Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

Anmälan 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Lars Holmström Köping 1969
0 Peter Johansson CK UNI CK Uni Storvreta 1971
0 Anna Hellström Women By Bike Umeå 1968
0 Carola Långström Women By Bike Umeå 1970
0 Lena Sundström Women By Bike Umeå 1968
0 Anders Ullerås ODCK ODCK Uppsala 1976
0 jörgen larsson STOCKHOLM 1959
0 Jonas Lindgren Fredrikshof Täby 1961
0 Lars Hällberg Vendelsö 1955
0 Andreas Eriksson Hässelby 1978
0 Hans Stolk Astrazeneca IF Munsö 1967
0 Henric Gustavsson Miele Professional Rönninge 1975
0 Kenneth Källqvist Skinnskatteberg 1962
0 Thomas Wahlman CK Uni UPPSALA 1969
0 Roger Svensson Vallentuna vaxholm 1966
0 Per-Axel Lundin CK Uni CK Uni Uppsala 1964
0 Tommy Matsson grumpy old men Hedemora 1964
0 Bertil Persson CK Motvind Hässelby 1971
0 Ove Nilsson Hedemora Hedemora 1963
0 Ulf Leijonhufvud Fredrikshof CK Fredrikshof Åkersberga 1961
0 Esbjörn Lundevall OL-team Stocksund 1978
0 Maria Lundevall OL-team Stocksund 1977
0 Krister Mellström Södertälje CK Södertälje 1970
0 Anna Mellström Södertälje CK Södertälje 1970
0 Johan Lundberg Åkersberga 1981
0 Johan Lenard Åkersberga 1984
0 Johan Johansson Fredrikshof CK Sollentuna 1968
0 Johan Eriksson Skoghall 1981
0 Ludwig Engblom Strucke ODCK ODCK Uppsala 1992
0 Annette Dalkarls Friskis&Svettis Gävle Gävle 1961
0 Mats Åmark VÄRMDÖ 1963
0 Markus Henningsson Nobina Enskede 1982
0 Magnus Carlsen Team Magnus CK Stockholm 1981
0 Per Holmer Fredrikshof if CK Fredrikshof sub10GT Stockholm 1962
0 Lennarth Karlsson Team Magnus CK Valbo 1962
0 Emma Johnsson Smålänningarna Bredaryd 1979
0 Peter Erlandsson Smålänningarna Bredaryd 1962
0 patrik ström 100% PROFFS Sollentuna 1966
0 Mathias Hofren Gävle CA Gävle 1969
0 Anette Höög Backbestigarna Vällingby 1971
0 Lars-Rune Myhrén Fredrikshof IF CK Munsö 1946
0 Roger Höög Backbestigarna Göteborg 1974
0 Cecilia Norberg Svegs IK Cykel Sveg 1971
0 Magnus Jönsson Svegs IK Cykel SVEG 1974
0 Richard Müller Team 165 Solna 1968
0 Anders Appelsved KIF Toredal Rönninge 1974
0 mats stefansson Lantmäteriets FF/Metria GÄVLE 1958
0 Tor Kamsvåg Ingarö 1967
0 Christer Andersson Hudik Triathlon Hudiksvall 1958
0 Johan Gustafsson Järna 1961
0 Tobias Fast Sköndal 1976
0 Lars Erlman #schysstcykling #schysstcykling LEKSAND 1976
0 Emil Erlman #schysstcykling #schysstcykling LEKSAND 2001
0 Peter Ilar #schysstcykling #schysstcykling Falun 1974
0 David Gunnars #schysstcykling #schysstcykling Rättvik 1987
0 Mikaela Finn #schysstcykling #schysstcykling Falun 1999
0 Martin Hjort #schysstcykling #schysstcykling Borlänge 1980
0 Magdalena Enges #schysstcykling #schysstcykling Leksand 1970
0 Åsa Birath Karlstad 1962
0 Anders Bogghed Lantmäteriets Fritidsförening Gävle Gävle 1970
0 Jonny Johansson ABB IF Ludvika Säter 1964
0 Håkan Karlsson Vallentuna 1966
0 Johan Frankelius Fredrikshof CK Uppsala 1968
0 Magnus Svensson Fredrikshof Spånga 1965
0 Helena Svensson Fredrikshof Spånga 1967
0 Patrik Nise Fredrikshof Fredrikshof Farsta 1969
0 Lena Nise Fredrikshof Fredrikshof Farsta 1969
0 Peter Hammarström SUNDSVALL SUNDSVALL 1966
0 Jonas Svensson Team Alunda Alunda 1967
0 Annika Svensson Team Alunda Alunda 1967
0 Angela Johansson Johanneshov 1975
0 Johan Johansson Johanneshov 1975
0 Joakim Landén Björka Old boys Vallentuna 1970
0 Lennart Meandzija Björka old boys Handen 1977
0 Rikard Nilsson Björka Old Boys Järfälla 1970
0 Peter Mölleborn Björka Old Boys Hässelby 1964
0 Leif Adolfsson Team Esplanad Umeå 1963
0 Conny Karlsson Umeå ik Umeå 1971
0 Johan Stabeck Två Tjuriga Gubbar Trollhättan 1964
0 Patrik Petersson Två tjuriga gubbar Stockholm 1964
0 Patrik Lilja Team Kungälv Kungälv 1969
0 Anna Lilja Team Kungälv Kungälv 1970
0 Magnus Andersson Spårvägen Ck Segeltorp 1968
0 Mats Jungar Spårvägen CF Nacka 1963
0 Frida Jalkenäs Tre drev fram Stockholm 1993
0 Erik Nordell Tre drev fram Stockholm 1994
0 Patrik Stenman Tre drev fram Falun 1963
0 Torbjörn Jalkenäs Tre drev fram Falun 1962
0 Christer Jakobsson Alnö Race Team Sundsvall 1971
0 Karin Nordling Alnö Race Team Sundsvall 1965
0 Örjan Eriksson Alnö race team Sundsvall 1964
0 jörgen olsson sundsvall 1978
0 Peter Nyberg Alnö Race Team Alnö 1958
0 Juha Klint Alnö Race Team Sundsvall 1963
0 Mats Nordin Alnö race team Alnö 1958
0 Mikael Landberg Värmdö 1968
0 Henrietta Hindlycke Västerås 1987
0 Martin Karlsson Västerås 1987
0 Jan Karlsson Broby GoIF Sköldinge 1946
0 Bengt Olsson Mora 1954
0 Elisabeth Tiljander Kungsängen 1971
0 Kristin Burman Viby Hills Sollentuna 1976
0 Stefan Burman Viby Hills Sollentuna 1969
0 Niklas Aller Fredrikshof Tyresö 1972
0 Anna Aller Fredrikshof Tyresö 1975
0 Daniel Eriksson Vallentuna CK Vallentuna 1974
0 Thomas Nyberg Ringmurens ck Norrlands Djup Visby 1960
0 Jimmy Hardingz Ringmurens ck Norrlands Djup Visby 1982
0 Bengt Holmström Köping 1964
0 Jonny Larsson Hofors Hofors 1968
0 Kjell Jansson Enskedevilens CK Stockhol 1952
0 Lennart Ohlsson Enskedevikens CK Grödinge 1967
0 Ove Gåling Elektrokonsulten i Stockholm AB Elektrokonsulten och Oblongata Tyresö 1965
0 Sara Lindqvist Elektrokonsulten och Oblongata Stockholm 1988
0 Christer Johansson Elektrokonsulten och Oblongata Stockholm 1961
0 Stefan Strålsjö ODCK Uppsala 1972
0 Jan Berglund Stockholms RF Huddinge 1966
0 Josefin Berglund Stockholms RF Huddinge 1993
0 Ola Söderberg Västerås 1986
0 Erik Piehl Sylvén ODCK ODCK Uppsala 1982
0 Petra Jungmyren Sollentuna 1972
0 Mattias Nyman Sollentuna 1973
0 Magnus Schultzberg ODCK ODCK Enskede 1965
0 Magnus Sjögren ODCK ODCK Spånga 1973
0 Henrik Stolare ODCK Uppsala 1974
0 Isabelle Kinnunen Bromma 1991
0 Sanna Adrian Bromma 1986
0 Hans Berge SCK Södertälje 1959
0 Ann-Louise Rehnlund Berge Team Cykeltjänst Södertälje 1961
0 Urban Ward Cykelverket Stockholm Västra Frölunda 1957
0 Lars Ahnqvist Cykelverket Stockholm Västra Frölunda 1949
0 John Graaf Sälens IF Sörsjön 1956
0 Bo Nordling Cykelverket Stockholm Cykelverket Stockholm Vaestra Froelunda 1957
0 Gregory Peter Ezelsdorfer Team Cykeltjänst Södertälje 1963
0 Bengt Egeman Cykelverket Västra Frölunda 1960
0 Carina Eriksson Södertälje CK Södertälje 1965
0 Peter Hedenström Köping 1973
0 Mats Hagelin Järna 1964
0 Magnus Gustafsson Meaning and Play Meaning and Play Tyresö 1967
0 Micke Gunerus Meaning and Play Meaning and Play Tyresö 1969
0 Tore Kvilten Engerdal Sykkelklubb Ridabu 1987
0 Fredrik Wickbom Wallerbom Årsta 1986
0 Sofia Wallerman Wallerbom Stockholm 1990
0 Magnus Olsson Uppsala 1974
0 Ulf Johansson BROMMA 1954
0 Ulrica Frank Hudik triathlon Hudiksvall 1967
0 Peter Nilsson Kungsörs SK Kungsörs SK Kungsör 1969
0 Monica Parsmark-Jansson Hudik Triathlon Hudiksvall 1960
0 Patrik Löfgren Team 164 Skogås 1971
0 Eric Eldensjö Cykelverket Stockholm Stockholm 1995
0 Tom Simonsen Cykelverket Stockholm Gustavsberg 1989
0 Per-Axel Carlsson CK Motvind Hässelby 1964
0 Marianne Ahlex TSM Sundbyberg 1957
0 Ronja Olsson Dalkullorna Mora 1987
0 Magnus Lundgren Team fästing Team fästing Falun 1971
0 Göran Rasmussen Kalmar 1983
0 Dan Engdahl Gävle CA Gävle 1959
0 Andreas Larsson Rönninge 1993
0 Jan Brink Gävle CA Valbo 1946
0 Hans Larsson Södertälje CK Nykvarn 1967
0 René Eriksson Borlänge CK Borlänge 1979
0 Thomas Kjellström Fredrikshof Älta 1967
0 Therese Kjellström Sickla Hälsocenter Älta 1979
0 Marie Palmgren Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1965
0 Stefan Palmgren Strängnäs cykelklubb Strängnäs 1963
0 Malin Selin Borlänge 1967
0 Stefan Andersson Eskilstuna IK Skogstorp 1956
0 Tadeusz Kuczynski Mora 1959
0 Hans Elmqvist HCK Göteborg 1957
0 Rolf Eriksson Friskis väsby Upplands väsby 1948
0 Jan Kiuru Hagfors 1964
0 Lasse Lundberg Söderhamns SA Tumba 1952
0 Mattias Söderqvist Gävle 1980
0 Jacob Flogell Ateljé Lyktan Stockholm 1991
0 Johan Sandberg Ateljé Lyktan Stockholm 1986
0 Richard Lindblad Ateljé Lyktan Stockholm 1988
0 Uffe Nilsson Ateljé Lyktan Västerhaninge 1963
0 Göran Buss Ateljé Lyktan Västerhaninge 1964
0 Carin Hedlund Kungshamn 1980
0 Lage Trangsrud Engerdal sykkelklubb Drevsjø 1956
0 Per Lindström SVARTSJÖ 1965
0 Crippa Johansson Stockholm 1964
0 Joakim Krook Fredrikshof CK Fredrikshof Haninge 1983
0 Lars-Åke Henriksson Fredrikshof CK Årsta 1956
0 Henrik Ahlqvist CK Motvind Bromma 1970
0 Mats Johansson Borlänge CK BORLÄNGE 1967
0 Anders Ångström Åkersberga SK Berga Bikers ÅKERSBERGA 1967
0 Joachim Lönnberg Bollnäs CK BOLLNÄS 1968
0 Anette Blomquist Vätö 1962
0 Dan-Ove Höök Köping 1955
0 Stefan Nicklasson Göteborg 1959
0 Ola Nilsson Bollnäs CK Söderhamn 1964
0 Tobias Olli Fredrikshof CK Fredrikshof SOLNA 1986
0 Andreas Lundström Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1965
0 Mimma Eriksson Hudik Triathlon Hudiksvall 1967
0 Louise Lundström Bollnäs CK Bollnäs CK Bollnäs 1966
0 Stig Rask Bollnäs ck Alfta 1959
0 Peter Wängefors Bollnäs CK Bollnäs CK Edsbyn 1983
0 Mats Sandvall Berga Bikers Berga Bikers Åkersberga 1969
0 Björne Kullin Sockertoppen IF Huddinge 1968
0 Marcus Seyffarth Fredrikshof Fredrikshof Lidingö 1973
0 Rainer Lavér Gävle ca Gävle 1962
0 Daniel Stevens Bromma 1966
0 Berit Mattsson Bromma 1962
0 Åke Segerberg Linköping 1965
0 Karin Segerberg Linköping 1960
0 Peter Selen Spårvägen CF Stockholm 1963
0 Peter Fredén Eskilstuna IK Eskilstuna 1954
0 Jeanette Söderman IKJ Haninge Farsta 1973
0 Stefan Söderman IKJ Haninge Farsta 1966
0 Crippa Nilsson Stockholm CK Bromma 1966
0 Mårten Krakau Fredrikshof Lidingl 1968
0 Stefan Sahlen CK Soldi Tyresö 1970
0 Juha Karstunen Norrtälje Norrtälje 1964
0 Joakim Karlsson Börje sk Uppsala 1969
0 Markku Pakkanen Ringmurens CK Visby Visby 1961
0 Patrik Henriksson Kungsängen 1982
0 Thomas Nilsson CK Soldi Järfälla 1965
0 Bertil Widmark SMACK Upplands Väsby 1968
0 Tomas Lundell Team Uppsala Skoda Vänge 1961
0 Jan Våglund Västerås 1952
0 Niclas Tegman Stockholm 1980
0 Robert Lipskog GÄvle CA Gävle 1977
0 Lars Bengtsson Gävle Ca Valbo 1968
0 Tove Österman Johanneshov 1967
0 Per Bjälevik Idre 1961
0 Peter Almerud Trosa 1950
0 Markus Almerud Bromma 1976
0 Åsa Hilke Solna 1982
0 Eva Forslund Hudik Triathlon Hudiksvall 1964
0 Joakim Gredemyr Smack Upplands Väsby 1969
0 Michael Rosén Coor Sports Club Sundbyberg 1967
0 Niklas Heijne Fredrikshof Stockholm 1969
0 Jürg Hengstler Fredrikshof Fredrikshof Stockholm 1964
0 Peter Ström Fredrikshof ck Dessel, Belgien 1967
0 Magnus Hjort Västerås 1964
0 Jan Björk Borlänge CK Borlänge 1967
0 Johan Johansson Fredrikshof CK Sollentuna 1968
0 Mikael Kvist Göteborg 1976
0 Patrik Fransson Spif BROMMA 1978
0 Peer Weding Friskis&Svettis Täby Täby 1958
0 Stefan Fontaeus CK Rondör Uppsala 1971
0 Ove Stenberg Falun Falun 1962
0 Ulrik Böhm Fredrikshof CK Saltsjöbaden 1965
0 Mats Nyström Fredrikshof CK Bromma 1970
0 Niclas Björkstrand DSK Dalir Leksand 1969
0 Lennart Eliasson Aditro AB Kungsängen 1959
0 Tom Wikström Fredrikshof Djursholm 1964
0 Johnny Wigström Bålsta CK Bålsta 1965
0 Patrik Ekblad Sollentuna 1974
0 Maths Jangenfalk Fäbo IS Div. VELO STOCKHOLM 1979
0 Urban Andersson Borlänge Cykelklubb Borlänge 1971
0 Håkan Holmberg Fredrikshof Sollentuna 1964
0 Kjell Gunnarsson Fredrikshof CK Vallentuna 1961
0 Olof Brattström Ågågata Solna 1965
0 Michael Andersson Öregrund 1967
0 Markus Lindholm Bålsta CK Bålsta 1983
0 Magnus Fridolfsson Borlänge Borlänge 1971
0 Susann Brask CK Rondör Uppsala 1961
0 Kennet Karlsson Team Fästing Borlänge 1958
0 Thomas Bergström Vck Västerås 1967
0 Jan Magnusson Borlänge 1975
0 Nicklas Danngren SMACK Sigtuna 1971
0 Anneli Strömsöe Dalregementet IF Falun 1969
0 Jennie Silverplats Färnäs 1975
0 Johan Åhman Örebrocyklisterna Örebro 1979
0 Stefan Hagstrom Västerås 1955
0 Christian Blume Team Slickers Supreme Gnesta 1966
0 Johan holmgren Fredrikshof ENEBYBERG 1953
0 Tony Pettersson Bålsta CK Bålsta 1966
0 Erika Dahl Borlänge ck BORLÄNGE 1973
0 Anders Hjelm CK Uni CK Uni Uppsala 1962
0 Johan Kregert Svärtinge 1983
0 Madeleine Andersson Linköpingsgänget Linghem 1965
0 Åsa Höjer borlänge CK Borlänge 1967
0 Peter Hamberg Ålunda CK Surahammar 1962
0 Fredrik Strandlund VÄSTERÅS 1970
0 Lars Göran Ahlqvist Klarälvdalens kanot & multisportklubb Sunne 1964
0 Susanne Allenberg Team Sus Enskede 1964
0 Lars Söderberg Team Sus Eskilstuna 1975
0 Jörgen Jansson Ludvika 1996
0 Magnus Westling Djurmo Djurmo 1973
0 Christian Lans Kkm Ekshärad 1972
0 Malin Lans Kkm Ekshärad 1981
0 Karl Fägersten Stockholm 1972
0 Peter Olsson SMACK Sollentuna 1968
0 Håkan Söderman FJUGESTA 1964
0 Carina Ekroos FJUGESTA 1963
0 Felix Koukkari Ludvika 1991
0 Anne Larsson GÄVLE 1961
0 Pekka Tuulasvirta Solna 1966
0 Peter Zackrisson Borlänge 1962
0 Katarina Strömberg ESIK Sollentuna 1971
0 Jordi Viana FK Studenterna Sollentuna 1964
0 Thomas Eriksson Bajen bikers Rönninge 1969
0 Bengt-Åke Fagerman Täby 1954
0 stefan hilke Team Turbo Uppsala Norrtälje 1979
0 Pär Filip Hellbom Söderhamns CA Bollnäs 1992
0 Roland Hellbom Söderhamns CA Söderhamn 1957
0 Gudrun Plahn CK Rondör Uppsala 1975
0 Joakim Pollack Hisingen CK Göteborg 1974
0 Johan Fryxell Smedjebacken 1988
0 Henrik Sandén Masklungan Strängnäs 1982
0 Peter Viberg Nishansgard CK Nacka 1977
0 Barbro Blomqvist Södertälje Södertälje 1960
0 Patrick Fredriksson Valbo 1972
0 Per Sandin CK Uni Uppsala 1970
0 Mats Svärd Fredrikshof CK Järfälla 1962
0 Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF cykel- och skidklubb HOFORS 1980
0 Christina Eriksson Klarälvdalens kanot&multisportklubb Ekshärad 1959
0 Bengt Svensson Bengt och damcyklisterna Vankiva 1958
0 Lena Olsson Bengt och damcyklisterna VANKIVA 1964
0 Henrik Plyhm Falun 1975
0 Bo Jonsson KBK-bikes Falun 1960
0 Joakim Gnestabo Hudik Triathlon Hudiksvall 1961
0 Mikael Steijer Karlsudd CK Vaxholm 1957
0 Mats Sjöqvist Västsvenska Simförbundet Trollhättan 1950
0 Per Björklund Grönklitts gubbar Hägersten 1957
0 Suzanne Burdén Vilda Väsby Vällingby 1968
0 Thomas Wahlberg Ålunda CK Ålunda CK Hallstahammar 1962
0 Rikard Åhlén Gävle 1970
0 Diana Åhlén Gävle 1969
0 Rasmus Wiberg Ludvika 1990
0 Horst-Michael Hintze TUS Bodenteich Bad Bodenteich 1943
0 Christopher Jern Fredrikshof Trosa 1969
0 Sita Jern Fredrikshof Trosa 1973
0 Per Brinkenberg Stockholm 1965
0 Johan Gustafsson Fredrikshofs ck Bromma 1968
0 Robert Thelin Fredrikshof BRO 1960
0 Annika Thelin BRO 1960
0 Bert Persson Team Ålunda CK Sollentuna 1960
0 David Bjerhage Bengt och damcyklisterna Tormestorp 1982
0 Joel Tillgren Bengt och damcyklisterna Tormestorp 1985
0 Helena Tillgren Bengt och damcyklisterna Tormestorp 1988
0 Sven Lunnegård AXA Sports Club Stockholm 1956
0 Camilla Hydén Vilda Väsby Nacka 1972
0 Kjell Pettersson Slk Älvsjö 1970
0 Petra Sehlin Vilda Väsby Norrtälje 1962
0 Sofia Waerme Vilda Väsby Sollentuna 1973
0 Patric Holmer Vilda Väsby Sollentuna 1972
0 Saman Mostafaee Hofors AIF skid och cykelklubb Hofors 1977
0 Mats Andersson Trosa bygdens ok Trosa 1970
0 Eva Håkansson Bengt och damcyklisterna Finja 1967
0 Roger Risberg Ccklubben Slatsjö-Duvnäs 1957
0 Cecilia Arkhed Arked X Linköping 1969
0 Peter Arkhed Arked X Linköping 1966
0 Håkan Dahl CK DEATH Huddinge 1976
0 Katarina Hagfält Vilda Väsby upplands väsby 1967
0 Mårten Bengstsson Vilda Väsby Upplands väsby 1966
0 Thore Joten Engerdal Sømådalen 1951
0 Jesper Birgersson Gävle 1991
0 Rainer Dörenberg Uppsala Mastersimklubb Storvreta 1960
0 Sofie Jonsson Hässelby 1983
0 Rickard Almgren Köping 1979
0 Åsa Bokström Täby 1968
0 Stefan Bokström Täby 1967
0 Erling Nordmark Nordmark Järfälla 1960
0 Ingrid Nordmark Nordmark Järfälla 1960
0 Mikael Säter Csk Ludvika Ludvika 1983
0 Daniel Johansson Team Canackas Stockholm 1975
0 Måns Bylund Team Canackas STOCKHOLM 1960
0 Michael Stahnke TEAM SLK Huddinge 1962

Anmälan 12 mil - Siljan Runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Fred Helgesen Pyspunka CK Örebro 1955
0 Mattias Vestling Pyspunka CK Borlänge 1986
0 Stefan Granström Pyspunka CK Djurås 1967
0 Ingvar Ljungstedt Herrängens CK Hägersten 1947
0 Ola Wiksell Svenska Cycling Plus Borlänge 1958
0 Simon Andersson Trönö ik Trönödal 1968
0 Pentti Petrelius Gävle Team Petrelius Gävle 1959
0 Kent Thulin Sandarne Sandarne 1964
0 Jonsson Mikael Team Scior Gaevle 1961
0 Lars Freij Team Scior Gävle 1963
0 Anders Redborg Sharks Sports Club Sollentuna 1953
0 Merith Sjökvist Falun 1967
0 Emmeli Flodqvist Race Again CK Malmö 1989
0 Anders Flodqvist Race Again CK Sköndal 1959
0 Mats Grillhammar Race Again CK Hägersten 1961
0 Peter Kjellman ÅBK Örnar Danderyd 1986
0 Thomas Bjällstrand ÅBK Örnar Solna 1986
0 Linus Gustafsson ÅBK Örnar Solna 1986
0 Annmari Söderqvist Sala 1966
0 Anne-Marie Söderblom Avesta 1966
0 Dennis Edenfelt Bromma Gubbklubb Bromma Bikers Bromma 1985
0 Kjell Ahl Bromma Gubbklubb Bromma Bikers Bromma 1953
0 Helena Åkerblad Uppsala 1991
0 Marita Hansson Strömstad 1957
0 Tomas Olsson Nynäshamn Nynäshamn 1966
0 eva arnberg carlsson strömstad 1956
0 Marjaana Vähäsalo Kristinehamn 1962
0 Bertil Sjöström Kristinehamn 1957
0 Johan Lindström Valbo Bikers Valbo 1969
0 Frida Engblom Öla öla öla Bjursås 1978
0 Robert Engblom Öla öka öla Bjursås 1978
0 Tobias Hag Öla öla öla Falun 1978
0 Joakim Stenberg Lerum Team Stenberg Lerum 1992
0 Patrik Högman Vällingby 1968
0 Leif Eriksson Högakustencyklisterna Utansjö 1942
0 Ralph Sandbacka Neuroförbundet Järfälla 1952
0 Ann-Charlott Zingmark Team Ljungskog Åkersberga 1961
0 Mats Lindh Leksand 1967
0 Per Pändel Gävle 1975
0 Tomas Andersson Gävle 1962
0 Ulla Engberg SÖDERTÄLJE 1952
0 Cecilia Lager Stockholm 1963
0 Hans Lager Stockholm 1952
0 Patric Englund Fahrrad CK Avesta 1973
0 Joakim Lundström Lundströms CK Täby 1982
0 Jeanette Lundström Lundströms CK Täby 1980
0 Noel Lundström Lundströms CK Täby 2007
0 Fredrik Eidlert Team Regent Upplands Väsby 1982
0 Per-Erik Persson Bjursås 1949
0 Oscar Persson Bjursås 1984
0 Caroline Segerqvist Enköping 1982
0 Christian Kvarnström Enköping 1981
0 Anette Ekholm Hassbring Quality Team Njurunda 1964
0 Hans Lindersson Västerås sk Quality team Sollentuna 1960
0 Tomas Jugen Team Jugen Bagarmossen 1991
0 Inger Wigg Huskvarna 1962
0 Åke Wigg Huskvarna 1955
0 Alf Nyström Storstockholms Brandfösvar Vällingby 1944
0 Jon Mattsson Torsång dé kadens Borlänge 1979
0 Sofia Mattsson Torsång dé kadens Borlänge 1974
0 Pierre Hägnestrand Team Menitor Vendelsö 1968
0 Ann-Charlotte Ahlsén Menitor AB Team Menitor SEGELTORP 1968
0 Hans Elvén Team Hansarna Stockolm 1976
0 Maria Öhman Falun 1991
0 Johan Håkansson Solna 1981
0 Fredrik Elvén Team Hansarna Uppsala 1973
0 Anders Ahlén Duracell Boys Knivsta 1953
0 Fredrik Kreuger Duracell Boys Stockholm 1988
0 Magnus Kreuger Duracell Boys Uppsala 1955
0 Rolf Grandin Uppsala 1944
0 Anders Hellblom SMACK Täby 1955
0 Hans Berggrund Boo Kanot och Skidklubb SALTSJÖ-BOO 1961
0 Magdalena Malmsjö Boo Kanot och Skidklubb SALTSJÖ-BOO 1960
0 Carina Nihlen Älta 1961
0 Anders Rosén Rättvik 1956
0 Christoffer Tullbrink TeamC Järfälla 1988
0 Anette Jensen Enköping 1966
0 Michael Rosendahl Enköping 1968
0 Ann-Mari Johansson Harhöna IF Haren o hönan ENSKEDE 1963
0 Thomas Johansson Harhöna IG Haren o hönan ENSKEDE 1963
0 Conny Silfverberg Röjeråsligan Gävle 1959
0 Kerstin Silfverberg Röjeråsligan Gävle 1960
0 Eva Andersson CK Masa dig fram Göteborg 1963
0 Lennart Andersson CK Masa dig fram Göteborg 1962
0 Annika Flognfelt Skoghalls CK Hammarö Åmotfors 1960
0 Katarina Weimarck Swillus CK Masa dig fram Askim 1965
0 Per Swillus CK Masa dig fram Askim 1959
0 Daniel Wrede Team Rolf Mölndal 1981
0 Anna Wrede Team Rolf Mölndal 1981
0 Anna Lindgren Team Rolf Krylbo 1983
0 Annica Norman Team Rolf Avesta 1974
0 Fredrik Israelsson Team Rolf Krylbo 1979
0 Rolf Lindgren Team Rolf Krylbo 1950
0 Siv-Inger Rådström Skoghalls CK Hammarö Karlstad 1973
0 David Blecko Röjeråsligan VIKARBYN 1990
0 Gustaf Blecko Röjeråsligan VIKARBYN 1994
0 Lars Blecko Röjeråsligan VIKARBYN 1957
0 Tomas katona Privat Västerås 1962
0 Fredrik Grund Team Helen Katrineholm 1985
0 Lars Thorö Team Helen Enskede 1947
0 Robin Söderberg Sollentuna 1974
0 Eva Ageborg Friskis arboga Arboga 1961
0 Anders Ageborg Arboga 1958
0 Veronica Eriksson ... Falun 1970
0 Jan Olof Eriksson CK Ceres Katrineholm 1940
0 David Stolpe Filipstad 1977
0 Anders Bergström Vintage steel road bikes bromma 1943
0 Mats Eriksson CK Ceres Katrineholm 1956
0 Emma Palmgren Solna 1992
0 Camilla Karlsson Team Jugen Västerås 1974
0 Eva Larsson Rönninge 1948
0 Leif Eriksson Katrineholm 1962
0 Christer Ekstrand CK ceres Katrineholm 1953
0 JOHAN NILSSON Vallentuna CK/Progress VALLENTUNA 1962
0 Bertil Konradson Öje IF Öje 1944
0 Bernt Palmebrant Falun 1954
0 Lars Lindroth Storstockholms Brand försvar Kungsängen 1945
0 Sofi Åkerlindh Racerfamiljen Årsta 1984
0 James King Racerfamiljen ÅRSTA 1986
0 Sara Åkerlindh Racerfamiljen ÅRSTA 1981
0 Lasse Åkerlindh Racerfamiljen Farsta 1958
0 Niclas Seby Trimble IF Sollentuna 1964
0 Lars-Åke Montén Borlänge 1962
0 Tomas Berg Vallentuna CK Taeby 1952
0 Katariina Palo Franzen Sollentuna Sollentuna 1963
0 Peter Franzen Sollentuna Sollentuna 1964
0 Håkan Anderson Sälens iF Svärtine 1962
0 Lotta Bardun Anderson Svärtine 1962
0 Bert Westelindh Fagersta 1958
0 Petra Westelindh Fagersta 1959
0 Fredrik Borgström Avesta 1975
0 Erika Enestad Enestads CK Sollentuna 1982
0 Karin Enestad Enestads CK Sollentuna 1955
0 Jacob Enestad Enestads CK Sollentuna 1956
0 janerik hajemo kristinehamn 1945
0 chatarina hajemo kristinehamn 1956
0 Roger Larsson OKQ8 Filipstad Filipstad 1974
0 Stefan Wallin Dalregementets if Triathlon Falun 1967
0 Johan Stenberg Fredrikshof CK Vällingby 1975
0 Karoliina Parkkinen Norrtälje Norrtälje 1989
0 Sven Andersson Sveden Trä IF Äppelbo 1974
0 Peter Holm Mora 1965
0 Carina Holm Falun 1968
0 Kerstin Karlsson Hölö 1962
0 Ulrika Hellman Oxevik Uddevalla 1983
0 Stefan Lundqvist Oxevik Uddevalla 1955
0 Bjørn Olav Heesbråten Odal SK Sagstua 1963
0 Elisabeth Illevold Odal SK Sagstua 1965
0 Benny Vestlund Filipstad Filipstad 1960
0 Johanna Hasbo Filipstad Östervåla 1988
0 Roland Skarp Lenåsen södra Boda Kyrkby 1952
0 Johnny Eklund Ck Rondör Enköping 1959
0 Marie Larsson Borlänge Cykelklubb Borlänge 1970
0 Bjarne Nebelong Skogsökamraterna Billing-Öhrn CK Stockholm 1963
0 Lena Hartung Skogsökamraterna Billing-Öhrn CK Stockholm 1965
0 Björn Sigfridsson CK Rondör Täby 1959
0 Katarina Lööf johansson Axa sports club Sundbyberg 1968
0 Erik Westerlund Stockholm 1987
0 Robert Jugen Raschke Rånäs IF Team Jugen RIMBO 1986
0 Helena Nissen Linköpingsgänget Linköping 1964
0 Edvard Nissen Linköpingsgänget Linköping 1963
0 hans eriksson CK Rondör VALLENTUNA 1952
0 Stefan Billing Billing-Öhrn CK Sollentuna 1965
0 Magdalena Öhrn Billing-Öhrn CK Sollentuna 1965
0 Toivo Johansson Stennäsets IF Falun 1953
0 Amne-Li Leifsdotter Rondörer Upplands Väsby 1966
0 Berndt Johansson Örebrocyklisterna Lindesberg 1947
0 Ann-Marie Johansson Örebrocyklisterna Lindesberg 1949
0 Åke Jansson Vadstena 1944
0 Mikael Zackrisson Filipstad Filipstad 1969
0 Johan Sars Borlänge 1965
0 Björn Rolin Norrtälje Norrtälje 1981
0 Cathrin Ersbjörs Borlänge 1975
0 Annika Rolfsson CK Rondör Sollentuna 1970
0 Maria Westerlund Ludviks 1978
0 Mattias Westerlund Ludvika 1978
0 Gert Johansson OKQ8 Filipstad Filipstad 1957
0 Sebastian Settergren Briqueterie Vélo Enköping 1968
0 Bengt-Olov Bäck Rävgärdets AB Leksand 1972
0 Anna Bäck Coif Leksand 1984
0 Berndt Adolfsson Färjestadens Motion IF Färjestaden 1957
0 Henrik Eriksson VSÄL Uppsala 1964
0 Helen Wallin Cykeltjejer.se Uppsala 1965
0 Cees de Groot Hässelby SK Fotboll Hässelby 1965
0 Åke Eriksson Mariefred 1946
0 Marie Hasselgren Startskottet Hälsocamp Gävle 1963
0 Håkan Hasselgren Startskottet Hälsocamp Gävle 1956
0 Lennart Falk okq8 filipstad filipstad 1949
0 Roberto Vermunt Hässelby 1967
0 Johnny Skeppstedt Hässelby 1963
0 Thomas Earley Stockholm 1985
0 Daniel Smallwood Stockholm 1982
0 Bouke van der Gaast Hässelby 1977
0 Thomas Valtonen Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1972
0 Claes Mårtensson Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1969
0 Roger Somai Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1973
0 Lars Holmgren Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1972
0 Arnis Sokurs Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1986
0 Geir Ingemar Henriksen Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1976
0 Jacek Hajduk Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT Handen 1975
0 Helene Pouliquen Magnab Eurostat AB Team EUROSTAT HANDEN 1979
0 Rene Händler Stockholm 1969
0 Bo-Eric Andersson MALMÖ 1957
0 Vicktoria Lopez Ställdalen 1984
0 Staffan Lopez Ställdalen 1978
0 Per Stööp Grisen CK Grisen CK Tyresö 1969
0 Magnus Nordfeldt Grisen CK Grisen CK Täby 1970
0 Kjell Johansson Norbergs ck Sala 1960
0 Mari Uddh ... Malsryd 1963
0 Anette Rinne ... Göteborg 1964
0 Patrik Bobäck Fredrikshof IF CK Hässelby 1977

Anmälan 7 mil - Orsasjön runt

Startnummer Namn Klubb Lag Ort Födelseår
0 Stefan Holmen Coor Sports Club Hässelby 1967
0 Tuula Petrelius Gävle Team Petrelius Gävle 1960
0 Ann Kristin Woldmo Elverum Elverum 1958
0 Nils-Gunnar Lindberg SMOL Strängnäs 1946
0 Britt-Inger Lindberg SMOL Strängnäs 1947
0 Jonas Nordlöf CK Y-Front Södertälje 1966
0 Michael Eriksson CK Y-Front Södertälje 1960
0 Lotta Åmark VÄRMDÖ 1966
0 Kjell Westberg Valbo 1958
0 Mikael Johnsson Smålänningarna Bredaryd 1969
0 Birthe Hobring Märsta 1959
0 Urban Hobring Märsta 1960
0 Steffen Magnor Hernes IL Hernes 1979
0 Sigve Magnor Hernes IL Hernes 2009
0 Christian Sletengen Bergheim IL Hernes 1977
0 Kurt Lönnqvist Gimo Velocipeder Gimo 1961
0 Raija Marjamaa Gimo Velocipeder Gimo 1961
0 Torbjörn Olofsson Tidlösa CK Upplands Väsby 1979
0 Anders Olofsson Tidlösa CK Tidlösa CK Upplands Väsby 1976
0 åse Kristin Nordstad Elverum 1958
0 Jan Olav Nordstad Elverum 1956
0 Anders Lindskog Hammarö 1958
0 Gunilla Örjas mora 1953
0 heli sääskilahti Gävle 1968
0 Lena Wilhelmsson Hammarö 1968
0 Aasta Brattås Mora 1956
0 Anne Holmström Köping 1965
0 Torgny Hellqvist Filipstad Filipstad 1956
0 Anita Hedenström Köping 1969
0 Michael Sultan Team Däckdoktorn Bålsta 1957
0 Agnetha Sultan Team Däckdoktorn Bålsta 1961
0 Joakim Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta 1965
0 Susanne Pettersson Team Däckdoktorn Bålsta 1969
0 Lennart Lundström Team Däckdoktorn Östersund 1957
0 Åsa Lundström Team Däckdoktorn Östersund 1960
0 Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge 1964
0 Chatrine Harbom Janbo ck Vittinge 1965
0 Pär Jugen Sollerö rodd Sollerön 1964
0 Anita Carlsson Fjällbacka 1961
0 Karin Graaf Dalkullorna Orsa 1960
0 Niklas Nilsson Vallentuna 1977
0 Lasse Zeidlitz Stugun 1944
0 Åsa Henriksson Sunne 1971
0 Henrik Schultz Sunne 1968
0 Marika Persson Västerås 1972
0 Ola Vikman Västerås 1966
0 Lilian Lunde CK Ceres Katrineholm 1945
0 Annika Eklund Andersson Brunna Road Runners Kungsöngen 1959
0 Sune Andersson Brunna Road Runners Kungsängen 1961
0 Birgitta Djusberg Schwarz Enviken Enviken 1951
0 Monica Djusberg Hofors Hofors 1949
0 Therese Bylund Hägersten Hägersten 1977
0 Britt-Marie Arvered Hägersten Hägersten 1952
0 Jan Nordström Team Nordström Falun 1985
0 anders eklund 40-50 klubben kungsängen 1943
0 Katarina Forsberg SVARTSJÖ 1964
0 Johanna Forsberg SVARTSJÖ 2003
0 Maria Herou Wallner Vallentuna CK/Progress VALLENTUNA 1964
0 Malin Nilsson Vallentuna 1978
0 Ann-Charlott Pettersson Köping 1970
0 Christina Björklund Nicklasson Göteborg 1963
0 Ulla Sundvall Borlänge 1961
0 Anita Höök Köping 1957
0 Irene Nilsson TSM Running Bromma 1970
0 Kerstin Degerlund Falun 1960
0 Anna Sandvold lebborna Slättorna Falun 1967
0 Anna-Karin Lövgren Avesta 1969
0 Kajsa Sköld CK Filip Filipstad 2003
0 Ann-Charlotte Edman CK Filip Filipstad 1973
0 Stina Engström Sigtuna 1988
0 Ulf Engström KUNGSÄNGEN 1951
0 Wieslawa Tulinska CK Rondör Skutskär 1971
0 Anita Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1954
0 Annika Holmström Märsta 1963
0 Tord Lillja CK Rondör Enköping 1962
0 Marita Glademyr Bålsta CK Bålsta 1966
0 Irene Bäck Goth Sollerö IF Sollerön 1952
0 Torbjörn Busk Pyspunka Falun 1959
0 Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk 1958
0 Titti Rudert Ifk Mora Skidor Mora 1951
0 Gunnar Ahlgren Ifk Mora Skidor Mora 1958
0 Kurt Jugen Norrtälje 1958
0 Anders Sundström Rättvik Speedy Snails Rättvik 1958
0 Git Jugen Norrtälje 1956
0 Ylva Carlsbratt Bålsta CK Bålsta 1959
0 Johan Demner GIF Stene Södertälje 1962
0 Anette Demner GIF Stene Södertälje 1962
0 Björn Nordwinger Färentuna 1953
0 Lena Nordwinger Färentuna 1957
0 Per Höjer CK Guldkedjan Borlänge 1965
0 Ulla Olsson Strängnäs 1953
0 Bengt Hallberg By Kyrkby 1957
0 Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm 1978
0 Hans Elven Team Hansarna Team Hansarna Västerås 1945
0 Lena Fagerman Täby 1957
0 Elisabeth Falk Filipstad 1985
0 Sissi Fondelius Karlsiudds CK Vaxholm 1958
0 Marie Björklund Grönklitts tjejer Hägersten 1964
0 Lisa Skotte Lindberg Storvik 1972
0 Andreas Skotte Lindberg Flac Storvik 1974
0 Fredrik Elofsson Flac Gävle 1990
0 Cornelia Åkerlund Flac Gävle 1994
0 Jörgen Holmberg Mollys redovisning Storvreta 1973
0 Sarah Vikström Mollys redovisning Storvreta 1978
0 Marie Andersson Mollys redovisning Enköping 1971
0 Göran Axelson Lugnt och Fint Arboga 1952