damer Stockholm 2000
1013  Ulf Hillesöy Herrar Stockholm 1962
1014  Christian Nisan Herrar Stockholm 1988
1012  Anna Lindvall Damer Stockholm 1988
1011  Anna Pihlgren Damer Oxelösund 1985
1010  Sandra Jinneklint Damer Ekerö 1970
1009  Karolina Tellman Damer Lidingö 1998
1008  Johan Gärdebo Herrar Bromma 1986
1007  Ayelen Win Damer Farsta 1988
1005  Elena Canovas Niemelä Damer Sundbyberg 1964
1006  Anna Niemelä Damer Spånga 1993
1004  Gertrud Bringler Damer stockholm 1951
1003  Anna Mattsson nej Damer Stockholm 1966
1002  Karin Erkenvåg Damer Vällingby 1980
1001  Anna Jansson Damer Stockholm 1971
1000  Petra Wallgren Björk Damer Stockholm 1972

2018 Med tidtagning b

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
794  Martin Carlberg Kammarkören Cantate Herrar Stockholm 1981
793  Jim Cedergren Herrar Visby 1976
792  Fredrik Woxblom Kammarkören Cantate Herrar Älvsjö 1975
791  Stina Färdig Damer Bromma 1994
790  Per Linder Adelsö IF Herrar Solna 1970
789  Matilda Malmodin Damer Stocksund 1978
788  Markus Takanen Mr Herrar Stockholm 1982
787  Carl Axel Stabell jebsen Jagr Space Program Herrar Stockholm 1986
786  Casper Pettersson Öhman Herrar Stockholm 2000
785  Beata Walczak Larsson Damer Uppsala 1962
784  Joëlle Rüegg Damer Stockholm 1975
783  Benjamin Lindberg Herrar Stockholm 1972
782  Elisabeth Hagert Damer Johanneshov 1956
781  Erika Laczo Damer Stockholm 1969
780  Lena Selever Damer HÄGERSTEN 1986
771  Sara Lingärde Avesta medlöpare Damer Avesta 1980
772  Emma Nyberg Damer 1978
773  Bettina Sielaff Damer 1982
774  Diane-Emerita Frimpong Damer 2002
775  Marek Czajkowski Herrar 1989
776  Izabela Wachowiak Damer 1991
777  Anna-Maria Harstad Damer 1986
778  Anna Larsson Damer 1989
779  Sofie Engman Damer 1987
770  sofia Andersson Roslidens massage och spa Damer Bergshamra 1975
769  Anna Norén Damer Bromma 1979
768  Caroline Åkerman Damer Sthlm 1967
767  Ylva Skoogberg välj.. Damer STOCKHOLM 1975
766  Eva Wrådhe Damer Sollentuna 1957
765  Kerstin Persson Damer Åkersberga 1962
763  Kim Pettersson Modern femkamp Damer Stockholm 1988
764  Lisa Pettersson Modern femkamp Damer Stockholm 1990
762  henrik beling Herrar Täby 1958
761  Sofia Bendel Damer Nyköping 1969
760  Louise Kimby Damer Årsta 1981
759  Sten Eriksson Herrar Stockholm 1962
757  Johanna Andersson Damer Solna 1991
758  Marcus Söderlund Herrar Solna 1990
756  Ulrika Reimer Reimer family Damer Uppsala 1978
754  Elina Scheers Andersson Damer Hägersten 1984
755  Alexander Vårfält Herrar Hägersten 1986
753  Jörgen Nilsson Herrar Stockholm 1971
752  Anna-Lena Byström Damer Stockholm 1963
750  Hille Hoffmann 1977 Damer Sollentuna 1977
751  Kristina Öhgren 1977 Damer Sollentuna 1978
749  Mattias Lythell Herrar JÄRFÄLLA 1987
748  Jennifer Speich Damer STOCKHOLM 1991
747  Karin Baronowsky Damer Bromma 1981
746  Martin Hallberg UpHigh Herrar Stockholmr 1980
745  Per Le Mon Herrar Åkersberga 1971
744  Anna Ekeberg Damer Stockholm 1989
743  Anna Eidhagen Kvinna Damer Enskede 1983
742  Per Skog Herrar Linköping 1959
741  Lindsey Andersson Damer Solna 1983
740  Karin Lönnberg Löpfobikern Damer Täby 1964
739  David Birenstam Herrar Stockholm 1980
738  Linda Elmqvist Damer Stockholm 1983
737  Johanna Hoffsten Damer Årsta 1988
736  Cecilia Löfgren Damer Järfälla 1981
735  Åsa Lindström Damer Nacka 1967
734  Karin Hägglund Damer Stockholm 1980
733  Sigrid Westman Damer Älta 1977
732  Ida Sandström Brand People Damer Vallentuna 1986
731  Therese Anderbro IF Linnéa Damer Stockholm 1970
730  Ingrid Heldt Heldt Ingrid Maria Damer Hässelby 1982
728  Cecilia Ageman AC Saltlake Damer Saltsjö-Boo 1967
729  Anna Hallden Damer 1965
727  Sara Carlsson Damer Stockholm 1983
726  Annica Sjötång Damer Gunnebo 1987
725  Johanna Pallin Damer Avesta 1982
721  Thomas Hartzell Lucas Hartzell Herrar Bromma 1964
722  Nils Dirke Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1994
723  Pontus Lidh Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1996
724  Alexander Lind Lucas Hartzell Herrar Nyköping 1996
720  Anna Lindahl Damer Stockholm 1989
719  Pernilla Mattes Damer Solna 1970
718  lasse cronqvist Herrar stockholm 1964
717  Theo Johnson Herrar Uppsala 1998
714  Per Gedin Bromma Vällingby SOK Herrar Sundbyberg 1964
715  Lotta Gedin Damer SUNDBYBERG 1967
716  Johan Sundberg Herrar Hägersten 1993
713  Jenny Eriksson Damer Hägersten 1987
712  Anette Gänsler Andrén Damer Norrköping 1967
710  Elisabeth Ekener Damer Stockholm 1963
711  Lotte Petersen Damer Stockholm 2000
709  Yasa Akbulut Herrar Stockholm 1988
708  Julia Åhlin TSM Running Damer Stockholm 1987
707  Johan Königsson Herrar Stockholm 1981
706  Susanne Nyman Östansjö SK Damer Örebro 1964

2018 Utan tidtagning b

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1465  Jeanette von Walden Damer Stockholm 1987
1466  Tobias Öholm Herrar Stockholm 1986
1463  Nathalie Hartman Damer Stockholm 1985
1464  Johan Gren Herrar 1982
1460  Charlotte Martin Damer täby 1988
1461  Diana Spens Damer täby 1988
1462  Dag Rossander Herrar täby 1982
1459  Kerstin Bergsten Damer Hägersten 1969
1458  Sabina Bonde Damer Stockholm 1974
1457  Johan Dahlman Herrar Stockholm 1980
1456  Anette Glöde 6601127043 Damer Uppsala 1966
1455  Annelie Fogel Damer Sundbyberg 1979
1454  Tove Mogren Damer Stockholm 1978
1453  Åsa Lindh Damer Solna 1973
1452  Madeleine Liljegren Damer Stockholm 1986
1451  Sofia-Lorena Pino Castillo Damer Solna 1987
1450  Madeleine Mattsson Damer Uppsala 1988
1448  Anna Malmqvist Malmqvist-Bahrami IF Damer Bagarmossen 1982
1449  Kusha Bahrami Malmqvist-Bahrami IF Herrar Bagarmosden 1982
1447  Maria Valeur Damer Stockholm 1992
1446  Helena Lindgren Damer järfälla 1963
1445  Anna Lundin Damer Bandhagen 1977
1444  Carolyn Cesta Damer Stockholm 1982
1442  Britta Malmqvist Damer västerås 1955
1443  Lennart Malmqvist Herrar västerås 1953
1441  Carina Hjelm Damer Stockholm 1965
1440  Birgitta Renöfält Damer Uppsala 1956
1439  Maria Orrgard Damer Stockholm 1983
1437  Elizabeth Silfvervy Damer Farsta 1985
1438  Therese Lindskog Damer Solna 1984
1436  Malin Sjöstrand SCRIIN Damer TÄBY 1971
1434  Suzanne Liljegren FFF Föreningen för Fäktkonstens Främjande Damer Lidingö 1955
1435  Lars Liljegren FFF Föreningen för Fäktkonstens Främjande Herrar Lidingö 1947

2018 Med tidtagning c

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
705  Elin Angeldorff Damer Stockholm 1980
704  Thomas de Ming Friskis & Svettis Södertälje Herrar Järna 1965

2018 Utan tidtagning c

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1469  Elisabeth Karlsson Damer HUDDINGE 1983
1468  Catharina Henkow Damer Lidingö 1954
1467  Rebecka Wallerö Damer Stockholm 1967

2018 Utan tidtagning d

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1414  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1415  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1416  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1417  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1418  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1419  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1420  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1421  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1422  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1423  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1424  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1425  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1426  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1427  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1428  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1429  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1430  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1431  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1432  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1433  Caroline Hake Damer Stockholm 2016
1412  Douglas Sagell Herrar Österbybruk 1960
1413  Hans Heckscher Herrar Stockholm 1956
1411  Ana-Maria Estay Damer Åkersberga 1982
1409  Göran Bergman DBT team Herrar Älvsjö 1948
1410  Grace Guo Bergman DBT team Damer Älvsjö 1965
1408  Lilianne Bergman DBT team Damer Älvsjö 2001
1407  Linnea Svensson Damer Bandhagen 1990
1406  Linnea Ullstrand Olsson Damer Skokloster 1995
1405  Sara Möller Hjärnkoll Damer Järfälla 1992
1404  Teddy Leksell Herrar Järfälla 1988
1403  Tussi Lovén Damer Stockholm 1944
1402  Cecilia Johansson Damer Bro 1980
1401  Ida Jernberg Damer Hägersten 1987
1400  Angela Arcuri Damer Järfälla 1967
1399  Cecilia von Freeden Damer Bromma 1974
1398  Anna Sund Damer Stockholm 1972
1397  Hanna Karlsson Annan könstillhörighet Almunge 1983
1396  Sofia Söderborg Damer Segeltorp 1968
1395  Jacob Westin-Elger Herrar Saltsjö-Boo 1998
1394  Sienna Lehrmark Damer Tungelsta 1989
1392  Maria E Axstierna - Damer LIDINGÖ 1977
1393  Lovisa Frejborg - Damer LIDINGÖ 2016
1391  Gabriel Davidson Annan könstillhörighet Vällingby 1990
1390  Monica Blomberg Damer Enskede 1963
1389  Henrik Holmgren 7610023934 Herrar Tällberg 1976
1388  Linnea Lindström Damer Nynäshamn 1993
1387  Anna Björk Damer Norsborg 1980
1386  Josefin Björklind Benigh Damer Tullinge 1995
1385  Sherzad Ibrahim Herrar Tullinge 1966
1384  Nima Houshangi Herrar Järfälla 1977

2018 Efteranmälan med tidtagning

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Moa Persell Persell ik Damer Järfälla 2005
Alexander Ullbin För kampen för en bättre värld Herrar Täbt 2002
Johanna Edoff Neonatal Damer Stockholm 1992
Emma Lörstad Spårvägen Damer Stockholm 2004
Manne Sjöstrand Psykiatri Södra Stockholm Herrar Stockholm 1979
Emma Denlert Mella och Emma Damer Täby 1990
Melanie Svensson Mella och Emma Damer Täby 1991
Platon K.Marko Spårvägen Herrar Stocksund 2000
Aleksi Andreev Spårvägen Herrar Solna 2001
Martin Schalling Psykiatrifonden Herrar Stockholm 1958
Ellika Schalling Psykiatrifonden Damer Stockholm 1964
Cajsa Schalling Psykiatrifonden Damer Stockholm 1989
Linus Kullänger Psykiatrifonden Herrar Stockholm 1988
Anna Schalling Psykiatrifonden Damer Stockholm 1989
John Witt Psykiatrifonden Herrar Stockholm 1986
Lou Schalling Psykiatrifonden Herrar Stockholm 2016
Mia Kuronen Bålsta ik Damer BÅLSTA 1971
Thomas Näslund Löparklubben Herrar Linköping 1997
Daniel Roxvret IK NocOut.se Herrar Nacka 1985
Patrick Gubbins Ingen Herrar Huddinge 1957
Dexter Kock Spårvägen ck Herrar Bagarmossen 2007
Jonas Skoogh Team Galenskap Herrar Vendelsö 1980
Linus Wård Team galenskap Herrar Västerhaninge 1983
Michael Petersen H. G atletisk & motion Herrar Stockholm 1970
Heikki Takanen - Herrar Stockholm 1952
Rasmus Ohlsson 0 Herrar Stockholm 1991
Pontus Christoffersen Bronxen Herrar Enskededalen 1993
Emil Törnwall Bronxen Herrar Älta 1993
Gabriella Magnell Okej Damer jordbro 1987
Jim Nordenvall Scania Herrar Hägersten 1982
Erik Bowallius Mellan klubbar Herrar VÅRBY 1982
Johanna Treiber Sanda Damer Upplands Väsby 1954
Magnus Burling Fredrikshof if Herrar Stjlm 1971
Mateusz Slowikowski None Herrar Märsta 1985
Anders Öhman Herrar Bandhagen 1983
Elin Gardinge . Damer Stockholm 1989
Maja Gardinge * Damer Stockholm 1992
Jonathan Wallin Waxholms CK Herrar Kista 1991
Romain Schwab Wushu Stockholm IF Herrar Bagarmossen 1980
Jan Fornhem Slavsta Herrar Uppsala 1976
Vilmer Fornhem Slavsta Herrar Uppsala 2005
Hanna Fornhem Slavsta Damer Uppsala 1977
Noria Fornhem Slavsta Damer Uppsala 2007
ida Segerstedt Team Psykakuten Damer Johanneshov 1988
Henrika Jormfeldt Psykiatriaka Riksföreningen för Sjuksköterskor Damer Simlångsdalen 1966
Simon Notman Steinmo Psykiatriska Riksföreningen för sjuksköterskor Herrar Hägersten 1984

2018 Efteranmälan utan tidtagning

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Hayden Henkel Simister-Henkel Damer Vällingby 2013
Anna Hankers Stockholm sjunger Damer Bromma 1989
Charlotte Samuelson Bandhagen privat Damer Bandhagen 1967
Maria Larsson Psykiatrifonden Damer Stockholm 1975
Marius Deleau Larsson Psykiatrifonden Herrar Stockholm 1975
Zoe Malhutra A Damer S 2003
Per Nilsson DBT team Herrar Vallentuna 1970
Peggy Persell Persell ik Damer Järfälla 1976
Molly Persell Persell ik Damer Järfälla 2001
Niklas Rydqvist Persell ik Herrar Järfälla 2001
Luisa Lopes Segelklubb Damer Skarpnäck 1962
Greta Högberg DBT teamet Damer Vallentuna 1959
Per Johansson Linköpings HC Herrar Stockholm 1982
Torben Lindgren Runnerboys Herrar Spånga 1965
Ylva Buss Vingas sportisar Damer Enskede 1965
Robert Clark A Herrar G08 1954
Joacim Wångmar Vingar sportisar Herrar Nyköping 1967
Sam Lörstad Hemma Damer Stockholm 1975
Stefan Axelsson A Herrar A 1982
Joakim Röstlund KRY Herrar Lidingö 1981
Masar Al-Mosawi Privat Herrar Stockholm 1986
Monica Fagraeus ingen Damer stockholm 1987
Maud Borg Mauds beundrarklubb Damer Stockholm 1962
Nicole Säflund - Damer Stockholm 1992
Henrik Aurelius Heau IK Herrar Stockholm 1982
Frida Isgren Lagerås Fridas klubb Damer Stockholm 1995
Sara Edberg Ingen Damer Sthlm 1982
Marcus Alfredsson Hitta på Herrar Uppsala 1990
Andreea Stamström Hitta på Damer Uppsala 1988
Filippa Söderholm Team Morris Damer Bromma 1987
Josefin Almroth Team Morris Damer Stockholm 1994
Catharina Wiking Team Morris Damer Bromma 1990
Emilio Bocangel Team Morris Herrar Bromma 1982
Reinon Hilltunen com Herrar A 1936
Ulrika Sortelius Arvika Damer Åmotfors 1959
Veronica Siljehav Sthlm Damer Stockholm 1982
Jenny Persson Jennys klubb Damer Stockholm 1986
Emma Forss Klubblös Damer Orebro 1994
Melanie Jörnsved Stockholm Damer Färentuna 1994
Micke Jörnsved Stockholm Herrar Färentuna 1967
Marie Jörnsved Stockholm Damer Färentuna 1967
Eftihia Bengtsson Akutdoktor Damer Enebyberg 1972
Lava Skoogh Team Galenskap Damer Vendelsö 2008
Amanda Svensson Bromma Damer Bromma 2002
Eva Svensson Bromma Damer Bromma 1965
Johan Svensson Bromma Herrar Bromma 1970
Linda Svensson Bromma Damer Bromma 2000
Linus Viklund Okej Herrar Jordbro 1983
Monica Thalin Ingen Damer Stockholm 1966
Nils Löfgren Prana BJJ Herrar Stockholm 2007
Sigrid Löfgren Prana BJJ Damer Stockholm 2004
Erik Löfgren Urban Tribes Herrar Stockholm 1967
Ulrika Widegren Urban Tribes Damer Stockholm 1969
Lovisa Hult Ericson 0 Damer Danderyd 1988
Petra Gadnell Ingen Damer Riala 1986
Margaretha Gadnell Ingen Damer Norrtälje 1959
Lotta Halvardsson Ekdahl Ingen Damer Södertälje 1968
Thomas Halvardsson Ingen Herrar Södertälje 1965
Torbjörn Wallin IBM-klubben Herrar Vaxholm 1959
Eva Björklind Är inte med i någon klubb Damer Tullinge 1972
Martina Josefsson AIK Damer Stockholm 1979
Ulla-Britt Björk Ingen Damer Skarpnäck 1952
Monica Dreijer Vaxholms tennisklubb Damer Vaxholm 1962
Åsa Krantz MTB Täby Damer Vaxholm 1963
William Hartman Hartman-Gren IF Herrar Stockholm 2013
Isabelle Hartman Hartman-Gren IF Damer Stockholm 2015

Extranummer 2018

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Jonas Bergström RunAcademy Herrar Stockholm 1983
John Persell Persell ik Herrar Järfälla 1976
Magnus Westman Älta Herrar Älta 1971
Sara Winegård Sara är bäst Damer BANDHAGEN 1994
Emilie Pettersson Stockholm Damer Stockholm 1986
Tobias Persson X Herrar Stockholm 1977
Maie Sene Maies klubb Damer Johanneshov 1995
Cecilia Bergegran Bergegran Damer Älvsjö 1972
Vincent Millischer Karolinska Institutet Herrar Stockholm 1988
Sophie Österberg 19861217-5920 Damer Stockholm 1986
Katarina Luhr Miljöpartiet Damer Stockholm 1973
Johannes Soldal Knutby IF Herrar Uppsala 1985
Hanna Lindh Knutby IF Damer Uppsala 1994