Anmälda till Holmsjö Triathlon 2019 - Olympisk MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Christer Haraldsson Ryssbergets IK Man Bromölla 1960
Daag Nyman Ryssbergets IK Man Näsum 1969
Frida Johansson Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Habo 1981
David Forssgren Växjö Man Växjö 1994
Daniel Nilsson Ryssbergets IK Man Näsum 1976
Robert Lindqvist Hestra Man Hestra 1977
Armando Hurtado Sandoval Triathlon Väst Man Västra Frölunda 1984
Anton Odén Oskarshamns sk Man Oskarshamn 1988
Fredrik Goa Heleneholm tri team Man Höllviken 1962
Annika Antonsson Team Powerwoman Athletic Club Kvinna Karlskrona 1977
Ingar Mikkelsen Funäsdalen IF / Team Coxa Man Funäsdalen 1974
Viktor Törneke O2 Extreme team Man Göteborg 1984
Susanne Kolmert SK Hajen Kvinna LOMMA 1972
Johan Svensson Vissefjärda GIF Man Vissefjärda 1978
William Boberg AXA Sports Club Man Sölvesborg 1987
Pierre Lindstedt Järfälla Triathlon Man Järfälla 1973
Stefanie Lübcke Kvinna Älmeboda 1977
Günter Ruchatz Färjestadens motions IF Man Färjestaden 1971
Christian Brakander Team Trelleborg Triathlon Man Trelleborg 1980
Rasmus Hansen Man Ingelstad 1982
Henrik Arrhenius Team Blekinge Man Hagby 1960
Kristoffer Folkesson Man Lyckeby 1999
Jenny Frank Kristianstad Triathlon Kvinna Kristianstad 1991
Anja Örgev KSS Kvinna Karlskrona 1984
Carl-Johan Thunfeldt Team Blekinge Man Karlskrona 1968
Jenny Wännström Kvinna Linköping 1984
Robert Karlsson Man Holmsjö 1990
Per Bergstrand LUND Man Lund 1973
Erik Borén Triathlon Syd Man Lund 1994
Linda Krook Ryssbergets IK Kvinna Sölvesborg 1979
Anders Persson Slitvargarnas SK Man Sölvesborg 1969
Anders Axelsson Ryssbergets IK Man Bromölla 1966
Mats Hagman Karlskrona Simsällskap Man Lyckeby 1972
Evelina Petersson Färjestadens Motions IF Kvinna Ljungbyholm 1994
Håkan Nystedt Karlskrona simsällskap Man Fridlevstad 1980
Joakim Jonsson Kalmar RC Man Kalmar 1980
Carlos Olave Man Malmö 1984
Magnus Karlsson Hasslö Man Hasslö 1972
Magnus Svensson Man Holmsjö 1980
Staffan Edberg Umara sports club Man Mölndal 1978
Babbs Edberg powerwoman athletic club Kvinna Mölndal 1972
Jonas Ljungh Team B3 Man Hisings backa 1967
Alfred Bartosch Mammas pojkar Man Rödeby 1981
Tomas Hedberg Minplatta@icloud.com Man Fridlevstad 1975
Magnus Carlsson BAGA Man Lyckeby 1967
Samuel Perini Man Stromstad 1990
Patrik Ellis Man Jämjö 1968
Tomas Pereyra Strömstad Man Strömstad 1974
Helen Magnusson Karlskrona SS Kvinna Lyckeby 1969
Thomas Bergstedt Örebro AIK Man Kumla 1970
Vendela Normark Granetoft Team Blekinge Kvinna Ronneby 1971
Katarina Ekelund Kvinna Nyhamnsläge 1991
Marie-Louise Bondesson Kvinna Holmsjö 1965
Elsa Håkansson Team Blekinge Kvinna Karlskrona 1956
Lennart Carlsson Team Blekinge Man Karlskrona 1962
Jimmy Jonasson Karlskrona Man Karlskrona 1974
Mattias Ekroth Ironteam Man Lyckeby 1968
Paula Banck Team Blekinge Kvinna Karlskrona 1979
Jose Carlos de Silva Man MALMO 1971
Mattias Norman Umara Sports Club Man Vällingby 1980
Luiz Otavio Carvalhal Man Lyckeby 1966
Evalotta Johansson Ronneby Simsällskap Kvinna Ronneby 1972
Michael Elsberg Man Karlskrona 1961
renaud de la brosse Man marly-le-oy 1964
laurence de la brosse Kvinna marly-le-roy 1968
Sara Elfving Karlshamns SK Kvinna Ronneby 1970
Jeanette Andersson Karlskrona SOK Kvinna Nättraby 1968
Håkan Andersson Karlskrona SOK Man Nättraby 1966
Tomas Falck Team Blekinge Man Rödeby 1965
Ann-Christin Kjellson Team Blekinge Kvinna Nättraby 1966
Philip Jonasson Umara sports club Man Karlskrona 1991
Oskar Prahl Kalmar simsällskap Man Torsås 1980
Magnus Svensson Kalmar Sim Man Bergkvara 1970
Martin Malmgren Man Karlskrona 1973
Daniel Magnusson Halmstad triathleterna Man Halmstad 1979
Andreas Gustavsson Stockholm City Triathlon Man Sundbyberg 1971
Jörgen Philipsson Coltingborsen Triathlon klubb Man Jämjö 1978
Carina Turesson KSS Kvinna Hasslö 1979
Henric Hildingsson Umara sportsclub Man Eriksmåla 1973
Malin Olsson Axa Sports Club Kvinna Karlskrona 1977
Glenn Adolfsson Man Kalmar 1970
Mats Byback Man Malmö 1967
Dan Seyfried Maltorp Man LÄCKEBY 1974
kim johnsson Team Blekinge Man lyckeby 1988
Henrik Gullberg Team Kungälv Man Ytterby 1974
Susanne Nilsson Team Blekinge Kvinna Karlskrona 1973
Hilda Hultén Sillhövda AIK Kvinna HOLMSJÖ 1982
Therese Ericson KSS Kvinna Tving 1978
Anton Jakupi Team Blekinge Man Karlskrona 1969
Peter Biermayer TriTeam Bad Vöslau Man Bad Voslau 1959
Linda Ambrosi TriTeam Bad Vöslau Kvinna Bad Voslau 1976
Petter Svensson Trimate SK Man Karlskrona 1973
Fredrik Håkansson BAGA Man Jämjö 1975
Daniel Jonesjö Umara Sports Club Man Kalmar 1989
Ingrid Jönsson Kvinna Nättraby 1982
Till anmälan för Olympisk MOTION