Anmälda till Havslätts Triathlon - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
stefan johansson Herrar Man Oskarshamn 1974
Sven Mikkelsen Trimate SK Herrar Man OSKARSHAMN 1964
Niklas Claesson FET eller TRIATHLET? Herrar Man Kalmar 1992
Magnus Svahn Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1969
Hampus Svahn Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 2003
Elin Rooth Kalmar RC Ungdom. Damer Kvinna BERGKVARA 2006
Noah Petersson Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 2005
Elin Svensson Damer Kvinna GÖTEBORG 1988
Hampus Johansson Herrar Man Göteborg 1990
Hanna Lundberg Kalmar RC Triathlon Damer Kvinna Kalmar 2003
Simon Lindblom Kalmar RC Triathlon Herrar Man Läckeby 2001
Anna Lundgren Glasrikets RC Nybro Damer Kvinna Nybro 1983
Jens Andersson Herrar Man Oskarshamn 1968
Sandra Larsson AXA Sports Club Damer Kvinna Eksjö 1990
Martina Karlsson Trimate SK Damer Kvinna Oskarshamn 1981
Jessica Milch IK NocOut.se Damer Kvinna Vikingstad 1975
Therese Milch Trimate Damer Kvinna Oskarshamn 1982
Peder Kvillemo SOK Viljan Herrar Man Oskarshamn 1966
Marie-Louise Lindblom Qwarnsvedens triathlon Damer Kvinna Borlänge 1965
Benny Lindblom Qwarnsvedens triathlon Herrar Man Borlänge 1961
Linda Aravi Damer Kvinna ROCKNEBY 1987
Anela Löfvenberg Kalmar RC Damer Kvinna KALMAR 1987
Ricky Marsén Kullgatans Tri Herrar Man Oskarshamn 1979
Annelie Marsén Kullgatans Tri Damer Kvinna Oskarshamn 1982
Johan Löfvenberg Kalmar RC Herrar Man Kalmar 1981
Martin Hagman Herrar Man Timmernabben 1985
Conny Karlsson Trimate SK Herrar Man Oskarshamn 1969
Evelina Magnusson Team Power Woman Athletic Club Damer Kvinna Mönsterås 1987
Johanna Magnusson Team Power Woman Athletic Club Damer Kvinna Mönsterås 1992
Gideon Michael Brahmst Herrar Man Högsby 1987
Luke Dragstra Trimate SK Herrar Man Blomstermåla 1976
Johan Carlman Oskarshamn Herrar Man Oskarshamn 1975
stefan wendel Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1966
Anders Eriksson Herrar Man Kalmar 1978
Therese Nyström Kalmar Damer Kvinna Kalmar 1980
Tobias Brink Trimate SK Herrar Man Oskarshamn 1976
Jörgen Karlsson Herrar Man Kalmar 1971
Jimmie Ekbäck Förebyggande Friskvård Herrar Man Kalmar 1986
Richard Berkeby Trimate SK Herrar Man Kalmar 1983
Kjell Svensson Herrar Man Virserum 1960
Jerker Olin Herrar Man Emmaboda 1968
Anton Hilling Förebyggande Friskvård Herrar Man Göteborg 1988
Josefin Svensson Förebyggande friskvård Damer Kvinna Göteborg 1989
Mattias Henningsson Herrar Man Kalmar 1979
Daniel Eriksson Herrar Man Kalmar 1979
Kim Karlsson Damer Kvinna Blomstermåla 1990
Andreas Svernedal Herrar Man Kalmar 1986
Rikard Ljungberg Herrar Man Nybro 1982
Jens Norell Trimate SK Herrar Man Påskallavik 1977
Till anmälan för Sprint MOTION