Anmälda till Blekinge River Trail 2019
Avancerad sök
Half River 9,5 km
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
814
Joakim Persson
Nättraby
Herrar
812
Elin Samuelsson
Team Ostbågar
Damer
813
Anders Samuelsson
Team Ostbågar
Herrar
811
Javier Ramos Ramos
Älmhult
Herrar
810
Jessica Graae
Ryssby
Damer
809
Jonas Funquist
Karlshamn OCR
Herrar
808
Cecilia Haglund
Karlshamn OCR
Damer
807
Arvid Blomster
Ronneby OK
Herrar
806
Simon Giselsson
RONNEBY OK
Herrar
805
Mirka Törmänen
Karlshamn OCR
Damer
804
Klas Adolfsson
Team locomotion
Herrar
803
Anders Palmquist
Team Locomotion
Herrar
802
Emil Jönsson
Validus functional fitness
Herrar
798
Alvaro Ripoll
VALIDUS
Herrar
799
Alexander Lindqvist
VALIDUS
Herrar
800
Kenneth Bergqvist
VALIDUS
Herrar
801
Viveca Johansson
VALIDUS
Herrar
797
Bo Persson
Karlshamn
Herrar
796
Bo Bjärdahlen
Södra Sandby
Herrar
795
Malin Jonasson
Kättilsmåla
Damer
789
Marie Ekvall
WSP
Damer
790
Anna-Karin Jonsson
WSP
Damer
791
Emma Sjögren
WSP
Damer
792
Eric Torkelsson Karlsson
WSP
Herrar
793
Emmy Olsson
WSP
Damer
794
Hanna Wikner
WSP
Damer
788
Vilmer Lindström
OK Skogsfalken
Herrar
787
Christin Karlsson
Kalmar RC
Damer
786
Ninni Töregård
Karlshamn
Damer
785
Hanna Olsen
Karlshamn
Damer
784
Sara Lundgren
Runacademy IF
Damer
782
Anna-Maria Larsson
Brosö OK
Damer
783
Erik Jönsson
Brosö OK
Herrar
781
Gunnar Thelin
Lund
Herrar
779
Nigel Walker
Karlskrona
Herrar
777
Felicia Johansson
Froarp Vikings
Damer
778
Ola Johansson
Froarp Vikings
Herrar
776
Anna Johansson
Bodekullorna
Damer
774
Marie Edvardsson
Svängsta
Damer
775
Matilda Edvardsson
Karlshamn
Damer
773
Lars Thorén
Ronneby OK
Herrar
771
Albin Emilsson
OK Skogsfalken
Herrar
772
Emma Emilsson
OK Skogsfalken
Damer
769
Malte Ohlson
Svängsta
Herrar
770
Marcus Ohlson
Svängsta
Herrar
768
Jonas Jeppsson
Karlshamn
Herrar
767
Maria Karlsson
Karlshamn
Damer
763
Elin Saleskog
Salsjögänget MK
Damer
764
Olle Saleskog
Salsjögänget MK
Herrar
765
Anders Saleskog
Salsjögänget MK
Herrar
766
Jennie Saleskog
Salsjögänget MK
Damer
762
Therese Jangbo
KRISTIANSTAD
Damer
761
Louise Johansson
Villands Vånga
Damer
760
ulrika E-Nilsson
Immeln
Damer
759
Gabriel Håkansson
Ronneby OK
Herrar
758
Karin Palmgren
Kalmar
Damer
757
Barbro Nilsson
Höllviken
Damer
756
Thomas Pålsson
Sölvesborg
Herrar
755
Alexander Stenfelt
Mörrum
Herrar
754
Annika Karlsson
Jämjö
Damer
753
Lina Karlsson
OK Skogsfalken
Damer
752
Julia Karlsson
OK Skogsfalken
Damer
750
Hedda Rosengren Svensson
OK Orion
Damer
751
Annika Rosengren
OK Orion
Damer
749
Rebecca Thörnberg
Runacademy IF
Damer
748
Patricia Wernersson
Mörrum
Damer
747
Christian Christoffersson
Beddingestrand
Herrar
746
Elin Melkersson
Fågelmara
Damer
745
Ann Henriksson
IF UDD Running team
Damer
744
Biljana Obrovac
Kallinge
Damer
743
Janna Nilsson
Lyckeby
Damer
742
Anna Pfeifer
Ronneby
Damer
741
Crister Ohlsson
Karlshamn
Herrar
740
Ola Holmström
ON Training Sölvesborg
Herrar
739
Anders Wendel
Egnahemsvägens IK
Herrar
737
Steve Dahlqvist
Team Paltina
Herrar
738
Micko Dahlqvist
Team Paltina
Damer
736
Melker Larsson
OK Orion
Herrar
735
Mattias Gårdesten
Liverpool
Herrar
734
Jan Persson
Team Maria
Herrar
733
Josefine Jungstrand
OK Skogsfalken
Damer
731
Annelie Böök Nilsson
Eslöv
Damer
732
Joakim Nilsson
Eslövs AI
Herrar
730
Marcus Eklund
Nättraby
Herrar
729
Terese Friman
Glasrikets RC
Damer
728
Anna Magnusson
Team Tough Race Sweden
Damer
727
Susanne Aspeklev
Salsjögängets MK
Damer
725
Jessika Selinder
Runacademy Karlskrona
Damer
726
Pia Walker
Runacademy Karlskrona
Damer
724
Ida Mauritzson
Karlshamn
Damer
723
Martin Holst
IF Udd
Herrar
722
Charlotta Persberg
-
Damer
721
Anneli Svensson
Team Blekinge Löparförening
Damer
720
Henrik JANSSON
Team Tough Race Sweden
Herrar
717
Otto Lagerquist
Ferielöparna
Herrar
718
Cecilia Lagerquist
Ferielöparna
Damer
719
Jessica Nilsson
Ferielöparna
Damer
716
Samuel Håkansson
Ronneby OK
Herrar
715
Thomas Abelt
Stigmännen 0k Karlshamn
Herrar
713
Anders Elfving
Ölandstokarna
Herrar
714
Camilla Elfving
Ölandstokarna
Damer
710
Magnus Spåre
Evomatic
Herrar
711
Kalle Gunnarsson
Evomatic
Herrar
712
Jonas Persson
Evomatic
Herrar
708
Peter Larsson
Bäcken IF
Herrar
709
Mattis Nilsson
Bäcken IF
Herrar
707
Sandra Persson
Karlshamn OCR
Damer
706
Olle Schyberg
Karlshamn OCR
Herrar
704
Lina Mikoniene
Ronneby
Damer
705
Arunas Mikonis
Ronneby
Herrar
703
Eva Nordin
Runacademy IF
Damer
702
Patrik Flydén
AXA Sportklubb
Herrar
701
Karolina Jonasson
Runacademy IF
Damer
699
Therese Petersson
Svängsta
Damer
700
Donald Petersson
Svängsta
Herrar
696
Sylvia Stenfelt
Mörrum
Damer
697
Per Stenfelt
Mörrum
Herrar
698
Samuel Stenfelt
Mörrum
Herrar
695
Jenny Ivarsson
Härlövs IF
Damer
694
Mia Söderberg
Trailbitches
Damer
693
Moa Sandström
Asarum
Damer
692
Karl Rydén
Malmö
Herrar
691
Noa Håkansson
Karlshamn
Damer
690
Eva Malmberg
Södra Cell Mörrum
Damer
689
Carina Fransson
Ronneby
Damer
688
Johannes Isaksson
Osby
Herrar
687
Nina Svennergren
Sweden runners
Damer
686
Malin Flyckt
Salsjögänget MK
Damer
685
Johanna Svantesson
Mörrums Badmintonklubb
Damer
684
David Turesson
Glasriket RC
Herrar
683
Sofie Cederquist
Karlshamns triathlon
Damer
682
Carina Karlsson
Gustavstorp
Damer
681
Emma Turpeinen
Näsum
Damer
680
Ulrika Franzen
Karlshamns SK Triathlon
Damer
679
Ida Bergstrand
OK Skogsfalken
Damer
678
Kristina Lindfors
Trensum
Damer
677
Robin Rovina
OK Skogsfalken
Herrar
676
Jessica Klintö
Mörrum
Damer
675
Victor Josefsson
Karlshamn OCR
Herrar
674
Andreas Eriksson Arnqvist
TNT-Öland
Herrar
673
Melwin Ivarsson
Härlövs IF
Herrar
672
Catarina Elofsson
Härlövs IF
Damer
671
Madeleine Olsson
Salsjögänget
Damer
670
Dan Janerus
Sweden runners
Herrar
669
Martin Ahl
Fatcamp
Herrar
668
Linda Svederberg
Söderåsens FK
Damer
667
Kalle Klyft
Svängsta
Herrar
666
Lena Cehlin
Limhamn
Damer
665
Per Karlsson
Karlshamn
Herrar
664
Carina Thomasson
Ryssbergets IK
Damer
663
Sara Rossander
Ryssbergetsik
Damer
661
Ingrid Grunditz
-
Damer
662
Niklas Grunditz
-
Herrar
660
olof Olsson
OK Skogsfalken
Herrar
659
Silke Spårman Meyer
Salsjögänget
Damer
657
Pontus Nilsson
Runacademy IF
Herrar
658
Hanna Nilsson
Lund
Damer
656
Anders Svensson
Halmstad
Herrar
655
Max Persson
Karlshamn OCR
Herrar
654
Jörgen Johansson
Lyckeby
Herrar
653
Hanna Porshammar
Ingen
Damer
652
Jens U Nilsson
Liverpool FC
Herrar
650
Lovisa Jeppsson
Hygglo IF
Damer
651
Camilla Andersson
Hygglo IF
Damer
648
Daniel Söderberg
Svängsta
Herrar
649
Karin Svensson
Svängsta
Damer
646
Rickard Hultin
Asarum
Herrar
647
Johan Rosenquist
Nättraby
Herrar
645
Margareta Sinnott
Toarp
Damer
644
Helene Åkesson
Kristianstad
Damer
643
Richard Sällström
Bromölla
Herrar
642
Anna-Lotta Wolgast
Salsjögänget MK
Damer
641
Kenth Svensson
Ryssbergets IK
Herrar
640
Sofie Månsson
Helsingborg
Damer
638
Petter Etzén
Lyckeby
Herrar
639
Ludvig Etzén
KHK Team -07
Herrar
636
Alexandra Pap
Karlshamn OCR
Damer
637
Johanna Ekberg
Asarum
Damer
633
Emelie Karlsson
IF UDD Running team
Damer
634
Daniel Svensson
Näsvikens löpargrupp
Herrar
635
Eric Skåre
Mörrums Badmintonklubb
Herrar
630
Lennart Wetterholt
Lag Ella
Herrar
631
Anneli Wetterholt
Lag Ella
Damer
632
Jacob Wetterholt
Lag Ella
Herrar
627
Nadja Filipsen
Karlshamn
Damer
628
Christian Cederquist
Karlshamn
Herrar
629
Kjell Filipsen
Karlshamn
Herrar
626
Susanna Ekstrand
Karlshamn
Damer
624
Livia Faraasen
KA2IF
Damer
625
Malin Faraasen
KA2IF
Damer
623
Hans Reidel
Karlshamn
Herrar
621
Påhl Karlströmer
Södra
Herrar
622
Eva Karlströmer
Karlströmer Consulting
Damer
620
Ida Schyberg
Skogsfalken
Damer
619
Michelle Andersson
Malmö
Damer
618
Peter Ahlqvist
Lund
Herrar
617
Daniel Gustafsson
Veberöd
Herrar
615
Linda Svensson
Karlshamn OCR
Damer
616
Engla Svensson
Karlshamn OCR
Damer
614
Jolanta Eisele
Dalby
Damer
612
Joel Persson
Fjälkinge
Herrar
613
Nilla Anderberg
Fjälkinge
Damer
611
Jerker Almskoug
Wolfgang
Herrar
609
- -
-
Damer
608
- -
-
Herrar
610
- -
-
Damer
607
- -
-
Damer
606
- -
-
Damer
605
- -
-
Herrar
604
- -
-
Herrar
603
- -
-
Damer
602
- -
-
Damer
601
- -
-
Herrar
600
- -
-
Damer
598
- -
-
Damer
599
- -
-
Damer
597
- -
-
Damer
595
- -
-
Herrar
596
- -
-
Damer
593
- -
-
Damer
594
- -
-
Damer
592
- -
-
Damer
589
- -
-
Damer
590
- -
-
Damer
591
- -
-
Herrar
587
- -
-
Herrar
588
- -
-
Herrar
586
- -
-
Herrar
585
- -
-
Herrar
583
- -
-
Herrar
584
- -
-
Damer
582
- -
-
Herrar
580
- -
-
Herrar
581
- -
-
Damer
578
- -
-
Herrar
579
- -
-
Herrar
577
- -
-
Damer
576
- -
-
Damer
575
- -
-
Damer
574
- -
-
Herrar
573
- -
-
Damer
572
- -
-
Damer
571
- -
-
Damer
570
- -
-
Damer
569
- -
-
Damer
566
- -
-
Herrar
567
- -
-
Herrar
568
- -
-
Damer
565
- -
-
Damer
563
- -
-
Damer
564
- -
-
Herrar
562
- -
-
Damer
560
- -
-
Herrar
561
- -
-
Damer
558
- -
-
Herrar
559
- -
-
Damer
557
- -
-
Herrar
556
- -
-
Damer
555
- -
-
Damer
543
- -
-
Herrar
544
- -
-
Damer
545
- -
-
Herrar
546
- -
-
Herrar
547
- -
-
Herrar
548
- -
-
Damer
549
- -
-
Herrar
550
- -
-
Herrar
551
- -
-
Herrar
552
- -
-
Herrar
553
- -
-
Herrar
554
- -
-
Herrar
541
- -
-
Damer
542
- -
-
Damer
540
- -
-
Damer
536
- -
-
Damer
537
- -
-
Herrar
538
- -
-
Herrar
539
- -
-
Damer
534
- -
-
Herrar
535
- -
-
Damer
533
- -
-
Herrar
532
- -
-
Damer
531
- -
-
Damer
530
- -
-
Herrar
529
- -
-
Damer
528
- -
-
Damer
527
- -
-
Damer
526
- -
-
Damer
524
- -
-
Damer
525
- -
-
Herrar
523
- -
-
Herrar
522
- -
-
Herrar
521
- -
-
Herrar
520
- -
-
Damer
518
- -
-
Damer
519
- -
-
Herrar
516
- -
-
Herrar
517
- -
-
Damer
515
- -
-
Herrar
514
- -
-
Herrar
513
- -
-
Herrar
512
- -
-
Herrar
511
- -
-
Damer
510
- -
-
Herrar
506
- -
-
Herrar
507
- -
-
Damer
508
- -
-
Herrar
509
- -
-
Damer
504
- -
-
Herrar
505
- -
-
Damer
503
- -
-
Damer
502
- -
-
Herrar
501
- -
-
Damer
500
- -
-
Herrar
Long River 20 km
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
354
Petter Nordholm
Team Blekinge
Herrar
353
Kim Johnsson
lyckeby
Herrar
352
Jimmy Andersson
Mgubeke Happy United
Herrar
351
Juha Vasenius
Elmhults Sport Club
Herrar
350
Henrik Petersson
Torslunda Öland
Herrar
348
Maria Swennergren Hansen
København
Damer
349
Thomas Gjøll Hansen
Den Kongelige Livgardes idrætsforening
Herrar
347
Kristoffer Karlsson
UF Contact
Herrar
346
elin fredriksson
Bromölla
Damer
345
Arturs Vadzis
Drusti
Herrar
344
Anna Simonsson
Sölvesborg
Damer
343
Maria Henningsson
Team locomotion
Damer
341
Magnus Ljunghäll
Team 1.90
Herrar
342
Andreas Thomasson
Team 1.90
Herrar
340
Vincent Lenell
Mörrum
Herrar
339
Inge Mattsson
Glimma Ryttarförening
Herrar
338
Harald Haglund
Kristianstad
Herrar
337
Esko Forsén
Kockums IF
Herrar
336
Niklas svensson
Rödeby
Herrar
335
Roland Mårtensson
Södra IF
Herrar
334
Erik Lundberg
Mölndal
Herrar
333
Karl Lundstedt
Lund
Herrar
332
Jon Pallon
AXA SC
Herrar
331
Tobias Jersheim
Ronneby
Herrar
330
Kim Hansson
Globo Gym
Herrar
329
Torbjörn Ruckman
Coach K Runners
Herrar
327
Thomas Fröjd
Härlövif
Herrar
326
Mikael Lindström
Ronneby Simsällskap
Herrar
325
martin Frostle
G-hill Runners
Herrar
328
Anders Petersson
team blekinge
Herrar
323
Niklas Bratt
OK Orion
Herrar
324
Axel Bratt
OK Orion
Herrar
321
Lee Ottosson
Trail duo
Herrar
322
Sabina Ottosson
Trail duo
Damer
320
Hanna Sivesand
Kristianstad
Damer
319
Patrik Palmgren
Kalmar
Herrar
318
Heidi Hafvervik
Team Blekinge
Damer
317
Max Rosencrantz
Oxie
Herrar
316
Lisa Folino
Karlskrona SOK
Damer
315
Ola Olsson
Ok Skogsfalken
Herrar
314
Johan Olsson
Team Blekinge
Herrar
313
Tilde Jensen
Ryssbergets IK
Damer
312
Håkan Emilsson
ok skogsfalken
Herrar
308
Nicklas Medin
Emmaboda Verda OK
Herrar
309
Anna Zobal
Emmaboda Verda OK
Damer
310
Hans Zobal
Askaremåla RC
Herrar
311
Henrik Zobal
VivaMedia
Herrar
306
Magdalena Lilja
Stävie AC
Damer
307
Daniel Ahlgren
Härlövs IF
Herrar
304
Martin Sjöberg
Pan-Kristianstad
Herrar
305
Johanna Karlsson
Pan-Kristianstad
Damer
303
Karin Salandin
Furulund
Damer
302
Jim Norrman
Aktiv för epilepsi
Herrar
301
Camilla Tinglöf
Ok Gränsen
Damer
300
Per Fagerström
Wheelock Racing
Herrar
299
Jessika Pahlm
-
Damer
297
Kristina Berlin
Karlskrona SOK
Damer
298
Henrik Berlin
Karlskrona SOK
Herrar
296
Håkan Lagerquist
Ferielöparna
Herrar
295
Erik Månsson
Åhus FIK
Herrar
294
Mattias Andersson
Ronneby
Herrar
293
Tina Lindström
OK Skogsfalken
Damer
292
Fredrik Håkansson
Ronneby OK
Herrar
290
Jonas Johansson
OK Skogsfalken
Herrar
291
Linda Granlöv
Ölandstokarna
Damer
288
Oliver Håkansson
OK Orion
Herrar
289
Jenny Håkansson
OK Orion
Damer
286
Patrik Jonsson
Nättraby
Herrar
287
Sandro Miletti
Ronneby
Herrar
284
Herman Jonsson
Södra
Herrar
285
Filip Stålebjer
Karlshamn
Herrar
283
Jan Brågård
AXA Sports Club
Herrar
282
Martin Eldh
Evomatic
Herrar
281
Tommy Nielsen
Rödeby
Herrar
280
Magnus Carlson
Hossmo RC
Herrar
279
Mats Nilsson
Karlskrona
Herrar
278
Christina Olsson Tyby
Kristianstad
Damer
277
Malin Kjellén
Sölvesborg
Damer
276
Max Olin
Karlskrona
Herrar
274
Marcel Nilsson
Malmö
Herrar
275
Jonas Tebring
Malmö
Herrar
273
Johan Hilmersson
Härlövs IF
Herrar
271
Becky Helgadottir
Team Flodhästarna
Damer
272
Mats Olson
Team Flodhästarna
Herrar
270
David Fridlund
Team KMLKJ
Herrar
269
Jörg Teichgraeber
KSK Karlshamn
Herrar
268
David Lind
Karlshamn SK Swimrun
Herrar
267
Lucas Bothin
Team skavsår
Herrar
266
Annica Karlsson
Karlskrona
Damer
265
Mattias Johansson
Tomelilla
Herrar
264
Jon Ottosson
Globo Gym
Herrar
263
Kristina Nyman
Karlskrona
Damer
262
Sandra Södergren
Fif gnistan
Damer
261
Johan Söderquist
Karlskrona
Herrar
260
Chris Nyroos
Karlskrona Simsällskap
Herrar
259
Daniel Flyckt
Salsjögänget MK
Herrar
258
Björn Blom
POLKON
Herrar
257
Krister Fransson
Team Blekinge
Herrar
256
Markus Samuelsson
Karlskrona Kettlebell
Herrar
254
Johan Olsson
Salsjögänget mk
Herrar
255
Synnöve Brorsson
Salsjögänget mk
Damer
251
Mats Olsson
Salsjögänget
Herrar
252
Ulf Persson
Salsjögänget
Herrar
253
Ulf Nilsson
Salsjögänget
Herrar
249
Adam Jönsson
KARLSHAMN
Herrar
250
David Håkansson
HALMSTAD
Herrar
248
Richard Cedergren
Härlövs IF
Herrar
247
Francois Dommanget
Malmö
Herrar
246
Roger Szymasko
Åhus FIK
Herrar
245
Lars Mellberg
Ystad
Herrar
244
Anna Lundqvist
Söderåsen fk
Damer
243
Malin Fernlid
Veberöd
Damer
242
Jonas Berg
West Ham Fans Sweden
Herrar
241
Eva Pettersson
Karlskrona SOK
Damer
240
Niklas Sjöberg
Tågra
Herrar
239
Andreas Ernebrand
Mörrum Hockey
Herrar
238
Johan Jakobsson
Malmö
Herrar
237
Johan Åslund
Johannishus
Herrar
235
Kristina Nyström
Brösarp
Damer
236
Hanna Bengtsson
Malmö
Damer
234
Linn Johansson
Malmö
Damer
233
Paul Olsson
svängsta
Herrar
232
Linda Norberg
Nättraby
Damer
231
Jan Karlsson
Växjö OK
Herrar
230
Tove Juhl Andersen
Karlskrona
Damer
228
Heidi Whelan
Söderåsens FK
Damer
229
Jim Lagerqvist
Söderåsens FK
Herrar
227
Jonas Zetterqvist
Karlshamn SK Swimrun
Herrar
226
Christoffer Fritzson
Go och Gla
Herrar
223
Jens Altarac
Veberöd
Herrar
224
Pontus Altarac
Veberöd
Herrar
225
Luise Nilsson
Veberöd
Herrar
222
Andreas Berntsson
Söderåsen FK
Herrar
221
Sofie Bondeson
Malmö
Damer
220
Markus Hagelberg
Växjö
Herrar
219
Anton Wolgast
Salsjögänget MK
Herrar
218
Vesna Eriksson
Freeflow Hässleholm
Damer
217
Mikael Skåre
Mörrums Badmintonklubb
Herrar
216
Mats Sjögren
Ronneby
Herrar
214
Mikael Malm
Frennarp raiders
Herrar
215
Jennie Malm
Frennarp raiders
Damer
213
Vakant Vakant
Vakant
Herrar
212
Helena Ljungström
Hägersten
Damer
210
Berra Andersson
Åhus CK
Herrar
211
Anna Andersson
Åhus CK
Damer
209
Jerker Hagman
Karlshamn
Herrar
208
Sofie Bengtsson Granqvist
Karlshamn
Damer
207
Mattis Wendel
KGW
Herrar
206
Henrik Bengtsson Granqvist
Karlshamn
Herrar
205
Joel Sjöholm
Pan - Kristianstad
Herrar
204
Johan Lenell
Mörrums Badmintonklubb
Herrar
203
Linda Sparr
Lonesome Runners
Damer
202
Therese Hörström
Karlskrona
Damer
200
Marcus Adolfsson
Team Nordic Trail
Herrar
201
Helena Blomqvist
Bålsta
Damer
199
Oscar Olsson
Team Merrell
Herrar
198
Oscar Johansson
Johanz mä’Z
Herrar
197
Niklas Sisins
Kockums IF
Herrar
196
Henrik Norberg
Veingegatan 4
Herrar
195
Jens Nielsen
Stora Råby
Herrar
194
Mathias Worbin
Lund
Herrar
193
Pontus Nyman
Höganäs
Herrar
192
Maja Håkansson
Malmö
Damer
191
Rebecka Ström
Växjö
Damer
190
Alexander Ström
ETCFERMF.
Herrar
189
Victor Ström
ETCFERMF.
Herrar
188
Lars Olov Martinsson
Möllan frontrunners
Herrar
187
Thomas Lidén
Wolfgang
Herrar
186
Stefan Brattberg
SPA Ronneby
Herrar
185
Christine Johansson
Ronneby
Damer
184
- -
-
Damer
182
- -
-
Damer
183
- -
-
Herrar
181
- -
-
Damer
180
- -
-
Herrar
179
- -
-
Damer
178
- -
-
Herrar
177
- -
-
Damer
176
- -
-
Herrar
175
- -
-
Herrar
174
- -
-
Herrar
173
- -
-
Damer
172
- -
-
Herrar
170
- -
-
Damer
171
- -
-
Herrar
169
- -
-
Herrar
167
- -
-
Herrar
168
- -
-
Damer
166
- -
-
Herrar
165
- -
-
Herrar
163
- -
-
Herrar
164
- -
-
Herrar
162
- -
-
Herrar
160
- -
-
Herrar
161
- -
-
Damer
159
- -
-
Herrar
158
- -
-
Damer
157
- -
-
Damer
156
- -
-
Herrar
155
- -
-
Herrar
154
- -
-
Herrar
153
- -
-
Damer
150
- -
-
Herrar
151
- -
-
Damer
152
- -
-
Damer
149
- -
-
Damer
148
- -
-
Herrar
147
- -
-
Herrar
146
- -
-
Herrar
145
- -
-
Damer
144
- -
-
Herrar
143
- -
-
Damer
142
- -
-
Herrar
141
- -
-
Herrar
139
- -
-
Herrar
140
- -
-
Damer
138
- -
-
Herrar
137
- -
-
Herrar
136
- -
-
Herrar
135
- -
-
Herrar
134
- -
-
Damer
132
- -
-
Herrar
133
- -
-
Damer
130
- -
-
Herrar
131
- -
-
Damer
129
- -
-
Herrar
128
- -
-
Herrar
127
- -
-
Herrar
126
- -
-
Herrar
125
- -
-
Damer
124
- -
-
Herrar
123
- -
-
Herrar
122
- -
-
Herrar
121
- -
-
Damer
120
- -
-
Herrar
118
- -
-
Herrar
119
- -
-
Herrar
117
- -
-
Herrar
116
- -
-
Herrar
115
- -
-
Herrar
114
- -
-
Herrar
113
- -
-
Herrar
112
- -
-
Herrar
110
- -
-
Herrar
111
- -
-
Damer
109
- -
-
Herrar
108
- -
-
Damer
107
- -
-
Herrar
106
- -
-
Herrar
105
- -
-
Damer
104
- -
-
Damer
103
- -
-
Herrar
102
- -
-
Herrar
101
- -
-
Damer
100
- -
-
Herrar
Ultra River 50 km
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
56
Stefan Nilsson
HSOK
Herrar
55
Tora Philp
Stockholm City Triathlon
Damer
54
Håkan Terelius
Stockholm City Triathlon
Herrar
53
Daniel Johansson
Växjö Löparklubb
Herrar
52
Rasmus Arvidsson
Axa SC
Herrar
51
Andreas Talberg Pedersen
Team Blekinge
Herrar
50
Henrik Sköld
Göteborg
Herrar
48
Amanda Nilsson
Ryssbergets IK/BW Karlshamn
Damer
49
Kenny Meijer
Best Western Hotell Karlshamn
Herrar
47
Roger Kjellsson
Team Blekinge
Herrar
46
Pontus Almquist
Team ASS
Herrar
45
Fredrik Hedlund
THT-Torkö Health Trail
Herrar
44
Linus Carlsson
Umara
Herrar
43
Annika Arnoldsson
Färjestadens Motion IF
Damer
42
Johan Nordenberg
Sweden Runners
Herrar
41
Joakim Bergman
Söderåsens FK
Herrar
40
Viktor Lövström
Ronneby
Herrar
39
Tobias Den Braver
Ok Gränsen
Herrar
38
Kenneth M Forsberg
FärjestadensMotion IF
Herrar
37
Åke LARSSON
Stigmännen Karlshamns OK
Herrar
36
Niclas Sjögren
Runacademy IF
Herrar
35
Oskar Henriksson
IF Malmö Löp
Herrar
34
Jonas Ivarsson
Härlövs IF
Herrar
33
Mikko Spårman
Ronneby
Herrar
32
Omar Arponen
Vegan Runners IK
Herrar
31
Malou Björnslätt
Vegan Runners IK
Damer
30
Daniel Lindberg
Eslövs FK
Herrar
29
Oskar Lind
Eksjö SOK
Herrar
28
Jerry Persson
Nostalgimuseum
Herrar
26
Sophia Johansson
Vegan Runners
Damer
27
Aaron Dorn
LG Ultralauf
Herrar
25
- -
-
Damer
23
- -
-
Herrar
24
- -
-
Damer
22
- -
-
Herrar
21
- -
-
Herrar
20
- -
-
Herrar
19
- -
-
Herrar
18
- -
-
Damer
17
- -
-
Herrar
15
- -
-
Herrar
16
- -
-
Damer
14
- -
-
Herrar
13
- -
-
Herrar
12
- -
-
Herrar
11
- -
-
Herrar
10
- -
-
Damer
9
- -
-
Herrar
8
- -
-
Herrar
7
- -
-
Damer
6
- -
-
Herrar
5
- -
-
Herrar
4
- -
-
Herrar
2
- -
-
Herrar
3
- -
-
Herrar
1
- -
-
Herrar