Anmälda till Härnö Trail 2019 - Härnö Trail Mellan Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1658 Tommy Nilsson Koler IF Brännan road runners Herrar Piteå 1987
1156 Cristine Åsberg Rödön sk Damer Krokom 1980
1657 Andreas Värja Vintrosa Brännan road runners Herrar Vintrosa 1984
1155 Sara Kempe Team NZ Damer Sundsvall 1973
1154 Ylva Sandström Sundsvalls OK Damer Sundsvall 2004
1656 Johannes Stjernfeldt Umeå Bruv Runners Club Herrar Umeå 1984
1655 Thomas Turesson Herrar Frösön 1981
1654 Rickard Andersson Lucksta IF Herrar Matfors 1972
1153 Linda Karlsson Damer Sundsvall 1987
1152 Josefine Nilsson Damer Härnösand 1992
1151 Cathrine Berglund UVK Damer Uppsala 1988
1150 Camilla Sjöberg IFK Umeå Damer Umeå 1977
1653 Rickard Sjödin Herrar 2004
1149 Marika Bystedt Gaulitz Härnösand Damer Härnösand 1980
1148 Kristina Nilsson Damer Matfors 1967
1147 Hanna Andersson Damer Sundsvall 1990
1652 Tomas Andersson IF Vingarna Herrar Bonässund 1972
1145 Elsa Granholm Sundsvalls OK Damer Sindsvall 2004
1146 Elin Svensson Sundsvalls ok Damer Sundsvall 1975
1651 Nils Hjelte Bruv Runners Club Herrar Skellefteå 1982
1650 Bosse Granqvist Idiotresor Idiotresor Herrar Täby 1967
1649 Johannes Andersson Andrarums IF Herrar Östersund 1991
1144 Lina Sundberg Matfors Damer Matfors 1985
1648 Fredrik Lind Själevad Herrar Själevad 1975
1143 Anna Eriksson Ljustorps IF Damer Ljustorp 1976
1142 Malin Edberg Damer Sundsvall 1973
1141 Ida Höglund Öbacka LK Damer Sundsvall 1979
1139 Angelica Stoehr Damer Umeå 1992
1140 Maja Wressel Härnösand Damer Härnösand 1988
1647 Paul Davis Umeå Herrar Umeå 1977
1138 Alma Söderlund Moliden Damer Moliden 2004
1646 Tobias Tovedal N/A Herrar UMEÅ 1990
1137 Isabel Lilja Damer Umeå 1980
1645 Daniel Sörman Herrar Umeå 1974
1644 Ola Tuvesson Sundsvalls OK Backar är kul Herrar Sundsvall 1977
1136 Maria Lindholm Mellansel IF Damer Norrböle 1973
1135 Lisbeth Strandberg Mellansels IF Damer Bredbyn 1969
1134 Eleonor Boeng Damer Härnösand 1982
1643 Fredrik Rasteby Sidsjö/Böle Herrar Sundsvall 1967
1133 Sara Malm Cramo AB Damer 1995
1642 Carl Tuks Cramo AB Herrar 1995
1132 Anneli Granqvist Damer Täby 1972
1131 Sofia Bäckman Damer Härnösand 1983
1640 Mats Andersson Sollefteå skidor Herrar Nyland 1979
1641 Oskar Andersson Herrar 2007
1130 Kajsa Johansson Damer Härnösand 1991
1639 Johan Hägglund Herrar Härnösand 1977
1129 Rebecka Bjurhall Friskis&Svettis Härnösand Damer Härnösand 1978
1128 Monica Bystedt Hemsö IF Damer Hemsön 1964
1127 Jeanette Nystedt Damer Bromma 1981
1126 Tina Juntikka Bondsjöhöjdens IK Damer Härnösand 1969
1638 Håkan Bergman Hemsö IF HBIK Herrar Hemsön 1965
1125 Mari Strandberg Damer Järved 1978
1636 Mattias Åkerlund Herrar Härnösand 1980
1637 Kalle Sarsten Herrar 1980
1121 Ulrika Richnau Damer Sundsvall 1972
1122 Saga Richnau Damer 2003
1123 Jenny Sjölin Tjejer med stort hjärta Damer 1979
1124 Lisa Hellberg Tjejer med stort hjärta Damer 1991
1635 Torgny Lind Hörnefors IF Herrar Hörnefors 1966
1634 Øyvind Eriksen Herrar Sundsvall 1970
1633 Lars Jönsson sundsvall Team Stelman Herrar sundsvall 1968
1120 Linnéa Eriksson Domsjö Damer Domsjö 1985
1632 Hans Brolin Runacademy IF Herrar Gävle 1959
1119 Kristina Hedberg Runacademy IF Damer Gävle 1971
1631 John Bylund Herrar Umeå 1901
1118 Anna Fandén Lag Leif Damer Nacka 1981
1630 Erik RItzell Lag Leif Herrar stockholm 1972
1117 Erika Dahlgren Damer Umeå 1984
1629 Jonas Boström Herrar Umeå 1971
1116 Cecilia Boström Damer Umeå 1974
1115 Felica Näsström Örnsköldsvik Damer Örnsköldsvik 1996
1114 Jessica Näsström Damer Domsjö 1971
1113 Therese Brändström Umeå Damer Umeå 1984
1628 Joakim Antus Herrar Härnösand 1990
1112 Melinda Grundberg Damer Bjästa 1965
1627 Mikael Ulfsparre Herrar Husum 1973
1111 Hannah Strömqvist Dannes änglar Damer Härnösand 1993
1626 Joakim Carlbom Brännan Roadrunners Brännan road runners Herrar Sundsvall 1992
1110 Linda Fastén Byviken Runners Club Damer Härnösand 1978
1625 Magnus Ydmark Byviken Runners Club Herrar 1978
1624 Jim Rönnlund CoreIT CoreIT Herrar Själevad 1974
1623 Lars Ericsson Hemsö If Herrar Härnösand 1962
1109 Jenny Gaulitz NCC IF Stockholm Damer Värmdö 1979
1108 Theres Svensson Damer Umeå 1984
1622 Fredrik Ekwurtzel Sundsvall Herrar Sundsvall 1964
1621 Anders Lager Härnösand Medoc masters Herrar Härnösand 1978
1107 Lina Myrgård Medoc masters Damer Härnösand 1979
1106 Stina Sandström Juniskär Damer Kvissleby 1986
1620 Melvin Klingered Alnö Herrar Alnö 2004
1619 Tomas Brink Sundsvall Herrar Sundsvall 1979
1618 Kenneth Wikman Team Vargberget Herrar Yttermark 1968
1617 Johan Kempe Herrar Sundsvall 2003
2546 Albin Tuvesson Sundsvall OK Herrar Sundsvall 2008
1103 Carin Täpp Team Blonde Damer Sundsvall 1983
1104 Erica Hermansson Team Blonde Damer 1989
1102 Kika Diestre Sollentuna Damer SOLLENTUNA 1980
1101 Frida Eriksson Nordbäck Sundsvall Damer Sundsvall 1987
1616 Martin Hellberg Team Nordic Trail Herrar Sundsvall 1980
1100 Christina Carlsson Friskis och Svettis, Sundsvall Damer Sundsvall 1958
1099 Anna-Maria Eriksson Damer Söråker 1979
1098 Sara Bratell Damer Stockholm 1989
1097 Anna-Karin Karmebäck PIFK Damer Örnsköldsvik 1983
1615 Andreas Eriksson Herrar Timrå 1983
1096 Marie Svahn Sweco Management AB Sweco Härnösand Damer Härnösand 1972
1614 Mattias Hansson Sundsvalls Segelsällskap Herrar Alnö 1977
1613 Karl Asp Team MVK Herrar Linköping 1987
1612 Anders Starrin Herrar Härnösand 1958
1095 Elmina Molin Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1611 Henrik Pettersson MVK Team MVK Herrar Härnösand 1987
1610 Anders Arnqvist Nynäshamn Hjortronstigen Herrar Nynäshamn 1978
1609 Erik Norberg Markottorna Herrar Sundsvall 1987
1094 Anna Sundell Bondsjöhöjdens IK Skidor Damer Härnösand 2003
1093 Maria Salander Alexandersson Frösön Damer Frösön 1980
1092 Anna-Sara Fagerholm Damer Sundsvall 1978
1607 Niklas Fagerholm Herrar 1973
1605 Pontus Lundgren Herrar Alnö 1986
1606 Jonas Ångman Herrar Alnö 1983
1602 Fredrik Sandström Umeå Goda grannar Herrar Umeå 1971
1603 Rasmus Sandström Goda grannar Herrar 2004
1604 Samuel Ljungblahd Goda grannar Herrar 1976
1091 Eva Tjäder Skellefteå AIK Friidrott Damer Malå 1959
1601 Jacob Eriksson Team här nös and Herrar Umeå 1983
1090 Therese Agerbrink Los locos Damer Härnösand 1989
1089 Elsa Lindahl Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1087 Terése Lind Holmberg Los locos Damer Härnösand 1990
1600 Mattias Holmberg Los locos Herrar 1993
1088 Jessica Lindberg Los locos Damer 1989
719 Anders Hommelstad Lundanes Opendal IL, Norge Herrar Härnösand 1995
1599 Johan Jedborn Team Jedborn Herrar Sollefteå 1980
1086 Fanny Jedborn Team Jedborn Damer 1982
1598 Kent Rovio Öbacka Lk Herrar Älandsbro 1964
1085 Amanda Norberg Markottorna Damer Härnösand 1993
1084 Johanna Lundström Damer Umeå 1981
1597 Anton Granbäck Lunde Herrar Lunde 1995
1082 Eva Sondell Damer Sundsvall 1972
1596 Stefan Granbäck Nordingrå SK Herrar Nordingrå 1958
1081 Nova Stattin Bondsjöhöjdens IK Damer Härnösand 2006
1083 Karin Runesson Runacademy IF Damer Falun 1982
1595 Andreas Skoglund Herrar Härnösand 1978
1080 Ida Reiher Trailtrion Damer Eskilstuna 1991
1079 Jasmin Ahnfors IK fyris triathlon Trailtrion Damer Knivsta 1987
1078 Elin Törnblom Trailtrion Damer Vendelsö 1988
1077 Matilda Karlsson Damer Uppsala 1994
1076 Pernilla Eriksson Damer Umeå 1985
1594 Tommy Eriksson Herrar 1980
1074 Emma Jönsson Malmö Damer Malmö 1988
1075 Joanna Lindell Damer 1988
1593 Daniel Nordström Storvreta IK Team här nös and Herrar Uppsala 1984
1073 Åsa Nyberg Damer Sundsvall 1973
1072 Anna Ögren Damer Härnösand 1983
1071 Inger Axbrink Sundsvall Damer Sundsvall 1971
1070 Johanna Ahlgren UMEÅ Nanting se oschlögt! Damer Umeå 1992
1592 Daniel Johansson Hemab Herrar Härnösand 1976
1591 Pieter Strijdom Herrar Sundsvall 1980
1069 Maria Edström Härnötrail runners Damer Härnösand 1982
1590 Mats Johansson Kvissleby Herrar Kvissleby 1969
1068 Linda Håkansson Cramo AB Damer Härnösand 1972
1589 Alex Zetterberg Härnösands orienteringsklubb Herrar Härnösnd 2005
1588 Eskil Engberg Härnösand Herrar Härnösand 2007
1067 Mia Lovén Ånge SK Team Scary Damer ÅNGE 1977
1587 Ingemar Ulander Härnösand HBIK Herrar Härnösand 1961
1066 Emelie Kårén Resele IF Damer Resele 1983
1586 Joakim Matsson Herrar Östersund 1963
1065 Maria Samuelsson Damer Duved 1968
1584 Robert Hatton Team Hatton Herrar Sollefteå 1978
1585 Alex Hatton Team Hatton Herrar Sollefteå 2005
1583 Uffe Holmkvist Vattenfall IF Herrar Härnösand 1967
1582 Patrik Bäckström IK Tellus Herrar Hägersten 1978
1581 Stefan Pesula Herrar Alnö 1974
1063 Camilla Hedman Damer 1980
1062 Candra Svensson Ånge Team Scary Damer Ånge 1979
1061 Anette Libell SCA Damer Timrå 1980
1580 Björn Alexandersson Söråker Herrar Söråker 1978
1579 Jonas Bylund Bergeforsen SK Herrar Bergeforsen 1981
1060 Yvonne Stensson Damer Kvissleby 1980
1578 Gustav Larsson Stockholm Sist men inte minst Herrar Stockholm 1986
1577 Jesper Claesson Herrar Njurunda 1975
1576 Erik Skoglund Sist men inte minst Herrar Södertälje 1987
1572 Gustav Hellström Cramo AB Herrar Härnösand 1984
1573 Patrik Jönsson Cramo AB Herrar 1990
1574 Kevin Karlsson Cramo AB Herrar 1989
1575 Mats Palmqvist Cramo AB Herrar 1968
1571 Peter Nyberg Knivsta Herrar Knivsta 1984
1570 Jhonny Gustafsson Sist men inte minst Herrar Skogås 1986
1569 sebastian sundström Herrar Älandsbro 1991
1059 Hanny Edström Härnösands OK Damer Härnösand 2004
1058 Agnes Zimmer Bergeforsens Roddklubb Damer Sundsvall 1982
1568 Fredrik Lundberg Herrar Holmsund 1978
1608 Kristoffer Ståhl Alnö Race Team Herrar Sundsvall 1969
1567 Markus Axelsson Lk Gränslöst Herrar Umeå 1973
1056 Emelie Alexandersson Damer Söråker 1985
1566 Örjan Janulf IF Rycket Herrar lF Rycket 1955
1054 Sara Boden Cramo AB Damer Sundsvall 1990
1055 Helena Pettersson Cramo AB Damer 1994
1053 Magdalena Siman ART Ladyrunners Damer Sundsvall 1967
1565 Johan Rignell Herrar Ånge 1977
1052 Fernanda Monego Sundsvall Damer Sundsvall 1981
1564 Tomas Forsberg Herrar 1985
1051 Malin Lundgren Damer 1978
1049 Valeria Dralova Fränsta IK Damer Fränsta 1987
1050 Erika Nilsson Damer Linköping 1978
1562 Fabrice Coulon #Fy bubblan! Herrar Härnösand 1974
1561 Ricky Carlander Herrar Äladsbro 1988
1048 Pernilla Hannus Matfors VK Uvarna Damer Matfors 1963
1047 Mona Gustavsson Forest Femmes Uppsala Damer Uppsala 1976
1553 Tobias Jonsvens Cramo AB Herrar 1991
1554 Marcus Sarstedt Cramo AB Herrar 1984
1555 Maximilian Svegare Cramo AB Herrar 1997
1556 Peter Hansson Cramo AB Herrar 1974
1557 Per Sundin Cramo AB Herrar 1982
1558 Lars Edström Cramo AB Herrar 1975
1559 Lars Westberg Cramo AB Herrar 1981
1560 Per Carlsson Cramo AB Herrar 1970
1552 Rasmus Sandström cramo AB Cramo AB Herrar Härnösand 1992
1046 Elin Gustafsson CK Örnen Damer 1970
1551 Joachim Nylander cramo AB Cramo AB Herrar Härnösand 1979
642 Albin Ålin Sundsvall OK Backar är kul Herrar Sundsvall 1976
1550 Jim Bladh Herrar Kalix 1979
1045 Sanna Linder KNIVSTA Damer KNIVSTA 1988
1044 Mariette Boström Damer Härnösand 1984
1043 Carola Pålsson Härnösand West Lake Damer Härnösand 1978
1549 Melker Sund Herrar 2006
1547 Jakob Andersson Claenderssons Herrar 2004
1548 Viktor Andersson Claenderssons Herrar 2006
1042 Elin Claesson Härnötrailrunners Härnötrailrunners Damer Härnösand 1985
1546 Mikael Holmberg Umeå Klubblös LK Herrar Umeå 1982
1041 Malin Viklund Hortlax SK Damer Umeå 1992
1545 Richard Thörn Herrar Umeå 1986
1544 Ola Nordin Sundsvall Herrar Sundsvall 1970
1040 Anna Hedin Damer 1987
1039 Eva Forsmark Kvissleby Damer Kvissleby 1967
1038 Sandra Liljeborg sundsvall Damer sundsvall 1986
1543 Roger Norman Team Stelman Herrar Sundsvall 1980
1542 Stieg Bogren BIK skidor Herrar Härnösand 1950
1541 Oliwer Bogren BIK skidor Herrar Härnösand 2004
1540 Peter Forssell Domsjö Herrar DOMSJÖ 1970
1539 Johan Anemyr Nässjö OK Herrar Årsta 1984
1037 Ida Westin Damer Sundsvall 1984
1036 Mia Jakobsson Alnö Damer Alnö 1971
1538 Tom Klingered Alnö Herrar Alnö 1967
1035 Anny Isaksson Arnäsvall Team Isaksson Damer Arnäsvall 1987
1537 Clas Tjäder Skjollsta Herrar Härnösand 1962
1034 Sara Tjäder Damer 1995
1536 Joakim Ekström Stockholm Herrar Stockholm 1986
1033 Blenda Westeson Stockholm Damer Stockholm 1988
1535 Lars-Erik Eriksson Söråkers IF Sweco Härnösand Herrar Söråker 1970
1032 Marie Hellholm KRIK Damer Arnäsvall 1974
1534 Jacob Hellholm Herrar 2001
1031 Patrycja Nikin Damer Sundsbruk 1976
1030 Christine Grafström Damer Sundsvall 1982
1029 Ida Fagerström Damer Älandsbro 1986
1028 Minna Ingnäs Damer Luleå 1989
593 Peter Eriksson Härnösand Herrar 1986
1027 Victoria Karlsson Damer UPPSALA 1968
1026 Sofia Hänström Damer Sundsvall 1971
1025 Josefin Johansson Sundsvall Damer Sundsvall 1988
1532 Karl Brunn Glarthir Runners Herrar Fagervik 1984
1531 David McNamara Herrar Sundsvall 1989
1530 Johan Sten Heggas löpare Herrar Härnösand 1963
1529 Erik Asp Herrar Hudiksvall 1977
1528 Joakim Drejare Herrar Härnösand 1956
1024 Carina Sondell Luleå Damer Luleå 1977
1527 Anders Hägg Heja Hägg Herrar 1987
1023 Erika Carlsson Damer Enskede 1996
1526 Larsjohan Rönnlund Herrar Söråker 1976
1022 Carin Aili Rörösjöns IK Damer Östersund 1975
1021 Louise Rohdén Sundsvalls OK Damer Sundsvall 1986
1525 Fredrik Skeppermo HBIK HBIK Herrar Älandsbro 1974
1020 Emma Kilenstam Härnösand HBIK Damer Härnösand 1980
1019 Eva-Karin Norberg Härnösands Brandkår IK HBIK Damer Härnösand 1971
1016 Eva Claesson Damer 1958
1017 Evamarie Claesson Damer 1979
1524 Jens Vigren Granlo finest Herrar Sundsvall 1977
1018 Petra Abrahamsson Granlo finest Damer Sundsvall 1977
1523 Jonathan Sten Heggas löpare Herrar Härnösand 1989
1522 Alexander Olsson Umeå Herrar Umeå 1992
1014 Linda Rahm Granlo finest Damer Sundsvall 1982
1520 Niklas Rahm Granlo finest Herrar Sundsvall 1968
1519 Marcus Bodin Herrar Sollefteå 1977
1013 Annika Nordlander Damer 1982
1518 Mats Johansson Pacemaker prospects Herrar Umeå 1975
1517 Mattias Berglund Umeå Pacemaker prospects Herrar Umeå 1967
1012 Emma Persson Damer Umeå 1975
1011 Sanna Lantz Aspås Damer Aspås 1977
1516 Emil Husfloen Viklökken Herrar Härnösand 1987
1010 Jennie Beijar Damer 1991
1009 Elisabeth Nyberg Nordlöf Mjällådalen Damer Ljustorp 1979
1515 Charlotta Nitsche Brännan roadrunners Brännan road runners Damer Sundsvall 1990
1008 Malin Grundström Helan och halvan Damer Sollefteå 1974
1514 Nicklas Engström Helan och halvan Herrar Sundsvall 1971
1513 Lars Carlbom Brännan Road Runners Herrar Härnösand 1961
1007 Emelie Värja Brännan road runners Brännan road runners Damer Vintrosa 1985
1512 Daniel Backlund Härnösand Herrar Härnösand 1974
1511 Johan Friberg LJ Sund Running Academy Herrar Bromma 1989
1510 Emil Fredriksson Herrar Hortlax 1983
1509 Kalle Åkesson Härnösands Cornhole Stripe Herrar Härnösand 1970
1508 Mattias Påhle LJ Sund Running Academy Herrar FARSTA 1989
1006 Emma Sundelin Damer Bergeforsen 1983
1005 Katarina Wallner Damer Sundsvall 1977
1507 Peter Wallner Herrar Sundsvall 1970
1506 Patrik Westman Herrar Sundsvall 1987
21 Anna Gustafsson Team Kolibri Damer Solna 1977
1505 Bengt Högberg Baldershage RR Herrar HÄRNÖSAND 1967
20 Therese Hägglund Forest Ninja Runners Damer Umeå 1980
1004 Mia Iggström Team Mia - Me, myself and I Damer Enskede 1983
1003 Elin Larsson Damer Knivsta 1982
1002 Jenny Rahm Damer Knivsta 1972
19 Kristina Sefbom Damer ÄLANDSBRO 1977
1504 Jonas Suokko Sund Running Academy Herrar Härnösand 1989
1503 Peter Forsberg Wåhlén LJ Sund Running Academy Herrar Sundsvall 1989
1502 Niklas Stende Eriksson LJ Sund Running Academy Herrar Sundbyberg 1989
1501 Joakim Andersson LJ Sund Running Academy Herrar Sundsvall 1989
1001 Annette Hellenbrandt Härnösand Damer Härnösand 1957
1000 Sara Stenberg Forest ninja runners Damer Umeå 1980
1500 Jens Pihl Härnösand Herrar Härnösand 1990
Till anmälan för Härnö Trail Mellan