Anmälda till Flatenloppet 2019 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
253 Erik Lönnberg Gubbängens Hönsgård Herrar Man 1981
252 Kristin Texén Söderböna Damer Kvinna 1977
251 Rebecca Awuku Damer Kvinna 1980
250 James Morgner Herrar Man 1969
249 Tobias Kvarnryd Herrar Man 1976
248 Björn Karlsson Skogås Herrar Man 1946
246 Fredrik Flink RLK Herrar Man 1983
247 Ulrika Solstad Damer Kvinna 1984
245 Emily Brorson Damer Kvinna 1986
244 Kerstin Johansson Damer Kvinna 1971
243 Joakim Wangler Herrar Man 1969
241 agneta anthell Damer Kvinna 1953
242 Per Anthell Herrar Man 1944
238 Sofia Eriksson Damer Kvinna 1992
237 Tom Alfredsson Herrar Man 1978
239 Meya Tengblad Järla orientering Damer Kvinna 2008
240 Patric Tengblad Envol Swimrun Herrar Man 1972
236 Peter Nilsson Stockholm Gerillalöpare Herrar Man 1962
235 Fredrik Ohlsson Herrar Man 1973
233 Diana Kämpe Damer Kvinna 1974
232 Helena Olmås Health by Helena Damer Kvinna 1979
230 Nina Hemberg Damer Kvinna 1967
234 Daniel Norström Lannebo Fonder Herrar Man 1987
229 Herman Enholm Herrar Man 2007
227 Kerstin Ohlsson Damer Kvinna 1960
228 Torbjörn Ohlsson Herrar Man 1963
226 Noel Lindström Herrar Man 2007
223 Susanne Arnehed Damer Kvinna 1964
224 Lina Björk Damer Kvinna 1989
225 Linda Zander Damer Kvinna 1987
231 Helene Hytönen Damer Kvinna 1975
222 David Petö Accenture IF Herrar Man 1976
220 Maarit Verga KAK Kamratstöd Damer Kvinna 1958
221 Bozena Guziana KAK Kamratstöd Damer Kvinna 1963
219 Lars Eckerborn Springtime Sports Club Herrar Man 1956
218 Jan Taavo Herrar Man 1965
217 Pasi Hytönen Herrar Man 1976
216 Fredrik Grimborg IF Linden Herrar Man 1990
214 Claes Engquist Herrar Man 1965
215 Anna Engquist Damer Kvinna 1965
212 Johanna Westeson Damer Kvinna 1974
213 Ben Martin Herrar Man 1974
211 Pär Flodin Herrar Man 1982
210 Åke Persson Tärnsjö Alpvänner Herrar Man 1962
208 Margaretha Finnstedt Damer Kvinna 1971
209 Johan Toll Herrar Man 1967
207 Elisabeth Tjernberg Damer Kvinna 1957
206 Andreas Jonsson Herrar Man 1971
204 Annilie Nyberg Damer Kvinna 1973
205 Liam Hillefors Herrar Man 2006
203 Niko Mantelis Ingen Herrar Man 1985
201 Sakon Damdaeng Sakons Fotvård AB Damer Kvinna 1972
202 Felicia Damdaeng/Karlsson Sakons Fotvård AB Damer Kvinna 2008
198 Anna Lanner Damer Kvinna 1956
199 Eva Olsson Damer Kvinna 1953
200 Kent Larsson Herrar Man 1961
197 William Palmgren Minigerillan Herrar Man 2009
196 Paul Hammarstedt Herrar Man 1957
195 Iury Alves de Souza Klarna Herrar Man 1990
194 Jenny Lindström Damer Kvinna 1973
193 andreas ekstrom trappsniglarna Herrar Man 1972
192 Rachid Agnaou Running4serenity Herrar Man 1990
191 Jonathan Möller Herrar Man 1979
189 juha kamppinen edsvikens plattsättning ab Herrar Man 1968
190 sebastian kamppinen edsvikens plattsättning ab Herrar Man 2002
188 Knut Lönnberg Herrar Man 1979
187 Veronica Mukka Damer Kvinna 1982
186 Björn Vik Herrar Man 1937
185 Jeanette Pettersson Running4Serenity Damer Kvinna 1983
183 Marie Nilsson IK Maggan4ever Damer Kvinna 1961
184 Anders Parmér IK Maggan4ever Herrar Man 1963
182 Anna Berg Damer Kvinna 1995
181 Fanny Schenk 1985 Damer Kvinna 2009
180 Jeanette Good Damer Kvinna 1955
179 Madeleine Good Damer Kvinna 1988
177 Charlotte von Bell Damer Kvinna 1967
178 Thomas von Bell Herrar Man 1998
176 Birger Öhman Herrar Man 1954
175 Sofia Modigh IOGT-NTO Sollentuna Damer Kvinna 1970
173 Jennifer Sjölund Damer Kvinna 1986
174 Crista Wadstein-Davis Damer Kvinna 1985
172 Karl Magnérus Herrar Man 1980
171 Staffan Westerdahl Fredrikhovs FIF Herrar Man 1970
170 Dag König Herrar Man 1966
169 Michel Lecoq Herrar Man 1956
168 Piotr Olausson Herrar Man 1984
167 Thomas Kvarnehag Tureberg fk Herrar Man 1984
166 Fredrik Nybäck Spårvägens FK Herrar Man 1970
164 Anna Andreasson Damer Kvinna 1973
165 Emil Strandell Herrar Man 1969
163 Filip Zetterlund Herrar Man 1992
162 Helene Svanberg Damer Kvinna 1982
161 Annika Nilsson Damer Kvinna 1966
160 Jakob Lundquist Herrar Man 1985
159 Eveliina Rengstedt - Damer Kvinna 1980
158 Joachim Stridsberg Herrar Man 1963
157 Johan Södergren DIF 88 Herrar Man 1985
155 Anne Lindén Damer Kvinna 1968
156 Thomas Flennert Herrar 1968
154 Charlotte Samuelson Damer Kvinna 1967
149 Laura Youssefi Unga vuxna Nacka Damer Kvinna 1987
150 Teodor A Unga Vuxna Nacka Herrar Man 1990
151 Ellenor Gustavsson Unga vuxna Nacka Damer Kvinna 1992
152 Emelie Handberg Unga Vuxna Nacka Damer Kvinna 1993
153 Tim Tim Unga vuxna Nacka Herrar Man 1992
148 Marcus Schönning Herrar Man 1991
147 Paul Heinonen Herrar 1985
144 Thomas Wallström Herrar Man 1965
145 Virginie Grel Damer Kvinna 1966
146 Hanalei Wallström Damer Kvinna 2000
143 Pianpian Wu Damer Kvinna 1985
140 Helena Järvinen Damer 1969
141 Mikael Kallo Herrar 1961
142 Laura Prusila Damer 2006
138 Kerstin Eriksson Damer Kvinna 1963
139 Anders Ohlsson Herrar Man 1965
137 Sven Ånäs Stockholms Gerillalöpare Herrar Man 1962
135 Robin Laihonen Herrar Man 1986
136 Elin Ehlde Damer Kvinna 1984
134 Kim Richter Herrar Man 1970
132 Anne Lindèn Damer Kvinna 1968
133 Thomas Flennert Herrar Man 1968
131 Lena Lagerljung Team Nordic Trail Damer Kvinna 1963
130 Lena Bergh Damer Kvinna 1952
129 Andreas Nyberg Herrar Man 1989
127 Simon Sahlberg Herrar Man 1964
128 Linn Sahlberg Damer Kvinna 1993
126 Johannes Bergsten Jordlöparna Herrar Man 1975
125 Eric Chatelain Nynäshamn Långdistansklubb Herrar Man 1972
123 Marie Larsdotter Damer Kvinna 1966
124 Ulf Enhager Herrar Man 1963
122 Olof Montin Herrar 1980
121 Susanne Trogen Damer Kvinna 1977
120 Samira Bouabana - Damer Kvinna 1975
119 Fredrik Andersson Running4serenity - Kristinehamn Herrar Man 1976
118 Gustav Gelin Herrar Man 1975
115 Hanna Wilén Damer Kvinna 1983
116 Martin Bergström Herrar Man 1978
117 Fredrik Wilén Herrar Man 1982
114 Patrik Lundell Herrar Man 1984
113 Charlotte Haggren Damer Kvinna 1961
112 Claes Gustafsson Värmdö Herrar Man 1963
110 Jenny Heemskerk Team CRS Damer Kvinna 1966
111 Leo Heemskerk Team CRS Herrar Man 1965
109 Sofia Porsemo Damer Man 1988
105 Ella Unell Stockholm Gerillalöpare Damer Kvinna 2006
106 Molly Unell Stockholm Gerillalöpare Damer Kvinna 2009
107 Åsa Fröding Stockholm Gerillalöpare Damer Kvinna 1964
108 Micke Blomquist Stockholm Gerillalöpare Herrar Man 1964
104 Kirsi Puskala Damer Kvinna 1968
103 Karin Lundström Liljebäck Damer Kvinna 1954
101 Lena Klang 821216-3904 Damer Kvinna 1982
102 Tiina Kaven Damer Kvinna 1980
100 malin allerth barnorganisationen junis Damer Kvinna 1990
98 Åsa Alm Damer Kvinna 1971
99 Malin Måård Damer Kvinna 1971
96 Helena Widengren Damer Kvinna 1957
97 Lars Widengren Herrar Man 1964
95 Linda Bergman - Damer Kvinna 1979
94 Jeannette Van Rooijen Runacademy IF Damer Kvinna 1968
93 Johanna Bergström Damer Kvinna 1977
92 Andrea Horvei Damer Kvinna 1963
90 Ziggy Sandman Herrar 1998
91 Monica Wadell Damer 1964
89 Mats Blomqvist Strandgalleriet IF Herrar 1965
88 Hanna Samuelsson Damer Kvinna 1982
86 Karin Webjörn Damer Kvinna 1978
87 Gustav Pettersson Herrar Man 1984
85 Christopher Rydberg Herrar Man 1985
84 Sandra Strömbom Damer Kvinna 1977
83 Helene Flygare Damer Kvinna 1972
82 Johan Eriksson Herrar Man 1990
81 Johan Durchman Herrar Man 1962
80 Tomas Nilsson Herrar Man 1966
79 Malin Richter Damer Kvinna 1977
78 Dennis Boström Swedenrunners Herrar Man 1981
77 Gerd Gustafsson Damer Kvinna 1961
76 Jonas Magnusson Ingen Herrar Man 1971
75 Bruno Fermelin Gustavsberg Herrar Man 1948
74 Aron Lavesson IOGT ATLET Herrar Man 1979
73 Hazze Mårtensson Herrar Man 1975
72 Nisse Palmgren Stockholm Gerillarlöpare Herrar Man 1960
71 Ellinor Ritzén Damer Kvinna 1988
70 Elias Pöljö Herrar Man 1991
69 Sara Kristoffersson Damer Kvinna 1987
67 Daniel Bruce Herrar Man 1977
68 Karin Stål Damer Kvinna 1980
65 Sandra Frithiof Damer Kvinna 1975
66 Fredrik Boström Herrar Man 1974
63 Anna Röger Damer Kvinna 1975
64 Sara Sjölund Damer Kvinna 1978
62 Kim Carocca Herrar Man 1993
60 Ola Eriksson Herr Herrar Man 1963
61 Carina Eriksson Dam Damer Kvinna 1961
59 Petra Muda Damer Kvinna 1984
58 Malin Baltzar Fysfemman Damer Kvinna 1984
55 Ulrika Hultman Damer Kvinna 1979
56 Sara Alm Damer Kvinna 1986
57 Linda Johansson Damer Kvinna 1987
54 Emma Palmkvist Damer Kvinna 1987
53 Denise Persson Damer Kvinna 1985
52 Thomas Elgenberg Herrar Man 1984
51 Helén Linde Damer Kvinna 1965
50 Samantha Bergren Damer Kvinna 1971
49 Viktoria Lindström Damer Kvinna 1990
48 Rebecca Cederström Damer Kvinna 1975
47 Rickard Ryman Copsperr Herrar Man 1970
46 Sotiris Falieris Herrar Man 1984
45 Daniel Gustafsson Herrar Man 1982
44 Sara Lundblad Damer Kvinna 1980
43 Katja Lindeberg Damer Kvinna 1991
42 Eva Lundblad Damer Kvinna 1982
41 Anders Jansson Herrar Man 1972
39 Hans Jaräng Fine Valley Herrar Man 1954
40 Carina Trossing Fine Valley Damer Kvinna 1961
37 lars Wik Herrar Man 1953
38 agnes Gidlund Damer 1973
36 Keith Boman VH Runners Herrar Man 1978
34 Gunilla Holland Damer 1955
35 Märta Jahn Damer Kvinna 1952
32 Sharon Lim Damer Kvinna 1984
33 Toni Simic Herrar Man 1981
30 Lowe Sjögren Damer Man 1984
31 Maj Johansson Damer Kvinna 1991
29 Mika Jansson Damer Kvinna 1974
28 Anna Nyberg Damer Kvinna 1988
24 Camilla Engström Damer Kvinna 1967
25 Bengt Engström Herrar 1967
26 Linnea Lund Damer 1990
27 Philip Lund Herrar 1991
23 Pauline Andersson Damer Kvinna 1986
22 Sandra Jansson Team Snigel Damer Kvinna 1982
21 Tobias Nyqvist Herrar Man 1990
20 Jonas Rognon Herrar Man 1985
19 Janine Laag Oas-Lumeah Damer Kvinna 1978
18 Emma Jägbeck Oas-Lumeah Damer Kvinna 1981
17 Anders Braathen Herrar Man 1962
16 Michael Norberg Herrar Man 1973
15 Titti Källström Damer Kvinna 1962
14 Astrid Källström Privat Damer Kvinna 1956
13 Alex Paterson Herrar Man 1961
12 Jessica Bergsten Ingen Damer Kvinna 1983
11 Frida Roa Weidenhaijn Damer Kvinna 1987
9 johanna wistedt team vretbo Damer 1976
10 therese wistedt team vretbo Damer Kvinna 1979
8 Anna-Karin Brodde Damer Kvinna 1987
7 Stefan Radne Herrar Man 1972
6 Pär Olof Sylvendahl Herrar Man 1972
5 Fredrick Brofjord IFK Nyköping Handboll P04 Herrar Man 1970
4 Karin Carr Damer Kvinna 1970
2 Ellinor Nyman Damer Kvinna 1989
3 Chatarina Nyman Damer Kvinna 1987
1 Michael Ringh Älta IF Herrar Man 1969
Till anmälan för Flatenloppet