Anmälda till ActionRun 2019 - Stockholm - 21 September Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
4840 Leo Lindström 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1972
105 Jacob Forss 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 2001
4839 Sanna Sjölander Träningsverkstan 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1996
4827 Robert Widell Ensam Är Stark? 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1991
4826 Linda Härmat DEN GAMLE OCH BARNEN 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1996
4085 Juan Maluenda Team Nemesis 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1969
4828 Annica Bergman 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1991
4824 Alexander Hernelind 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4823 Elinor Viberg Unbreakable 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
4837 Aron Sundberg OCR Stockholm IF 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1992
4838 Katarina Fegraeus OCR Stockholm IF 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1989
4829 Heidar Agustsson 14:18 Run For Fun 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1983
4834 Felicia Yllenius OCR Stockholm IF 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1990
4835 Jozef Silfverberg OCR Stockholm IF 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4830 Alexander Ahl Saab Team 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1982
4814 Heidi Manøe 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
4815 Jennifer Adolfsson 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4816 Björn Dagerman 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4819 Carolina Larsen Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1996
4820 Tobias Åkerlind Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1992
4821 Stefan Tägt Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1983
4078 Rudolfs Eglitis Stockholm OCR Club 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1989
4832 Tommy Blick TEAM BLICK 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1967
4833 Angelica Blick TEAM BLICK 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1990
4825 Per Grönqvist OCR Elite Apparel 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4395 Nataniel Hansen 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1995
4818 Kristian Velimirovic Ninjas 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1994
4822 Emma Ekström Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1994
4813 Christina Söderström #räddningspatrullen 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1984
4812 Niklas Appelberg #räddningspatrullen 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1997
4567 christian Rosenhamer NCC IF Stockholm 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1993
7278 Jakob Petersson Omegapoint 13:34 Motionär Herr/Dam 5 km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 1990
3999 Jennifer Ring Golden Hits 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1994
4810 Micaela Ring 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
4811 Maria Lybeck 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
4327 Ellionor Persson 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1991
4081 Peter Henriksson 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1975
3998 Monica Nyström DT TRAINING 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1979
4809 Li Quistbergh Jimmy&Sierra 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
4805 Tobias Mattsson All Install Kraft Sthlm AB 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
4806 Niklas Mårtzén All Install Kraft Sthlm AB 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1987
4807 Jesper Andersson All Install Kraft Sthlm AB 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2000
4808 Esmaeel Darwish All Install Kraft Sthlm AB 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4080 Ronnie Kilman I AM 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1973
7277 Gina Saeida Noori 12:08 Qualifier 3 Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
4804 Karin Lodin Boulespring SK 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4802 Victor Eckelöv Beard Gang 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1995
4803 Abel Kakeeto Beard Gang 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
3994 Oscar Bjelvert Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1994
3995 Oskar Nordborg Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1993
3993 Bryce Sampson Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1996
3992 Carin Nylander Lime High Club 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
3991 Isa Galvan StarkareÄnNågonsin 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1996
3990 Tanya Miver 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 2002
148 Elin Härkönen BREAK IT MAKE IT 12:02 Elit Dam Fullt! Elitklass Dam 8 km Kvinna 1994
3989 Ossian Kamal 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 2002
1978 Emelie Guinchard 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 2002
4801 Henrik Persson Boulespring SK 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
3988 Jimmie Malm 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1977
4800 Paul Sirviö 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1978
7872 Lars Sjöberg Inga gränser, inget vett 13:06 Caparol 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1967
4797 Sophia Granswed Baat Var är Ruben? 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1986
4798 Ludwig Granswed Baat Var är Ruben? 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1986
4799 Christoffer Wennlöf Var är Ruben? 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1983
4193 Marcus Sinclair La Cardinale 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4077 Alicia Larsten 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 2004
4796 Marcus Hagberg Team Omnia 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
4795 Kevin Vilfordsson Team Omnia 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
4076 Samuel Engström LE OCR 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 2003
4794 Patrik Holmqvist Blackys 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
4792 Robert Huldén #rörelseglädje 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1979
4793 Robert nr 2 Huldén #rörelseglädje 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1979
4789 Joanna Ellvin Beard Gang 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
3987 Minna Vendel 13:36 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1971
3986 Helene Stone 13:36 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1971
4787 Andreas Löfdahl TEAM Dunder 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1995
4788 Johan Löfdahl TEAM Dunder 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1997
4786 Sofia Lindecrantz Bollens 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1982
7275 Johan Svansäter Grindtorparna 13:26 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 1964
7276 Joel Svansäter Grindtorparna 13:26 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 1994
4785 Tindra Axtelius 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 2002
4783 Kristoffer Housset OCR Aspudden 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
4784 Axel Andèn OCR Aspudden 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1981
4781 Miriam de Fine Licht OakBuying 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
4782 Alice Kesteris OakBuying 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
4790 Hanna Fritzell Hanna&Anna 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1982
4791 Anna Welff Hanna&Anna 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1986
4780 Johannes Söderlund Kryparna 13:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
4779 Matilda Thulin If we dare 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1979
4778 Jane Lundvall Kryparna 13:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1988
4777 Fredric Rosén Lynx Multisport Team 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4776 Micael Waldenborg 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1981
4775 Niklas von Kronhelm OCR Stockholm IF 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2000
3985 Jens Albrektsson DT TRAINING 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1972
3984 Daniel Todorovic DT Training 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1987
3983 Laila Guvå DT TRAINING 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1975
4774 annakarin Johansson Sandman ITrim Farsta 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1973
3980 Evelina Kassberg Team Kilpatrick Townsend 14:14 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
3981 Jensa Nilsson Team Kilpatrick Townsend 14:14 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1992
3982 Jens Fallgren Team Kilpatrick Townsend 14:14 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1979
7871 Cecilia Lohmander Team Kilpatrick Townsend 14:16 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1972
7870 Matilda Anell Haase Team Kilpatrick Townsend 14:16 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
4773 Christopher Edlund 12:14 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4772 Petter Larsson 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4770 Bianca Salming NJIE ACTIONRUN 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1998
4771 Andreas Wijk NJIE ACTIONRUN 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1993
4769 Björn Ahlepil HusvagnHusbil.se 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
7869 Anna Ahremark Actionrunners 14:16 Run For Fun 5 km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1966
4768 melina langelotz 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1990
3996 Helene Stone 13:36 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1971
3997 Minna Auinger 13:36 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1971
147 Josefin Auer 12:02 Elit Dam Fullt! Elitklass Dam 8 km Kvinna 1988
7273 Marcela Torres Dangerous 13:26 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
7274 Andriej Wieliczko Dangerous 13:26 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 1990
4767 Elvis Mizimovic 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
3978 Andreas larsson Team ZlooW 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
3979 Olivia Ahonen Team ZlooW 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1990
4763 Cristina Langendorf 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1982
4764 Anna A Anthony 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1979
4761 Stefan Andersson 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4762 Rikard Sölling 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4760 Anna Linderoth 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1969
4073 Johan Daniel Eriksson 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1988
4759 Tony Landhall 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1975
130 Jonatan Stjerna 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1986
3976 Malin Backman Dark Trail Runners 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1976
3977 Ola Cederborg Dark Trail Runners 14:10 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1976
4758 Dennis Vikman Serneke 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1991
4756 Jonathan Björklund Serneke 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1998
4757 Per Danielsson Serneke 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1987
3975 Felipe Bustamante Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1989
4890 Anders Gulle Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1966
4755 Andrew Voysey Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1976
4754 Sara Gunnarsson Team djungelgymmet 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1987
3970 Agnieszka Janik Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1989
3971 Anders Liljeström Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1963
3973 Andres Nordle Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1987
3974 Christine Bianchi Serneke Mod 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1985
150 Johan Sjölin Svensk fastighetsförmedling västra Mälardalen OCR team 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1986
4753 Anna Brondin 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4752 Christian Kiltorp 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
4072 Niklas Alm ledningochstimulans.se 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1978
4751 Åsa Carlström OCR Stockholm IF 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1973
4750 Claudio Ponce Chulo Squad 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4749 Jörgen Karlsson Nkpg Levererar 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4071 David Kubinyi 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 2003
3969 Rikard Lanner Pansar's gäng! 13:00 Caparol 1 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1978
4070 Nicklas Svensson Team djungelgymmet 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1990
4747 Eva Melander 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1965
4748 Eva Melander 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
3968 Louise Blanc Målerifirma ingemar wik AB 13:06 Caparol 4 Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1985
7861 Áslaug Sigurbjörnsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1990
7862 Margrét Ríkharðsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1990
7863 Aníta Hilmarsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
7864 Rebekka Guðmundsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
7865 Rósa Kristinsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
7866 Karítas Ólafsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
7867 Agnes Guðmundsdóttir Bjössi 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1990
4765 Linda Lantz 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1985
4766 Jonna Rautanen 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4743 Michael Blomqvist Who let the dogs out? 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1986
4744 Christoffer Brenning Who let the dogs out? 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
129 Sebastian Lenander GRIPEN OCR 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1985
4065 Anders Lantz Hell Run Crew 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1979
4741 Andreas Cavallius Team Savages 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4742 Eli Keren Team Savages 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1978
4740 Karin Kufver 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1985
4739 Richard Palmu 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1966
4738 Therese Wahlin 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1985
7272 Susanne Uden VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1963
3965 Anders Ericson GGG 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1969
3966 Stephan Andersson GGG 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1969
4737 Joakim Lövqvist Biolit 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
128 Oskar Lindgren Team Solid 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1988
4731 Josefine Ander Lövsta Mustangs 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4732 Lovisa Jendland Lövsta Mustangs 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1998
4733 Lovisa Larsson Lövsta Mustangs 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4734 Lucas Silfven Lövsta Mustangs 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 2002
4735 Rebecca Lenegård Lövsta Mustangs 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1996
4736 Malin Brundin Lövsta Mustangs 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1997
4730 Amanda Tarander Miskatonic Track Team 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1996
4728 Liam Hagberg 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2002
4729 Alexandra Magnusson 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1982
4727 David Mörtsell Miskatonic Track Team 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
4726 Jonna Linderholm Team Access 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1984
4064 Sanna Nilsson 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1993
3964 Matilda Gustafsson NCC IF Stockholm 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1984
3963 Johanna Hammarbro NCC IF Stockholm 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1986
4725 Fredrik Molander AIK Norra Stå 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1975
3959 Mathias Einarsson Lönnbergs Måleri Västerås 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1996
3960 Linus Johansson Lönnbergs Måleri Västerås 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
3961 Marko Kangas Lönnbergs Måleri Västerås 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1985
3962 Sami Kangas Lönnbergs Måleri Västerås 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1976
3957 Viktor Neuman Falk Lönnbergs Måleri Västerås 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1998
3958 Sebastian Werner Lönnbergs Måleri Västerås 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1987
4724 Erik Rindborg 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4717 Sara Smedman BREAK IT MAKE IT 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4714 Niklas Lind BREAK IT MAKE IT 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1971
4720 Bruno Rinaldo BREAK IT MAKE IT 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2003
4715 Veronica Wassdahl BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1975
4716 Hannah Dagerheim BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1977
4721 Enzo Roberto BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2004
4722 Elin Härkönen BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1994
4723 P-A Eriksson BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
4718 Axel Rinaldo BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1969
4719 Otto Rinaldo BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2004
4707 Marika Härkönen BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1972
4708 Gregor Waldner BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1974
4709 Pia Wilgodt BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1961
4710 Tania Isberg BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1975
4711 Sophia Karlsson Ek BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1996
4712 Pernilla Retsler BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1978
4713 Charlotte Stolpe BREAK IT MAKE IT 14:08 Break it Make it Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1972
4063 Niclas Gyllenmyr Red5 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1978
145 Johanna Dyremark 12:02 Elit Dam Fullt! Elitklass Dam 8 km Kvinna 1997
4706 Linda Fredriksson ValkyrianTwins 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1984
4705 Therése Eliasson Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1984
4062 Kim Wall Hell Run Crew 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1986
4704 Sofia Feucht Nkpg Levererar 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1986
4703 Sebastian Hagelin Ensam Är Stark? 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4702 Casper Lanehed 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1997
7271 Carlotta Östberg VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1970
4701 Daniel Jonsson Team Ultimate OCR 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1971
4700 SARA JONSSON OCR Stockholm IF 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1973
4699 Fredrik Stenbeck Team Ultimate OCR 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1999
4698 Patrik Bergwall 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4696 Danil Chekhov Team Taxben 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1995
4697 Nino Franzén Team Taxben 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4695 Peter Nitschke Nettan&pettan 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4694 Linette Johansson Nettan&pettan 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
3956 Annika Stålhandske Sixt Leasing 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1973
4692 Jonas Skoogh Trail & Error 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4693 Frida Krieg Trail & Error 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1988
4686 Sara Jernfält Heepsters 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4687 Pierre Lahouar Heepsters 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
4688 Vicktor Winquist Heepsters 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4689 Olle Modin Jarenfors Heepsters 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4690 Matilda Eriksson Heepsters 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4691 Liza Mellwing Heepsters 13:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
7999 monica svensson Distriktstandvården Hårdare än emalj 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1967
7857 lili-anne harrysson Distriktstandvården Hårdare än emalj 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1965
7858 jesus orrego tantalean Distriktstandvården Hårdare än emalj 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1982
7859 åsa larsen Distriktstandvården Hårdare än emalj 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1962
7860 jennie holmström Distriktstandvården Hårdare än emalj 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1977
4683 Maria Kingsley Johnhatter & co 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1980
4684 Mats Karlsson Johnhatter & co 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1974
4685 Vilhelm Valentin Johnhatter & co 13:02 Caparol 2 Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4680 Ulf Hammarblom Biffarna 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1976
4681 Natanael Girma Biffarna 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
4682 Thomas Jäderblom Biffarna 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1970
3953 Lotta Larsson Team AB Allson Kyl&Fryslager Åtorp 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1983
3954 Fredrik Mälman Team AB Allson Kyl&Fryslager Åtorp 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1986
3955 Julia Mälman Team AB Allson Kyl&Fryslager Åtorp 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1991
4679 Elias Lindén Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
7996 Malin Jönsson Team Racersnigel 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
7997 Jonna Snell Team Racersnigel 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1982
7998 Marika Brodin Team Racersnigel 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
4678 Anders Åkerlund Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1981
4677 Ludvig Nilheim Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4676 Marcus Stavander Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
3951 Heidi Sipola Systrarna Sipola 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1987
3952 Linda Sipola Systrarna Sipola 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1994
4069 Kajsa Svahn Puls & Träning 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1988
7270 Mikael Davidsson VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 1970
4673 Tobias Ydén Team Access 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
4674 David Parker Team Access 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
7269 Beatrice Bengelsdorff VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1971
4670 Jonas Lindstrand YOLO 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
4671 Nareg Mardirossian YOLO 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1983
4672 Jens Sommerfeld YOLO 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1974
3950 Ida Kanehorn Team Kanehorn 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1990
4668 Carolina Åstrand Lucky 21 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1982
4669 Johan Alriksson Lucky 21 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
3949 Sara Kanehorn Team Kanehorn 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
3948 Anna Skoghagen 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1990
3934 Andreas Kenmo FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1978
3935 Pischa strindstedt FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1986
3936 Alexandra Stojanovic FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1987
3937 Peter Swedberg FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1975
3938 Frida Söderlund FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
3939 Niklas Elofsson FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
3940 Anna Gadd FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
3941 Corinne Erlandsson FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1996
3942 Joakim Gustavsson FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
3943 Michelle Stonham FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1994
3944 Linda Fröberg FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
3945 Helen Sande FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1983
3946 Edurado Rodriguez FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1985
3947 Sonny Rådeborn FRISTADS 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1992
4061 Josefine Ringbom Hell Run Crew 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1992
4667 Andreas Ringdahl Beard Gang 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1983
4060 Christian Adler Southsiders OCR 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1982
127 Martin Bäckström Team Stream 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1990
4666 Thomas Thun 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1969
4665 Hampus Höglund 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1995
144 Linda Wiese Spajdergrrl 12:02 Elit Dam Fullt! Elitklass Dam 8 km Kvinna 1982
4058 Lotta Strömberg Puls & Träning 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1989
4059 Cecilia Primén Puls & Träning 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1970
143 Sara Forsström Team Stream 12:02 Elit Dam Fullt! Elitklass Dam 8 km Kvinna 1992
4057 Alexander Larsson 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1978
4056 Rickard Cronelöv OCR Stockholm IF 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1985
4664 Josh Howarth SAS 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1979
4663 Anneli Alanko OCR Elite Apparel 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1966
4662 Lena Holm 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1980
126 Adam Eriksson Motorsolutions Västerås 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1990
4661 Fardin Azizi VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1999
3933 Malin Holmgren 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1991
4660 Christian Munoz Den är inte lång men den är smal 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1999
4659 Kristoffer Hasslevall One Team Brushan / H&M 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1993
4658 Ronnie Schönbeck 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1983
3932 Elin Sterner Tibro tough team 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1973
4657 Jennifer Åbb 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1994
7268 Therese Sommestad VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1979
3931 Wojciech Mudyna 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1975
7995 Gabriela Ortiz One Team 14:24 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1978
4055 Martin Nordgren 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1991
4054 Oskar Lundkvist Wedin 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 2001
4053 Elin Fredriksson Sports Club OCR 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1986
4646 Hugo Hammer Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4647 Kim Wickström Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1983
4648 Josefine Isaksson Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1983
4649 Jonathan Rosin Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2003
4650 Rasmus Arvidsson Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2000
4651 Ludvig Sager Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2003
4652 John Wallernman Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1998
4653 Per Kronstrand Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
4654 Hugo Huskies Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2001
4655 William Sjöstrand Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2002
4656 Fredrik Sjöstrand Träningshuset1 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1974
3927 Rebecca Risberg Träningshuset2 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1994
3928 Daniella Johansson Träningshuset2 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
3929 Natalie Skarhed Frisk Träningshuset2 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1996
3930 Kristina Skarhed Träningshuset2 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1973
3926 Joakim Norberg 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1981
4644 Johnny Lindqvist 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1965
4645 Karin Flemström 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1967
4643 Magnus Nilsson SAS 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
3925 Annette Negussie One Team 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1977
4641 Vaughn Miller SAS 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4642 Gareth Miller SAS 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1992
7994 Lina Petersson One Team 14:24 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
3924 Jonathan Johansson One Team 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
4637 Jenny Andersson Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1975
4638 Joakim Karlsson Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
4639 Mattias Djusberg Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1973
4640 Nikolas Persson Polis SM 2019 12:16 Polis SM Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1983
4636 Stefan Jakobsson En tjockis och Stefan 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1979
4052 Lizzi Inersjö Haegermarck Enköping OCR/Klätterklubb 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 1992
4635 MICHAEL GRICKSCH Beard Gang 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1964
7993 Isabelle Holmberg Team Pumaz 14:24 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
4634 Fredrik Ulfhielm En tjockis och Stefan 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1974
7992 Elina Malmberg 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
4633 Alexander Wessung 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1991
7991 Camilla Nohrborg Batman & Superwoman 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1978
4630 Eric Ekberg Den är inte lång men den är smal 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1993
4631 Johan Ekberg Den är inte lång men den är smal 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1999
4632 Sofia Ekberg Den är inte lång men den är smal 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1994
3922 Anna Bogefors Systerlaget 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1981
3923 Anette Elmersson Systerlaget 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1977
4628 Anna Törn Varärjouren? 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1983
4629 Heidrun Maack Varärjouren? 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1982
4627 Emma Holfve 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1990
4626 Catrin Eberius 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1992
4624 Adam Eneqvist Hillqvist 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1997
4625 Tim Hillerius Hillqvist 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2002
3920 Andreas Robbe 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1984
3921 Niklas Ljungberg 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1988
3919 Ruben Sterner Tibro tough team 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 2006
3918 Josef Sterner Tibro tough team 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1974
4623 Ida Löfvenius SuperVisual 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
7990 Marie Hansson 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1965
7988 Anna Johansson Lundberg Action @2019 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1980
7989 Madde Andersson Action @2019 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 2000
4621 Fredrik Severin FEAR 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4622 Therese Haugen FEAR 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1981
4620 Andreas Öhlund 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1979
125 Joni Peltola Service Agenten 08 AB 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 2001
134 Wilhelm Karlsson The Running Burrito Brothers 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1990
123 Andreas Karlsson 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1987
4051 Mathias Sandstedt 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1995
4619 Christine Ahlm Ramsö Team 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1967
4617 Evy Konradsson Rocketman and Catwoman 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1967
4618 Rory Smyth Rocketman and Catwoman 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1965
4616 Emil Carlström H&M Business Analytics 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4615 Olle Höglubd Team Sundin-Ek 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1992
4614 Johnnie Green Ramsö Team 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1966
4613 Magnus Hagmar Nordic Military Training 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1966
4050 Thomas Ridderby 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1981
4610 Carl-Fredrik Neikter Neikter Group 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
4611 Pamela Eriksson Neikter Group 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1979
4612 Caroline Marken Neikter Group 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1985
4049 Nikola Sundac Stockholm OCR Club 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1979
3917 erika wahlen Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1991
7267 Lasse Parviainen ord och ton 13:30 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 1976
3914 Henrik Jonnarth Fula skor springer fortast 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1989
3915 Andreas Appelgren Fula skor springer fortast 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1989
3916 Jonas Karlsson Fula skor springer fortast 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1986
4609 Ibrahim Wampuka MIT Tough Team 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
3913 Praveen Sunkari If you dare 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1979
3912 Alexandra Lundin 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
7266 Jennie Malmberg VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1975
4048 Mikael Eriksson 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1976
4608 Anneli Oscarsson The Pufferts 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1973
4047 Hugo Aronsson 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 2006
7265 Victoria Haggårds VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1976
4607 Anna Koukila 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4605 Fredrik Ströbeck Bone crushers 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1976
4606 Daniel Forsman Bone crushers 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
7264 Annika Edin VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1970
4604 Tiina Eriksson VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1977
3911 Mathias Mårtensson 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1979
3910 Michaela Arvidsson 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1996
3909 Adalheidur Hoblyn Mårtensson 13:38 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1983
4603 Marine Gesien VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1971
4602 David Olsson CF-Warrior 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
3906 Rickard Holm #Teamholm 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
3907 Kristian Holm #Teamholm 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1991
3908 Johan Holm #Teamholm 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1967
3905 Mattias Frisk Cool runnings 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1975
4601 Josef Sall 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4599 Ronny Calpe OCR CHILENOS 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
4600 Marcelo Ruiz OCR CHILENOS 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1978
7263 VIlle Parviainen ord och ton 13:30 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Man 2003
4598 Monica Sommarvinge Stockholm OCR Club 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
7262 Carina LARSSON ord och ton 13:30 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1978
7261 Lisa Karlsson Parviainen ord och ton 13:30 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1979
4596 Dennis Wanström TEAM Dunder 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1993
4597 Jesper Ulfves TEAM Dunder 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1994
4595 Lucas Bohlin Yadkeew 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1979
4594 Andreas Bromée 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1982
7984 sebastian lundström Thomas och avkommorna 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1984
7985 Thomas Lundström Thomas och avkommorna 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1961
7986 Robin Lundström Thomas och avkommorna 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1988
7987 Jonathan Lundström Thomas och avkommorna 14:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1989
7260 Carina Lagerbäck VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1972
4592 Emanuel Sjöberg OFR2019 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1988
4593 Mattias Enberg OFR2019 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1974
7259 Eva-Lena Lettesjö VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km Kvinna 1978
4591 David Marjeta VÄRMDÖBOOTCAMP 13:22 Motionär 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1987
4590 Klas Lindstrand Team DELLAN 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1993
3904 My Johansson Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
3903 Nanne Bjernegård Ekholm Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1962
3902 Isabelle Nyman de Susini Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1998
4588 Elaine Eksvärd Eksvärd 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1981
4589 Gustav Eksvärd Eksvärd 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1976
3901 Thomas Schöld Fantastic Four 13:00 Caparol 1 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1973
4587 Sofie Jacobsson The Pufferts 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1968
4746 Oskar Löfbom Norrlands Ingenjörsbyrå NORRAB 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4586 Camilla Davidsson 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1969
4582 Ebba Charpentier Startenderz 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4583 Robin Söderholm Startenderz 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1991
4584 August Olsén Startenderz 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1993
4585 Isabella Dahl Startenderz 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1994
3900 Frida Landgren Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1991
4580 Ida Ahlin Duå 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1992
4581 Johannes Askeljung Duå 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1992
3899 Edwin Gélébart H&M AthleIT Trainees 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1996
4579 Oskar Ebbesson DEN GAMLE OCH BARNEN 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1996
4576 Guillaume Mroz Flying Porgs 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1981
4577 Jenny Hellenberg Flying Porgs 12:36 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1983
3898 Malin Wängelin H&M AthleIT Trainees 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1994
4575 Johanna Huhtakangas Stockholm OCR Club 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1983
3897 August Ragnesjö H&M AthleIT Trainees 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1996
4573 Fanny Bergsten 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1993
4574 Frida Bergsten 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1991
4046 Thea Miilus-Larsen 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna 2005
4572 Valter Härmat DEN GAMLE OCH BARNEN 12:30 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 2000
4571 Linn Colldén 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1989
4570 Oscar Larsson Yadkeew 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1981
3896 Magnus Andersson Fantastic Four 13:00 Caparol 1 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1972
4045 Claes Miilus-Larsen Team Miilar Management AB 12:08 Qualifier 3 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1968
4044 Arne Sahlberg 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1984
4043 Federico Binda 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1987
3894 Per Törnqvist Fantastic Four 13:00 Caparol 1 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1963
3895 Fredrik Nilsson Fantastic Four 13:00 Caparol 1 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1969
4042 Andrea Sperduti 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1991
4568 David De wendel Team De Wendel 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
4569 Philip De wendel Team De Wendel 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1999
3890 Erik Ivarsson Plimab Sweden 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1981
3891 Kim Pieber Plimab Sweden 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1985
3892 Simon Pieber Plimab Sweden 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1989
3893 Mats Östlund Plimab Sweden 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1979
3889 Vendela Holmgren Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1995
4079 Anders Briland 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1985
7980 Niklas Bjerén #syskonkärlek 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1984
7981 Matilda Wärenfalk #syskonkärlek 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1977
7982 Jonatan Bjerén #syskonkärlek 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1991
7983 Pontus Bjerén Freidenvall #syskonkärlek 14:18 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1980
3888 Jennie Lindgren Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1992
3887 Eimante Antonovaite Norrlands änglar 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1995
4565 Markus Byström EMAB 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1994
4566 Emma Adamsson EMAB 12:32 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1994
4563 Christian Karlsson Lundgren Lundgrens pojkar 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1989
4564 Adrian Ronsten Lundgrens pojkar 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1994
4561 Stefan Glantz Team Delsius 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1963
4562 Roger Delsius Team Delsius 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1968
4560 Anna Ottosson 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4041 Viktor Johansson 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1990
4559 Karin Tirfing Team Gnestahälsa IF 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1992
4040 Alfred Askeljung Team Mud Goats 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1990
4039 Peyman Dabiri Team Mud Goats 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1984
4038 Mark Langone 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1977
4557 Sierra Thompson Jimmy&Sierra 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1995
4558 Jimmy Nordström Jimmy&Sierra 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
4037 Henrik Broselid Sports Club OCR 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1980
4556 Claudia Vasquez Sports Club OCR 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1974
4554 Martin Svensson 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1970
4555 Lars Frischenfeldt 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1967
3883 Louise Johansson WLLL 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
3884 Sofia Williamsson WLLL 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
3885 Lina Sarius WLLL 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
3886 Linn Nilsson WLLL 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1988
4552 Linus Wall OCR C&L 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1976
4553 Cecilia Forsberg OCR C&L 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1984
4036 Dominic Hoben Stockholm OCR Club 12:10 Qualifier 4 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1983
3881 Sebastian Calpson Plimab Sweden 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1990
3882 Samuel Calpson Plimab Sweden 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1999
3879 Mona Johansson S&M 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1990
3880 Sophie Jäderström S&M 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1987
4074 Mikael Östergren 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1982
3876 Alexander Romejko Red Hed 13:04 Caparol 3 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1989
3877 Vasilij Romejko Red Hed 13:04 Caparol 3 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1989
3878 Sergey Romejko Red Hed 13:04 Caparol 3 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1992
4549 Andréas Tövinge Team Powerage 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1980
4550 Joakim Evertson Team Powerage 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1975
3873 Emil Edin The Hunks of Berga 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 2003
3874 Markus Olsson The Hunks of Berga 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 2003
3875 Hugo Westin The Hunks of Berga 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 2003
4548 Robin Arding 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
4547 Tobias Hestås OCR Stockholm IF 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1999
4546 Andrea Hansson 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1994
7970 Xavier Perreau Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1980
7971 Afram Issa Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1984
7972 Andreas Josefsson Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1976
7973 Graeme Fletcher Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1967
7974 Dennis Askew Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1989
7975 Nattanun Imtakhob Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
7976 Almuntadher Aljaberi Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1994
7977 Oscar Lagerstedt Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1990
7978 Yerko Vega Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1975
7979 Carl Bynke Dixa 14:22 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1966
4544 Rebecca Samuelsson Rehab2Performance 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1990
4545 Anna Karlsson Rehab2Performance 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Kvinna 1990
4541 Jonas Eriksson Team andnöd 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1990
4542 Tomas Pahlm Team andnöd 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1991
4543 Mikael Johansson Team andnöd 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1991
7967 Jenni Mantila Teamlyck 13:06 Caparol 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1995
7968 Moa Mörk Teamlyck 13:06 Caparol 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1999
7969 Michelle Sjögren Lyck Teamlyck 13:06 Caparol 4 Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1992
3866 Anna Lennström Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1978
3867 Johnny Wallman Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1981
3868 Henrik Lundberg Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1978
3869 Martin Domeij Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1976
3870 Nicolas Veizaga Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1992
3871 Michael Sundin Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1972
3872 Johan Olsson Förlängda Armen Vomits 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1969
3859 Christian Andersson Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1981
3860 David Mittjas Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1992
3861 Sandra Wallman Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Kvinna 1981
3862 Emil Smedberg Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1978
3863 Enrique Castellanos Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1982
3864 Rustam Ruzijev Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1977
3865 Thomas Ström Förlängda Armen Slackers 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1990
142 Madeleine Larsson Team Solid 12:02 Elit Dam Fullt! Elitklass Dam 8 km Kvinna 1980
149 Per ola Fagerström Team Solid 12:00 Elit Herr Fullt! Elitklass Herr 8 km Man 1978
4539 Robin Järnhäll 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1984
4540 Andre Mineus 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1985
3856 Joachim Waldenström Kraftmåleri 13:06 Caparol 4 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1973
3857 Pontus Andersson Kraftmåleri 13:06 Caparol 4 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1998
3858 James Lindberg Kraftmåleri 13:06 Caparol 4 Motionär Herr/Dam - 5 km Man 1973
4538 Patrick Hellman 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär Herr/Dam - 8 km Man 1977
7963 Malin Olofsson Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Kvinna 1988
7964 Rasmus Blucher Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1995
7965 Tommy Wallin Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1974
7966 Stefan Sjögren Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1969
7957 Stefan Hansson Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1991
7958 Jimmy Almgren Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1987
7959 Viktor Valerio Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1993
7960 Mathias Lundh Brandsäkra 14:20 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km Man 1985