Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

Anmälan 7 mil - Orsasjön runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Johanna Persbo CK Leif
0 Fred Johansson Torslanda
0 Kristofer Lundin
0 Alexandra Högblad Sandvikens CK
0 Hans Darlöf SweDala Bikers
0 Kurt-Åke Sjöström Gimonäs CK
0 Tomas Holmgren Stöcke ts järnet
0 Sofia Norling
0 Tommy Lövgren Släkten är värst
0 Ann-Christine Nordqvist Släkten är värst
0 Anette Nilsson
0 Fredrik Haraldsson
0 Maria Trång
0 Anna Hansson
0 Maria Trång
0 Evelina Holm Stuifbergen Bikers
0 Adam Sidambah Stuifbergen Bikers
0 Tobias Lidberg Punkan IF
0 Olivia Lidberg Punkan IF
0 Birgitta Lagerstedt Team lagerstedt
0 Leif Lagerstedt Team lagerstedt
0 Hans Rytter ML Sports Club Falun
0 Nadine Luxenburg Stuifbergen Stuifbergen Bikers
0 Isabelle Kindahl
0 Elisabeth Bergström IK Hinden
0 Mats Emilsson
0 Katarina Emilsson Offerdals sk
0 Larsåke Jonarv
0 Anna-Carin Nordanberg
0 Margareta Andersson Team Härsnäs
0 Pia Ågren Sjöström Team Härsnäs
0 Eva-Marie Strandberg
0 Maria Puiras söderfors ck
0 Martin Gref Försvarets SK
0 Cecilia Gustafsson
0 Magnus Gustafsson
0 Camilla Widlund Team Axel
0 Patrik Widlund Team Axel
0 Karin Sandberg Team Axel
0 Håkan Sandberg Team Axel
0 Christer Busk Malung
0 Annelie Lundin-Zumpe UCK
0 Torbjörn Lundin UCK
0 Moa Lundin Ok Linné
0 Andreas Lundin Ok Linné
0 Lisa Larsson
0 Lena Löthman
0 Magnus Bergman Vaxmora
0 Karin Eriksson Rolf IK
0 Olivia Englund
0 Santiago Masias
0 Helene Wallén
0 Stefan Wallén
0 Catarina Björk Sälentaxarna
0 Ann-Sofi Göransson Hurtkullorna
0 Kjell Göransson
0 Wilhelm Arnör
0 Rhea Arnör
0 Charlotte Bergheden skälbyligan
0 Alan Celiker Cykla på!
0 Shemal Celiker Cykla på!
0 Ulla Markström
0 Karin Örnsten Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Mats Ekström
0 Maria Hammarström Östersund
0 Zdenka Trlicik Löaborn CK Tjeckien
0 Veronika Wahlund Ösa CK Tjeckien
0 Kurt Mattsson
0 Annelie Eklöf
0 Anders Hansson
0 Thomas Larsson
0 Linda Maltanski
0 Esther Pino
0 Mikael Wester Stockholm City Triathlon Claras supporterteam
0 Maria Herwart Claras supporterteam
0 Per Olsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Kelly Langpap Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Christina Larsson Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Karin Holmquist Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Karin Staveus Atlas Copco IF Atlas Copco IF
0 Michael Larsson Värmdö IF
0 Irene Larsson Almberg Värmdö IF
0 Jonas Larsson Almberg Värmdö IF
0 Anna Lundin
0 Gunmari Söderbom Jonarv
0 Karin Söderberg I och K
0 Thure Eriksson Lag TomGun
0 Erik Hansen Lag TomGun
0 Anita Bakken Trysil SK
0 Madicken Svensson
0 Ronja Olsson
0 Andreas Johansson
0 Monika Persebo
0 Per Gunnar Persebo
0 Annette Hamberg
0 Eva-Lena Ahlström Hermansson
0 LENA WALLGREN
0 Ingela Nilsson I och K
0 Allan Hennius Täby Enskilda Gymnasium
0 Sara Bengtsson
0 Elis Franzén
0 Bo Nilsson
0 Leif Jansson
0 Martina Sjåstad Tranemo CS
0 Åke Andersson Team Protes
0 Åse Andersson Team Protes
0 Marie Hindersson Team Protes
0 Lars Hindersson Team Protes
0 Lotta Björkman
0 Sofia Karlsson
0 Anders Olsson Muskö IF
0 Eva Svanberg Järfälla
0 Malin Jansson
0 Anders Hammar Ludvika
0 Åsa Hammar Ludvika
0 Pernilla Sandberg Galenpannorna
0 Sara Helgesson Galenpannorna
0 Kenneth Jonsson FORSBACKA
0 Mikael Almgren Strömsbro
0 Mikael Hedman Forsbacka IK
0 Lotta Hakelius
0 Jenny Johansson
0 Mattias Johansson
0 Patrik Hermansson Hermanssons på cykel
0 Alexandra Hermansson Hermanssons på cykel
0 Estelle Hermansson Hermanssons på cykel
0 Eva Hermansson Hermanssons på cykel
0 Melker Hermansson Hermanssons på cykel
0 Kjell Hermansson Hermanssons på cykel
0 Garnet Becker Stockholm Exergi AB
0 Ambjörn Becker
0 Carl Widman
0 Annie Widman
0 Carola Garrido Leiva BIF
0 Jussi Hyvönen BIF
0 Camia Romby Axala
0 Jakob Romby Axala
0 Sara Stråt
0 Mattias Fredin
0 Raimo Portamo Bålsta
0 Katarina Lindberg
0 Mona Wikborg
0 Ewa Björk
0 Siv Thyselius Västerås cykelklubb
0 Stefan Hedström
0 Jasmine Gustafsson
0 Eleonor Eriksson Ik Rex
0 Christina Neuman Riddarhuset
0 Louise Ribbing Riddarhuset
0 James Britton Team Salt och Senap
0 Anders Renström
0 Lars Renström
0 Yvonne Bengtsson Korsnäs IF SK
0 Anders Bengtsson Korsnäs IF SK
0 Grund Isak Bengtsson Falu CK
0 Christer Hult
0 Kjell Andersson Fredriksdals motionsklubb
0 Ulrika Eriksson IK Rex
0 Olle Knihs
0 Gunnar Olsson Stora Tuna
0 Birgit Olsson Stora Tuna
0 Raija Ekström
0 Göran Jacobsson Far och dotter
0 Gösta Edvardsson Vikarbyn
0 Sten-Rune Lundin Nygrannen roddklubb
0 Cecilia Borg Nygrannen roddklubb
0 viveka Ek
0 Kjerstin Allard Petrelius
0 Klas Jordell Hjultomtarna
0 Camilla Lindgren Hjultomtarna
0 Oscar Frykholm
0 Mats Jordell Hjultomtarna
0 Bengt Wernblom Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord
0 Johan Ericsson Skanska Hus Stockholm Nord Skanska Hus Stockholm Nord
0 Charlotte Winell
0 Gunilla Ljungqvist Team Ljungqvist
0 Magnus Ljungqvist Team Ljungqvist
0 Ingalill Brus
0 Ann-Christine Centerström Vallentuna
0 Marie Mellhorn
0 susanne Karlsson Nyköpingsglasmästeri AB
0 Ylva Schepner Team Ewylva
0 Katerina Knutsson
0 Matilda Knutsson
0 Thomas Knutsson
0 Annika Berbres Korsnäs if
0 Ulrika Andersson
0 Anne Edvall
0 Wilfried Alexandre CK Medvind
0 Anette Ingels
0 Ted Lidman
0 Therese Fredin
0 Steinar Alstad Tursyklistene Trondheim
0 Thomas Ståhl Rejlers
0 Leena Elingsbo
0 Richard Sveningsson
0 Anneli Lundin Transtrand
0 Mikael Stefansson Transtrand
0 Björn Nääs Laknäs CK
0 Erika Spegel-Nääs Laknäs CK
0 Christina Bergheden skälbyligan
0 Johny Jexell skälbyligan
0 Maria Berglind Håsjön-Bergön
0 Rune Berglind Håsjön-Bergön
0 Anna Berglind Håsjön-Bergön
0 Margareta Kant Beskow RIF hangaround
0 Bengt Abrahamsson Danab
0 Ramiza Bellanius Danab
0 Lennart Hävelid Härkeberga CK
0 Pia Svahn
0 Sven-Erik Svahn
0 Jonas Ahlzén Wallheden & Ahlzén
0 Nils Wallheden Wallheden & Ahlzén
0 Malin Ramström Ogan Sunshine riders
0 Susanna Åkerlund Ogan Sunshine riders
0 Gunilla Malmqvist Dala-Hus
0 Christina Kopperud Lidköping ck
0 Äsa Lanneros
0 Lena Wiberg Fårö Cykel Fårö Cykel
0 ING-BRITT MARIANA ZETTERBERG
0 orvar johansson falun Ensam är stark
0 LENA JOHANSSON HEBY AIF HEBY KARNEVALSGÄNG
0 Marita Stadig Virsbo
0 Fredrik Pellas Ingen
0 Rolf Eriksson Ingen
0 Robert Palmberg Skanska Hus Stockholm Nord
0 Gunnar Palmberg Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Per Hellman Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Bengt Odèn Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Mikaela Ravelius Skanska Hus Stockholm Syd Skanska Hus Stockholm Syd
0 Johanna Lindenkäll Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad
0 Sissel Widehag Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad
0 Ida Eklöf Skanska Hus Stockholm Bostad Skanska Stockholm Hus Bostad
0 Bengt Tegre' MRS Lag 1
0 Bo Andersson MRS Lag 1
0 Jan Linder Bästa gruppen
0 Jan Ziden Imola race club
0 Daniel Heinstedt-Carlstedt Team Douglas
0 Ulla Heinstedt Team Douglas
0 Magnus Heinstedt Team Douglas
0 Catarina Årne Söderfors
0 Per-Åke Persson Sunnansjö IK
0 Tommy Hägglund Sunnansjö IK
0 Per Andersson
0 Mona Larsson
0 Tommy Nilsson CK Rondör
0 Camilla Plahn CK Rondör
0 Janne Strömberg Sundbyberg
0 Kristina Helsing-Strömberg Sundbyberg
0 Anneli Pettersson
0 Tomas Eklund
0 Anders Löfgren Adelsö IF
0 Gunilla Löfgren Adelsö IF
0 Linnea Nedar
0 Patrik Nedar
0 Susanna Stavling Herrängens CK
0 Micael Stenman Tällbergsbyarnas Golfklubb
0 Adam Johansson
0 Sigrid Ljungstedt Herrängen CK
0 Per Weitz
0 Fredrik Jansson
0 Gunnel Westby Blom
0 Marita Glad
0 Hans Erik Eriksson sågarbo
0 Roger Jansson sågarbo
0 Hilkka Linnarsson HURA Bikers
0 Ulla Gordh HURA Bikers
0 Rita Gaustad borås kanoner
0 Dan Birgersson borås kanoner
0 annika wikström
0 Mika Leppäaho Rush Mikkeli Finland
0 Marie Öhman Astrego
0 Lenita Rytky
0 Michael Weiss
0 Pontus Gjertz Umeå Nytorps Vänner
0 robert olsson bajen fans
0 Pierre Bolmefalk
0 Marina Bolmefalk
0 Berit Ericson
0 Marie Olsson
0 Maria Gustafsson Farsta United
0 Stig Ekelund Energihuset i Norberg
0 Torgny Axelsson
0 Lena Axelsson
0 Siv Nykvist Västerbottens stolthet
0 Åsa Nykvist Västerbottens stolthet
0 Lukas Sandström Hagbys raketer
0 Jakob Sandström Hagbys raketer
0 Johan Sandström Hagbys raketer
0 Patrik Sandström Hagbys raketer
0 Marie Sandström Hagbys raketer
0 Caroline Lundgren
0 Lars Lindberg
0 Malin Wiklund
0 AnnCatrin Walfridsson
0 Maria Ringborg Team Kämpa
0 Thomas Ringborg Team Kämpa
0 Inger de Jong
0 Lovisa de Jong
0 Birgitta Davidsson 19540203
0 Madeleine Svensson Norrköping
0 Anne-Lie Stanze Svensson Norrköping
0 Estmark Karin Krokens cykelteam
0 Seán McGee Team Salt och Senap
0 Annie Arkebäck-Morén
0 Lena Hjelmtorp Edsvik
0 Anders Pilvi
0 Lotta Lindberg Gymmix Huddinge
0 Elisabeth Martinsen
0 Marilou Hamilton Levin
0 Jens Levin
0 Hans Linder Uttrans CK
0 Pernilla Andersson Uttran CK
0 Barbro Säfström Uppsala
0 Catarina Hellman
0 Tuomas Halonen Åkersberga
0 Ted Demner Team Lundberg
0 Annika Ulstrup Ullvi cykelklubb
0 Nils-Olow Sallermo
0 Kerstin Sallermo
0 Patrik Sallermo
0 Michael Akhras Ensam är stark
0 Clara Hjelm Wester Team Bubbel
0 Svenolov Hellqvist
0 Thomas Söderberg TIF
0 Mauricio Reyes J & M
0 Johanna Reyes Willfors J & M
0 Kjell Westerberg Skuttunge sportklubb
0 Marie Eldh Knivsta CK
0 Joakim Ivarsson Filipstad
0 Håkan Rytterström Team Grappa
0 Kerstin Andersson
0 Håkan Ståby Nytorps vänner Nytorps Vänner
0 Erik Gunnar Berg Jägarnäs IF Team Benny
0 GUNNAR ELGESJÖ
0 Ulf Reimbertsson Långsjön
0 Berit Reimbertsson Långsjön
0 Hans Pechan Cyclic
0 Hugo Pechan Cyclic
0 Ari Pyssysalo Happyride
0 Eva Oldenburg Happyride
0 Staffan Tilling Uppsala Mastersimklubb
0 Lennart Andersson Lycksele Nytorps Vänner Lycksele
0 ann-britt hennoks mora
0 Pär Bäse Åkersberga
0 Benny Östh Jägarnäs Cykelklubb Ludvika
0 Arvo Liimatta Team Grappa Hollala Finland
0 Barbro Rosenberg Coop Team Bubbel Stockholm
0 Johnny Andersson CK Stabil Östhammar
0 Daniel Andersson Östhammar
0 Bengt Erik Lundström Nytorps Vänner Umeå
0 Maria Persson Sollerö IF Sollerön
0 Anders Persson Sollerö IF Sollerön
0 Evelina Persson Sollerö IF Sollerön
0 Agneta Andersson IKJ-Haninge VÄSTERHANINGE
0 Urban Svensson Fagersta Fagersta
0 Tommy Franck Lugnt och fint också Arboga
0 Esko Liimatta Team Grappa Torshälla
0 Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla
0 Jan Mårdh Team Grappa Eskilstuna
0 Lars Björling Mockfjärd
0 Elin Björling Skövde
0 Elisabeth Hagman Ösmo Fotboll Ösmo
0 christer Price Falun