Anmälda till Örebro Triathlon 2019 Avancerad sök

Medeldistans TÄVLINGSKLASS

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Joachim Palmé Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man Saltsjöbaden 1968
Pelle Olsson Hudik Triahtlon Herrar Man Njutånger 1973
Erik Westerfors Umara sportsclub Herrar Man Skultuna 1987
David Strömwall Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man STOCKHOLM 1970
Anna Westlund Norra Stockholm endurance Damer Kvinna Enebyberg 1978
Emma Åberg STC Damer Kvinna Trångsund 1982
Marie Wiman Väsby SS Triathlon Damer Kvinna Upplands Väsby 1964
Jonas Dufwenberg ColtingBorssen Herrar Man Bromma 1981
Thomas Lindström Sigtuna Sports Club Herrar Man Märsta 1970
Pär Junwijken UT Kolmården Herrar Man Finspång 1967
Andreas Kettunen Umara Sports Club Herrar Man Bromma 1985
Rafael Saers Gävle triathlon klubb Herrar Man Gävle 1987
Lennart Andersson UT Kolmården Herrar Man Finspång 1976

Medeldistans MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Magnus Jönsson Wedén Norra Stockholm Endurance Herrar Man Enebyberg 1974
Andres Avella Örebro AIK Herrar Man Örebro 1986
Hans Sjöstrand Mölndal Outdoor IF Herrar Man Göteborg 1966
Liselott Silwer Nynäshamn Långdistansklubb Damer Kvinna Tungelsta 1964
Lina Jans Hagaby GOIF Damer Kvinna Örebro 1980
Rickard Skogsdal Herrar Man Örebro 1985
Robin Brandt 8609218212 Herrar Man Strömsund 1986
Suzanne Wallén TOT Triathlon Damer Kvinna Huddinge 1958
Erik Svensson Herrar Man Jönköping 1990
Tomas Elm Örebrocyklisterna Herrar Man Fellingsbro 1970
Jacqueline Hedwall AXA Sports Club Damer Kvinna Stockholm 1989
Christian Pettersson Herrar Man Johanneshov 1985
Rasmus Rossi Stockholm city triathlon Herrar Man Stockholm 1976
Jonas Andersson Axa Sports club Herrar Man Hölö 1986
Mika Torikka Axa Sports Club Herrar Man Hölö 1970
Simon Sjörén Stockholm City Triathlon Herrar Man Gnesta 1989
Fredrik Vannestål Herrar Man Örebro 1973
Richard Hjerpe Örebro AIK Herrar Man Frövi 1979
Christian Slettebo Herrar Man Linköping 1991
Niclas Svensson ESIK Herrar Man Sollentuna 1972
Susan Nilsson Norrköping Triathlon Damer Kvinna Kimstad 1963

Sprint MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Henrik Grankvist Väsby SS Triathlon Herrar Man Upplands Väsby 1990
Magnus Holm Herrar Man Vedevåg 1987
Lisa Broadley Damer Kvinna Örebro 1982
malin Börjesson 901009-5165 Damer Kvinna Trångsund 1990
Frida Brummer Damer Kvinna Vintrosa 1990
Isabel Mattsson Damer Kvinna Karlskoga 1987
Angeline Klarström Damer Kvinna Karlskoga 1985
Magnus Stjernström Örebro AIK Herrar Man Hallsberg 1990
Oskar Finnbjörnsson Herrar Man Järfälla 1971
Patricio Caro Herrar Man Örebro 1980
Veronica Hammarstedt TOT triathlon Damer Kvinna RANSTA 1975
Gez Barnes Herrar Man Pembroke 1977
Maria Sjögren Damer Kvinna Lindesberg 1980

Sprint STAFETT

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår