Anmälda till Sicklaloppet 2019 - Sickladubbeln: Gruvan + Milen Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
1089 Johan Sageryd Röd Herrar Järfälla 1984
1088 Johan Anrin Blå Herrar SOLLENTUNA 1993
1087 Juho Saarikoski Röd Herrar HUDDINGE 1986
1085 Martin Ljunggren Röd Herrar Nacka 1978
1086 Monika Maciag Röd Damer 1977
1084 Malin Löfgren Atlas Copco IF Blå Damer Nacka 1973
1082 Magnus Wiberg Röd Herrar Enköping 1969
1083 Patrik Rehnman Röd Herrar 1980
1081 23651360 Kawai Ericsson Brazucas Blå Herrar TÄBY 1968
1080 Lennart Östman Lonesome Runners Röd Herrar Johanneshov 1958
1079 Annica Bergman Blå Damer Solna 1991
1076 Albin Lyden Röd Herrar Älvsjö 2001
1077 Anton Lyden Röd Herrar 1999
1078 Gitte Lyden Röd Damer 1965
1075 Petri Lindstedt Familjen Farsta Röd Herrar Stockholm 1972
1074 William Stenman Blå Herrar Handen 2001
1073 David Andersson Röd Herrar Halmstad 2004
1072 Camilla Stenman Blå Damer Handen 1971
1071 Jonas Lidén Voyado Voyado Röd Herrar Hägersten 1985
1070 Rickard Karlsson Hedström & Taube projekteringsledning Röd Herrar Saltsjö-Boo 1969
1069 Martin Rosén OK Stigen Röd Herrar Bagarmossen 1977
1067 Martina Eichler Fernweh Blå Damer TÄBY 1993
1068 Lukas Sandmaier Fernweh Blå Herrar 1992
1066 Anna-Lena Danielsson TSM Röd Damer Stockholm 1970
1064 Niclas Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar Johanneshov 1992
1065 Linus Ericsson Ericssons springskoj Röd Herrar 1965
1063 Afifa Trad Röd Damer Stockholm 1986
1062 Aron Bodén Blå Herrar Nacka 1984
1061 Peter Hellman Röd Herrar Stockholm 1971
1060 Per Le Mon Röd Herrar Åkersberga 1971
1058 Joel Törnqvist Röd Herrar stockholm 1988
1059 Ludvig Hellgren Röd Herrar Hägersten 1988
1057 Alexander Lillehed Röd Herrar Johanneshov 1989
1055 Christel Bexelius 100 till nyår! Blå Damer Vattholma 1973
1056 Fredrik Bexelius 100 till nyår! Blå Herrar Vattholma 1980
1054 tobbe edgren Röd Herrar TYRESÖ 1973
1053 Håkan Ohlin Röd Herrar Norrköping 1967
1052 Fredrik Hedefält LK tunnelnötarna Tunnelnötarna Röd Herrar Tullinge 1976
1050 Gunne Ekelin LK tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1982
1051 Joakim Troeng LK tunnelnötarna Röd Herrar Stockholm 1981
1049 Mattias Carlström Röd Herrar Enskede 1974
1048 Torbjörn Del Balio Blå Herrar INGARÖ 1987
1047 Denys Holovyanko Jedi Order Röd Herrar Stockholm 1990
1046 johan blomstrand Hertigö AB Röd Herrar Nacka 1965
1045 Anja Braunwarth Blå Damer Älta 1981
1044 Tommy Ahlnäs Röd Herrar Nacka 1967
1043 Eija Hedlund Blå Damer Farsta 1964
1041 Kuldip Kaul Röd Herrar Seabrook 1951
1042 Rohit Kaul Röd Herrar Seabrook 1987
1040 Victor Smångs Privatmäklaren Blå Herrar Nacka 1986
1039 Andreas Frännlid Blå Herrar Nacka 1991
1038 Sofia Gidewall IFK Tumba Blå Damer Stockholm 1982
1037 Johan Ekblom Röd Herrar Johanneshov 1987
1036 Andre Pilotti Gävunda SK Röd Herrar SUNDSVALL 1993
1035 Jonathan Cedergren Högalids if innebandy Högalids if Röd Herrar Stockholm 1998
1034 Agneta Österman Lindquist Team Snigel Blå Damer Möja 1957
1033 Marcelo Tokarnia Klarna Val Klarna Val Blå Herrar STOCKSUND 1990
1032 johanna wistedt team vretbo Röd Damer BANDHAGEN 1976
1031 Olof Rexed Esik Röd Herrar STOCKHOLM 1964
1030 Ulrika Hedlund Runacademy Blå Damer Stockholm 1970
1029 Tommy Östlund TSOMD Runners Blå Herrar Bålsta 1967
1028 Hampus Rossbäck Sickla IF Blå Herrar Nacka 2003
1026 Martin Ahlström IFK Enskede Blå Herrar Tyresö 1980
1027 Elin Ahlström IFK Enskede Blå Damer Tyresö 1976
1025 Lill Cronås Långviks löparsällskap Blå Damer Värmdö 1975
1024 Pontus Gullberg Röd Herrar Stockholm 1963
1022 Henrik Malmkvist Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Herrar Stockholm 1987
1023 Frida Rådstedt Team Carl-Henrik Team Carl-Henrik Röd Damer Stockholm 1986
1021 Christian Vogelgsang Blå Herrar Järna 1983
1019 Magnus Asplund Röd Herrar SÖDERKÖPING 1976
1020 Mathias Karlsson Röd Herrar SÖDERKÖPING 1971
1018 Tobias Träff Blå Herrar Vårby 1991
1016 Magnus Dufva Blå Herrar BRO 1973
1017 Gunnar Dufva Blå Herrar 1945
1015 Daniel Förberg Fredrikshof FIF Blå Herrar Stockholm 1974
1014 Mikael Collin Blå Herrar Enskede 1970
1013 Lucy Handley Blå Damer Stockholm 1985
1012 Maria Erlandsson Blå Damer Ingarö 1970
1011 Emma Meiton Röd Damer Vällingby 1992
1010 Andrea Horvei Blå Damer Oslo 1963
1009 Anton Lindström Blå Herrar Solna 1988
1007 Magdalena Radtke West coast represents Blå Damer Göteborg 1983
1008 Benjamin Stenfelt West coast represents Blå Herrar 1987
1006 MATS SAFSTROM Djurgårdshof IK Blå Herrar STOCKHOLM 1959
1005 Elisabeth Rylander Blå Damer Stockholm 1967
1004 Jan Ekroth Team Ekroth Blå Herrar Stockholm 1968
1003 Ove Johansson Oves Cross Köping Blå Herrar Oves Cross Köping 1953
1002 Anders Braathen Blå Herrar TYRESÖ 1962
1001 Michael Ringh Älta IF Blå Herrar Älta 1969
1000 Patrik Landberg Lonesome Runners Blå Herrar Älvsjö 1977
Till anmälan för Sickladubbeln: Gruvan + Milen