Anmälda till Mälarenergi Night Run 2019 Avancerad sök

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Mattias Viertel Västerås SOK Herrar 5 km Man 1975
Rasmus Viertel Västerås SOK Herrar 5 km Man 2008
Mats Burell Abb if Abb IF Herrar 13 km Man 1975
Mats Petersson Ramnäs CK Herrar 13 km Man 1963
Åsa Andersson Damer 5 km Kvinna 1973
Cristina Hedlund Vandrarringen Västerås Damer 13 km Kvinna 1981
Mikael Trollvad Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Herrar 13 km Man 1981
Mats Trollvad Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Herrar 13 km Man 1984
Abdolah Hoseini Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Herrar 13 km Man 1999
Anders Gunnarsson Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Herrar 13 km Man 1901
Johanna Engström Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Damer 13 km Kvinna 1901
Martina Welén Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Damer 13 km Kvinna 1901
Lucas Trollvad Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Herrar 5 km Man 1901
Johansson Sara Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Damer 5 km Kvinna 1901
Welén Malin Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Damer 5 km Kvinna 1901
Vidar Nettelmark Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Team Letro Sport P-Pojkarna Sura Herrar 5 km Man 1901
Monica Vesterström Damer 13 km Kvinna 1964
Erik Stridell Herrar 5 km Man 1976
Fredrik Ölvebo Herrar 13 km Man 1971
Lennart Myrehed Vandrarringen Herrar 13 km Man 1961
Ambra Sannino Ladies Circle Ladies Circle Damer 13 km Kvinna 1972
Anna-Maria Wallin Länsförsäkringar Bergslagen Damer 13 km Kvinna 1971
Jonny Lindkvist Länsförsäkringar Bergslagen Herrar 13 km Man 1969
Peter Haglund Länsförsäkringar Bergslagen Herrar 13 km Man 1980
Niklas Wallin Länsförsäkringar Bergslagen Herrar 13 km Man 1989
Sofia Fridh Damer 13 km Kvinna 1982
Per-Åke Persson Storådalens SK Herrar 13 km Man 1959
Maria Hedström Tomás Damer 5 km Kvinna 2010
Meredith Hofmaier Damer 5 km Kvinna 1991
Caroline lundkvist Västerås Roller Derby Damer 13 km Kvinna 1984
Tobias Uggelfors Herrar 13 km Man 1990
Patrik Bergljung Team är vi framme snart Herrar 13 km Man 1979
Eva Kjellman Vandrarringen Damer 5 km Kvinna 1944
Linda Jonsson Vandrarringen Damer 5 km Kvinna 1963
Johanna Thiel Lidén Damer 13 km Kvinna 1989
Fredrika Tham Greatest HITs Damer 13 km Kvinna 1990
Stefan Svartström Teklink AB Herrar 5 km Man 1980
Robin Persson Greatest HITs Herrar 13 km Man 1989
Lukas Segersten Enköpings AIF Herrar 13 km Man 2000
Tommy Björk Herrar 13 km Man 1982
Eija Tamminen Damer 13 km Kvinna 1946
Marit Johansson Damer 5 km 1972
Rickard Carlson Taikon Herrar 5 km Man 1968
Jacob Hedebark Taikon Herrar 5 km Man 2009
Malin Lenholm Damer 5 km Kvinna 1971
Marie Strandberg Handelsbanken IF Damer 13 km Kvinna 1981
Leah Geldeard Damer 13 km Kvinna 1990
Mariola Damia Benet Damer 5 km Kvinna 2000
Tilda Hellén Barkarö SK Damer 5 km Kvinna 2007
Magnus Skilberg Barkarö SK Herrar 5 km Man 1977
Hector Gomollon Guallarte Herrar 5 km Man 2006
Per-Olof Karlsson - Herrar 13 km Man 1959
Arvid Johnsson Lokomotiv Gäddeholm Herrar 5 km Man 2012
Henrik Svensson Lokomotiv Gäddeholm Herrar 5 km Man 1977
Concha Benet Damer 5 km Kvinna 1970
Luis Gomollon Herrar 5 km Man 1970
Sara Ryve Lonesome Runners Damer 13 km Kvinna 1973
Henrik Steen Far och dotter Herrar 5 km Man 1974
Linnea Steen Far och dotter Damer 5 km Kvinna 1999
Thomas Gilbertsson Hallstahammar LagEtt Herrar 13 km Man 1983
Therese Nilsson TFF Västerås Damer 5 km Kvinna 1982
Anna Malmeström TFF Västerås Damer 13 km Kvinna 1991
Anja Hellstrand TFF Västerås Damer 13 km Kvinna 1982
Ronja Bergsköld TFF Västerås Damer 5 km Kvinna 1984
Josefine Åkerblom TFF Västerås Damer 5 km Kvinna 1990
Louise Sandberg TFF Västerås Damer 13 km Kvinna 1993
Johanna Vikström TFF Västerås Damer 5 km Kvinna 1980
Linda Poutiainen TFF Västerås Damer 5 km Kvinna 1975
Bo Thyr TFF Västerås Herrar 5 km Man 1967
Anders Vesterlund TFF Västerås Herrar 5 km Man 1966
Mattias Ersdala TFF Västerås Herrar 13 km Man 1975
Anne-Marie Malis Damer 13 km Kvinna 1957
Amanda Malis Damer 13 km Kvinna 1992
Albin Åkerström Västerås SOK Herrar 5 km Man 2004
Anna-Lena Nilsson Runacademy Damer 5 km Kvinna 1971
Henrik Paananen Herrar 13 km Man 1980
Patrik Sanneklint Team Avalon Herrar 5 km Man 1977
Patrick Sjöö Team Avalon Herrar 5 km Man 1988
Hans Friedel Team Avalon Herrar 13 km Man 1960
Alexandra Hengl Team Avalon Damer 5 km Man 1989
Monica Hed Johansson MimerONE Damer 13 km Kvinna 1964
Johan Häggström MimerONE Herrar 13 km Man 1980
Marianne Andersson MimerONE Damer 5 km Kvinna 1964
Susanne Tenselius MimerONE Damer 13 km Kvinna 1972
Niklas Hällblad Herrar 13 km Man 1978
Mikaela Höglund Damer 5 km Kvinna 1986
Ellenor Emilsson Damer 13 km Kvinna 1973
Daniel Överfjord Loopia Herrar 13 km Man 1977
Anna Pettersson Loopia Damer 5 km Man 1990
Denny Höglund Loopia Herrar 5 km Man 1988
Per Andersson Loopia Herrar 5 km Man 1971
Erik Källberg Västerås Tidning Herrar 13 km Man 1971
Ilich Vera Västerås Tidning Herrar 13 km Man 1970
Staffan Borgstedt Västerås Tidning Herrar 13 km Man 1975
Richard Berg The Crosby Group Herrar 5 km Man 1993
Johan Ljung 900522-4614 Herrar 13 km Man 1990
Daniel Pelvén Herrar 13 km Man 1989
Johan Alfredsson Liljeros Västerås Herrar 13 km Man 1977
Andreas Hornwall Länsstyrelsen Västmanland Herrar 13 km Man 1983
Theres Blomdahl Runacademy IF Damer 5 km Kvinna 1981
Nicklas Ekstedt Bilia Herrar 13 km Man 1985
Petter Svalby Bilia Herrar 13 km Man 1978
Bertil Anterwing Bilia Herrar 13 km Man 1982
Emelie Paulsson Sweco Västerås Vasagänget Damer 5 km Kvinna 1983
Peter Rydfjord Sweco Västerås Vasagänget Herrar 13 km Man 1982
Sebastian Nyberg Sweco Västerås Vasagänget Herrar 13 km Man 1994
Alexander Thulin Västerås sok Herrar 5 km Man 2009
Mats Thulin Västerås sok Herrar 5 km Man 1971
Josefin Hallencreutz TEAM FIRE Damer 13 km Kvinna 1981
Anna-Karin Juhlén Damer 5 km Kvinna 1980
Roger Pettersson Herrar 5 km Man 1962
Beate Pettersson Damer 5 km Kvinna 1966
Kajsa Grip Enfo Runners Damer 13 km Kvinna 1972
Daniel Ek Enfo Runners Herrar 5 km Man 1977
George Anobah Enfo Runners Herrar 5 km Man 1978
Peter Cajander Enfo Runners Herrar 13 km Man 1972
Jarkko Råback Enfo Runners Herrar 13 km Man 1974
Janne Aho Enfo Runners Herrar 13 km Man 1982
Elsa Hjertberg Damer 5 km Kvinna 1965
Claes Caspar Ärla IF Herrar 5 km Man 1967
Rebekka Klein Damer 13 km Kvinna 1986
Alma Asp Damer 5 km Kvinna 2008
Agnes Johansson Reluga AB Damer 13 km Kvinna 2005
Ludvig Hasler Reluga AB Herrar 13 km Man 2005
Ellinore Engvall Reluga AB Damer 13 km Man 1974
Dorota Smelikova Reluga AB Damer 13 km Kvinna 2002
Saruta Rattanaburee Reluga AB Damer 5 km Kvinna 2003
Arvid Gunérus Reluga AB Herrar 5 km Man 2005
Ellen Thorsén Reluga AB Damer 5 km Kvinna 2005
Arvid Jonforsen Reluga AB Herrar 5 km Man 2005
Rebecka Hasler Reluga AB Damer 5 km Kvinna 2003
Janette Staflin Britt Västerås Britt Runners Damer 13 km Kvinna 1974
Tore Nallgård Britt Västerås Britt Runners Herrar 13 km Man 1967
Samuel Staflin Britt Västerås Britt Runners Herrar 13 km Man 2003
Katarina Struwe IFK Sala Damer 13 km Kvinna 1981
Sebastian Eriksson Herrar 13 km Man 1976
Fredrik Berntsson Herrar 13 km Man 1976
tatja rannisto Keep Smiling Damer 13 km Kvinna 1974
Anton Carlsén Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Herrar 5 km Man 1988
Kristina Lindgren Västerås SOK Damer 13 km Kvinna 2003
Emma Dahlgren Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1983
Jennie Blömeke Jonsson Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1976
Didrik Avelin Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Herrar 13 km Man 1999
Gona Karimi Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1981
Sara Nami Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 13 km Kvinna 1989
Linnéa Ström Hansson Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1993
Daniel Stahre Västerås stad Skultuna komundelsförvaltning Herrar 13 km Man 1989
Elina Pennanen Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1996
Torbrjön Frankén Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Herrar 5 km Man 1966
Charlotta Reichstein Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1969
Jan Rundberg Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Herrar 5 km Man 1968
Felicia Laakso Lindgren Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1993
Therese Engvall Västerås stad Skultuna kommundelsförvaltning Damer 5 km Kvinna 1996
Åsa Dalhielm Teklink AB Damer 13 km Kvinna 1976
Pär Dalhielm Teklink AB Herrar 13 km Man 1978
Lena Nordlund OK Kåre, Falun Damer 13 km Kvinna 1979
Sebastian Anselius Herrar 13 km Man 1979
Daniel Fornstedt Herrar 13 km Man 1990
Louise Fridholm Damer 13 km Kvinna 1989
John Byers Herrar 13 km Man 1985
Marina Byers Damer 13 km Kvinna 1984
Jenny Åsberg Mälarenergi AB Damer 5 km Kvinna 1992
Ronja Pettersson Damer 5 km 2008
Magnus Pettersson Herrar 5 km Man 1979
Marie Johansson Damer 5 km Kvinna 1974
Tina Berntsson KFUM Freden Damer 5 km Kvinna 1970
Orawan Oscarsson Damer 13 km Kvinna 1983
Rebecca Wickström Team Wickström Damer 5 km Kvinna 1980
Markus Delsö Herrar 13 km Man 1985
Jerker Östman Surahammars SOK Herrar 13 km Man 1982
Idania Cruz Salinas - Lag Despacito Damer 5 km Kvinna 1977
Alexandra Granström - Lag Despacito Damer 5 km Kvinna 2006
Kenny Kullinger The moonshiners Herrar 5 km Man 1963
Emmy Ahlén The moonshiners Damer 5 km Kvinna 1992
Anita Kullinger The moonshiners Damer 13 km Kvinna 1961
Robert Anderberg The moonshiners Herrar 13 km Man 1987
Andreas Ahlén The moonshiners Herrar 13 km Man 1991
Lill Nallgård Västerås SOK Damer 5 km Kvinna 1970
Mikael Moström Herrar 5 km Man 1975
Noel Moström Wernryd Herrar 5 km Man 2008
Camilla Sköld Damer 13 km Kvinna 1969
Maria Jarefalk Damer 13 km Kvinna 1967
Rikard Lagerström Ärla IF Herrar 13 km Man 1970
Gunilla Forsberg Borlänge LK Damer 13 km 1963
Per Nordlund Herrar 13 km Man 1965
Martin Mancuso Västerås Löparklubb Herrar 13 km Man 1962
Torbjörn Axelsson Herrar 13 km Man 1966
Lena Törnqvist Västerås SOK Damer 5 km Kvinna 1962
Lina Arketeg Lag bearnaise Damer 5 km Kvinna 1977
Joakim Agild DUJAVIBA Dandy Enheten Herrar 13 km Man 1990
Anette Linder Damer 5 km Kvinna 1970
Tyra Linder Damer 5 km Kvinna 2006
Patrik Ljungberg DUJAVIBA Dandy Enheten Herrar 13 km Man 1988
Manfred Nordmark DUJAVIBA Dandy Enheten Herrar 13 km Man 1990
Ian Chapman Herrar 13 km Man 1979
Claes Danielsson Herrar 5 km Man 1971
Adrian Johansson Herrar 13 km Man 2004
Jelena Popovic avd.3 Keep Smiling Damer 13 km Kvinna 1982
Pernilla Sjunnesson Damer 5 km Kvinna 1974
Mattias Sjunnesson Herrar 5 km Man 1974
Jörgen Odh Team Lennie Herrar 13 km Man 1968
Anna Welin Myndigheten för yrkeshögskolan Damer 13 km Kvinna 1985
Lena Jansson Damer 5 km Kvinna 1970
Emilia Brangefält VSOK Damer 13 km Kvinna 2002
Pernilla Jonsson No Worries Damer 5 km Kvinna 1971
Cecilia Jaros No worries Damer 13 km Kvinna 1970
Pernilla Boström No worries Damer 5 km Kvinna 1969
Christer Westerlund MSK Hammaren Herrar 5 km Man 1968
Luis Avalos Julgranarna Herrar 5 km Man 1967
Alexander Ávalos Julgranarna Herrar 13 km Man 2003
Daniel Salinas Julgranarna Herrar 13 km Man 2003
Jimmy Henriksson #jaggördetförGULLAN Herrar 5 km Man 1986
Linda Henriksson #jaggördetförGULLAN #jaggördetförGULLAN Damer 5 km 1981
Pontus Henriksson #jaggördetförGULLAN #jaggördetförGULLAN Herrar 5 km Man 2005
Susanne Bejersten #jaggördetförGULLAN #jaggördetförGULLAN Damer 5 km Kvinna 1988
Donato Bruno Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Clean, clever & tasty! Herrar 5 km Man 1969
Jonas Kjerrman Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Clean, clever & tasty! Herrar 5 km Man 1989
Ann-Louis Söderberg Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Clean, clever & tasty! Damer 5 km Kvinna 1964
Sibylle Häggqvist Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Clean, clever & tasty! Damer 5 km Kvinna 1982
Thomas Forsberg Surahammars SOK Herrar 13 km Man 1954
Emy Silversten Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun EJE & inhyrningen Damer 5 km Kvinna 1966
Emil Martinsson Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun EJE & inhyrningen Herrar 5 km Man 2010
Eva Norström Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun EJE & inhyrningen Damer 5 km Kvinna 1961
Carina Gunerus Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Ska vi springa fort med pannlampan på? Vi kanske går... Damer 5 km Kvinna 1974
Malin Forsell Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Ska vi springa fort med pannlampan på? Vi kanske går... Damer 5 km Kvinna 1971
Sofia Martinsson Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Ska vi springa fort med pannlampan på? Vi kanske går... Damer 5 km Kvinna 1984
Åse Johansson Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun Ska vi springa fort med pannlampan på? Vi kanske går... Damer 5 km Kvinna 1977
Maximilian Eriksson Tunboskolan, Kolbäck, Hallstahammars kommun EJE & inhyrningen Herrar 5 km Man 2010
Catharina Dahlmark Västerås Sok Damer 5 km Kvinna 1965
Elin Dahlmark Västerås Sok Damer 5 km Kvinna 2000
Fredrik Dahlmark Västerås Sok Herrar 13 km Man 1966
Tobias Dahlmark Västerås Sok Herrar 5 km Man 2003
Erik Steen FIRE TEAM FIRE Herrar 13 km Man 1990
Viktor Hedström Clean, clever & tasty! Herrar 13 km Man 1989
Anna Arnmark Clean, clever & tasty! Damer 13 km Kvinna 1991
Antonio Cicchetti Västerås Skidklubb Herrar 13 km Man 1977
Ann Emanuelsson Damer 5 km Kvinna 1975
Fredrik WIking The Crosby Group Herrar 13 km Man 1975
Fredrik Elander ViggbyÄs Lantbruk Herrar 13 km Man 1969
Victor Elander ViggbyÄs Lantbruk Herrar 5 km Man 1999
Camilla Eriksson ViggbyÄs Lantbruk Damer 13 km Kvinna 1997
Jeanette Elander ViggbyÄs Lantbruk Damer 5 km Kvinna 1970
Alice Elander ViggbyÄs Lantbruk Damer 5 km Kvinna 2003
Christine Holmberg Damer 5 km Kvinna 1968
Carina Riström Damer 5 km Kvinna 1975
Ebba Redander Damer 5 km Kvinna 1990
Mattias Ahlin Mikkeller Running Club Britt Runners Herrar 5 km Man 1990
Christer Lövstav 1965 Britt Runners Herrar 5 km Man 1965
Johan Löfgren Britt Västerås Britt Runners Herrar 5 km Man 1988
Micael Nyström Britt Västerås Britt Runners Herrar 5 km Man 1985
Johanna Folkesson Britt Västerås Britt Runners Damer 5 km Kvinna 1986
Theres Norberg Team Raring Team Raring Damer 5 km Kvinna 1983
Jimmy Åhl Team Raring Team Raring Herrar 5 km Man 1975
Hanna Nilsson Tre små björnar Damer 13 km Kvinna 1988
Emma Andersson Tre små björnar Damer 13 km Kvinna 1987
Pernilla Ullberg Tre små björnar Damer 13 km Kvinna 1973
Sari Hansson Love To Dance Keep Smiling Damer 13 km Kvinna 1971
Christer Hermansson Herrar 13 km Man 1957
Mattias Ahl-Lejderud FIRE TEAM FIRE Herrar 13 km Man 1980
Jan Noring Team Trimble Herrar 13 km Man 1971
Tomas Ray Team Trimble Herrar 13 km Man 1965
Niklas Kihlén Team Trimble Herrar 13 km Man 1972
Mathias Vesterlund Team Trimble Herrar 13 km Man 1977
Martina Sandberg Team Trimble Damer 13 km Kvinna 1970
Magnus Larsson Herrar 13 km Man 1967
Freddie Larsson Herrar 13 km Man 1989
Jason Colwell The Crosby Group Herrar 13 km Man 1976
Mattias Löfqvist Västerås SOK The Crosby Group Herrar 13 km Man 1976
Robin Käller Helan o Halvan AB Helan o Halvan Herrar 13 km Man 1996
Tommy Ondracek Helan & Halvan Ab Helan o Halvan Herrar 13 km Man 1969
Julia Svensson Damer 5 km Kvinna 2008
Amalia Mowafy Damer 13 km Kvinna 2005
Rune Jonsson Västerås SOK Herrar 5 km Man 1948
Viggo Hermansson Lag Bearnaise Herrar 5 km Man 2006
Arvid Samuelsson Lag Bearnaise Herrar 5 km Man 2006
Erik Sjöberg Consell Herrar 5 km Man 1986
Jocke Averstedt Achilles Group Herrar 5 km Man 1986
Martin Sandqvist Västerås SOK Arg utan kvarg Herrar 13 km Man 2002
Johan Hallencreutz FIRE TEAM FIRE Herrar 13 km Man 1970
Tove Janson Damer 5 km Kvinna 1995
Mattias Tidström Arg utan kvarg Herrar 5 km Man 2000
Elliott Sköld Arg utan kvarg Herrar 5 km Man 2000
Noa Sjöstrand Västerås SOK Arg utan kvarg Herrar 13 km Man 2001
Karin Sandqvist VSOK Damer 13 km Kvinna 1971
Carl Sandqvist VSOK Herrar 5 km Man 2005
Josefin Sandell Damer 5 km Kvinna 1990
Linnea Ekblad Damer 5 km Kvinna 1993
Anders Blomberg Herrar 13 km Man 1963
Sabrina Darvå Damer 13 km Kvinna 1979
Urban Stenklo Herrar 13 km Man 1969
Katarina Stenklo Damer 13 km Kvinna 1975
Malin Nordin Damer 13 km Kvinna 1971
Caroline Tshiabu Runacademy Damer 5 km Kvinna 1984
Elin Tengbert Västerås Löparklubb Damer 13 km Kvinna 1992
Nicklas Liljeros Persson Teklink AB Herrar 13 km Man 1980
Jenny Liljeros Teklink AB Damer 13 km Kvinna 1980
Fredrik Johansson Teklink AB Herrar 13 km Man 1973
Eva-Maj Erneby Teklink AB Teklink AB Damer 13 km Kvinna 1988
elin undvall Damer 13 km Kvinna 2006
Susanne Carlén Team lysmask Damer 5 km Kvinna 1975
Cecilia Hägg Team lysmask Damer 5 km Kvinna 1980
Paula Hägg Team lysmask Damer 5 km Kvinna 1980
Helena Rahm Team lysmask Damer 5 km Kvinna 1966
Marie Öderwall Team Lysmask Damer 5 km Kvinna 1974
Lillmari Wilkinson Damer 5 km Kvinna 1984
Anna Noring VSOK Damer 5 km Kvinna 1982
Oscar Noring VSOK Herrar 5 km Man 2008
Niklas Löfstrand IFK Sala Herrar 13 km Man 1975
Elin Löfstrand IFK Sala Damer 13 km Kvinna 1979
Daniel Hermansson Team bearnaise Herrar 13 km Man 1974
Anna Tirén Damer 5 km Kvinna 1996
Johan Ljungberg Herrar 5 km Man 1996
Maximilian Olofsson Västerås SOK Herrar 5 km Man 2003
Maja Ahlström Västerås SOK Damer 5 km Kvinna 2004
Pontus Einarsen Mälarenergi Herrar 13 km Man 1991
Marie Hellström Structor Damer 5 km Kvinna 1994
David Evertsen Structor Herrar 13 km Man 1991
Linda Holmberg Structor Damer 13 km Kvinna 1991
Emma Lööv Structor Damer 5 km Kvinna 1994
Jessica Rönnevall RönnBjörn Damer 13 km Kvinna 1969
Roger Björne RönnBjörn Herrar 13 km Man 1970
sara stålberg Mälarenergi Damer 13 km Kvinna 1980
Stephanie Anegrund Damer 5 km Kvinna 1989
Karin Palmér Lag Despacito Damer 5 km Kvinna 1979
Stefan Andersson Happy Training by MKA Herrar 13 km Man 1972
Matilda Wiik Lag MAMA Damer 5 km Kvinna 2007
Maria Wiik Lag MAMA Damer 5 km Kvinna 1975
Alice Lindevall Lag MAMA Damer 5 km Kvinna 2007
Ann Lindevall Sjögren Lag MAMA Damer 5 km Kvinna 1970
Ian Bird-Radolovic WTR Herrar 13 km Man 1971
Elis Wiklund Västerås SOK Herrar 5 km Man 2005
Christoffer Rokka Herrar 13 km Man 1990
Jenny Aho Damer 13 km Kvinna 1986
Enrico Viero Vandrarringen Herrar 13 km Man 1975
Fredrik Lyckedal Herrar 5 km Man 1981
Tapio Sirvonen Trasdockorna runteam Herrar 13 km Man 1963
Katarina Bonetti Runacademy IF, Västerås LK Damer 13 km Kvinna 1973
Cristoffer Nykvist Darktrailrunners Herrar 13 km Man 1982
Nina Vepsä The Ninskis Damer 13 km Kvinna 1991
Tanja Svensson Kjula IF Damer 13 km Kvinna 1972
Susanna Bengtsson Damer 13 km Kvinna 1971
Peter Bengtsson Herrar 13 km Man 1969
Petra Lundgren Damer 13 km Kvinna 1978
Mikael Engbom RT-Labs Athletic Club (RAC) Herrar 13 km Man 1975
Georg Henriksson Lag Despacito Herrar 5 km Man 1974
Andrea Henriksson Lag Despacito Damer 5 km Kvinna 1976
Magnus Jonsson Herrar 13 km Man 1977
Olle Silén Herrar 13 km Man 1962
Emma Eriksson Ik Westmannia Damer 5 km Kvinna 2006
Ingela Wall Eriksson Ik Westmannia Damer 5 km Kvinna 1975
Juha Sinkkonen Herrar 5 km Man 1970
Madelene Selander Damer 5 km Kvinna 1977
Elin Appelqvist Damer 5 km Kvinna 2007
Thomas Lundström Mälarenergi Elnät Köping Herrar 13 km Man 1985
Martin Ahlqvist Consid AB Consid Mälardalen Herrar 5 km Man 1973
Andreas Björklund Consid AB Consid Mälardalen Herrar 13 km Man 1975
Erik Mattsson Mårn Consid AB Consid Mälardalen Herrar 13 km Man 1989
Helena Lindell Consid AB Consid Mälardalen Damer 5 km Kvinna 1988
Jonathan Svensson Consid AB Consid Mälardalen Herrar 13 km Man 1990
Malin Andersson Consid AB Consid Mälardalen Damer 5 km Kvinna 1987
Stefan Sager Consid AB Consid Mälardalen Herrar 13 km Man 1977
Tomas Tunström Consid AB Consid Mälardalen Herrar 13 km Man 1984
Erika Almqvist Damer 5 km Kvinna 1967
Ulrika Nyman Damer 5 km Kvinna 1989
Anna-Carin Forsberg Damer 13 km Kvinna 1978
Johanna Baggström Damer 13 km Kvinna 1986
Kristian Lampo Västerås Friidrott Herrar 13 km Man 1963
Stefan Eldesten Ingen Herrar 13 km Man 1975
Mats Perfeldt Herrar 13 km Man 1968
Ulrika Levkvist Damer 13 km Kvinna 1968
Eva-Lena Andersson Damer 13 km Kvinna 1972
Eva Björk Damer 5 km Kvinna 1969
Björn Löfvendahl Herrar 13 km Man 1983
Elin Löfvendahl Damer 13 km Kvinna 1990
Martina Steidele Damer 5 km Kvinna 1967
Leif Pettersson Herrar 5 km Man 1957
Helena Ahlin Damer 5 km Kvinna 1979
Julia Forslin Västerås LK Damer 13 km Kvinna 1982
Emil Lind Herrar 13 km Man 1990
Tomas Nilsson Mindmatch AB Nilssons Herrar 5 km Man 1965
Sam Nilsson Nilssons Herrar 5 km Man 1995
Casper Nilsson Nilssons Herrar 5 km Man 2003
Monica Tångring Team BM Damer 13 km Kvinna 1972
Caroline Kallin Damer 13 km Kvinna 1987
Maria Lundqvist Rytterne IS Rytterne Runners Damer 13 km Kvinna 1960
Ingela Sjögren Köping Kolsva OK Damer 5 km Kvinna 1958
Anna Gustafsson Damer 13 km Kvinna 1981
Björn Pihl Team BM Herrar 13 km Man 1967
Fredrik Hedén Fibra AB Herrar 13 km Man 1972
Anders Berglund Kvarnbacken SK Herrar 13 km Man 1991
Åsa Källberg Fibra AB Damer 13 km Kvinna 1970
Christopher Forsberg The gang Herrar 5 km Man 1991
Eric Sjögren Mälarenergi Elnät Köping Herrar 13 km Man 1985
Melker Wisen Herrar 13 km Man 2005
Annette Wisen Damer 13 km Kvinna 1975
Karolina Ahlstrand Damer 13 km Kvinna 1983
Anna Näsman Damer 13 km Kvinna 1967
Anders Söderström Herrar 13 km Man 1975
Birgitta Rickardsson Damer 5 km Kvinna 1967
Fredrik Thapper Västerås SOK Thapperz Herrar 13 km Man 1976
David Thapper Västerås SOK Thapperz Herrar 13 km Man 2007
Ulrika Holmström Damer 13 km Kvinna 1972
Jenny With Damer 13 km Kvinna 1971
Ulrika Undvall Mälarenergi Damer 13 km Kvinna 1972
Patrik Horsell Mälarenergi Herrar 13 km Man 1976
kim galin Damer 5 km Kvinna 1982
Sonja Korhonen Run for Fun Damer 5 km Kvinna 1963
Catharina Flink Andersson Run for Fun Damer 5 km Kvinna 1970
Veroni Sjögren-Kay Damer 5 km Kvinna 1965
Jonas Andersson Herrar 5 km Man 1969
Andreas Wallstedt Previa Herrar 5 km Man 1973
Stefan Ekström Herrar 13 km Man 1970
Maria Carlsson Rytterne IS Damer 13 km Kvinna 1977
Eva-Lena Allöv Rytterne is Damer 13 km Kvinna 1965
Therese Hansson Damer 13 km Kvinna 1983
gunnar eriksson Herrar 13 km Man 1962
Erik Kihlberg Herrar 13 km Man 1961
Sara Eriksson Mälarenergi Damer 13 km Kvinna 1984
Björn Andersson Herrar 13 km Man 1970
Thomas Carlberg Mälarenergi Herrar 13 km Man 1969
Lena Valli Damer 13 km Kvinna 1968
Katarina Hogfeldt Forsberg Mälarenergi Damer 5 km Kvinna 1959
Maria Karlsson Damer 5 km Kvinna 1973
Jonas Bergman Billsta Trädgård Road Runners Herrar 13 km Man 1969
Cecilia Boström Mälarenergi Damer 13 km Kvinna 1971
Anton Angeling Herrar 13 km Man 1990
Ulrika Ekengren Allen Damer 13 km Kvinna 1968
Ellinor Öberg Damer 5 km Kvinna 1973
Rachel Willman Damer 13 km Kvinna 1974
Mia Uhlin Damer 13 km Kvinna 1984
David Lindgren Herrar 13 km Man 1970
Olov Gohde Dalaporten Running Team Herrar 13 km Man 1981
Glenn Furunäs WTRS Herrar 13 km Man 1964
Erik Nilsson Herrar 13 km Man 1982
Sara Hedblad Damer 13 km Kvinna 1979
Robert Karjer Herrar 13 km Man 1984
Elena Aparicio Mälarenergi Damer 5 km Kvinna 1981
Tobias Levay Burman Herrar 13 km Man 1986
Niklas Hallgren Intersport Herrar 13 km Man 1978
Linda Södergren Södergrenarna Damer 5 km Kvinna 1976
Andreas Södergren Södergrenarna Herrar 5 km Man 1976
Anton Södergren Södergrenarna Herrar 5 km Man 2004
Simon Södergren Södergrenarna Herrar 5 km Man 2006
Thomas Gislerud Skultuna IS Herrar 13 km Man 1975
Helene Gislerud Skultuna IS Damer 5 km Kvinna 1975
Jesper Sundqvist Herrar 13 km Man 1998
Maria Johansson Damer 5 km Kvinna 1978
Jenny Röstvall Damer 5 km Kvinna 1978
Morgan Johansson Lycksta Produktion AB Herrar 13 km Man 1976
Sixten Slagbrand Västerås SOK Herrar 5 km Man 2004
Agneta Emmoth Damer 13 km Kvinna 1980
Anders Jansson Mälarenergi Elnät Herrar 5 km Man 1957
Sofia Wänstedt Damer 13 km Kvinna 1972
Thomas Ljungberg Herrar 13 km Man 1970
Annakarin Österlund Mälarenergi Damer 13 km Kvinna 1978
Titti Johansson Västerås löparklubb Damer 13 km Kvinna 1964
Oscar Thornell Surahammars SOK Team Ogge Herrar 5 km Man 2001
Wilma Thornell Team Ogge Damer 5 km Kvinna 2003
Melker Thornell Team Ogge Herrar 5 km Man 2006
Louise Pirttinen Team Ogge Damer 5 km Kvinna 2001
Joachim Bustad Herrar 13 km Man 1987
Biljana Matkovic Mälarenergi The gang Damer 5 km Kvinna 1985
Annica Göransson Damer 13 km Kvinna 1986
Ulrika Holgersson Damer 13 km Kvinna 1982
Jakob Lundkvist Mälarenergi Elnät Herrar 13 km Man 1976
Lars Andersson Mälarenergi Herrar 13 km Man 1966
Sara Söderling The gang Damer 5 km Kvinna 1980
Eric Johansson Stockholm Exergi Herrar 13 km Man 1987
Marcus Lindeback Mälarenergi Herrar 13 km Man 1988
Dijana Sörell Damer 5 km Kvinna 1974
Mikael Andersson Mälarenergi No Worries Herrar 13 km Man 1968
Marianne Allmyr Mälarenergi Damer 13 km Kvinna 1974
Magnus Allmyr Mälarenergi M&M Herrar 13 km Man 1970
Emilia Nilsson The gang Damer 5 km Kvinna 1991
Susanne Forsberg The gang Damer 5 km Kvinna 1989
Therése Edman The gang Damer 5 km Kvinna 1981
pontus johansson Herrar 13 km Man 1993
Mattias Fredlund Herrar 5 km Man 1975
Carl-Johan Dömstedt Herrar 13 km Man 1979
Lucas Ahlström Västerås SOK Herrar 5 km Man Västerås 2003
Thunman Tanja Damer 5 km Kvinna 1980
Greta Håkans Damer 5 km Kvinna 1978
Pia Collin Damer 5 km Kvinna 1969
Britt-Marie Ryttersson Damer 5 km Kvinna 1968
Sigrid Radeck Damer 5 km Kvinna 1973
Marie Beckman Damer 5 km Kvinna 1973
Hans Sundgren Västerås Radioklubb Herrar 5 km Man 1957
Therese Olsson Damer 13 km Kvinna 1988
Karin Johansson Damer 13 km Kvinna 1983
Anette Ryding 1970 Damer 5 km Kvinna 1970
Johanna Fors Damer 5 km Kvinna 1974
Angelica Långdahl Runacademy IF Damer 13 km Kvinna 1986
Pontus Lindgren Västerås SOK Herrar 13 km Man 2001
Susanne Andersson Damer 5 km Kvinna 1969
Erika Winbladh No worries Damer 5 km Kvinna 1969
Ulrika Molander Lonesome Runners Damer 13 km Kvinna 1966
Sandra Thorsell Damer 13 km Kvinna 1980
Till anmälan för Mälarenergi Night Run 2019