Anmälda till B3 Triathlon Challenge 2019
Avancerad sök
Terrängtriathlon MOTION
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
Jenny Berglund
Alnö Race Team
Kvinna
1978
Jenny Kling
Kvinna
1978
Eva Lagrange
Alnö Race Team
Kvinna
1993
Pierre Ulming
RiUl Sidelake Society
Man
1975
Mattias Jonsson
Man
1991
Laurent Wikman
Man
1983
Lars Flodin
Man
1982
Sprint MOTION
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Fredrik Stene
Sprint, Motionsklass
Man
1971
Christina Björk
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1966
Sandra Lisondo
Sörfjärden
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1965
Hanna Svensson
Team Power Woman
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1982
Marie Björk
Team Power Woman
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1982
Carina Perlkvist
Alnö Race Team
Sprint, Motionsklass
Kvinna
1964
Stefan Jonsson
Matforsgrabbarärriktigakap
Sprint, Motionsklass
Man
1989
- -
-
Sprint TÄVLINGSKLASS
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Freddy Wegelius
SOK Knallen
Senior från 20 år
Man
1957
Hannah Newsham
Alnö Race Team
Senior från 20 år
Kvinna
1979
Lova Karlsson
Alnö race team
Senior från 20 år
Kvinna
1980
Olympisk MOTION
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Fredrik Estman
Hemsö IF
Man
1978
Niklas Norling
Gävle triathlon klubb
Man
1982
Kim Rosin
Hudik triathlon
Man
1989
Christer Zackrisson
Alnö SK
Man
1968
Annika Hollsten
Stöcke TS Järnet
Kvinna
1967
JAVIER SEBASTIAN
Man
1996
Justin Casimir
France
Man
1990
Per-Anders Persson
Man
1980
Marika Hellberg
Hudik Triathlon
Kvinna
1994
Per Björklund
Alnö Race Team
Man
1971
Thomas Björklund
Team B3
Man
1989
Fredrik Forslund
Tierp ck
Man
1971
Robert Lindblom
Alnö Race Team
Man
1967
Lisa Krohn
Alnö Race Team
Kvinna
1993
Brita Melén
Kvinna
1972
Nils Svensson
Art
Man
1973
Erik Persson Snåre
Östersund triathlon
Man
1991
Lars Antonsson
ART
Man
1983
Gabriel Bassula
MoraCk
Man
1986
Sally Jonsson
Alnö Race Team
Kvinna
1983
- -
-
Olympisk TÄVLINGSKLASS
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Håkan Nilsson
Alnö Race Team
Man
1969
Maria Kling
Team B3
Kvinna
1975
Petter Tideström
Alnö race team
Man
1971
Minna Bäckman
Alnö Race Team
Kvinna
1971
Jenny Asplund
Hudik triathlon
Kvinna
1986
Stefan Ljungberg
Ericsson IK
Man
1971
Tomas Edström
Alnö Race Team
Man
1964
Björn MÅRTENSSON
Alnö race team
Man
1987
Jan Karlsson
Stöcke TS Järnet
Man
1969
Mikael Edlund
Alnö Race Team
Man
1970
Tommie Sjödin
Hemsö IF
Man
1978
Christian Örum
Åkersberga Triathlonförening
Man
1976
Thomas Tollstedt
Hudik Triathlon
Man
1990
Franz Hellberg
Hudik Triathlon
Man
1973
Tri4Fun
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Sigrid Persson
Pojk/Flick 10-11 år
Kvinna
2011
Lilly Dorch Juliusson
Stora Vika IF
Pojk/Flick 10-11 år
Kvinna
2009
Julius Dorch Juliusson
Stora Vika IF
Pojk/Flick 12-13 år
Man
2007