Anmälda till Härnö Trail 2019 - Härnö Trail Kort Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
2590 Filip Fahlström team TKP Å fy fan Herrar Torpshammar 1999
2175 Lena Schaerström Damer Sundsvall 1956
2176 Catharina Tholin OK Trassel Damer Njurunda 1952
2174 Linnea Arnlöf Hägglunds Ski Team Damer Arnäsvall 2007
2589 Melker Jonsson Härnösand Herrar Härnösand 2002
2588 Anders Persson Herrar Hörnefors 1971
2587 Max Granqvist Idiotresor Idiotresor Herrar Täby 2006
2586 Raphaël Berger Herrar Härnösand 1975
2173 Anna-Lena Andersson Damer Hörnefors 1974
2170 Josefin Ström HSK Elit Old Ladies Damer Härnösand 1980
2169 Rebecka Sundin Nordingrå SK Damer Umeå 1990
2172 Linda Byström Damer Söråker 1980
2171 Angelica Wallin Damer Kramfors 1972
2585 Nikita Selin High coast ultra RC Herrar HÄRNÖSAND 2010
2584 John Sjögren TTGU IF Herrar Umeå 1984
2168 Julia Sjödin Matfors skidklubb Damer Härnösand 2001
2583 Fredrik Jonzon Herrar Söråker 1978
2167 Katja Jonzon Damer Söråker 1975
2166 Johanna Hoffman Damer Stockholm 1986
2165 Lina Libell Damer Härnösand 1992
2164 Josefin Bilander Damer Härnösand 1986
2581 Jonny Nordin Klingsta Herrar Sundsvall 1982
2582 Kai Nordin Herrar 2009
2580 Jocke Lidbom The Lidboms Herrar Sundsvall 1979
2163 Alexandra Vesterberg Damer Härnösand 1995
2162 Karin Silfversten Söderlöparna Damer Bagarmossen 1981
2161 Annika Wadelius ART Ladyrunners Alnö race team Damer Sörberge 1970
2160 Angelica Hägglund Damer Härnösand 1977
2579 Jonne Liukkonen Sundsvalls OK Nej Herrar Sundsvall 2002
2578 Max Östlund SGG Herrar Hudiksvall 1996
2577 Daniel Larsson Dannes änglar Herrar Härnösand 1969
2159 Therese Hansson Östersund Damer Östersund 1985
2158 Lena Wadell Fagervik Damer Fagervik 1978
2575 Jonas Nilsson Herrar Härnösand 1987
2576 Per Ajdén Herrar BERGEFORSEN 1985
2157 Mikaela Lehtonen Damer Härnösand 2004
2156 Anne Opel Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1978
2573 Tobias Opel Herrar 2009
2574 Linus Opel Herrar 2007
2572 Mattias Larsson Sundsvalls OK Herrar Matfors 2005
2155 Irene Larsson Damer 1977
2571 Per Lennartzon Vemdalens IF Herrar Vemdalen 1972
2154 Elin Lennartzon Vemdalens IF Damer 2008
2153 Hanna Saar T2 IF Team Hanna & Lars Damer Stockholm 1979
2570 Tage Karlsson Slussfors IK Herrar Slussfors 1956
2151 Annica Sjölander Slussfors IK Damer Slussfors 1977
2569 Kelvin Sjölander Herrar 1970
2152 Emma Sjölander Damer 2010
2568 Robin Elfving Örnsköldsvik CoreIT Herrar Örnsköldsvik 1994
2567 Daniel Wallner Attunda OK Nej Herrar Sollentuna 1974
2566 Lars Bergstrand Vilhelmina IK Herrar Vilhelmina 1950
2150 Ana Alcantara Härnösand Damer Härnösand 1973
2149 Carolina Vestin Härnösand Damer Härnösand 1983
2565 Petter Nyberg HBIK Herrar Härnösand 1985
2148 Ebba Svahn Damer Härnösand 2007
2147 Sandra Skoglund Öbacka LK Damer Härnösand 1976
2146 Elin Brolin Hudiksvall Damer Hudiksvall 1991
2145 Catarina Rossander Damer Sollefteå 1986
2144 Ulrika Olsson Öbacka Löparklubb Damer Härnösand 1964
2563 Edvin Wallner Herrar 2007
2564 Joel Wallner Herrar 2005
2562 Calle Hansson Bondsjöhöjdens IK skidor Herrar Härnösand 1956
2143 Frida Nitsche Cramo AB Damer 1986
2561 Sebastian Lidström Tynderö IK Herrar Söråker 2004
2142 Carina Lidström Tynderö IK Damer Söråker 1970
2560 Maximus Stom Lucksta If Herrar Sundsvall 2008
2141 Nora Thunberg Härnösand Team Jogging Damer Härnösand 2007
2139 Johanna Ström HSK Elit Old Ladies Damer Härnösand 1984
2140 Johanna Högberg HSK Elit Old Ladies Damer 1984
2559 feng chen Anhui province Herrar umea 1992
2138 Tyra Lindehall Bondsjöhöjdens IK Team Jogging Damer Härnösand 2007
2137 Sanna Sjöstrand Team Jogging Damer Härnösand 2007
2136 Jenny Sander Öbacka löparklubb Damer Härnösand 1963
2135 Sara Mohamadi Damer Härnösand 1994
2558 Magnus Yngvér Örnsköldsvik CoreIT Herrar Örnsköldsvik 1989
2557 Charlie Frank Saltin Brännan Roadrunners Herrar Härnösand 1977
2134 Emelie Ekwurtzel Damer Umeå 1982
2556 Lars Lundin Härnösand Herrar Härnösand 1972
2131 Zara Olsson Trädets förskola Trädets förskola Damer Sundsvall 1981
2132 Jeanette Fröberg Trädets förskola Damer 1977
2133 Marina Hellberg Trädets förskola Damer 1990
2555 Martin Lundberg Hansson Herrar Härnösand 1988
2554 Andreas Nyberg Härnösand Herrar Härnösand 1977
2130 Maja Faijersson Härnösand Damer Härnösand 1995
2553 Fredric Strömqvist Dannes änglar Herrar Härnösand 1996
2552 Mattias Alge Sundsvall Corpus Herrar Sundsvall 1972
2129 Ida Alge Sundsvall Corpus Damer Sundsvall 1977
2551 Vidar Alge Sundsvall Corpus Herrar Sundsvall 2008
2128 Camilla Lundberg Damer Umeå 1977
2127 Susanne Stjernfeldt Damer Umeå 1960
2550 Rasmus Rönnberg Herrar Umeå 2008
2549 Shanyi Tian Herrar Umeå 1991
2548 Peter Hellqvist Hemsö if Herrar Härnösand 1974
2126 Helena Hagnäs Moderatho Härnösands OK Damer Älandsbro 1974
2124 Tilia Moderatho Härnösands OK Damer Älandsbro 2007
2125 Malva Moderatho Härnösands OK Damer Älandsbro 2008
2123 Ida Åkerlind Härnösand Damer HÄRNÖSAND 2006
2122 Cecilia Lanerud Weinacht Bergeforsen Damer Bergeforsen 1982
2121 Tilde de Wall Damer Alnö 2004
2120 Susanne Fanqvist Damer Stöde 1979
2119 Emma Aronsson Damer Njurunda 1989
2118 Linda Enström - Damer Kvissleby 1978
1105 Sara Hornliden Umedalens IF Damer Umeå 1972
2547 Emil Hornliden Os frontale Herrar 2000
2117 Alva Engström Os frontale Damer 2000
2116 Rakel Rahm Härnösands OK Damer Härnösand 2006
2115 Marie Karlsson Team nygifta Damer Utansjö 1967
2545 Per-Olov Karlsson Team nygifta Herrar 1967
2114 Gunilla Hjorth Intersport Damer Härnösand 1969
2113 Jessica Renner Renners runners Damer SVENSTAVIK 1969
2544 Daniel Renner Renners runners Herrar Svenstavik 1972
2112 Lotta Ekman Damer Umeå 1981
2110 Ingrid Molin Härnösands OK Damer Härnösand 2006
2111 Ditte Molin Härnösands OK Damer Härnösand 2008
2107 Malin Jonsson HÄRNÖSAND Gasellene Damer HÄRNÖSAND 1989
2108 Maria Jonsson Damer 1985
2109 Jessica Hörnberg Gasellene Damer 1977
2106 Anna Wahlström Hjortronstigen Damer Nynäshamn 1982
2105 Emma Sjöström Corpus Damer Sundsvall 1980
2104 Tove Dahlqvist Team Kusin & c/o Damer Falun 2011
2103 Petra Hultin Damer Härnösand 1998
2102 Anna Öman Damer Bollstabruk 1972
2101 Evy Fjällstedt Damer DALA-HUSBY 1965
723 Johan Drejare Herrar Örnsköldsvik 1977
2100 Elin Collins Umeå Corpus Damer Umeå 1981
2543 Kian Collins Corpus Herrar Umeå 2007
2099 Anna Sjöberg Damer Njurunda 1986
2097 Ebba Malm Strömbäck, Umeå Team Kusin & c/o Damer Umeå 2004
2098 Vilma Malm Strömbäck, Umeå Team Kusin & c/o Damer Umeå 2007
2096 Alicia Saellström Damer Skorped 1995
2542 Fredrik Sundqvist Sundsvall Alnö race team Herrar Sundsvall 1977
2541 Håkan Eriksson rvn Herrar Sundsvall 1970
2095 Maria Wallenman Damer Härnösand 1987
2540 Viktor Vestman Bondsjöhöjdens IK Herrar Härnösand 2005
2539 Ruben Rahm Härnösands OK Herrar Härnösand 2009
2094 Anna-Maria Wiklund Damer Sundsvall 1980
2538 Per-Ola Silverhav Bomullstussarna Herrar 1962
2093 Tyra Stattin Bondsjöhöjdens IK Damer Härnösand 2008
2091 Karin Bäckman Sundsvall Damer Sundsvall 1988
2092 Susanne Wegar Damer 1979
2537 Hugo Hässler Sundsvall Mameluckerna Herrar Sundsvall 2007
2090 Caroline Strindlund Åhström CoreIT Damer Örnsköldsvik 1989
2089 Sanna Sjöberg Njurunda OK Damer Sundsvall 1990
2536 Love Sundlöf Herrar Umeå 1977
2088 Anna Wedin Lonesome Runners Damer Kramfors 1974
2087 Lotta Frisk Damer Ankarsvik 1974
2535 Ture Nordgren Härnösands OK Herrar Härnösand 2008
2086 Anna Lasell F.A.C.K U (Fanny Anna Charlotta Kricko - United) Damer Solna 1985
2085 Fanny Josefsson F.A.C.K U (Fanny Anna Charlotta Kricko - United) Damer Stockholm 1985
2084 Åsa Forssell Domsjö Damer Domsjö 1970
2083 Rebecca Jansson Damer Östersund 1982
2534 Anders Jansson Herrar Östersund 1982
2082 Viktoria Brink SCA Damer Sundsvall 1992
2531 Rolf Karlsson Slussfors IK Slussfors IK Herrar Slussfors 1951
2532 Oskar Karlsson Slussfors IK Herrar 1987
2079 Maria Andersson Slussfors IK Damer 1979
2080 Elvira Janson Slussfors IK Damer 2007
2081 Belen Benti Slussfors IK Damer 2007
2078 Malene Andersson Stockholm Påväg till bastun Damer Stockholm 1976
2077 Evelina Ahlin Damer Ankarsvik 1992
1064 Camilla Eriksson Alnö race team Damer Sundsvall 1967
2076 Kristin Grindborg F.A.C.K U (Fanny Anna Charlotta Kricko - United) Damer Njurunda 1985
2533 Elmer Nordlander Härnösands ok Herrar Härnösand 2008
2075 Lenita Saarela Damer Söråker 1983
2530 Nemo Saarela Herrar Söråker 2011
2529 Robert Hortlund Cramo AB Herrar 1973
2074 Maja Elnerud Damer Domsjö 1983
2073 Marie Molander Härnösands draghundsklubb Damer Härnösand 1981
2527 Pawel Maronski Herrar Härnösand 1979
2528 Mikolaj Maronski Herrar 2008
2525 Bengt Rantala Cramo AB Herrar 1963
2526 Fredrik Skogström Cramo AB Herrar 1996
2072 Emelie Siemensen Cramo AB Damer 1990
2524 Fredrik Åhlén Herrar Västerås 1986
2523 Anders Karlsson Kramfors Rescue Team Herrar Kramfors 1982
2522 Freddy Martinez Sánchez Herrar Härnösand 1988
1653 Martin Götegård Höglund Norlings Cirkus Herrar Härnösand 1988
2069 Jenny Nordlander Kramfors Rescue Team Damer Kramfors 1976
2070 Ulrika Nordlinder Kramfors Rescue Team Damer 1976
2521 Jan ove Lundqvist Kramfors Rescue Team Herrar 1985
2071 Linnea Edström Kramfors Rescue Team Damer 1996
2520 John Kaic Sundsvall FamHam Herrar Sundsvall 1972
2519 Stefan Nordenström - Herrar Söråker 1970
2068 Matilda Selander Damer Ankarsvik 1986
2067 Anneli Jonsson Friskis & Svettis Sundsvall Damer Sundsvall 1970
2518 Per Nyberg Härnösand Flås & Fager Herrar Härnösand 1987
2517 Erik Scherman Härnösand Flås & Fager Herrar Härnösand 1990
2066 Linda Blomqvist Damer Sundsvall 1973
2065 Linda Mettävainio Damer Luleå 1985
2516 Marcus Hamberg FamHam Herrar 2007
2064 Eva Hamberg FamHam Damer 1972
2063 Elin Styf Cramo AB Damer Hudiksvall 1990
2515 Mats Lindhe Cramo AB Herrar 1968
2062 Sandra Voest bjermert Gävle Damer Gävle 1978
2061 Maya Sjölander Damer Utansjö 1995
2060 Sofia Pettersson Damer Utansjö 1995
2059 Irma Jensen Älandsbro Damer Älandsbro 2007
2514 Magnus Åkerlind Herrar Härnösand 1975
2058 Julia Riekkola Luleå Gjutarens IF Damer Luleå 2006
2057 Anna Thelenius Sundsvall Damer Sundsvall 1979
2513 Rasmus Björlin Härnösand Herrar Härnösand 2006
2056 Milly Lundstedt Härnösand Damer Härnösand 1971
2512 Jakob Engström Härnösands OK Herrar Härnösand 2007
2055 Solveig Eriksson Damer Uppsala 1966
2054 Jenny Almgren Damer Sundsvall 1977
2511 Mattias Nyqvist Herrar Sundsvall 1969
2053 Malin Jensen Älandsbro Damer Älandsbro 1977
2052 Camilla Månsson Waldehagen Härnösand Damer Härnösand 1968
2051 Isabelle Norman Team Stelman Damer Sundsvall 1981
2050 Emma Ramström Å fy fan Damer Umeå 1985
2049 Camilla Karlsson Damer Uppsala 1967
2048 Mia Jönsson Damer Årsta 1985
2046 Madeleine Nordlund Härnösand Damer Härnösand 1991
2047 Isabelle Nordlund Damer 1995
2045 Marta Sloniecka Damer Umeå 1983
2510 Peter Sörngård Herrar Järfälla 1955
2044 Lena Burman Damer Kvissleby 1976
2043 Jenny Svensson Damer Kvissleby 1988
2042 Sandra Roberts Damer Kvissleby 1979
2041 Kristina Nissilä Damer Sundsvall 1987
2040 Maria Edström Damer Sundsvall 1986
2039 Marlena Eriksson Skellefteå Damer Skellefteå 1987
2038 Ingrid Stenlund Damer Härnösand 1997
2037 Sofia de Wall Damer Alnö 1975
62 Vanja Aldengård Damer Söråker 1971
2036 Elina Visén Viksjö Damer Viksjö 1986
2035 Anna Hoffman Damer Alnö 1981
2508 Björn Hoffman Herrar 1980
2509 Valter Hoffman Herrar 2007
2034 Lina Thor Damer Härnösand 1985
2033 Victoria Gillberg STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1986
2032 Susanna Nylen Lonesome Runners Pacemaker prospects Damer Nyland 1968
2031 Fanny Svanholm HBIK Damer Härnösand 1988
2030 Elin Heiner Räddningstjänsten Härnösand Damer Härnösand 1988
2029 Emelie Arkad Å fy fan Damer Umeå 1991
1533 Erik Tideman Å fy fan Herrar Umeå 1991
2507 ronnie eliasson umeå Å fy fan Herrar umeå 1986
2028 Cecilia Brüggemann Damer Linköping 1986
2027 Lova Karlsson Sundsvall Alnö race team Damer Sundsvall 1980
2026 Tove Chorell Möller Damer Tullinge 1978
2024 Anna Nilsson Damer Nordingrå 1983
2025 Linnéa Nilsson Damer 1981
2023 Sandra Hägg Heja Hägg Damer 1986
2021 Anna Aili Damer Söråker 1973
2022 Lina Aili Spjälle Damer Söråker 2003
2020 Sofia Näsström Hbik Damer Härnösand 1978
2019 Anna Dasler Damer Härnösand 1970
2018 Zofia Andersson Damer Kvissleby 1988
2017 susanne Comstadius Damer Härnösand 1967
2506 ingvar comstadius Herrar Härnösand 1971
2016 Sara Eckerman Damer Härnösand 1983
2015 Josefin Olsson Damer Härnösand 1993
2505 Greta Wiklund Lind Sundsvall Damer Sundsvall 1978
2014 Helena Danielsson Damer 1978
2013 Tina Montelius Härnösand Damer Härnösand 1991
2504 Georg Montelius Herrar 1989
2012 Charlotta Berglund Umeå Pacemaker prospects Damer Umeå 1970
2011 Josephine Mickelsson Svartsö Idrottskamrater Damer 1987
2010 Rebecca Aspenfelt Team Gruffman Damer Bollnäs 1986
2503 Stefan Gruffman Team Gruffman Herrar 1977
2009 Helena Valis Damer Njurunda 1982
2008 Karin Jansson SCA Damer Matfors 1984
2007 Karin Jansson Damer Härnösand 1983
2502 Richard Persson KB65 Herrar Bjästa 1980
2006 Frida Persson Åberg Damer 1983
2005 Paula Viberg Damer Härnösand 1976
2003 Ella Högberg Docksta Damer Docksta 2004
2004 Malin Högberg Docksta Damer Docksta 1973
539 Christian Högberg Herrar Docksta 1970
2501 Max Ledin Härnö Lunkers Herrar Sundsvall 1991
2002 Emma Bergman Damer Alnö 1980
2000 Elin Lundqvist Härnösand Glace au four Damer 1979
2001 Pernilla Erlandsson Härnö Lunkers Damer 1980
2500 Jenny Wedin HSK Elit Old Ladies Damer 1979
Till anmälan för Härnö Trail Kort