Anmälda till Sicklaloppet 2019 - Sickla Gruvlopp Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
3562 Maria Axgaard Blå Damer Värmdö 1989
3986 piscator peter Lila Herrar Stockholm 1968
3561 Jannike Norlin Blå Damer Ingarö 1989
3560 Maria Brambeck Blå Damer Stockholm 1993
4142 Daniel Andersson Vit Herrar Sköndal 1977
3890 Sanjid Talukder Kvarigruvan Grön Herrar Nacka 1989
3559 Niklas Skagerman Fotrally ik Blå Herrar Stockholm 1982
3556 Björn Kullenberg Strängnäs Frans Hjältar Blå Herrar STRÄNGNÄS 1982
3557 malin kullenberg Frans Hjältar Blå Damer 1982
3558 Johanna Petrovic Frans Hjältar Blå Damer 2003
4141 Lisa Lundgren Hållén Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3555 Håkan Sjöberg Grön och vit Blå Herrar Farsta 1969
3554 Samuel Sendek Blå Herrar Huddinge 2000
4049 Sarah Skinner Bajen såklart Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Nacka 1981
3553 Malin Kyllenbeck KAAB Blå Damer Saltsjö-Boo 1988
3652 Damon O'Sullivan The O'Sullivan Group AB Röd Herrar Täby 1977
3651 Per Ekman Unleashing the fury LK Röd Herrar Nacka 1979
3984 Andreas Wallner The Boring Team Lila Herrar Kista 1990
3985 Danja Mewes The Boring Team Lila Damer 1990
3552 Katarina Wangler Björk Blå Damer Nacka 1972
3551 Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Blå Damer TÄBY 1977
4140 Alexander Sjöström Epiroc Vit Herrar Fagersta 1993
4048 Viktor Edman Svart Herrar Stockholm 1994
3983 Eric Magnusson Lila Herrar Nacka 1975
4139 Daniel Elvgren Vit Herrar Solna 1976
3649 Mikaela Järnbert Ådalsgänget Röd Damer Stockholm 1974
3650 Julia Järnbert Pettersson Ådalsgänget Röd Damer 2006
3547 Anders Eskilsson Järla Sjö Sportklubb Team Lee Blå Herrar Nacka 1967
3548 Marina Eriksdotter Järla Sjö Sportklubb Team Lee Blå Damer Nacka 1970
3549 Anna Landberg MAIF Team Lee Blå Damer Motala 1979
3550 Jonas Landberg MAIF Team Lee Blå Herrar Motala 1979
4047 Andrietta Tegnebratt Pluttarna Svart Damer SKOGÅS 1983
3982 Peter Molony n/a DUSA Lila Herrar Nacka 1989
4046 Sven Isaksson Svart Herrar Värmdö 1973
3647 Ivan Jenssen Marias team Röd Herrar Årsta 1967
3648 Maria Jenssen Marias team Röd Damer 1969
4044 Benjamin Ilehag Svart Herrar enskede 2002
4045 Jeanette Ilehag Svart Damer enskede 1972
4042 Ros-Mari Moberg Svart Damer Tyresö 1968
4043 Hanna Moberg Svart Damer 2001
4138 Jonas Lindberg Tallkrogen/Sjöstad Vit Herrar Bandhagen 1992
4040 Jeannette Van Rooijen Svart Damer Tyresö 1968
4041 Eline Miltenburg Svart Damer Tyresö 2001
3546 Joakim Ruuska Epiroc Epiroc Zinkgruvan Blå Herrar Motala 1972
3981 Nils Almkvist Epiroc Epiroc Lila Herrar Saltsjö-boo 1977
3545 Erik Fredriksson SKV IF Blå Herrar LIDINGÖ 1965
3646 Tomas Mastvik Röd Herrar Skogås 1975
3889 Hanna Toss Hästhagen Grön Damer Nacka 1974
4137 Daniel Janischowsky OLG Regensburg Vit Herrar Skogås 1995
3636 Martin Rosén OK Stigen Röd Herrar Bagarmossen 1900
3637 Frida Råstedt Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Damer Stockholm 1900
3638 Juho Saarikoski Röd Herrar HUDDINGE 1900
3639 Johan Sageryd Röd Herrar Järfälla 1900
3640 Afifa Trad Röd Damer Stockholm 1900
3641 Joakim Troeng LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1900
3642 Joel Thörnqvist Röd Herrar stockholm 1900
3643 Magnus Wiberg Röd Herrar Enköping 1900
3644 Johanna Wistedt team vretbo Röd Damer BANDHAGEN 1900
3645 Lennart Östman Lonesome Runners Röd Herrar Johanneshov 1900
3626 Albin Lyden Röd Herrar Älvsjö 1900
3627 Anton Lyden Röd Herrar 1900
3628 Gitte Lyden Röd Damer 1900
3629 Monika Maciag Röd Damer 1900
3630 Henrik Malmkvist Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Damer Stockholm 1900
3631 Emma Meiton Röd Damer Vällingby 1900
3632 Håkan Ohlin Röd Herrar Norrköping 1900
3633 Andre Pilotti Gävunda SK Röd Herrar SUNDSVALL 1900
3634 Patrik Rehnman Röd Herrar 1900
3635 Olof Rexed Esik Röd Herrar STOCKHOLM 1900
3616 Denys Holovyanko Jedi Order Röd Herrar Stockholm 1900
3617 Mathias Karlsson Röd Herrar SÖDERKÖPING 1900
3618 Rickard Karlsson Hedström & Taube projekteringsledning Röd Herrar Saltsjö-Boo 1900
3619 Kuldip Kaul Röd Herrar Seabrook 1900
3620 Rohit Kaul Röd Herrar Seabrook 1900
3621 Per LeMon Röd Herrar Åkersberga 1900
3622 Jonas Lidén Voyade Voyado Röd Herrar Hägersten 1900
3623 Alexander Lillehed Röd Herrar Johanneshov 1900
3624 Petri Lindstedt Familjen Farsta Röd Herrar Stockholm 1900
3625 Martin Ljunggren Röd Herrar NACKA 1900
3606 Anna-Lena Danielsson TSM Röd Damer Stockholm 1900
3607 Tobbe Edgren Röd Herrar Tyresö 1900
3608 Johan Ekblom Röd Herrar Johanneshov 1900
3609 Gunne Ekelin LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1900
3610 Niclas Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar Johanneshov 1900
3611 Linus Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar 1900
3612 Pontus Gullberg Röd Herrar Stockholm 1900
3613 Fredrik Hedefält LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Tullinge 1900
3614 Ludvig Hellgren Röd Herrar Hägersten 1900
3615 Peter Hellman Röd Herrar Stockholm 1900
3541 Tobias Träff Blå Herrar Vårby 1900
3542 Christian Vogelsang Blå Herrar Järna 1900
3543 Agneta Österman Lindquist Team Snigel Blå Damer Möja 1900
3544 Tommy Östlund TSOMD Runners Blå Herrar Bålsta 1900
3600 Tommy Ahlnäs Röd Herrar Nacka 1900
3601 David Andersson Röd Herrar Halmstad 1900
3602 Magnus Asplund Röd Herrar SÖDERKÖPING 1900
3603 Johan Blomstrand Hertigö AB Röd Herrar Nacka 1900
3604 Mattias Carlström Röd Herrar Enskede 1900
3605 Jonathan Cedergren Högalids if innebandy Högalids if Röd Herrar Stockholm 1900
3531 Michael Ringh Älta IF Blå Herrar Älta 1900
3532 Hampus Rossbäck Sickla IF Blå Herrar Nacka 1900
3533 Elisabeth Rylander Blå Damer Stockholm 1900
3534 Mats Safstrom Djurgårdshofs IK Blå Herrar Stockholm 1900
3535 Lukas Sandmaier Fernweh Blå Herrar 1900
3536 Victor Smångs Privatmäklarna Blå Herrar Nacka 1900
3537 Benjamin Stenfelt West Coast represents Blå Herrar 1900
3538 William Stenman Blå Herrar Handen 1900
3539 Camilla Stenman Blå Damer Handen 1900
3540 Marcelo Tokarnia Klarna Val Klarna Val Blå Herrar STOCKSUND 1900
3521 Lucy Handley Blå Damer Stockholm 1900
3522 Eija Hedlund Blå Damer Farsta 1900
3523 Ulrika Hedlund Runacademy IF Blå Damer Stockholm 1900
3524 Andrea Horvei Blå Damer Oslo 1900
3525 Ove Johansson Oves Cross Köping Blå Herrar Oves Cross Köping 1900
3526 23651360 Kawai Ericsson Brazucas Blå Herrar TÄBY 1900
3527 Patrik Landberg Lonesome Runners Blå Herrar Älvsjö 1900
3528 Anton Lindström Blå Herrar Solna 1900
3529 Malin Löfgren Atlas Copco IF Blå Damer Nacka 1900
3530 Magdalena Radtke West Coast represents Blå Damer Göteborg 1900
3511 Lill Cronås Långviks löparsällskap Blå Damer Värmdö 1900
3512 Torbjörn Del Balio Blå Herrar INGARÖ 1900
3513 Magnus Dufva Blå Herrar BRO 1900
3514 Gunnar Dufva Blå Herrar 1900
3515 Martina Eichler Fernweh Blå Damer TÄBY 1900
3516 Jan Ekroth Team Ekroth Blå Herrar Stockholm 1900
3517 Maria Erlandsson Blå Damer Ingarö 1900
3518 Andreas Frännlid Blå Herrar Nacka 1900
3519 Daniel Förberg Fredrikshof FIF Blå Herrar Stockholm 1900
3520 Sofia Gidewall IFK Tumba Blå Damer Stockholm 1900
3501 Martin Ahlström IFK Enskede Blå Herrar Tyresö 1900
3502 Elin Ahlström IFK Enskede Blå Damer Tyresö 1900
3503 Johan Anrin Blå Herrar SOLLENTUNA 1900
3504 Annica Bergman Blå Damer Solna 1900
3505 Christel Bexelius 100 till nyår! Blå Damer Vattholma 1900
3506 Fredrik Bexelius 100 till nyår! Blå Herrar Vattholma 1900
3507 Aron Bodén Blå Herrar Nacka 1900
3508 Anders Braathen Blå Herrar TYRESÖ 1900
3509 Anja Braunwarth Blå Damer Älta 1900
3510 Mikael Collin Blå Herrar Enskede 1900
3980 Kerstin Eriksson Lila Damer Johanneshov 1989
4136 Filippa Nyström Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2004
3979 Andreas Westberg Lila Herrar Stockholm 1981
3978 Lars Westberg Sollentuna Dreamteam Lila Herrar Sollentuna 1949
3977 Agnes Wahlqvist Saltsjö-Boo IF Lila Damer Saltsjö-Boo 2004
4036 Linda Enderstad Svart Damer Knivsta 2005
4037 Desiree Stolpe Svart Damer 1972
3976 Josefine Andersson Saltsjö-Boo IF Lila Damer Saltsjö-Boo 2004
4035 Martin Gidewall IFK Tumba Friidrott Svart Herrar TUMBA 1976
4034 Sebastian Tegnebratt Runacademy IF Svart Herrar Skogås 1988
3975 Christina Wainikka Lila Damer Stockholm 1968
4033 Peter Malmsten Svart Herrar Stockholm 1954
4135 Ebba Wennbrink Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3974 Anders Asp SPIK Lila Herrar Sköndal 1963
4032 Lisa Ring IK Nocout.se Svart Damer Nacka 1993
3973 Simon Andersson Lila Herrar SaltSjö-Boo 1991
3971 Helena Åberg Östlund Kungsholmen Lila Damer Stockholm 1974
3972 Tobias Östlund Kungsholmen Lila Herrar Stockholm 2005
4133 Agnes Sandell Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
4134 Fredrik Sandell Järla IF F04/05 Vit Herrar Nacka 1973
3888 Danel Arismendez Murillo Grön Damer Stockholm 1983
3500 Hilma Löfgren Sickla IF Blå Damer Nacka 2006
4132 Ella Lidström Eriksson Järla IF F04/05 Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3886 Jakob Jansson Grön Herrar Värmdö 2006
3887 Agnieszka Jansson Grön Damer Värmdö 1979
4131 Siri Nyman Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Saltsjö-Duvnäs 2005
4130 Leonie Grosse Österdahl Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2014
3885 Anna Sevon HiQ Sports Clun Grön Damer Johanneshov 1973
4129 Alice Öreus Järla If Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
4128 Irma Hasselström Järla if Järla IF F04/05 Vit Damer NACKA 2005
4127 Tova Jendeby Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
4126 Malika Ernström Järla if Järla IF F04/05 Vit Damer Stockholm 2002
3969 Daniel Widstrand Wide IF Lila Herrar Stockholm 1974
3970 Jon Håkansson Wide IF Lila Herrar Nacka 1975
4125 Sonja Ahlquist Järla IF Järla IF F04/05 Vit Damer Nacka 2005
3883 Anette Bolander Tarma Sickla Grön Damer Stockholm 1970
3884 Saga Tarma Sickla IF Grön Damer Stockholm 2005
3881 Love Hansson Team S&H Grön Herrar Nacka 1983
3882 Elin Simonsson Team S&H Grön Damer Nacka 1986
3789 Stefan Hemström Nacka Energi Gul Herrar Bromma 1966
3787 Åsa Forsberg Cameus Gul Damer ÄLTA 1979
3788 Rikard Carlström Cameus Gul Herrar 1975
3786 Sheona Urquhart Gul Damer Naka 1986
4031 Ida Mlowe Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Hägersten 1971
3785 Martin Swenne Älvsjö Alfonz Gul Herrar Älvsjö 1962
3880 Andreas Örstadius Grön Herrar Landskrona 1988
4124 Per-Erik Waller Vit Herrar Saltsjö-boo 1957
4123 Henrik Ekwall Vit Herrar Nacka 1956
4122 Petra Kastensson Epiroc Epiroc Slagsta Vit Damer Hägersten 1964
3782 Kjell Hedlund Bajen Gul Herrar Nacka 1962
3783 Love Hedlund Gul Herrar Nynäshamn 1998
3784 Katarina Alme'n Bajen Gul Damer Nacka 1963
3781 Anette Kolvik Gul Damer Nacka 1958
3780 Sofia Ekfalk Gul Damer Nacka 1991
3968 Lars Tjernström Lila Herrar Älta 1974
3965 Moa de Bourgh The Red Team and The Good Team Lila Damer lidingö 1995
3966 Patrik M. Sjöberg The Red Team and The Good Team Lila Herrar 1994
3967 Anton de Bourgh The Red Team and The Good Team Lila Herrar 1993
3964 Josephine Bellwaldius Lila Damer Solna 1995
3963 Conny Evenholt Fagersjö IK Lila Herrar Farsta 1967
3961 Fredrik Zetterblom Team Lumbricus Lila Herrar Johanneshov 1989
3962 Maria Hammarling Team Lumbricus Lila Damer Johanneshov 1991
3958 Johan Åkerlund Team Åkerlund Lila Herrar Saltsjö-Boo 1969
3959 Emil Åkerlund Team Åkerlund Lila Herrar 2006
3960 Fredrika Åkerlund Team Åkerlund Lila Damer 2001
3957 Sofia Svensson Atlas Copco IF Lila Damer Nacka 1986
3955 Marie Munktell Lonesome Runners Lila Damer Vendelsö 1979
3956 Susan Weller Lila Damer Södertälje 1980
3954 Maria Aschenbrenner Lila Damer Stockholm 1944
3952 Hampus Tolke Team Nacka Täby Lila Herrar Nacka 2005
3953 Jessica Ålander Team Nacka Täby Lila Damer Täby 2006
3951 Åsa Albertsson Hästkrafterna Lila Damer Sundbyberg 1962
3950 Petri Salminen Lila Herrar Nacka 1972
3948 Lena Edling Team Snigel Lila Damer Uppsala 1958
3949 Oscar Edling Lila Herrar UPPSALA 1998
3947 Michaela Dromberg Lila Damer Solna 1986
4120 Monica Ringheim Vit Damer Solna 1969
4121 Eugenia Ringheim Vit Damer Sollentuna 1990
4030 Oskar Roberts Ringen boys Svart Herrar Hägersten 1998
4029 Dylan Roberts Ringen boys Svart Herrar Stockholm 1995
3879 Andreas Öhlund Grön Herrar Upplands-Väsby 1979
3946 Håkan Yildirim Lila Herrar Farsta 1972
4118 Otto Lundberg Team MF Mother Flower Vit Herrar Stockholm 1991
4119 Alfa Kumlin Team MF Mother Flower Vit Damer Stockholm 1991
4117 Malin Pöllä Fsk. Blomman Mother Flower Vit Damer nacka 1986
4116 Nathalie Ytterberg Pålhammar Mother Flower Vit Damer Bromma 1987
3945 Lisa Sellgren Lila Damer Nacka 1979
4027 Linda Bohlin Lökens IF Epiroc Svart Damer Lidingö 1986
4028 Dennis Jakobsson Lökens IF Epiroc Svart Herrar Lidingö 1981
4026 Linda Lengheden Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Bandhagen 1982
4025 Frida Berglund Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Farsta 1980
4024 Lisa Larsson Jag cyklade utan hjälm Svart Damer Enskede 1980
3944 Daniel Fihlén Sickla IF Epiroc Slagsta Lila Herrar Norsborg 1989
3943 Ossian Walldow Suneson Epiroc Epiroc Lila Herrar Tyresö 2005
3940 BARBARA BERIN Lila Damer Södertälje 1967
3941 Helge Düring Lila Herrar Södertälje 1968
3942 Michaela Bundschuh Lila Damer Södertälje 1971
3878 Nils Henriksson Grön Herrar Nacka 1984
3939 Jenny Gemzell Lila Damer Hägersten 1974
3876 Jessica Gyllensvärd Grön Damer Nacka 1981
3877 Afzal Yaka Grön Herrar Älvsjö 2000
3875 Mikael Arvenäs Grön Herrar Värmdö 1973
3872 Martin Lewerth The Lewerths Grön Herrar Nacka 1973
3873 Karin Lewerth The Lewerths Grön Damer Nacka 1974
3874 Anders Lewerth The Lewerths Grön Herrar V.Frölunda 1948
3779 Malin Toverud Gul Damer Nacka 1977
3778 Kerstin Brinnen Karateklubb Elit Epiroc Gul Damer Lidingö 1973
3870 Simon Jingkun Li Epiroc Epiroc Grön Herrar Saltsjö-boo 1981
3869 Kush Verma Epiroc Epiroc Grön Herrar Stockholm 1990
3868 Lu Qi Epiroc Epiroc Grön Herrar stockholm 1984
3777 Marie Stierna Atlas Copco IF Epiroc Gul Damer Stockholm 1988
3776 Ruben Ruthberg Farbror Fräck Gul Herrar Sköndal 1993
3775 Eva Andersson Team Snigel Gul Damer Lidingo 1967
3774 Carina Hjelm Gul Damer Åkersberga 1965
3936 Nathalie Hou Grün The Ooze Lila Damer SUNDBYBERG 1991
3937 Anton Hou The Ooze Lila Herrar SUNDBYBERG 1990
3938 Leila Soufi The Ooze Lila Damer Uppsala 1989
4115 Mattias Westh Skogalund Vit Herrar Nacka 1970
3772 Pao-Ling Röjdmark Team Dehuali Gul Damer Nacka 1975
3773 Margareta Röjdmark Team Dehuali Gul Damer Stockholm 1942
3771 Stina Bergvall Relativt prima IK Gul Damer Nyköping 1971
3770 Johan Nestorovic Gul Herrar Saltsjö-Boo 1976
3935 Sebastian Diskay - Lila Herrar Saltsjö-boo 1978
4020 Anne-Marie Blomberg Svart Damer Ingarö 1959
4021 Victoria Blomberg Svart Damer Ingarö 1991
4022 Martin Blomberg Svart Herrar Ingarö 1993
4023 Mats Blomberg Svart Herrar Ingarö 1963
3769 Eva Hygge Gul Damer Saltsjö-Boo 1976
3933 Magnus Wolffelt Fikaklungan Lila Herrar Stockholm 1980
3934 Lisa Larsson Fikaklungan Lila Damer Stockholm 1980
3932 Peter Karlsson Team utan gränser Lila Herrar Johanneshov 1975
3866 Sofia Krystek Atlas Copco IF Grön Damer Nacka 1980
3867 Patrik Berglind Grön Herrar 1980
3865 Matilda Krystek Grön Damer Nacka 2003
3863 Tersia Edvardsson Grön Damer Stockholm 1985
3864 Mikael André Grön Herrar Stockholm 1985
3768 Emma-Gun Karlsson Farbror Fräck Gul Damer Nacka 1992
3767 Helen Ahlgren Gul Damer rimbo 1965
4019 Arne Samuelsson Svart Herrar Stockholm 1954
3766 Anna Alskog Gul Damer Stockholm 1975
4016 Anders Fager Svart Herrar Stockholm 1964
4017 Lena Kempe Svart Damer Stockholm 1966
4018 Hugo Kempe Svart Herrar Stockholm 2004
3765 Veena Kaul Gul Damer Seabrook 1954
3762 Katarina Woxnerud Mantra Sport Wox Gul Damer ENSKEDE 1968
3763 Gustav Woxnerud Wox Gul Herrar 2005
3764 Albin Woxnerud Wox Gul Herrar 2003
3758 Pernilla Appelquist Muppets Gul Damer Åkersberga 1971
3759 Madeleine Appelquist Muppets Gul Damer 2006
3760 Ulrika Undén Muppets Gul Damer 1971
3761 Eva Willis Muppets Gul Damer 1961
3756 Deyanche Zdravkoski Gul Herrar Norsborg 1978
3757 Pavlinka Kontikj Gul Damer Norsborg 1983
3755 Anna Dyar Gul Damer Stockholm 1988
3754 Jonathan Osbeck Epiroc Nordnet Miners Gul Herrar Bagarmossen 1990
3753 Henrik Petersson Epiroc Nordnet Miners Gul Herrar Enskededalen 1992
4114 Susanne Qrunell Epiroc Vit Damer Nacka 1963
3752 Victor Jonsson Farbror Fräck Gul Herrar Nacka 1990
3751 Albin Ljunghusen Farbror Fräck Gul Herrar Nacka 1990
4112 Henrik Lindström Epiroc Epiroc Vit Herrar Värmdö 1982
4113 Mirva Turpeinen Epiroc Epiroc Vit Damer 1978
4014 Jonte Rydberg iStream Svart Herrar SALTSJÖBADEN 1977
4015 Emma Westberg iStream Svart Damer SALTSJÖBADEN 1981
3750 Cecilia Wemgård Gul Damer Täby 1989
3860 Jennifer Sternlind Grön Damer Dalarö 1996
3861 Jane Sternlind Grön Damer 1973
3862 Jessica Sternlind Grön Damer 1999
4111 Peter Coulianos Tallkrogen/Sjöstad Vit Herrar Hägersten 1962
3927 Malin Millberg Systrarna Carlberg Lila Damer Åkersberga 1973
3928 Mikael Millberg Systrarna Carlberg Lila Herrar Åkersberga 1973
3929 Pernilla Moren Systrarna Carlberg Lila Damer Åkersberga 1980
3930 Emma Carlberg Systrarna Carlberg Lila Damer Åkersberga 1977
3931 Ebba Ancker Systrarna Carlberg Lila Damer Åkersberga 2006
3749 Ingrid Blomqvist Farbror Fräck Gul Damer Stockholm 1989
4109 Gunilla Lindberg Tallkrogen/Sjöstad Vit Damer Stockholm 1965
4110 Cathrine Coulianos Tallkrogen/Sjöstad Vit Damer Hägersten 1962
3748 Lovisa Roth Farbror Fräck Gul Damer Nacka 1989
3747 Susanne Oliveby Ill-Considered Gul Damer Sköndal 1975
3859 Rolf Pilotti Gävunda SK Grön Herrar Farsta 1965
3746 Charlotte Bernholm Wall Gul Damer Stockholm 1967
3745 Daniel Lafferentz WilBJe Gul Herrar Tullinge 1986
3744 Stefan Nyzelius WilBJe Gul Herrar Tullinge 1987
3741 William Bergfors WilBJe Gul Herrar Tullinge 1987
3742 Jessica Axelsson WilBJe Gul Damer 1988
3743 Björn Axelsson Epiroc WilBJe Gul Herrar 1987
3740 Mikael Jonsson En gång Gul Herrar Saltsjö-boo 1962
4013 Anneli Ablett Svart Damer Stockholm 1962
4012 Mats Wikenbrant Svart Herrar Stockholm 1963
3858 Sandra Bodmark Grön Damer Nyköping 1985
4108 Björn Qrunell Epiroc Epiroc Vit Herrar Nacka 1961
3855 Thelma Hedén Grön Damer Nacka 2001
3856 Eva Hedén Grön Damer Nacka 1966
3857 Linus Hedén Grön Herrar Nacka 1972
3738 Ryszard Stawarz Ill-Considered Gul Herrar Vällingby 1979
3739 Urszula Stawarz Ill-Considered Gul Damer Vällingby 1980
3737 Tomas Lönn Ill-Considered Gul Herrar Ekerö 1973
3736 Calle Wollgård Ill-Considered Gul Herrar Solna 1987
4011 Emma Johnsson Epiroc Epiroc Svart Damer Stockholm 1986
3735 Klara Sydhoff Wallenberg Ill-Considered Ill-Considered Gul Damer Drottningholm 1978
4010 Erik Niklasson Epiroc Epiroc Svart Herrar Stockholm 1984
3734 Magnus Lönnqvist Epiroc Epiroc Gul Herrar Stockholm 1970
4008 Ann-Charlotte Karlsson Svart Damer Norberg 1988
4009 Rikard Pettersson Svart Herrar Norberg 1988
4107 Per Tengborg Epiroc Epiroc Vit Herrar Lund 1956
3854 Emilio Pilotti Holms SK Grön Herrar SUNDSVALL 1995
3926 Ola Kinnander Epiroc Epiroc Lila Herrar Älta 1967
3925 Therese Lindgren Epiroc Epiroc Lila Damer Stockholm 1982
4007 Lotta Lundbäck iStream Svart Damer Älta 1976
3732 Jonas Nygren Näldens IF Epiroc Gul Herrar Järfälla 1970
3733 Anna Nygren Näldens IF Epiroc Gul Damer Järfälla 1971
3731 Oskar Lynxén Epiroc Epiroc Gul Herrar Vendelsö 1982
3730 Peder Kron Epiroc Epiroc Gul Herrar Nacka 1987
3924 Maria Walldow Epiroc Epiroc Lila Damer Tyresö 1975
3727 Martin Rutberg Gul Herrar Sollentuna 1980
3728 Sandra Rutberg Gul Damer Sollentuna 1983
4106 Vincent Lindberg Tallkrogen/Sjöstad Vit Herrar Enskede 1964
3923 Nathalia Svanström Epiroc Epiroc Lila Damer stockholm 1984
3726 Anders Hansson Gul Herrar Stockholm 1969
3725 Leif Östman Gul Herrar Stockholm 1971
3853 Jonas Hammarstedt Dragarna Grön Herrar Enskede 1978
4105 Mia Forsell Täby Vit Damer Täby 1981
3724 Lena Gahnström Gul Damer Tumba 1976
3723 Åsa Alenskog Gul Damer Tumba 1970
3852 Anders Jansson Grön Herrar SKÖNDAL 1972
4006 ERNA MARINADO iStream Svart Damer Sundbyberg 1971
3922 Conny Berglin Run Academy Lila Herrar Farsta 1968
3921 Patrick Eriksson Lila Herrar MÄRSTA 1971
3720 Johanna Lindhe Gul Damer Älvsjö 1978
3721 Elsa Lindhe Gul Damer Älvsjö 2006
3722 Annika Ekstrand Gul Damer Älvsjö 1978
3719 Birgitta Welander IFLINNEA Gul Damer Nynäshamn 1952
3718 Staffan Lindquist Gul Herrar Möja 1957
3920 Fredrik Elgenberg Lila Herrar Solna 1993
3919 Emy Öhling Lila Damer Stockholm 1990
3918 Maja Öhling Lila Damer Stockholm 1963
3716 Catherine Waller Systrarna Alm Gul Damer Lidingö 1964
3717 Camilla Alm Systrarna Alm Gul Damer Lidingö 1970
4005 B-m Karlsson Svart Damer Riala 1977
4103 Marie Forsell Team Snigel Vit Damer Sollentuna 1959
4104 Margaretha Forsell-Stahre Vinsta Vit Damer Vällingby 1957
3851 Svante Flyg Boo sk Grön Herrar Nacka Strand 1950
3715 Tanja Wredberg Gul Damer Handen 1982
3714 Paula Honda Gul Damer Hägersten 1972
3917 Tobias Lernefalk F4+1 Lila Herrar Tungelsta 1986
3712 Laila Sundberg Gul Damer Tullinge 1962
3713 Maria Wallin Gul Damer Tullinge 1967
3850 Maria Forsander Grön Damer Järfälla 1981
3711 Johan Karlsson Gul Herrar Nacka 1978
4038 Catarina Svärd Team Gladfleece Svart Damer Eksjö 1967
4039 Marie Årestam Team Gladfleece Svart Damer Huskvarna 1978
3849 Björn Lindgren Grön Herrar Bälinge 1948
3848 Elin Lindgren Galderma FF Grön Damer Bälinge 1978
3916 Charlott Jonsson Team S44 Lila Damer ÅRSTA 1975
3708 Henrik Eriksson Team S44 Gul Herrar 1967
3709 Truls Lilliehorn Team S44 Gul Herrar 2001
3710 Tobias Lilliehorn Team S44 Gul Herrar 2003
3707 Carina Berg Stockholm Gul Damer Stockholm 1976
4101 Ylva Jansdotter Vit Damer Nyköping 1975
4102 Sharon Kriss Vit Damer Stockholm 1983
3706 Gudrun Evén Blå Kongo Gul Damer Stockholm 1966
3915 Thomas Elgenberg Lila Herrar Solna 1984
4004 Mathias Ridal Svart Herrar Saltsjöbaden 1974
3914 Annika Gyllfeldt Sjögren Lila Damer Stockholm 1972
3913 Majeli Christensen Lila Damer Ingarö 1972
3847 Martin Hansen Grön Herrar Stockholm 1985
3704 Jessica Andersson Gul Damer Uppsala 1988
3705 Therese Andersson Gul Damer Örebro 1983
3846 Benny Sawinski Grön Herrar Handen 1979
3845 Stefan Örstadius Grön Herrar Landskrona 1950
3843 Maria Rönnholm Grön Damer Nacka 1986
3844 Magnus Lindblom Grön Herrar Nacka 1983
3703 Mandy Noble Gul Damer Jordbro 1978
3702 Daniel Thunell Gul Herrar Årsta 1982
3700 Ulrica Hägglund Gul Damer Knivsta 1976
3701 Filippa Hägglund Gul Damer Knivsta 2003
3910 Sofia Nordqvist Antonsson Lärarförbundet Nacka Lila Damer Nacka 1988
3911 Mikael Eriksson Lärarförbundet Nacka Lila Herrar 1972
3912 Gunilla Runesjö Lärarförbundet Nacka Lila Damer 1969
3909 David Brodin F4+1 Lila Herrar Älvsjö 1984
3842 Linda Oxel Grön Damer Hägersten 1968
3908 Martin Cyrén F4+1 Lila Herrar Järfälla 1987
3907 Mikael Lilliestierna F4+1 F4+1 Lila Herrar Järfälla 1986
3906 Sofia Grebius Lila Damer Nacka 1977
3905 Jane Karlsson Lila Damer Stockholm 1975
3841 Peter Augustsson ESIK Grön Herrar Nacka 1957
3904 Ann Marie Grebius Lila Damer Fjärdhundra 1943
3903 Lars Grebius Lila Herrar Fjärdhundra 1944
3840 Camilla Henriksson Grön Damer Vallentuna 1975
3839 Linnea Bergqvist Grön Damer Nacka 1993
4100 Markus Waldin Vit Herrar Stockholm 1979
3837 Ellen Lundborg Grön Damer Stockholm 1994
3838 Ingeborg Olofsson Grön Damer 1963
3836 Gunnel Lundstedt Grön Damer Saltsjö-Duvnäs 1955
3835 ingela Vallin Grön Damer stockholm 1990
3834 Paola Hellberg Grön Damer Johanneshov 1989
3832 Benny Eriksson Karlslunds IF Grön Herrar Örebro 1962
3833 Malin Eriksson Karlunds IF Grön Damer Örebro 1972
3831 Celinda Andersson Grön Damer Nacka 1981
3829 Sofia Isberg Glömt och gömt Grön Damer Knivsta 1988
3830 Jimmy Wallin Glömt och gömt Grön Herrar Bro 1976
3827 David Pettersson Grön Herrar Gustavsberg 2003
3828 Marita Pettersson Grön Damer Gustavsberg 1970
3902 Elisabeth Lyhre Lila Damer Nacka 1982
4002 Anders Hedberg Svart Herrar Stockholm 1968
4003 Klara Hedberg Svart Damer Stockholm 2003
3825 Annika Broström Grön Damer Nacka 1964
3826 David Eliseussen Grön Herrar Ingarö 1984
4000 Fredrik Roslund Sloths Svart Herrar Saltsjöbaden 1969
4001 Richard Allgårdh Sloths Svart Herrar 1967
3823 Angelica Isaksson Dreamteam Grön Damer Södertälje 1992
3824 Jan Olof Hillström Dreamteam Grön Herrar Strängnäs 1974
3822 Azita Lotfi Grön Damer Nacka 1982
3901 Linda Hienonen Frank Lila Damer Tyresö 1973
3821 Mats Nilsson Nacka-Värmdö Skidklubb Grön Herrar Värmdö 1972
3900 Evelina Wigerman Lila Damer SKOGÅS 1977
3819 Linda Lindkuist PuffeAlgot Grön Damer Stockholm 1975
3820 Ulf Sjölinder PuffeAlgot Grön Herrar Stockholm 1970
3818 Petra Sporrong Grön Damer HÄGERSTEN 1967
3817 Hellen Hansen Grön Damer Stockholm 1983
3815 Margareta Hultgren Hultgrens Grön Damer TYRESÖ 1958
3816 Lars-Arne Johansson Hultgrens Grön Herrar Tyresö 1964
3812 Marita Bergman Bergman & co Grön Damer Tyresö 1962
3813 Jimmy Bergman Bergman & co Grön Herrar 1960
3814 Louise Gudjonsson Bergman & co Grön Damer 1984
3811 Monica Wystrand Grön Damer Nacka 1971
3806 Mats Rastman La Spania Grön Herrar Tyresö 1967
3807 Anne-Charlotte Rastman La Spania Grön Damer 1966
3808 Emelie Rastman La Spania Grön Damer 2001
3809 Anders Rastman La Spania Grön Herrar 1972
3810 Mari Rastman La Spania Grön Damer 1975
3803 Malena Meijer Familjen Meijer Grön Damer Gustavsberg 1975
3804 Olivia Rivas Meijer Familjen Meijer Grön Damer Gustavsberg 2006
3805 Roland Meijer Familjen Meijer Grön Herrar Gustavsberg 1969
3800 Pia Löfgren Runacademy IF Grön Damer Tyresö 1965
3801 Caisa Håkansson Grön Damer Luleå 1998
3802 Carola Hansson Grön Damer farsta 1961
Till anmälan för Sickla Gruvlopp