Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

Anmälan 7 mil - Orsasjön runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Mika Leppäaho Rush Mikkeli Finland 1968
0 Marie Öhman Astrego 1961
0 Lenita Rytky 1963
0 Michael Weiss 1964
0 Pontus Gjertz Umeå Nytorps Vänner 1997
0 robert olsson bajen fans 1962
0 Pierre Bolmefalk 1967
0 Marina Bolmefalk 1967
0 Berit Ericson 1959
0 Marie Olsson 1984
0 Maria Gustafsson Farsta United 1966
0 Stig Ekelund Energihuset i Norberg 1947
0 Torgny Axelsson 1947
0 Lena Axelsson 1950
0 Siv Nykvist Västerbottens stolthet 1953
0 Åsa Nykvist Västerbottens stolthet 1983
0 Lukas Sandström Hagbys raketer 2004
0 Jakob Sandström Hagbys raketer 2005
0 Johan Sandström Hagbys raketer 1974
0 Patrik Sandström Hagbys raketer 1980
0 Marie Sandström Hagbys raketer 1950
0 Caroline Lundgren 1955
0 Lars Lindberg 1901
0 Malin Wiklund 1978
0 AnnCatrin Walfridsson 1962
0 Maria Ringborg Team Kämpa 1972
0 Thomas Ringborg Team Kämpa 1971
0 Inger de Jong 1958
0 Lovisa de Jong 1988
0 Birgitta Davidsson 19540203 1954
0 Madeleine Svensson Norrköping 1995
0 Anne-Lie Stanze Svensson Norrköping 1971
0 Estmark Karin Krokens cykelteam 1959
0 Seán McGee Team Salt och Senap 1988
0 Annie Arkebäck-Morén 1953
0 Lena Hjelmtorp Edsvik 1957
0 Anders Pilvi 1961
0 Lotta Lindberg Gymmix Huddinge 1974
0 Elisabeth Martinsen 1953
0 Marilou Hamilton Levin 1968
0 Jens Levin 1965
0 Hans Linder Uttrans CK 1967
0 Pernilla Andersson Uttran CK 1968
0 Barbro Säfström Uppsala 1947
0 Catarina Hellman 1969
0 Tuomas Halonen Åkersberga 1981
0 Ted Demner Team Lundberg 1988
0 Annika Ulstrup Ullvi cykelklubb 1957
0 Nils-Olow Sallermo 1951
0 Kerstin Sallermo 1954
0 Patrik Sallermo 1979
0 Michael Akhras Ensam är stark 1980
0 Svenolov Hellqvist 1960
0 Thomas Söderberg TIF 1959
0 Mauricio Reyes J & M 1975
0 Johanna Reyes Willfors J & M 1974
0 Kjell Westerberg Skuttunge sportklubb 1955
0 Marie Eldh Knivsta CK 1960
0 Joakim Ivarsson Filipstad 1982
0 Håkan Rytterström Team Grappa 1953
0 Kerstin Andersson 1957
0 Håkan Ståby Nytorps vänner Nytorps Vänner 1971
0 Erik Gunnar Berg Jägarnäs IF Team Benny 1956
0 GUNNAR ELGESJÖ 1948
0 Ulf Reimbertsson Långsjön 1959
0 Berit Reimbertsson Långsjön 1959
0 Hans Pechan Cyclic 1970
0 Hugo Pechan Cyclic 2008
0 Ari Pyssysalo Happyride 1963
0 Eva Oldenburg Happyride 1959
0 Staffan Tilling Uppsala Mastersimklubb 1951
0 Lennart Andersson Lycksele Nytorps Vänner Lycksele 1949
0 ann-britt hennoks mora 1977
0 Pär Bäse Åkersberga 1901
0 Benny Östh Jägarnäs Cykelklubb Ludvika 1958
0 Arvo Liimatta Team Grappa Hollala Finland 1953
0 Barbro Rosenberg Coop Team Bubbel Stockholm 1993
0 Johnny Andersson CK Stabil Östhammar 1960
0 Daniel Andersson Östhammar 1997
0 Bengt Erik Lundström Nytorps Vänner Umeå 1955
0 Maria Persson Sollerö IF Sollerön 1968
0 Anders Persson Sollerö IF Sollerön 1964
0 Evelina Persson Sollerö IF Sollerön 1996
0 Agneta Andersson IKJ-Haninge VÄSTERHANINGE 1951
0 Urban Svensson Fagersta Fagersta 1948
0 Tommy Franck Lugnt och fint också Arboga 1958
0 Esko Liimatta Team Grappa Torshälla 1954
0 Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla 1949
0 Jan Mårdh Team Grappa Eskilstuna 1956
0 Lars Björling Mockfjärd 1950
0 Elin Björling Skövde 1986
0 Elisabeth Hagman Ösmo Fotboll Ösmo 1960
0 christer Price Falun 1960
0 Lars Price Falun 2003
0 Bertil Svensson Södertälje CK Norsborg 1942
0 Lena Wallin Borlänge 1959
0 rolf holmgren TEAM PRO saltsjö-boo 1951
0 Erich Altenberger TEAM PRO saltsjö-boo 1941
0 Ronny Östring TEAM PRO saltsjö-boo 1947
0 Gunilla Hommerberg TEAM PRO saltsjö-boo 1954
0 Caroline Andersson GÄVLE 1988
0 Magnus Lagerkvist GÄVLE 1968
0 Peter Wilnier Sollentuna 1974
0 Siv Martinsson team Martinsson Åkersberga 1945
0 Catarina Martinsson team Martinsson Åkersberga 1973
0 Anna Hahne CSK Ludvika Ludvika 1971
0 Stefan Hahne Ludvika 1967
0 Lisa Hansson Johanneshov 1989
0 David Andersson Västerås 1982
0 Usa Andersson Vasteras 1978
0 Håkan Ejdestam Knivsta 1962
0 Ann Ejdestam Knivsta 1964
0 Eva Stjernholm Sollentuna 1950
0 Tommy Stjernholm Sollentuna 1951
0 Catarina Åkervall 64630 Gnesta 1963
0 Christina Löf Gnesta 1966
0 Jonas Forsgren Uppsala 1953
0 Agneta Malm Motala 1952
0 Stig Malm Motala 1944
0 Lotta Karlsson Surahammar 1970
0 Mats Karlsson Surahammar 1964
0 Staffan Andersson Nytorps Vänner Umeå 1952
0 Soren Moussavian ÅF Far & son Stockholm 1991
0 Homayoon Moussavian Enebyberg 1956
0 Ilse Lundholm Enköping 1957
0 Vicktoria Sandström Vingåker Vingåker 1971
0 Jenny Settergren Borås 1974
0 Martin Andersson Borås 1978
0 Maria Johansson Gustafs Gustafs 1973
0 Anneth Boholm huddungeby 1977
0 Cattis Hartikainen märsta 1964
0 Ewa Andersson Morgongåva 1957
0 Susanne Matteby Alnö Race Team Primörerna Alnö 1970
0 Marcus Matteby Alnö Race Team Primörerna Alnö 1973
0 Hans ORNEVI 1956 STOCKHOLM 1956
0 Christina Müller Valbo 1967
0 Ulf Larsson Valbo 1965
0 Birgitta Forssblad Progress Stockholm 1956
0 Carina Andersson mora Mora 1960
0 Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof CK Älvsjö 1962
0 Britt-Marie Fahlström Bålsta CK Bålsta 1956
0 Emma Fahlström Bålsta CK Bålsta 1985
0 Karl Tingström Tingan´s Måleri Uttran 1946
0 Anneli Gutenberg Vallentuna 1967
0 Mats Magnusson Team Magnusson Matfors 1957
0 Eva Magnusson Team Magnusson Matfors 1901
0 Åsa Philip Örebro 1970
0 Patrick Philip Örebro 1965
0 Catarina Sjöblom Brovallens IF Krylbo 1962
0 Eivor Berglund Knivsta CK Knivsta 1953
0 Johanna Falk Norhyttans atlet klubb Hurtkullorna Nyhammar 1982
0 Karin Graaf Norhyttans athletklubb Hurtkullorna Sunnansjö 1959
0 Camilla Erlandsson Bjursås 1968
0 Maria Edlund Munkedal 1963
0 Marica Lindquist Borlänge 1963
0 Peter Lundberg Team Lundberg Södertälje 1959
0 Anneli Lundberg Team Lundberg Södertälje 1963
0 Martin Lundberg Team Lundberg Bandhagen 1901
0 Siwert Jansson Knivsta CK Knivsta 1949
0 Leif Enlund Knivsta CK Knivsta 1947
0 Eva Thimgren Foss Göteborg 1957
0 Lars Foss Göteborg 1952
0 Berit Hugoson Kvillebyns SK Tanum 1960
0 Björn Andersson Nytorps Vänner Nytorps Vänner Västerås 1945
0 George Södergren IFK SALA Sala 1945
0 Jan Hübbert Lesjöfors Lesjöfors 1972
0 Peter Forsberg Lanterne Rouge Vallentuna 1956
0 Annika Zetterström Lanterne Rouge Vallentuna 1958
0 Ingela Berglund Dala-Järna 1962
0 Marie Levin Dala-järna 1962
0 Annika Smedberg Dala-järna 1960
0 Monika Berglund Knivsta 1963
0 Ingemar Berglund Knivsta 1955
0 Carina Svanberg Karlskoga 1963
0 Iréne Simonson Karlskoga 1962
0 Stefan Jerrelind Karlskoga 1963
0 Anita Hofving Vallentuna Vallentuna 1948
0 Lena Svedberg Klingacyklisterna Sollentuna 1961
0 Rune Thomsson Stockholm Stockholm 1946
0 Håkon Morten Elverum O-klubb Elverum 1954
0 Tony Lundquist Åkersberga 1942
0 Ulla Lundquist Åkersberga 1945
0 Jens Lundquist Stockholm 1973
0 marcus olin munkedalshamn munkedal 1968
0 Lilianne olin munkedalshamn munkedal 1969
0 Mikael Jonsson munkedal 1959
0 Ketty Lundvall Tyresö Tyresö 1970
0 Robert Frisk GOTEBORG 1963
0 Ping Liang Västerås 1969
0 Yrjö Iggman Team Iggman/Norin Uppsala 1952
0 Anne-Kristine Norin Team Iggman/Norin Uppsala 1950
0 Jan-Erik Sjödin ABB IF Ludvika 1974
0 Ana Paula Sjödin ABB IF Ludvika 1976
0 Björn Oretun rosersberg 1956
0 Emma Oretun Sollentuna 1989
0 Petter Kristiansen Skedsmokorset 1965
0 Amanda Kristiansen Skedsmokorset 2002
0 Per Högqvist Södertälj 1963
0 Lena Högqvist Södertälje 1966
0 Eva Kjellin Knivsta 1959
0 Gustaf Högberg ABB IF Ludvika 1970
0 Pia Svensson Team LoElle Huddinge 1967
0 Magdalena Lindfelt LoElle Farsta 1969
0 Tommy Säfström Uppsala Team Säfström Uppsala 1969
0 Sören Säfström Uppsala Team Säfström Uppsala 1944
0 Linn Löfman Bromma 1977
0 Maths Lindberg Älvsjö 1948
0 Stefan Holmen Coor Sports Club Hässelby 1967
0 Tuula Petrelius Gävle Team Petrelius Gävle 1960
0 Ann Kristin Woldmo Elverum Elverum 1958
0 Nils-Gunnar Lindberg SMOL Strängnäs 1946
0 Britt-Inger Lindberg SMOL Strängnäs 1947
0 Jonas Nordlöf CK Y-Front Södertälje 1966
0 Michael Eriksson CK Y-Front Södertälje 1960
0 Lotta Åmark VÄRMDÖ 1966
0 Kjell Westberg Valbo 1958
0 Mikael Johnsson Smålänningarna Bredaryd 1969
0 Birthe Hobring Märsta 1959
0 Urban Hobring Märsta 1960
0 Steffen Magnor Hernes IL Hernes 1979
0 Sigve Magnor Hernes IL Hernes 2009
0 Christian Sletengen Bergheim IL Hernes 1977
0 Kurt Lönnqvist Gimo Velocipeder Gimo 1961
0 Raija Marjamaa Gimo Velocipeder Gimo 1961
0 Torbjörn Olofsson Tidlösa CK Upplands Väsby 1979
0 Anders Olofsson Tidlösa CK Tidlösa CK Upplands Väsby 1976
0 åse Kristin Nordstad Elverum 1958
0 Jan Olav Nordstad Elverum 1956
0 Anders Lindskog Hammarö 1958
0 Gunilla Örjas mora 1953
0 heli sääskilahti Gävle 1968
0 Lena Wilhelmsson Hammarö 1968
0 Aasta Brattås Mora 1956
0 Anne Holmström Köping 1965
0 Torgny Hellqvist Filipstad Filipstad 1956
0 Anita Hedenström Köping 1969
0 Michael Sultan Team Däckdoktorn Bålsta 1957
0 Agnetha Sultan Team Däckdoktorn Bålsta 1961
0 Joakim Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta 1965
0 Susanne Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta 1969
0 Lennart Lundström Team Däckdoktorn Östersund 1957
0 Åsa Lundström Team Däckdoktorn Östersund 1960
0 Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge 1964
0 Chatrine Harbom Janbo ck Vittinge 1965
0 Pär Jugen Sollerö rodd Sollerön 1964
0 Anita Carlsson Fjällbacka 1961
0 Karin Graaf Dalkullorna Orsa 1960
0 Niklas Nilsson Vallentuna 1977
0 Lasse Zeidlitz Stugun 1944
0 Åsa Henriksson Sunne 1971
0 Henrik Schultz Sunne 1968
0 Marika Persson Västerås 1972
0 Ola Vikman Västerås 1966
0 Lilian Lunde CK Ceres Katrineholm 1945
0 Annika Eklund Andersson Brunna Road Runners Kungsöngen 1959
0 Sune Andersson Brunna Road Runners Kungsängen 1961
0 Birgitta Djusberg Schwarz Enviken Enviken 1951
0 Monica Djusberg Hofors Hofors 1949
0 Therese Bylund Hägersten Hägersten 1977
0 Britt-Marie Arvered Hägersten Hägersten 1952
0 Jan Nordström Team Nordström Falun 1985
0 anders eklund 40-50 klubben kungsängen 1943
0 Katarina Forsberg SVARTSJÖ 1964
0 Johanna Forsberg SVARTSJÖ 2003
0 Maria Herou Wallner Vallentuna CK/Progress VALLENTUNA 1964
0 Malin Nilsson Vallentuna 1978
0 Ann-Charlott Pettersson Köping 1970
0 Christina Björklund Nicklasson Göteborg 1963
0 Ulla Sundvall Borlänge 1961
0 Anita Höök Köping 1957
0 Irene Nilsson TSM Running Bromma 1970
0 Kerstin Degerlund Falun 1960
0 Anna Sandvold lebborna Slättorna Falun 1967
0 Anna-Karin Lövgren Avesta 1969
0 Kajsa Sköld CK Filip Filipstad 2003
0 Ann-Charlotte Edman CK Filip Filipstad 1973
0 Stina Engström Sigtuna 1988
0 Ulf Engström KUNGSÄNGEN 1951
0 Wieslawa Tulinska CK Rondör Skutskär 1971
0 Anita Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1954
0 Annika Holmström Märsta 1963
0 Tord Lillja CK Rondör Enköping 1962
0 Marita Glademyr Bålsta CK Bålsta 1966
0 Irene Bäck Goth Sollerö IF Sollerön 1952
0 Torbjörn Busk Pyspunka Falun 1959
0 Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1958
0 Johanna Nordwinger Bromma 1987
0 Titti Rudert Ifk Mora Skidor Mora 1951
0 Gunnar Ahlgren Ifk Mora Skidor Mora 1958
0 Kurt Jugen Norrtälje 1958
0 Anders Sundström Rättvik Speedy Snails Rättvik 1958
0 Git Jugen Norrtälje 1956
0 Johan Demner GIF Stene Södertälje 1962
0 Anette Demner GIF Stene Södertälje 1962
0 Björn Nordwinger Färentuna 1953
0 Lena Nordwinger Färentuna 1957
0 Per Höjer CK Guldkedjan Borlänge 1965
0 Ulla Olsson Strängnäs 1953
0 Bengt Hallberg By Kyrkby 1957
0 Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm 1978
0 Hans Elven Team Hansarna Team Hansarna Västerås 1945
0 Lena Fagerman Täby 1957
0 Elisabeth Falk Filipstad 1985
0 Sissi Fondelius Karlsiudds CK Vaxholm 1958
0 Marie Björklund Grönklitts tjejer Hägersten 1964
0 Lisa Skotte Lindberg Storvik 1972
0 Andreas Skotte Lindberg Flac Storvik 1974
0 Fredrik Elofsson Flac Gävle 1990
0 Cornelia Åkerlund Flac Gävle 1994
0 Jörgen Holmberg Mollys redovisning Storvreta 1973
0 Sarah Vikström Mollys redovisning Storvreta 1978
0 Marie Andersson Mollys redovisning Enköping 1971
0 Göran Axelson Lugnt och Fint Arboga 1952

Anmälan 12 mil - Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Håkan Bystedt FullerPride 1958
0 Per-Anders Norell FullerPride 1956
0 Cecilia Malm Leksand 1982
0 Stefan Sjökvist 1954
0 Göran Wigert Leksand 1958
0 Erik Kangeryd Jönköping 1958
0 Christer Söderberg 1966
0 Klas Palm 1964
0 Teemu Sulin 1967
0 Anette Sulin 1964
0 Jan Öhlin 1958
0 Fredrik Wachtmeister Den gamle och Navet 1959
0 Terje Frost Hellström CK Rondör 1959
0 Pär Fredriksson Örebrocyklisterna Örebrocyklisterna 1970
0 Jan Christians Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1960
0 Lotta Berglund-Christians TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1901
0 Kerstin Svensk Kjellberg 1950
0 Matti Duvaldt 1950
0 Anders Grahn A Grahn Juridik AB Slowtrampers 1952
0 carl lewenhaupt Den Gamle och Navet 1958
0 Lars-Olof Borking Energihuset i Norberg 1942
0 Kari Katainen Energihuset i Norberg 1961
0 Fred Eriksson Energihuset i Norberg 1944
0 Lars Karlsson Energihuset i Norberg 1953
0 Mikael Falkenstöm Energihuset i Norberg 1957
0 Maria Laggar Team revansch 1968
0 Eva Jalking Team revansch 1969
0 Susanna Nilsson 1972
0 Håkan Lars Mattsson lugnetvägens ck 1955
0 Sebastian Mattsson lugnetvägens ck 1990
0 Anders Lidefelt Den Gamle och Navet 1959
0 Mariana Borkowski Lindecyklisterna 1963
0 Henrik Sjögren Den Gamle och Navet ... 1959
0 Annika Persson CK Bundet CK Bundet 1976
0 Hans-Olov Blom SATS 1956
0 Roger Pers 1967
0 Gunnar Wormbs 1965
0 Charlotte Wormbs 1967
0 Thomas Mårding 1963
0 Åsa Mårding 1977
0 Marie Jansson Gran 1968
0 Peter Jansson 1964
0 Hans Baggens Rättvik 1949
0 Marianne Gröning Rättvik 1951
0 Klas Eckervald Teradata Teradata 1970
0 Malin Eckervald Södertörns Högskola 1971
0 Anders Sjöberg 1944
0 Björn Hedlund Sundbäck CK 1942
0 Bo Linnér Björknäsbussarnas IF 1966
0 ingela lispers 1958
0 Thomas Jedeberg 1958
0 Johan Davidsson Igelsta Bikers 1979
0 Elisabeth Peltomaa Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1973
0 Adam Lindström Valbo Bikers 1999
0 Birgitta Svensson 1961
0 Joachim Hagström 1969
0 Lars Kalén solna 1964
0 Niklas Blomqvist Blomqvistarna 1954
0 Ida Niss-Blomqvist Blomqvistarna 1981
0 Karin Niss-Blomqvist Blomqvistarna 1956
0 Maja Blomqvist Blomqvistarna 1990
0 Joel Quintino Blomqvistarna 1983
0 Hans-Erik Karlsson Korpen Eskilstuna 1949
0 Marianne Bedoire Team Rännilbo 1967
0 Leif Sönnert Team Rännilbo 1960
0 Tommy Gustafsson korpen Eskilstuna 1952
0 Denise Törnblom 1985
0 Roger Malmgren 1951
0 Claes Andersson Motala AIF skidor 1952
0 Martin Marklund Örebro cyklisterna 1961
0 Per-Arne Wahlstedt 1901
0 Johnny Berg 1968
0 Mats Brämming 1955
0 Lars Hagstedt 1961
0 Gareth Torrington Portishead Cycling club 1975
0 Ola Bengtsson Åmåls Cykelamatörer 1964
0 Mark Amos Enköpings CK 1972
0 Maria Eriksson Enköping CK 1978
0 Åsa Sundell 1966
0 Sören Hamberg 1963
0 Bengt Bror Emil Hildebrand Stockholm City Triathlon 1969
0 Rebecka Hagblom Team Hagblom 2000
0 Åke Gustafsson Bålsta 1954
0 Rickard Woll CK Bundet CK Bundet 1975
0 Jonas Svanström Team Alfa laval 1901
0 Kent Eriksson Åmåls cykel amatörer 1952
0 Johan Eriksson Team Alfa Laval 1974
0 Dan Karlsson Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1963
0 Pär-Arne Eriksson Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1963
0 Thomas Plahn Projektledarbyrån TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN 1958
0 Johan Hagblom Team Hagblom 1965
0 Karin Hagblom Team Hagblom 1966
0 Kerstin Tegbrant Spårvägen Ride of Hope Spårvägen 1962
0 Gunnar Tegbrant Spårvägen Ride of Hope Spårvägen 1961
0 Linnea Carlsson Skarpnäcks OL 1955
0 Alice Kåver 2000
0 Thomas Lidell HEBA Fastighets AB 1971
0 Johan Mossling Vallentuna CK 1960
0 Lena Hedblom Team Hedblom 1957
0 Torgny Hedblom Team Hedblom 1958
0 Johan Hårleman Essity korpen 1963
0 Charlie Hårleman Björknäs buss 1994
0 Anna-Carin Jonasson Juhlen Team Julle Team Julle 1960
0 Jan-Owe Juhlen Team Julle Team Julle 1960
0 Marie Carlson Fredrikshof IF Cykelklubb 1964
0 Lisethe Karlsson Team Karlsson Team Karlsson o co 1991
0 John Ericsson Team Karlsson Team Karlsson o co 1986
0 Dan Karlsson Team Karlsson Team Karlsson o co 1961
0 Kristina Andersson Tierp cykelklubb 1972
0 Heidi Magnessen 1968
0 Lars Faijersson 1957
0 Ronald Asplund 1972
0 Niclas Johansson 1990
0 Annethe Lövgren Team Selma 1988
0 Patrick Lövgren Team Selma 1986
0 Malin Nordsten JD cyklisterna JD cyklisterna 1988
0 Rolf Lindroth Mångbergs CK 1949
0 Torbjörn Ulstrup Ullvi cykelklubb 1958
0 Urban Konradsson Botes 1971
0 Robin Juhlin Juhlins Bygg AB 1989
0 Hans Carlsson Igelsta Bikers 1960
0 Birgitta Lindh Igelsta Bikers 1959
0 Monica Banck IFK Mora Annmo 1954
0 Krister Perrolf Team Gabbe 1962
0 Sadeem Perrolf-Haque Team Gabbe 1985
0 Rickard Vikberg KERC 1955
0 Eva Vikberg KERC 1954
0 Kenneth Larsson KERC 1954
0 Christina Larsson KERC 1954
0 Sven Bohlin Umeå 1952
0 Eva Blomquist Umeå 1952
0 Martin Englund Umeå 1983
0 Ewa Åslund 1959
0 Kerstin Nyegårdh Östra Kyrkbyns cykelklubb 1956
0 Åsa Sternbrink Uppsala Masterssimklubb 1949
0 Anita Olsson Uppsala Mastersimklubb 1948
0 Lena Kulling PK Design PK Design 1968
0 Patric Kulling PK Design PK Design 1967
0 Jan Falk I rörelse 1950
0 Ylva Spaton I rörelse 1960
0 Joel Banck Mora 1987
0 Troels Poppe konKristinehamns CK Brother from another 1985
0 Anna Wallin Team Wallin 1988
0 Emelie Wallin Team Wallin 1992
0 Stefan Högberg Bjuråker 1955
0 Inger Uhrdin 1965
0 Jonas Sundqvist Bromma Gubbklubb Team Halvdana 1985
0 Karl-Gustaf Fredholm 1962
0 Kent Fernkvist PICK (Portocolom international cykel club) 1964
0 Monica Lindh Igelsta Bikers 1957
0 Peter Buia Igelsta Bikers 1949
0 Lars Persson 1962
0 Anette Lindqvist Persson 1965
0 Jan Carlsson Östra Kyrkbyns CK 1956
0 Håkan Karlsson Portocoloms Internationella Cykelklubb 1957
0 Olle AXELL Östra Kyrkbyns Cykelklubb 1956
0 Lennart Åslund Åsarna IK 1960
0 Billy Holm Hammarby IF 1951
0 Håkan Broman IFK Mora 1962
0 Rasmus Nordqvist Spekeröd 1990
0 Magnus Grundskog Folkes 1956
0 Ola Alm Nynäshamn 1964
0 Elisabeth Skol-Ekrady Team Skol 1966
0 Javad Ekrady Team Skol 1964
0 Lars Lindberg heby cykel 1958
0 Maria Ernlund Knivsta CK 1966
0 ante andersson Vikas Sadelnötare 1947
0 Jan-Erik Bergqvist Vikas Sadelnötare 1949
0 Anna-Lena Skol Team Skol 1965
0 Lars Niklasson Team Skol 1967
0 Jonas West 1980
0 Morgan West 1951
0 Helena Pechan Cyclic 1973
0 Simon Pechan Cyclic 2002
0 Elsa Pechan Cyclic 2004
0 Göran Ankerblad Vikas Sadelnötare 1951
0 Patrik Petersson Stenungsund bike riders 1970
0 Thomas Lidström 1968
0 Agneta Källström 1946
0 Leif Källström IFK Sala 1942
0 Leif Andersson IFK Sala 1944
0 Mikael Andersson 1984
0 Alexander Johannesson Sova IF 1990
0 Susanne Granath Ride for fun 1962
0 Marianne Grimler Ride for fun 1956
0 Peder Granath Ride for fun 1958
0 Eva-Lena Lindenblad Ride for fun 1962
0 Gunnar Hjelm 1949
0 Marie Arnér Folkes 1959
0 Roes-Marie Eriksson 1965
0 Claes Eriksson 1959
0 Rolf Karlzohn 1941
0 Per Andersson Rejlers IF 1960
0 Marie Sköldebrand 1954
0 Bo Gasslander 1955
0 Birgitta Hermann BMS Järfälla 1963
0 Susanne Mattsson BMS Nykvarn 1958
0 Mikael Lindquist BMS Järfälla 1959
0 Nichlas Sparring Gävle Ca Skutskär 1973
0 Gunnar BRUHN Kvarnsvedens GoIF BORLÄNGE 1944
0 per-erik axelsson våmhus 1954
0 Sonja Ritter Wall Uppsala Mastersimklubb Uppsala 1954
0 GÖRAN WALL Uppsala Mastersimklubb UPPSALA 1953
0 Christer Nordqvist Team Skotthed Jörlanda Trampers Jörlanda 1970
0 Charlotte Verbaan Malmö 1955
0 Hans Verbaan Malmö 1954
0 Sofia Hatzikonstantinidou Eskilstuna IK Eskilstuna IK Tyresö 1964
0 Erling Engvik Privat Heimdal 1952
0 Jerry Nordqvist Spekeröd Spekeröd 1965
0 Martin Andersson NF Teknik & Data AB BROMMA 1969
0 Stefan Mäler NF Teknik & Data AB BROMMA 1971
0 Jimmy Bast NF Teknik & Data AB Bromma 1981
0 Mette Kylgård HERADSBYGD 1967
0 Roger Kylgård Heradsbygd 1965
0 Birger Opberget Heradsbygd 1941
0 Helena Ramqvist Björklinge 1969
0 Johan Ramqvist Björklinge 1971
0 Frederik Smith Heba Hägersten 1901
0 Jan Hårleman HEBA Farsta 1962
0 Marika Henckel Tilling Uppsala Mastersim Uppsala 1951
0 Hanna Fredholm Herrängens CK ÄLVSJÖ 1971
0 Per-Olof Norén IK Fet Atlet IF Fet Atlet Bromma 1973
0 Mats Norén IF Fet Atlet Bromma 1975
0 Kristin Hammerman IF Fet Atlet Bromma 1974
0 Elisabeth Lundström Nytorps vänner Umeå 1958
0 Pelle Magnusson PMSAB Färila 1947
0 Blanca Delicado Grandal Team españolas Sundbyberg 1979
0 Mayte Pach Aige Team españolas Stockholm 1974
0 Anna Stråhle Tranås 1973
0 Annika Pettersson NORBERG 1901
0 Kaj Wicklander Seb if Älvsjö 1952
0 Peter Björklund Peppes kusiner Handen 1962
0 Torbjörn Leinestrand MENTORGRUPPEN Tystberga 1954
0 Charlotte Hansson Nacka 1962
0 Elisabeth Sundberg Nacka 1962
0 Ken Norberg Knivsta CK Knivsta 1947
0 Rickard Jonsson Stadra IK Bro 1981
0 Josefin Gahmberg Gahmarna Gahmarna Johanneshov 1985
0 Martin Gahmberg Gahmarna Gahmarna Johanneshov 1977
0 Maria Örn SÄTER 1982
0 Yngve Lind Ekerö Ekerö 1947
0 Josefine Svensson Team ”En baggis” Trångsund 1972
0 Thomas Larsson Team ”En baggis” Trångsund 1971
0 Ewa Bergfast Team ”En baggis” Trångsund 1973
0 Janne Bergfast Team ”En baggis” Trångsund 1967
0 martin Larsson Kulla Gårds CK Vallentuna 1974
0 Jörgen Thorin Lekebergs IF Vintrosa 1973
0 Hans Junglert Axa Borlänge 1960
0 Willy Lundkvist Rônn's Stugan's cykelpågar Västerås 1946
0 Jan Sjöberg Revanschen Örnsköldsvik 1963
0 Ingela Rahm Sk Bore Cykel Torsby 1957
0 Andreas Jönsson Borlänge 1982
0 Lars-Olof Nordqvist Fyra Gubbar Uppsala 1952
0 Fredrik Loven U Väsby 1967
0 Staffan Söderholtz Rönn’s Stugan’s Cykelpågar Västerås 1948
0 Christina Vendel CK Bundet CK Bundet Lidingö 1962
0 Kajsa Lidbjörk CK Bundet CK Bundet Lidingö 1974
0 Ulf jernetz CK Bundet CK Bundet Lidingö 1970
0 Peter Boström CK Bundet CK Bundet Lidingö 1957
0 Folke Hedin Mora ck Mora 1955
0 Hans Robertsson Västerås 1983
0 Tobias Thor Västerås 1988
0 Carl Sjöberg Revanschen Uppsala 1979
0 Göran Sjöberg Revanschen Köping 1955
0 Louise Wenne Säters Advokatbyrå BROMMA 1990
0 Susanne Weigl Team Prosecco Enhörna 1960
0 Johan Evsäter Fredrikshof Team Prosecco Älta 1966
0 Helena Evsäter Team Prosecco Team Prosecco Rönninge 1969
0 Thomas Evsäter Team Prosecco Team Prosecco Rönninge 1955
0 Mikael Björkman Åmåls Ca Åmål 1968
0 Lars Gunnars Orsa Orsa 1901
0 Björn Jonsson Orsa Sk ORSA 1964
0 Jörgen Söverstad Pilsnerklubben Avesta 1965
0 Ulf Bengtsson Johanneshov 1964
0 Owe Sikhammar Avesta 1947
0 Jörgen Berger AB Karl Hedin IF Avesta 1972
0 Emmaliz larsson Team bubbel johanneshov 1989
0 Emilia Hårdén Team bubbel Farsta 1995
0 Mona Khalidy The Force Awakens Stockholm 1978
0 Kristina Rinke The Force Awakens Stockholm 1962
0 Patrik Dahlström Morgårdshammars IF Ludvika 1966
0 Ulf Gelberg Team Flygteoriskolan Västerås 1968
0 Martin Ingfeldt Team Flygteoriskolan Upplands Väsby 1977
0 Jenny Möller SöderOmSöders Älvsjö 1982
0 Peter Wallin Björknäsbussarnas IF Värmdö 1967
0 Tina Wallin Björknäsbussarnas IF Värmdö 1970
0 Anders Hagstedt Trosabygdens Cyklister Mölnbo 1952
0 Lars Wallin Falun 1955
0 Thomas Nyberg Djurgårdsfamiljen SEGELTORP 1974
0 Olle Sternbeck Stockholm 1961
0 Bengt Pettersson Mölnbo 1956
0 Oscar Lidbeck Svea Lidingö 1968
0 Lars-Olof Eklund Avesta 1950
0 Hans Ersson Norbergs ck Norberg 1964
0 Andreas Eklund Skogås 1976
0 Mats-Ola Jesperson Ringmuren CK VISBY 1960
0 Carina Karlsson team karlsson Västerfärnebo 1967
0 Anders Karlsson team karlsson Västerfärnebo 1967
0 Jonas Sjöberg Djurgårdsfamiljen Huddinge 1968
0 Torbjörn Andersson MALMö 1948
0 Karl-Erik Strandberg Team KE Upplands Väsby 1953
0 Lena Strandberg Team KE Upplands Väsby 1957
0 Lena Ehrling Gävle CA Gävle 1984
0 Henrik Söderblom Vallentuna 1973
0 Anne-Marie Boström Stockholm 1958
0 Anders Engstrand Vaxholm 1960
0 Åke Karlsson VENDELSÖ 1950
0 Roine Helin ck wänershof vänersborg 1954
0 Maria Nilsson Ck wänerhof Vänersborg 1976
0 Marianne Ericsson Spårvägen Cykel Segeltorp 1967
0 Stig Johansson Svea Täby 1979
0 Ylva Karlsson Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1959
0 Egon Karlsson Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1946
0 Julia Damström Rejlers IF Järfälla 1993
0 Malin Ohlsson Järfälla 1962
0 Carina Wikman Hugin IF Upplands-väsby 1973
0 Marko Oksa NCC if Upplands-väsby 1971
0 Patric Wärnsäter Team Kungälv Mölnlycke 1967
0 Ulf Nyman Saltsjöbaden 1956
0 Eva Nyman Saltsjöbade 1956
0 Maria Fager Saltsjöbaden 1985
0 Eric Brammefors Hässelby 1979
0 Joakim Karlberg Team Kungälv Kungälv 1964
0 Jan Junell team ormsalva Rättvik 1956
0 Kennet Morin Spårvägen CF Huddinge 1954
0 Annika Morin Spårvägen CF Huddinge 1957
0 Sven Söderholm FK Slujkely Sorunda 1948
0 Patrik Åslin Team Snigeltorp Hägersten 1967
0 Mia Lundgren Åslin Team Snigeltorp Hägersten 1966
0 Johan Lind Hägersten 1972
0 Leif Moltzer Värmdö 1954
0 jan-Erik Gustafsson Bäver Team Saltsjö-Boo 1956
0 Mårten less Bäver Team lidingö 1957
0 Niklas Larsson Team Bonik Falun 1977
0 Bo Larsson Team Bonik Gävle 1952
0 EVA LISTI Team Listi Team Listi SPÅNGA 1962
0 Lars Listi Team Listi Team Listi SPÅNGA 1957
0 Kalev Tammemäe VCK Västerås 1964
0 Conny Sares Stora Skedvi 1954
0 Georg Robsahm Örsundsbro 1942
0 Hans-Olof Nordin Nynäshamn 1961
0 Anita Lundén Gyttorp 1966
0 Niclas Windahl Gyttorp 1966
0 Ove Jansson Norbergs CK Norberg 1959
0 Annica Jansson Norbergs CK Norberg 1964
0 Maria Fabjan-Snickars Torshälla 1967
0 Veli Lööw Team Veli Torshälla 1959
0 Sören Fahlström Bålsta CK Bålsta 1952
0 Tomas Craftman Gustavsberg 1979
0 Karin Craftman Gustavsberg 1974
0 Lotta Lindberg Team Finnberget Nacka 1964
0 Jan Johansson Team Finnberget Nacka 1956
0 Susanne Mattes Gärtner Söder Rälta Djura 1981
0 björn hallberg gävle cykelamatörer Gävle 1934
0 Mats Ågren Flen Flen 1962
0 Tim Sjöberg Gubbar i (o)Trim Mölnbo 2003
0 Tina Lalander Lidingö 1951
0 Eva Köpman Hagström Uppsala 1956
0 Aslak Knutsen Jømna Caravan BIL Heradsbygd 1947
0 Steinar Håkensen Elverum Karosseriverksted BIL Heradsbygd 1953
0 Christer Samuelsson Österskär 1953
0 Ulrika Samuelsson Österskär 1957
0 Folke Emilsson Team Malungs Bokhandel Malung 1950
0 Ingalill Skoog Team Malungs Bokhandel Malung 1969
0 Marie Jernberg Team Malungs Bokhandel Malung 1968
0 Cecilia Fermh Team Malungs Bokhandel Malung 1968
0 Thomas Fermh Team Malungs Bokhandel Malung 1960
0 Lars Ludvigsson SK Pollux Västerås 1959
0 Oscar Fridholm Voxtorp CK Hagby 1987
0 Anders Hansson Torsång dé kadens Borlänge 1976
0 Karin Hansson Torsång dé kadens Borlänge 1976
0 Sören Holmberg Leksand 1948
0 Göran Ekman Sälens IF Rättvik 1959
0 Stefan Gunnarsson Team Relax Ludvika 1967
0 Karin Wåhlander Team Relax Ludvika 1975
0 Catharina Jansson Tyresö Tyresö 1964
0 Ulf Hedman Sollerö IF Sollerön 1949
0 Tomas Söderholm 49x16 Hägersten 1974
0 Edvin Bergh 49x16 Hägersten 2000
0 Jan Andersson Nyköping 1961
0 Rolf Netsby Gustafs 1950
0 Michael Werner EIK Eskilstuna 1961
0 Björn Ersson Sundbyberg 1957
0 Mikael Lundmark Gubbar i OTrim Björnlunda 1976
0 Nils Meinhard Herrängen CK ... Stockholm 1968
0 Christina Kalles Orsa 1960
0 Lars Flodin Team Sagan Gävle 1982
0 Laurent Vikman Team Sagan Gävle 1901
0 Mikael Dubbelqvist Bromma 1964
0 Åke Axnér Enskede 1975
0 Isak Valtola sjöberg Gubbar i Otrim Gubbar i OTrim Stallarholmen 2002
0 Susanne Nilsson Cykelklubben.se Stockholm 1972
0 Jan Pettersson Borlänge CK Borlänge 1960
0 Mats Hagelin GPCC ... Ingarö 1958
0 Per Stenhart GPCC Gustavsberg 1957
0 Rasmus van Paaschen Gpcc Hägersten 1974
0 Henrik Wallentin Gubbar i OTrim Gubbar i OTrim Mölnbo 1975
0 Göran Lissel Skå 1969
0 Jonas Sjöberg Gubbar i (o) Trim Mölnbo 1974
0 Per Medin Örebro 1950
0 Karl Nilsson Team Saltgurka Stockholm 2000
0 Jan Nilsson Team Saltgurka Stockholm 1960
0 Kristina Broman Borlänge 1978
0 Stefan Medin SMACK Upplands Väsby 1943
0 Leif Andersson Team Saltgurka ÖREBRO 1957
0 Mats Gipper Team Saltgurka Stockholm 1961
0 Roger Zeijlon Team Alfa Laval Ärla 1961
0 vladimir Jovanovic Team Alfa Laval Skogstorp 1968
0 Viktoria Enmark Majvivan Spånga 1972
0 Peder Johansson Ifk sala Sala 1950
0 Ulla Ericson Bullarens GoIF Bullaren 1964
0 Marion Larsson Bullarens gymnastik o idrottsförening Bullaren 1950
0 mikael jonsson En gång till Saltsjö-boo 1962
0 Maria Nilsson Stockholm 1966
0 Jerry Eriksson Lesjöfors 1958
0 Inger Wallenbert Västerås 1957
0 Jeanette Norén Team Rebil Östersund eller Falun 1971
0 Lars Stålberg Team Rebil FALUN 1963
0 Anders Skogqvist Team Rebil Falun 1967
0 Peter Holver Team Rebil Borlänge 1976
0 Thomas Robertsson Västerås 1957
0 Annika Borgenstrand Orsa 1964
0 Lena Haga Orsa 1965
0 Christer Burst Lesöfors Lesjöfors 1979
0 Tomi Gladh Söderhamn 1972
0 Lotta de Mander CK Dunken Stockholm 1959
0 Anneli Johansson Segeltorp 1967
0 Peter Johansson Segeltorp 1967
0 Erik Johansson Segeltorp 1996
0 Per Andersson Hedlunds Cykelentusiaster Hedlunds Cykelentusiaster Danderyd 1966
0 Marie Holm Segeltorp 1960
0 Stefan Holm Segeltorp 1958
0 Tomas Jadegård Jadegård Stockholm 1961
0 Annelie Jadegård Jadegård Stockholm 1962
0 Kerstin Bergström Hässelby Hässelby 1963
0 Peter Bergström Hässelby Hässelby 1963
0 Lars Persson Ramboll Sundsvall Ramboll Sundsvall Sundsvall 1981
0 Rolf Berggren Telia IF Täby 1952
0 Emma Ahlqvist #aktajagramlar Linköping 1990
0 roger lindström Årsta 1968
0 Carina. Lindström ÅRSTA 1968
0 Rickard Östman Norrtälje 1977
0 Åsa Andersson Huddinge 1968
0 Lars Sundström Sköldinge 1965
0 Claes Friström Vallentuna CK VALLENTUNA 1943
0 Anton Söderqvist Nacka 1989
0 harri mossmyr Fast Lane Endurance Mellansjö drafting Stockholm 1962
0 Ingrid Pohl Fast Lane Endurance Mellansjö drafting Stockholm 1964
0 Mikael Forsgren Max axeltryck Västerås 1983
0 Göran Forsgren Max axeltryck Västerås 1980
0 Agnese Beltramo 2WAB TwoWheelsAreBetter Stockholm 1989
0 Hauke Henke 2WAB TwoWheelsAreBetter Stockholm 1989
0 Staffan granerfeldt Stockholm stockholm 1951
0 Sebastian Ring Siljansnäs 1986
0 Jesper Randberg Uppsala 1993
0 Rolf Cassergren Thinker Inc Segeltorp 1958
0 Jessica Hjerpe IKJ Haninge IKJ Haninge Saltsjö-Boo 1976
0 Peter Nielsen Team Regent Täby 1983
0 Mikael Skantz Åmåls CA Åmål 1962
0 Niclas Persson Hedlunds Cykelentusiaster Stockholm 1970
0 Per Melander Uppsala 1975
0 Thomas Persson Älvsjö 1958
0 Maria Ferm Bromma 1990
0 Thomas Sommar Hedlunds Cykelentusiaster Vällingby 1964
0 Per Wiman Västerås 1961
0 Mikael Stenelund Stockholms RK Älvsjö 1968
0 Monica Granström Bålsta CK Bålsta 1967
0 Claes Ekstrand Ica dalen Jönköping 1962
0 Christer Falk De Gamle Och Navet DGON Falun 1945
0 Tommy Ljungqvist Mariefred 1987
0 Hanna Ljungqvist Mariefred 1987
0 Sven Bringman Mariefred 1958
0 Tomas Sandstedt Ekerö 1967
0 Catharina Sandstedt Ekerö 1965
0 Ove Bergqvist UIK Fredriksberg 1953
0 Christian Allansson Örebro 1986
0 Mikkiz Koskijev Örebro 1991
0 Petter Wikström Petter Wikström Örebro 1978
0 Sofia Engström Örebro 1988
0 Claes Allansson Örebro 1986
0 Roland Pettersson Ck masen Arboga Arboga 1956
0 Christoph von Salis Swiss1 Uppland Väsby 1962
0 Anne-Marie von Salis Camfil Uppland Väsby 1968
0 Johan Nilsson Nacka 1981
0 Maria Wicksell Enköping Team Wicksell Enköping 1974
0 Leif Wicksell Enköping Team Wicksell Enköping 1976
0 Thomas Karlsson Kalmar 1964
0 Annika Norin Haga Bikers Stockholm 1970
0 Kalle Hellgren Haga Bikers Stockholm 1970
0 mats andersson NO2Co2 Haga Bikers stockholm 1954
0 Ann-Sofie Bergkvist Fagersta 1989
0 Malin Ljungberg ... Avesta 1981
0 Carina Axols Stora Skedvi Stora Skedvi 1966
0 Tomas Karlsson Vikarbyn 1966
0 Christian Scharf Halmstad 1980
0 Magnus Martinsen Team Aperitivo Enskede 1974
0 Fred Helgesen Pyspunka CK Örebro 1955
0 Mattias Vestling Pyspunka CK Borlänge 1986
0 Stefan Granström Pyspunka CK Djurås 1967
0 Ingvar Ljungstedt Herrängens CK Hägersten 1947
0 Ola Wiksell Svenska Cycling Plus Borlänge 1958
0 Simon Andersson Trönö ik