Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

Anmälan 7 mil - Orsasjön runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Eleonor Eriksson
0 Christina Neuman Riddarhuset
0 Louise Ribbing Riddarhuset
0 James Britton Team Salt och Senap
0 Anders Renström
0 Lars Renström
0 Yvonne Bengtsson
0 Anders Bengtsson
0 Grund Isak Bengtsson
0 Christer Hult
0 Kjell Andersson
0 Ulrika Eriksson
0 Olle Knihs
0 Gunnar Olsson
0 Birgit Olsson
0 Raija Ekström
0 Göran Jacobsson Far och dotter
0 Therese Jacobsson Far och dotter
0 Gösta Edvardsson
0 Sten-Rune Lundin
0 Cecilia Borg
0 viveka Ek
0 Kjerstin Allard Petrelius
0 Klas Jordell Hjultomtarna
0 Camilla Lindgren Hjultomtarna
0 Oscar Frykholm
0 Mats Jordell Hjultomtarna
0 Bengt Wernblom Skanska Hus Stockholm Nord
0 Johan Ericsson Skanska Hus Stockholm Nord
0 Charlotte Winell
0 Gunilla Ljungqvist Team Ljungqvist
0 Magnus Ljungqvist Team Ljungqvist
0 Ingalill Brus
0 Ann-Christine Centerström
0 Marie Mellhorn
0 susanne Karlsson Nyköpingsglasmästeri AB
0 Ylva Schepner Team Ewylva
0 Katerina Knutsson
0 Matilda Knutsson
0 Thomas Knutsson
0 Annika Berbres
0 Ulrika Andersson
0 Anne Edvall
0 Wilfried Alexandre
0 Anette Ingels
0 Ted Lidman
0 Therese Fredin
0 Steinar Alstad
0 Thomas Ståhl
0 Leena Elingsbo
0 Richard Sveningsson
0 Anneli Lundin
0 Mikael Stefansson
0 Björn Nääs
0 Erika Spegel-Nääs
0 Christina Bergheden skälbyligan
0 Johny Jexell skälbyligan
0 Maria Berglind Håsjön-Bergön
0 Rune Berglind Håsjön-Bergön
0 Anna Berglind Håsjön-Bergön
0 Margareta Kant Beskow
0 Bengt Abrahamsson
0 Ramiza Bellanius
0 Lennart Hävelid
0 Pia Svahn
0 Sven-Erik Svahn
0 Jonas Ahlzén Wallheden & Ahlzén
0 Nils Wallheden Wallheden & Ahlzén
0 Malin Ramström Ogan Sunshine riders
0 Susanna Åkerlund Ogan Sunshine riders
0 Gunilla Malmqvist
0 Christina Kopperud
0 Äsa Lanneros
0 Lena Wiberg Fårö Cykel
0 ING-BRITT MARIANA ZETTERBERG
0 orvar johansson Ensam är stark
0 LENA JOHANSSON HEBY KARNEVALSGÄNG
0 Marita Stadig
0 Fredrik Pellas
0 Rolf Eriksson
0 Gunnar Palmberg Skanska Hus Stockholm Syd
0 Bengt Tegre' Lag 1
0 Bo Andersson Lag 1
0 Jan Linder
0 Jan Ziden
0 Daniel Heinstedt-Carlstedt
0 Ulla Heinstedt
0 Magnus Heinstedt
0 Catarina Årne
0 Per-Åke Persson
0 Tommy Hägglund
0 Per Andersson
0 Mona Larsson
0 Tommy Nilsson
0 Camilla Plahn
0 Janne Strömberg
0 Kristina Helsing-Strömberg
0 Anneli Pettersson
0 Tomas Eklund
0 Anders Löfgren
0 Gunilla Löfgren
0 Linnea Nedar
0 Patrik Nedar
0 Susanna Stavling
0 Micael Stenman
0 Adam Johansson
0 Sigrid Ljungstedt
0 Per Weitz
0 Fredrik Jansson
0 Gunnel Westby Blom
0 Marita Glad
0 Hans Erik Eriksson
0 Roger Jansson
0 Hilkka Linnarsson HURA Bikers
0 Ulla Gordh HURA Bikers
0 Rita Gaustad borås kanoner
0 Dan Birgersson borås kanoner
0 annika wikström
0 Mika Leppäaho
0 Marie Öhman Astrego
0 Lenita Rytky
0 Michael Weiss
0 Pontus Gjertz Nytorps Vänner
0 robert olsson
0 Pierre Bolmefalk
0 Marina Bolmefalk
0 Berit Ericson
0 Marie Olsson
0 Maria Gustafsson Farsta United
0 Stig Ekelund Energihuset i Norberg
0 Torgny Axelsson
0 Lena Axelsson
0 Siv Nykvist Västerbottens stolthet
0 Åsa Nykvist Västerbottens stolthet
0 Lukas Sandström Hagbys raketer
0 Jakob Sandström Hagbys raketer
0 Johan Sandström Hagbys raketer
0 Patrik Sandström Hagbys raketer
0 Marie Sandström Hagbys raketer
0 Caroline Lundgren
0 Lars Lindberg
0 Malin Wiklund
0 AnnCatrin Walfridsson
0 Maria Ringborg Team Kämpa
0 Thomas Ringborg Team Kämpa
0 Inger de Jong
0 Lovisa de Jong
0 Birgitta Davidsson
0 Madeleine Svensson
0 Anne-Lie Stanze Svensson
0 Estmark Karin
0 Seán McGee Team Salt och Senap
0 Annie Arkebäck-Morén
0 Lena Hjelmtorp
0 Anders Pilvi
0 Lotta Lindberg
0 Elisabeth Martinsen
0 Marilou Hamilton Levin
0 Jens Levin
0 Hans Linder
0 Pernilla Andersson
0 Barbro Säfström
0 Catarina Hellman
0 Tuomas Halonen
0 Ted Demner Team Lundberg
0 Annika Ulstrup
0 Nils-Olow Sallermo
0 Kerstin Sallermo
0 Patrik Sallermo
0 Michael Akhras Ensam är stark
0 Clara Hjelm Wester Team Bubbel
0 Svenolov Hellqvist
0 Thomas Söderberg
0 Mauricio Reyes J & M
0 Johanna Reyes Willfors J & M
0 Kjell Westerberg
0 Marie Eldh
0 Joakim Ivarsson
0 Håkan Rytterström
0 Kerstin Andersson
0 Håkan Ståby Nytorps Vänner
0 Erik Gunnar Berg Team Benny
0 GUNNAR ELGESJÖ
0 Ulf Reimbertsson Långsjön
0 Berit Reimbertsson Långsjön
0 Hans Pechan
0 Hugo Pechan
0 Ari Pyssysalo
0 Eva Oldenburg
0 Staffan Tilling
0 Lennart Andersson Nytorps Vänner Lycksele
0 ann-britt hennoks mora
0 Pär Bäse Åkersberga
0 Benny Östh Ludvika
0 Arvo Liimatta Hollala Finland
0 Barbro Rosenberg Team Bubbel Stockholm
0 Johnny Andersson Östhammar
0 Daniel Andersson Östhammar
0 Bengt Erik Lundström Nytorps Vänner Umeå
0 Maria Persson Sollerön
0 Anders Persson Sollerön
0 Evelina Persson Sollerön
0 Agneta Andersson VÄSTERHANINGE
0 Urban Svensson Fagersta
0 Tommy Franck Arboga
0 Esko Liimatta Torshälla
0 Dan Björkqvist Torshälla
0 Jan Mårdh Eskilstuna
0 Lars Björling Mockfjärd
0 Elin Björling Skövde
0 Elisabeth Hagman Ösmo
0 christer Price Falun
0 Lars Price Falun
0 Bertil Svensson Norsborg
0 Lena Wallin Borlänge
0 rolf holmgren TEAM PRO saltsjö-boo
0 Erich Altenberger TEAM PRO saltsjö-boo
0 Ronny Östring TEAM PRO saltsjö-boo
0 Gunilla Hommerberg TEAM PRO saltsjö-boo
0 Caroline Andersson GÄVLE
0 Magnus Lagerkvist GÄVLE
0 Peter Wilnier Sollentuna
0 Siv Martinsson team Martinsson Åkersberga
0 Catarina Martinsson team Martinsson Åkersberga
0 Anna Hahne Ludvika
0 Stefan Hahne Ludvika
0 Lisa Hansson Johanneshov
0 David Andersson Västerås
0 Usa Andersson Vasteras
0 Håkan Ejdestam Knivsta
0 Ann Ejdestam Knivsta
0 Eva Stjernholm Sollentuna
0 Tommy Stjernholm Sollentuna
0 Catarina Åkervall 64630 Gnesta
0 Christina Löf Gnesta
0 Jonas Forsgren Uppsala
0 Agneta Malm Motala
0 Stig Malm Motala
0 Lotta Karlsson Surahammar
0 Mats Karlsson Surahammar
0 Staffan Andersson Nytorps Vänner Umeå
0 Soren Moussavian Far & son Stockholm
0 Homayoon Moussavian Enebyberg
0 Ilse Lundholm Enköping
0 Vicktoria Sandström Vingåker
0 Jenny Settergren Borås
0 Martin Andersson Borås
0 Maria Johansson Gustafs
0 Anneth Boholm huddungeby
0 Cattis Hartikainen märsta
0 Ewa Andersson Morgongåva
0 Susanne Matteby Primörerna Alnö
0 Marcus Matteby Primörerna Alnö
0 Hans ORNEVI STOCKHOLM
0 Christina Müller Valbo
0 Ulf Larsson Valbo
0 Birgitta Forssblad Progress Stockholm
0 Carina Andersson Mora
0 Charlotte Hellsten Husman Älvsjö
0 Britt-Marie Fahlström Bålsta
0 Emma Fahlström Bålsta
0 Karl Tingström Uttran
0 Anneli Gutenberg Vallentuna
0 Mats Magnusson Team Magnusson Matfors
0 Eva Magnusson Team Magnusson Matfors
0 Åsa Philip Örebro
0 Patrick Philip Örebro
0 Catarina Sjöblom Krylbo
0 Eivor Berglund Knivsta
0 Johanna Falk Hurtkullorna Nyhammar
0 Karin Graaf Hurtkullorna Sunnansjö
0 Camilla Erlandsson Bjursås
0 Maria Edlund Munkedal
0 Marica Lindquist Borlänge
0 Peter Lundberg Team Lundberg Södertälje
0 Anneli Lundberg Team Lundberg Södertälje
0 Martin Lundberg Team Lundberg Bandhagen
0 Siwert Jansson Knivsta
0 Leif Enlund Knivsta
0 Eva Thimgren Foss Göteborg
0 Lars Foss Göteborg
0 Berit Hugoson Tanum
0 Björn Andersson Nytorps Vänner Västerås
0 George Södergren Sala
0 Jan Hübbert Lesjöfors
0 Peter Forsberg Vallentuna
0 Annika Zetterström Vallentuna
0 Ingela Berglund Dala-Järna
0 Marie Levin Dala-järna
0 Annika Smedberg Dala-järna
0 Monika Berglund Knivsta
0 Ingemar Berglund Knivsta
0 Carina Svanberg Karlskoga
0 Iréne Simonson Karlskoga
0 Stefan Jerrelind Karlskoga
0 Anita Hofving Vallentuna
0 Lena Svedberg Sollentuna
0 Rune Thomsson Stockholm
0 Håkon Morten Elverum
0 Tony Lundquist Åkersberga
0 Ulla Lundquist Åkersberga
0 Jens Lundquist Stockholm
0 marcus olin munkedal
0 Lilianne olin munkedal
0 Mikael Jonsson munkedal
0 Ketty Lundvall Tyresö
0 Robert Frisk GOTEBORG
0 Ping Liang Västerås
0 Yrjö Iggman Team Iggman/Norin Uppsala
0 Anne-Kristine Norin Team Iggman/Norin Uppsala
0 Jan-Erik Sjödin Ludvika
0 Ana Paula Sjödin Ludvika
0 Björn Oretun rosersberg
0 Emma Oretun Sollentuna
0 Petter Kristiansen Skedsmokorset
0 Amanda Kristiansen Skedsmokorset
0 Per Högqvist Södertälj
0 Lena Högqvist Södertälje
0 Eva Kjellin Knivsta
0 Gustaf Högberg Ludvika
0 Pia Svensson Team LoElle Huddinge
0 Magdalena Lindfelt LoElle Farsta
0 Tommy Säfström Team Säfström Uppsala
0 Sören Säfström Team Säfström Uppsala
0 Linn Löfman Bromma
0 Maths Lindberg Älvsjö
0 Stefan Holmen Hässelby
0 Tuula Petrelius Team Petrelius Gävle
0 Ann Kristin Woldmo Elverum
0 Nils-Gunnar Lindberg Strängnäs
0 Britt-Inger Lindberg Strängnäs
0 Jonas Nordlöf CK Y-Front Södertälje
0 Michael Eriksson CK Y-Front Södertälje
0 Lotta Åmark VÄRMDÖ
0 Kjell Westberg Valbo
0 Mikael Johnsson Smålänningarna Bredaryd
0 Birthe Hobring Märsta
0 Urban Hobring Märsta
0 Steffen Magnor Hernes
0 Sigve Magnor Hernes
0 Christian Sletengen Hernes
0 Kurt Lönnqvist Gimo
0 Raija Marjamaa Gimo
0 Torbjörn Olofsson Upplands Väsby
0 Anders Olofsson Tidlösa CK Upplands Väsby
0 åse Kristin Nordstad Elverum
0 Jan Olav Nordstad Elverum
0 Anders Lindskog Hammarö
0 Gunilla Örjas mora
0 heli sääskilahti Gävle
0 Lena Wilhelmsson Hammarö
0 Aasta Brattås Mora
0 Anne Holmström Köping
0 Torgny Hellqvist Filipstad
0 Anita Hedenström Köping
0 Michael Sultan Team Däckdoktorn Bålsta
0 Agnetha Sultan Team Däckdoktorn Bålsta
0 Joakim Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta
0 Susanne Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta
0 Lennart Lundström Team Däckdoktorn Östersund
0 Åsa Lundström Team Däckdoktorn Östersund
0 Ulrica Hanold Vittinge
0 Chatrine Harbom Vittinge
0 Pär Jugen Sollerön
0 Anita Carlsson Fjällbacka
0 Karin Graaf Dalkullorna Orsa
0 Niklas Nilsson Vallentuna
0 Lasse Zeidlitz Stugun
0 Åsa Henriksson Sunne
0 Henrik Schultz Sunne
0 Marika Persson Västerås
0 Ola Vikman Västerås
0 Lilian Lunde Katrineholm
0 Annika Eklund Andersson Kungsöngen
0 Sune Andersson Kungsängen
0 Birgitta Djusberg Schwarz Enviken
0 Monica Djusberg Hofors
0 Therese Bylund Hägersten
0 Britt-Marie Arvered Hägersten
0 Jan Nordström Falun
0 anders eklund kungsängen
0 Katarina Forsberg SVARTSJÖ
0 Johanna Forsberg SVARTSJÖ
0 Maria Herou Wallner VALLENTUNA
0 Malin Nilsson Vallentuna
0 Ann-Charlott Pettersson Köping
0 Christina Björklund Nicklasson Göteborg
0 Ulla Sundvall Borlänge
0 Anita Höök Köping
0 Irene Nilsson Bromma
0 Kerstin Degerlund Falun
0 Anna Sandvold Slättorna Falun
0 Anna-Karin Lövgren Avesta
0 Kajsa Sköld Filipstad
0 Ann-Charlotte Edman Filipstad
0 Stina Engström Sigtuna
0 Ulf Engström KUNGSÄNGEN
0 Wieslawa Tulinska Skutskär
0 Anita Gehlin Karlholmsbruk
0 Annika Holmström Märsta
0 Tord Lillja Enköping
0 Marita Glademyr Bålsta
0 Irene Bäck Goth Sollerön
0 Torbjörn Busk Falun
0 Mats Gehlin Karlholmsbruk
0 Johanna Nordwinger Bromma
0 Titti Rudert Mora
0 Gunnar Ahlgren Mora
0 Kurt Jugen Norrtälje
0 Anders Sundström Speedy Snails Rättvik
0 Git Jugen Norrtälje
0 Johan Demner Stene Södertälje
0 Anette Demner Stene Södertälje
0 Björn Nordwinger Färentuna
0 Lena Nordwinger Färentuna
0 Per Höjer Borlänge
0 Ulla Olsson Strängnäs
0 Bengt Hallberg By Kyrkby
0 Jenny Elvén Stockholm
0 Hans Elven Team Hansarna Västerås
0 Lena Fagerman Täby
0 Elisabeth Falk Filipstad
0 Sissi Fondelius Vaxholm
0 Marie Björklund Grönklitts tjejer Hägersten
0 Lisa Skotte Lindberg Storvik
0 Andreas Skotte Lindberg Flac Storvik
0 Fredrik Elofsson Flac Gävle
0 Cornelia Åkerlund Flac Gävle
0 Jörgen Holmberg Mollys redovisning Storvreta
0 Sarah Vikström Mollys redovisning Storvreta
0 Marie Andersson Mollys redovisning Enköping
0 Göran Axelson Arboga

Anmälan 12 mil - Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Erik Herngren De vandrande vålnaderna
0 Anne Norrman
0 Håkan Jonasson
0 Lars Porseryd
0 Kenth Kilström
0 Eva Bergling
0 Ove Skattman
0 Jessica Skattman
0 Roine Björk
0 Gunhild Hansen Lag TomGun
0 Tomas Eriksson Lag TomGun
0 Estelle Näckborn
0 Emma Prytz
0 Anders Prytz
0 Torbjörn Jämte
0 Sören Lindkvist
0 Sonny Galmar
0 Anders Franzén FullerPride
0 Jesper Kihlander
0 Hans Persson Örebrocyklisterna
0 Marie Kyletoft Appeltoft
0 Kristina Appelgren Appeltoft
0 Gustaf Kangeryd
0 Birger Ehn
0 Niclas Ottosson
0 Lars Eriksson
0 Håkan Sundberg
0 Fredrik Messler
0 Anette Hampus
0 Lars Thenander
0 Thomas Thenander
0 Johan Lundgren Gubbar i OTrim
0 Robin Karlsson Skanska Hus Stockholm Syd
0 Anna Laghem Skanska Hus Stockholm Syd
0 Jennie Högfors ...
0 Kristina Lycke
0 Torbjörn Tallberg
0 Malin Tallberg
0 Fredrik Gustafsson
0 Sara Svensson
0 Ulrika Isaksson
0 Göran Carlsson
0 Sara Carlsson
0 Thomas Olsson
0 Per Boström
0 Thomas Centerström
0 Håkan Olsson Bäver Team
0 Angelica Edvardsson Edin
0 Pelle Lundahl
0 Per Nordström
0 Thomas Lexberg
0 Dennis Lindahl
0 Sofia Lindahl
0 Håkan Karlsson Nyköpingsglasmästeri AB
0 Henrik Pettersson Bikes of Bulls
0 Ola Sundvall
0 Tore Pettersson
0 Annika Sundvall
0 Fredrik Beskow
0 mats berglund
0 Anders Bengtsson
0 Andreas Holmgren Team Eingren Bikers
0 Fredrik Einarsson Team Eingren Bikers
0 Martina Holm
0 Åsa Fransson
0 Lena Cedrenius TEAM PROJEKTLEDARBYRÅN
0 Anette Löfgren
0 Johan Lidman LIVE TO RIDE
0 Linda Elingsbo Lidman
0 Hans Lassbo
0 Per Hedlund
0 Mia B Svensson
0 Helena Lundaahl
0 Niklas Lundaahl
0 Helene Hamberg
0 Cecilia Carlsson
0 Morgan Lexberg
0 Maria Rickardsson
0 Lena Henning
0 Øinin Stav
0 Joakim Nyberg
0 Hans Källman
0 Annika Lundmark
0 Eva Henriksson
0 Arne Persson
0 Johan Liefvergren Scaniaknegarna
0 Anders Urefors Scaniaknegarna
0 Roger Adolfsson Scaniaknegarna
0 Peter Heikkilä Scaniaknegarna
0 Thomas Jerning Scaniaknegarna
0 Thore Petersson
0 Else-Marie Lundberg
0 Marianne Sjögren
0 Ann Almlöf
0 Leif Ahlström
0 Ingalill Jansson-Ahlström
0 Sven-Ivan Johansson
0 Åke Johansson
0 Linda Bergdahl
0 Thomas Fredriksson
0 Birgitta Jexell skälbyligan
0 Anders Päckos
0 Hannele Päckos
0 Eija Tobertin
0 Peter Lindblom
0 Marie Forsström Håsjön-Bergön
0 Amanda Forsström Håsjön-Bergön
0 Klas Forsström Håsjön-Bergön
0 Mats Beskow
0 Erik Eng
0 Åsa Liljekvist
0 Maria Gullersbo
0 Maria Nygren Tönnets CK
0 Kalle Hjorth Tönnets CK
0 Noa Hjorth Tönnets CK
0 Daniel Nygren Tönnets CK
0 Ida Forsberg SöderOmSöders
0 Kjell Bergström
0 Lars Edberg
0 Lotti Hammar
0 Anders Hammar
0 Anders Brolin
0 Anneli Almbråten
0 Rickard Hermansson
0 Mauro Monge
0 Lars Pettersson
0 Peter Ekbacke Team P&P
0 Petra Ekbacke Team P&P
0 Monica Elsinga
0 Hans Elsinga
0 Robert Forsén
0 Jan Wiklund
0 Bogösta Ramlöw
0 Sten-Erik Malmqvist
0 Åke Sörman ...
0 Agneta Johansson
0 hans strindlund
0 GEORGE SAMUELSSON
0 Göran Wiberg Fårö Cykel
0 Sabina Jönsson
0 Henrik Othelius
0 Helena Othelius
0 Roger *Ihrelius
0 Gerd Lärfars
0 Esko Stadig
0 David Stadig
0 Bo Nordqvist
0 Anna Eklund
0 Sam Bonnier Den Gamle och Navet
0 Eva Karlsson
0 Christine Hummelgård
0 Fredrik Kalén
0 Maria Wigg
0 Marie Lindholm Nilsson
0 Mikael Wahlbom
0 Niclas Johansson
0 Daniel Österholm
0 Jessica Lövgren Dreamteam
0 Anna Kalleberg Dreamteam
0 Maria Agnäs
0 Carl Pilblad
0 Rune Agnäs
0 Elisabet Wallklint Team Brutale
0 Staffan DAHLBERG Tres Lobos
0 Per Gustafsson Tres Lobos
0 Göran Karlsson Tres Lobos
0 Peter Jansson
0 Sofie Bergsten Tibble Bikerchicks
0 Hans-Peter Cleve
0 Ellén Ryen Born to Bike
0 Erik Falk Born to Bike