767 |
Gabriel Romero |
|
|
Herrar |
2006 |
|
766 |
Henrik Heed |
|
|
Herrar |
1982 |
|
765 |
Ulf Widén Gewers |
Pigg aktiv ungdom |
Pigg aktiv ungdom |
Herrar |
1978 |
|
764 |
Magnus Eriksson |
Limhamns Schackklubb |
|
Herrar |
1970 |
|
763 |
Sara Hillefors |
|
|
Damer |
1976 |
|
762 |
Bruno Garcia |
1976 |
|
Herrar |
2004 |
|
760 |
Jonas Jarlmark Näfver |
Kirin Racing |
|
Herrar |
1971 |
|
759 |
Eric Rönnols |
Svanö SK |
|
Herrar |
1949 |
|
758 |
Martin Wallén |
|
|
Herrar |
1979 |
|
757 |
Anna Breitholtz |
|
|
Damer |
1975 |
|
756 |
Mats Fröberg |
|
|
Herrar |
1971 |
|
754 |
Oskar Bogren |
|
|
Herrar |
1985 |
|
752 |
Lucas de Boussard |
IFK Enskede |
|
Herrar |
2008 |
|
751 |
Linda Esperstrand |
|
|
Damer |
1976 |
|
771 |
Srustidhar Das |
Karolinska Institutet |
|
Herrar |
1982 |
|
755 |
Fredrik Wahlberg |
|
|
Herrar |
1988 |
|
772 |
Hyunjin Cho |
|
|
Damer |
1981 |
|
770 |
Jessica Setterwall |
|
|
Damer |
1972 |
|
750 |
Carolin Sundberg |
|
|
Damer |
1986 |
|
773 |
Petra Landberg |
|
|
Damer |
1970 |
|
753 |
Kristoffer Lindkvist |
AIK |
|
Herrar |
1977 |
|
748 |
Anna Thor |
|
|
Damer |
1970 |
|
747 |
Mats Ny-Wahlstedt |
|
|
Herrar |
1977 |
|
768 |
Mats Famer |
Skogstomtarna |
|
Herrar |
1967 |
|
769 |
Scott Famer |
Skogstomtarna |
|
Herrar |
2006 |
|
749 |
Nina Engel |
|
|
Damer |
1966 |
|
761 |
Annelie Sabel |
|
|
Damer |
1985 |
|
745 |
Sonja Gullberg |
|
|
Damer |
1979 |
|
744 |
Fredrik Andersson |
|
|
Herrar |
1990 |
|
743 |
Andreas Sundberg |
|
|
Herrar |
1984 |
|
742 |
Michael Svanström |
|
Djurgårdsfamiljen |
Herrar |
1984 |
|
741 |
Catarina Remires Axelsson |
Team Envol |
|
Damer |
1976 |
|
746 |
Ludvig Hertzberg |
|
|
Herrar |
1971 |
|
740 |
Anneli Trieton |
|
|
Damer |
1976 |
|
739 |
Jan Eriksson |
|
|
Herrar |
1971 |
|
738 |
Adam Stephani |
LFF Nacka |
|
Herrar |
1995 |
|
737 |
Anders Fenander |
1983 |
|
Herrar |
1983 |
|
736 |
Henrik Liljeqvist |
|
|
Herrar |
1968 |
|
735 |
Erik Hansson |
|
Hanssons möbler |
Herrar |
1979 |
|
734 |
Emelie Rönnberg |
|
|
Damer |
1988 |
|
733 |
Per Karlberg |
Lilla Essingen Bad och Lek |
|
Herrar |
1984 |
|
731 |
Daniel Bergman |
Axa sportsclub |
|
Herrar |
1985 |
|
730 |
Eldin Kozica |
|
|
Herrar |
1985 |
|
729 |
Oskar Lundberg |
|
|
Herrar |
1968 |
|
725 |
Johan Jonason |
|
|
Herrar |
1971 |
|
726 |
Lowe Jonason |
|
|
Herrar |
2007 |
|
727 |
Helene Bjuregård |
|
|
Damer |
1977 |
|
728 |
Elias Jonason |
|
|
Herrar |
2004 |
|
724 |
Milos Plavsic |
|
|
Herrar |
1986 |
|
723 |
Per-Owe Hvitfeldt |
Ifk Mora |
|
Herrar |
1943 |
|
722 |
Maria Bild |
Bild |
|
Damer |
1975 |
|
721 |
Walter Biner |
|
|
Herrar |
1984 |
|
720 |
Damon O'Sullivan |
The OSullivan Group AB |
|
Herrar |
1977 |
|
719 |
Daniel Roxvret |
IK NocOut.se |
|
Herrar |
1985 |
|
718 |
Per Ekman |
Unleashing the fury LK |
|
Herrar |
1979 |
|
717 |
Karin Nikolic |
|
|
Damer |
1985 |
|
716 |
Daniel Wangler |
|
|
Herrar |
1971 |
|
715 |
Carmen Wargborn |
Norra Stockholm Endurance |
|
Damer |
1977 |
|
714 |
Markus Thambert |
|
|
Herrar |
1975 |
|
713 |
Frida Fernqvist |
|
|
Damer |
1985 |
|
712 |
Linus Johansson |
|
|
Herrar |
1992 |
|
711 |
Petra Salén |
- |
|
Damer |
1982 |
|
709 |
Jesper Neuhaus |
Vegan Runners IK |
|
Herrar |
1975 |
|
710 |
Karin Neuhaus |
Vegan Runners IK |
|
Damer |
1970 |
|
708 |
Jayden Schultz |
Spårvägens FK |
|
Herrar |
1991 |
|
706 |
Stephan Zimmer |
|
|
Herrar |
1985 |
|
707 |
Lana Omanovic |
|
|
Damer |
1981 |
|
705 |
magnus hindsjö |
Vilsta ik |
|
Herrar |
1970 |
|
703 |
Simon Thun |
|
|
Herrar |
1989 |
|
704 |
Simon Davidsson |
|
|
Herrar |
1984 |
|
702 |
Tuula Hietala |
|
|
Damer |
1956 |
|
701 |
Ingo De Temple |
|
|
Herrar |
1984 |
|
700 |
Aleksandra Garcia |
|
|
Damer |
1976 |
|
699 |
Johan Mohlin |
|
|
Herrar |
1979 |
|
698 |
Klas Molde |
|
|
Herrar |
1984 |
|
697 |
Heather Hartley |
|
|
Damer |
1976 |
|
732 |
Elin Nylander |
|
|
Damer |
1989 |
|
696 |
Stefan Tonström |
|
|
Herrar |
1965 |
|
694 |
Erik Sundin |
|
|
Herrar |
1998 |
|
695 |
Jan Förberg |
Hammarby Friidrott |
|
Herrar |
1942 |
|
693 |
Julian Dent |
Team Envol |
|
Herrar |
1985 |
|
692 |
Nicolas Remires |
Team Envol |
|
Herrar |
1982 |
|
691 |
Martina Dannberg |
|
|
Damer |
1996 |
|
690 |
Roger Keiler |
|
|
Herrar |
1967 |
|
688 |
Marc Zugschwerdt |
|
|
Herrar |
1991 |
|
689 |
Jens Vendel |
Sollefteå |
|
Herrar |
1981 |
|
687 |
Qian Lu |
|
|
Damer |
1983 |
|
686 |
Anders Livner |
Farsta SK |
|
Herrar |
1978 |
|
683 |
Sarah Karlsson |
|
|
Damer |
1987 |
|
684 |
Totte Steneby |
|
|
Herrar |
1983 |
|
685 |
Niclas Skagstedt |
|
|
Herrar |
1985 |
|
680 |
Malin Holmsten |
|
|
Damer |
1972 |
|
681 |
Lisa Falkegren |
|
|
Damer |
1972 |
|
679 |
Erik Mellström |
|
|
Herrar |
1974 |
|
682 |
Christer Stafferöd |
|
|
Herrar |
1967 |
|
678 |
Mikael Widerberg |
|
|
Herrar |
1976 |
|
677 |
Lars-Erik Andersson |
650125-7130 |
|
Herrar |
1965 |
|
676 |
Adam Bills |
|
|
Herrar |
1993 |
|
675 |
Annika Pettersson |
|
|
Damer |
1968 |
|
674 |
Hans Hvitfeldt |
Järfälla |
|
Herrar |
1945 |
|
673 |
Troy Östlings |
Årsta Havsbad |
|
Herrar |
2006 |
|
672 |
Karin Stadig |
IFK enskede |
Karins krigare |
Damer |
1980 |
|
671 |
Andreas hult |
|
|
Herrar |
1973 |
|
670 |
Alida Lilljequist |
Hammarby IF |
|
Damer |
1998 |
|
669 |
Torsten Andersson |
|
|
Herrar |
1946 |
|
668 |
Daniel Goucher |
|
|
Herrar |
1989 |
|
667 |
Sofia Hietala |
|
|
Damer |
1992 |
|
666 |
Stellan Strömberg |
Hammarby LV |
|
Herrar |
1967 |
|
665 |
Gustav Kyllenbeck |
Kytion AB |
Team Kyllenbeck |
Herrar |
1993 |
|
664 |
Henrik Otterbeck |
|
|
Herrar |
1977 |
|
663 |
Mattias Hammarstedt |
|
|
Herrar |
1981 |
|
662 |
Sergey Pustynnik |
|
|
Herrar |
1987 |
|
658 |
Erik Kjellander |
|
Kjellanders |
Herrar |
1993 |
|
659 |
Niklas Kjellander |
|
Kjellanders |
Herrar |
1999 |
|
660 |
Henrik Kjellander |
|
Kjellanders |
Herrar |
1995 |
|
661 |
Kenny Kjellander |
|
Kjellanders |
Herrar |
1968 |
|
657 |
Fredrik Nybäck |
Spårvägens FK |
|
Herrar |
1970 |
|
656 |
Fredrik Uhrbom |
Spårvägens SK |
|
Herrar |
1977 |
|
654 |
Anne Rämö |
TSM-Running |
|
Damer |
1984 |
|
655 |
Daniel Sjöberg |
Genvägen SK |
|
Herrar |
1975 |
|
653 |
Niklas Tembert |
|
Karins krigare |
Herrar |
1967 |
|
652 |
Örjan Pettersson |
Löparnas vänner |
|
Herrar |
1966 |
|
651 |
Emma Persson |
|
|
Damer |
1978 |
|
650 |
Martin Gidewall |
IFK Tumba Friidrott |
|
Herrar |
1976 |
|
649 |
Karin Skarp |
|
|
Damer |
1976 |
|
648 |
Edvin Krönmark |
|
|
Herrar |
1991 |
|
646 |
Louise Hellman |
|
|
Damer |
1988 |
|
647 |
Daniel Löf |
|
|
Herrar |
1977 |
|
645 |
Krister Olsson |
Bosse |
|
Herrar |
1966 |
|
644 |
Anna Lindahl |
|
|
Damer |
1989 |
|
643 |
Mikael Elofsson |
|
|
Herrar |
1962 |
|
642 |
Julia Scherlin |
|
|
Damer |
1993 |
|
641 |
Daniel Bånkestad Goine |
Öbacka LK |
|
Herrar |
1986 |
|
640 |
Carina Almkvist |
|
|
Damer |
1975 |
|
639 |
Lisa Ring |
IK Noucout.se |
|
Damer |
1993 |
|
636 |
Threst Gray |
|
|
Herrar |
1968 |
|
637 |
Erik Karlson |
|
|
Herrar |
1985 |
|
638 |
Thomas Rönn |
|
|
Herrar |
1969 |
|
635 |
Thomas Freyling |
|
|
Herrar |
1981 |
|
634 |
Figge Lundberg |
|
|
Herrar |
2003 |
|
633 |
Martin Salén |
|
|
Herrar |
1974 |
|
632 |
Simon Andersson |
|
|
Herrar |
1991 |
|
629 |
Inga Folkmane |
|
|
Damer |
1963 |
|
630 |
Alise Smigla |
|
|
Damer |
1983 |
|
631 |
Sanita Heinberga |
|
|
Damer |
1977 |
|
628 |
Henrik Ekblad |
Amatörföreningen CK |
|
Herrar |
1986 |
|
626 |
Hanna Björklund |
Los Björklundos |
|
Damer |
1984 |
|
627 |
Frans Björklund |
Los Björklundos |
|
Herrar |
2006 |
|
625 |
Mats Gregorson |
|
|
Herrar |
1954 |
|
624 |
Axel Österlund |
|
One Man Wolfpack |
Herrar |
1986 |
|
622 |
Pauline Lönn |
|
|
Damer |
1976 |
|
623 |
Lukas Lönn |
|
|
Herrar |
2002 |
|
621 |
Christian Bergersen |
|
|
Herrar |
1972 |
|
620 |
Tobias Johansson |
Stockholm frontrunners |
|
Herrar |
1979 |
|
619 |
Carola Skoog |
Södertälje |
|
Damer |
1969 |
|
618 |
Alma Levén |
|
|
Damer |
1987 |
|
617 |
Johanna Saläng |
|
|
Damer |
1978 |
|
616 |
Pontus Janhunen |
|
Alppislöparna |
Herrar |
1969 |
|
615 |
Carina Stenberg |
Nacka |
|
Damer |
1959 |
|
613 |
Rudolf Hersén |
Tullinge SK |
|
Herrar |
1965 |
|
614 |
Jonathan Klasén |
|
|
Herrar |
1980 |
|
612 |
Katarina Löf Hagström |
Spårvägens FK |
|
Damer |
1965 |
|
611 |
Göran Malmkvist |
|
|
Herrar |
1958 |
|
610 |
Thomas Nystedt |
Djurgårdens Löparklubb |
|
Herrar |
1976 |
|
609 |
Sabrina Roth |
|
|
Damer |
1988 |
|
608 |
Björn Brandberg |
|
|
Herrar |
1986 |
|
607 |
Saga Kambre |
|
|
Damer |
2001 |
|
606 |
Felix landherr |
|
Första gången 10k |
Herrar |
2002 |
|
605 |
William Alfredsson |
|
Första gången 10k |
Herrar |
2003 |
|
603 |
Alexandra Caulfield |
|
|
Damer |
1989 |
|
604 |
Waldemar Andersson |
Private |
|
Herrar |
2003 |
|
602 |
Josefine Malmkvist |
|
|
Damer |
1991 |
|
601 |
Rafal Szmytka |
|
|
Herrar |
1979 |
|
600 |
Gustaf Tottie |
AC Salt Lake |
|
Herrar |
1964 |
|
599 |
cecilia persson |
|
|
Damer |
1974 |
|
598 |
Mikael Silfver |
|
|
Herrar |
1960 |
|
596 |
Arne timmerling |
Stigbergets Slårunt Kommité |
|
Herrar |
1953 |
|
597 |
Maurice F. White |
|
|
Herrar |
1950 |
|
595 |
Simon Krawe |
Stockholm ck |
|
Herrar |
1992 |
|
594 |
Johan Börjebo |
|
|
Herrar |
1972 |
|
593 |
Martina Löfstrand |
Hästhagen |
|
Damer |
1976 |
|
592 |
Björn Slagfeldt |
|
|
Herrar |
1966 |
|
591 |
Stefan Michal |
|
|
Herrar |
1988 |
|
590 |
Helen Lidforss |
|
|
Damer |
1957 |
|
589 |
Jennie Skillt |
|
|
Damer |
1973 |
|
588 |
Malin Lidforss |
|
|
Damer |
1989 |
|
587 |
Stefan Lindroth |
|
|
Herrar |
1968 |
|
585 |
Martin Araskog |
Pistolerna IK |
|
Herrar |
2004 |
|
586 |
Boel Araskog |
Pistolerna IK |
|
Damer |
2007 |
|
584 |
Albin Munters |
|
|
Herrar |
2005 |
|
582 |
Mats Brohagen |
OK Ravinen |
|
Herrar |
1972 |
|
583 |
Svante Brohagen |
|
|
Herrar |
2004 |
|
580 |
Olle Sederström |
|
|
Herrar |
1960 |
|
581 |
Denise Sederström |
|
|
Damer |
1994 |
|
578 |
Martin Särnquist |
|
|
Herrar |
1986 |
|
579 |
Nathalie Särnquist |
|
|
Damer |
1987 |
|
577 |
Martin Håkansson |
|
Karins krigare |
Herrar |
1990 |
|
576 |
Sara Lindholm |
|
Karins krigare |
Damer |
1985 |
|
575 |
Tim Stockinger |
|
|
Herrar |
1991 |
|
574 |
Rebecca Emmott |
|
|
Damer |
1982 |
|
573 |
Johan Friis |
|
|
Herrar |
1975 |
|
572 |
Moa Strandberg |
|
|
Damer |
1980 |
|
571 |
Sören Nilsson |
Nynäshamns långdistansklubb |
|
Herrar |
1963 |
|
568 |
mette friberg |
|
40-årsfirarna |
Damer |
1979 |
|
569 |
Emma Eide |
|
40-årsfirarna |
Damer |
1979 |
|
570 |
Rikard Friberg |
|
40-årsfirarna |
Herrar |
1979 |
|
567 |
Göran Svärdberg |
Tunkur Benur |
|
Herrar |
1961 |
|
566 |
Olle Lindwall |
|
|
Herrar |
1981 |
|
565 |
Karin Bäckman |
|
|
Damer |
1981 |
|
564 |
Joana Rydberg |
|
|
Damer |
1965 |
|
563 |
Arne Timmerling |
Stigbergets Slårunt Kommitté |
|
Herrar |
1953 |
|
561 |
Magnus Gustafsson |
|
|
Herrar |
1974 |
|
562 |
Sofia Gustafsson |
|
|
Damer |
1974 |
|
560 |
David Alling |
|
|
Herrar |
1998 |
|
559 |
Andreas Häglund |
|
Svåger |
Herrar |
1975 |
|
558 |
Kristina Bergström |
Stockholm |
|
Damer |
1954 |
|
557 |
Alexander Levin |
Team Ultrasweden LK |
|
Herrar |
1974 |
|
556 |
David Genelid |
|
|
Herrar |
1977 |
|
555 |
Anna Karlsson |
TOT Triathlon |
|
Damer |
1991 |
|
554 |
Sarah Hallman |
|
|
Damer |
1975 |
|
553 |
Rasmus Magnusson |
Nacka |
Nacka |
Herrar |
1990 |
|
552 |
Josefine Engdahl |
|
|
Damer |
1989 |
|
551 |
Ulf Klasén |
|
|
Herrar |
1954 |
|
550 |
Vidar Bergmark |
|
|
Herrar |
1983 |
|
548 |
Rasmus Wannfors |
|
|
Herrar |
2004 |
|
549 |
Mats Wannfors |
|
|
Herrar |
1972 |
|
547 |
anders zwedberg |
|
|
Herrar |
1961 |
|
546 |
Sean Dougherty |
|
|
Herrar |
1987 |
|
545 |
Sebastian Lilja |
|
|
Herrar |
1991 |
|
543 |
Liza Haglund |
|
|
Damer |
1959 |
|
544 |
Valda Haglund |
|
|
Damer |
1991 |
|
542 |
André Eriksson |
|
|
Herrar |
1991 |
|
541 |
Stefan Hemström |
Nacka Energi |
|
Herrar |
1966 |
|
540 |
Anders Norling |
|
|
Herrar |
1973 |
|
538 |
Ina Lindgren |
|
Lindarna |
Damer |
1966 |
|
539 |
Claes Lindgren |
|
Lindarna |
Herrar |
1963 |
|
537 |
Conny Fast |
Järla orientering |
|
Herrar |
1978 |
|
535 |
Olle Bertilsson |
LitreBello |
|
Herrar |
1964 |
|
536 |
Vilgot Ottestig |
LitreBello |
|
Herrar |
2004 |
|
534 |
Carl Ekblad |
|
|
Herrar |
1977 |
|
533 |
Ulf Ummer |
Waxholm |
|
Herrar |
1957 |
|
532 |
Mathias Karlsson |
|
|
Herrar |
1973 |
|
530 |
Lina Hyltefors |
|
|
Damer |
1984 |
|
531 |
Oscar Hässlehult |
|
|
Herrar |
1983 |
|
529 |
Daniel Hanner |
|
|
Herrar |
1973 |
|
528 |
Miranda Federspiel |
|
|
Damer |
1994 |
|
527 |
Fredrik Wallenius |
|
|
Herrar |
1978 |
|
526 |
Gunnel Wåhlstrand |
|
|
Damer |
1974 |
|
525 |
Fredrik Karlsson |
|
|
Herrar |
1993 |
|
524 |
Per Westin-Nilsson |
|
|
Herrar |
1962 |
|
523 |
Mikael Unemo |
|
|
Herrar |
1971 |
|
522 |
Stephen Mullarkey |
|
|
Herrar |
1984 |
|
521 |
Albert Svanberg |
|
|
Herrar |
1966 |
|
520 |
Per-Anders Broberg |
Tofsö |
|
Herrar |
1964 |
|
519 |
Daniel Jakobsson |
|
Karins krigare |
Herrar |
1991 |
|
518 |
Michael Abrams |
|
Svåger |
Herrar |
1973 |
|
517 |
Anton Nordqvist |
|
|
Herrar |
1991 |
|
516 |
Lars Christer Nordin |
Solna OK |
|
Herrar |
1944 |
|
515 |
Johan Wikström |
|
|
Herrar |
1975 |
|
514 |
Björn Isaksson |
|
|
Herrar |
1974 |
|
513 |
kajsa edetoft |
|
|
Damer |
1975 |
|
512 |
Claes Ekblom |
|
|
Herrar |
1997 |
|
511 |
alexandro Sohlberg |
|
|
Herrar |
1987 |
|
510 |
Pontus Klinteberg |
|
|
Herrar |
1968 |
|
509 |
Marie Bergendahl |
|
|
Damer |
1982 |
|
508 |
Cornelia Jemio |
Stadium IF |
|
Damer |
1982 |
|
507 |
Pontus Nordström |
|
|
Herrar |
1979 |
|
506 |
Leonardo RIbeiro |
|
|
Herrar |
1988 |
|
505 |
Annika Marchall |
|
|
Damer |
1965 |
|
504 |
Martin Svanborg |
Bromma IF |
|
Herrar |
1991 |
|
503 |
Joachim Högberg |
SLUG |
|
Herrar |
1973 |
|
502 |
Lisa Nordenhäll |
|
|
Damer |
1976 |
|
500 |
verner Gerholm |
Järla orientering |
|
Herrar |
1978 |
|
501 |
Teodor Gerholm |
|
|
Herrar |
2008 |
|
499 |
Johanna Gerdin Bueno |
|
|
Damer |
1985 |
|
498 |
Ellinor Andreasson |
|
|
Damer |
1992 |
|
497 |
Elin Gullman |
|
|
Damer |
1990 |
|
496 |
Morgan Apelqvist |
|
|
Herrar |
1983 |
|
495 |
Peter Johansson |
|
|
Herrar |
1975 |
|
494 |
Katarina Stanisz |
|
|
Damer |
1986 |
|
492 |
Jens Beckemeier |
Becke IF |
Freden laget |
Herrar |
1973 |
|
493 |
Magnus Freden |
|
Freden laget |
Herrar |
1974 |
|
491 |
mikael melen |
|
|
Herrar |
1979 |
|
490 |
Måns Käsper |
Ingen |
|
Herrar |
1987 |
|
489 |
Eva Tejler |
|
|
Damer |
1989 |
|
487 |
André Erlander |
|
|
Herrar |
1989 |
|
488 |
Rolf Gisslander |
|
|
Herrar |
1947 |
|
486 |
Marcus Johansson |
|
|
Herrar |
1986 |
|
485 |
Johan Cato |
Västerås Löparklubb |
|
Herrar |
1976 |
|
484 |
Carina Kedborg |
Nykvarn |
|
Damer |
1989 |
|
483 |
Stefan Haslum |
|
|
Herrar |
1967 |
|
482 |
Charlotte Bäckstrand |
|
|
Damer |
1969 |
|
481 |
Bengt Forsberg |
|
|
Herrar |
1961 |
|
478 |
Andreas Andersson |
Stockholm |
TEOS |
Herrar |
1989 |
|
479 |
Oskar Funk-Olsson |
|
TEOS |
Herrar |
1991 |
|
480 |
Martin Andersson |
|
TEOS |
Herrar |
1989 |
|
477 |
Per Lundberg |
AC Salt Lake |
|
Herrar |
1964 |
|
476 |
Jonas Holmedal |
|
|
Herrar |
1990 |
|
475 |
André Nilsson |
|
|
Herrar |
1989 |
|
474 |
Johanna Aschan |
|
|
Damer |
1972 |
|
473 |
Jennifer Kling |
|
|
Damer |
1984 |
|
472 |
Fredric Sternefjord |
Örby is |
|
Herrar |
1974 |
|
471 |
Stanley Neijd |
|
|
Herrar |
1949 |
|
470 |
Jonathan Gunnarsson |
Stockholm City Triathlon |
|
Herrar |
1998 |
|
469 |
Jenny Frejing |
|
|
Damer |
1977 |
|
468 |
Hanna Bäckman |
Nacka Värmdö Posten |
|
Damer |
1983 |
|
467 |
Felix Althoff |
|
|
Herrar |
2002 |
|
466 |
Martin Josefsson |
Ta En Kaka Stefan |
|
Herrar |
1980 |
|
465 |
Örjan Sandahl |
Sandahls United |
Sandahls United |
Herrar |
1960 |
|
464 |
Gustav Campenhausen |
KFUM-central |
|
Herrar |
1994 |
|
462 |
Sari Jussila-Swedberg |
|
Slow motion |
Damer |
1966 |
|
463 |
Anja Jussila |
|
Slow motion |
Damer |
1988 |
|
461 |
Mia Sjönvall |
|
Slow motion |
Damer |
1967 |
|
460 |
Thomas Wittefeldt |
|
|
Herrar |
1969 |
|
459 |
Göran Johansson |
Atlas Copco IF |
|
Herrar |
1970 |
|
458 |
Larisa Birger |
|
Slow motion |
Damer |
1980 |
|
457 |
Martin Cook |
|
|
Herrar |
1976 |
|
456 |
Andreas Larsson |
BERG&BERG |
|
Herrar |
1992 |
|
454 |
Annica Söder |
Södermalm |
|
Damer |
1969 |
|
455 |
Anna-Karin Bedeus |
|
|
Damer |
1975 |
|
453 |
Niclas Sjöglans |
|
|
Herrar |
1979 |
|
451 |
Nils Paulsson |
|
|
Herrar |
1980 |
|
452 |
Emma Paulsson |
|
|
Damer |
1983 |
|
450 |
JARI kanninen |
|
|
Herrar |
1972 |
|
449 |
Anders Hübner |
Gustavsbergs TK |
|
Herrar |
1976 |
|
448 |
Erika Nord |
|
|
Damer |
1987 |
|
447 |
Kristin Lund |
|
|
Damer |
1985 |
|
446 |
Anna Horn |
|
|
Damer |
1992 |
|
445 |
Kenneth Jansson |
|
|
Herrar |
1966 |
|
444 |
Robin Fällin |
|
|
Herrar |
1982 |
|
443 |
Katja Landin |
|
|
Damer |
1984 |
|
442 |
Stefan Hallberg |
|
|
Herrar |
1976 |
|
441 |
Gudrun Klasén |
|
|
Damer |
1947 |
|
440 |
Michaela Dromberg |
|
|
Damer |
1986 |
|
439 |
Liliana Labbé |
|
|
Damer |
1980 |
|
438 |
Janne Nieminen |
Wiab |
|
Herrar |
1971 |
|
437 |
Erik Åkerberg |
|
|
Herrar |
1988 |
|
436 |
Sadek Deco Kammouna |
|
Jägarns Jaktlag |
Herrar |
1989 |
|
435 |
Smilla Eliasson |
Stockholm City Triathlon |
|
Damer |
2000 |
|
434 |
Marie Sandestål |
|
|
Damer |
1981 |
|
433 |
Josefine Johansson |
|
|
Damer |
1979 |
|
432 |
Johan Ullström |
Lilla Sköndal Runners United |
|
Herrar |
1982 |
|
430 |
Gabriel Klinge |
Jarlaberg |
Team Klinge |
Herrar |
2006 |
|
431 |
Magnus Klinge |
Team Maresias |
Team Klinge |
Herrar |
1972 |
|
429 |
Thomas Jonsson |
|
|
Herrar |
1972 |
|
428 |
Karl Rogler |
SEB IF |
|
Herrar |
1980 |
|
427 |
Anna Bäckarlin |
|
Voyado |
Damer |
1980 |
|
425 |
Carl-Henrik Sundström |
|
|
Herrar |
1966 |
|
426 |
Eva Myrehed |
|
|
Damer |
1965 |
|
424 |
Björn Burman |
Hedström&Taube IF |
|
Herrar |
1972 |
|
423 |
Petter Viding |
|
|
Herrar |
1985 |
|
422 |
David Kästel |
7904256257 |
Voyado |
Herrar |
1979 |
|
421 |
Johan Lindskog |
Skanska IF |
|
Herrar |
1985 |
|
420 |
michael eriksson |
|
|
Herrar |
1964 |
|
419 |
Per Grönlund |
|
|
Herrar |
1979 |
|
418 |
Charlotta Persson |
Voyado |
|
Damer |
1975 |
|
417 |
Annelie Nilsson |
|
|
Damer |
1959 |
|
416 |
Åsa Edman |
Roma IF |
|
Damer |
1962 |
|
415 |
Gisela Kjellberg |
Västerås Löparklubb |
|
Damer |
1959 |
|
413 |
Albin Olofsson |
Fredrikshof FIF |
|
Herrar |
1995 |
|
414 |
Felicia Cederlund |
|
|
Damer |
1990 |
|
412 |
Maria Malm |
|
|
Damer |
1970 |
|
411 |
Rasmus Wellander |
|
|
Herrar |
1990 |
|
410 |
Annika Elwin |
|
|
Damer |
1982 |
|
408 |
David Löveborn |
Metallcentrums IF |
|
Herrar |
1985 |
|
409 |
Helena Löveborn |
The Metalligans |
|
Damer |
1989 |
|
407 |
jon nyqvist |
|
|
Herrar |
1978 |
|
406 |
Sarah Åhlen |
|
Inlöparna Värmdö |
Damer |
1971 |
|
404 |
Per Nordkvist |
|
Oklahoma Sooners |
Herrar |
1981 |
|
405 |
Johanna Nordkvist |
|
Oklahoma Sooners |
Damer |
1981 |
|
403 |
Jonas Conradsson |
Saltsjöbadens Triathlonsällskap |
|
Herrar |
1974 |
|
402 |
Fredrik Hugo |
|
|
Herrar |
1978 |
|
401 |
Charlie Bjare |
|
|
Herrar |
1969 |
|
400 |
Fredrik Uhlén |
|
|
Herrar |
1986 |
|
398 |
Tuva Andersson |
Sickla IF |
|
Damer |
2007 |
|
399 |
Jenny Lindholm |
|
|
Damer |
2007 |
|
397 |
Gunilla Eriksson |
Axa |
Team 100 |
Damer |
1968 |
|
395 |
Linda Lindström |
|
|
Damer |
1974 |
|
396 |
Linda Widmark |
|
|
Damer |
1973 |
|
394 |
Niklas Lundbäck |
|
Lundbäck |
Herrar |
1978 |
|
392 |
Per-Arne Arvidsson |
|
|
Herrar |
1956 |
|
393 |
Linda Maxe |
|
|
Damer |
1960 |
|
391 |
Anna Mattsson Hed |
|
|
Damer |
1971 |
|
390 |
Filip Zetterlund |
|
|
Herrar |
1992 |
|
389 |
Jill Larsson |
|
|
Damer |
1975 |
|
388 |
Martin Johnson |
|
|
Herrar |
1976 |
|
387 |
Hans Holmström |
|
|
Herrar |
1976 |
|
386 |
Per Martinsson |
H&M |
|
Herrar |
1980 |
|
385 |
Mats Andersson |
Hanssons möbler |
Hanssons möbler |
Herrar |
1974 |
|
384 |
Felix Ridderström |
|
|
Herrar |
1986 |
|
383 |
Fredrik Ahlén |
|
|
Herrar |
1982 |
|
382 |
Emelie Åberg |
|
|
Damer |
1985 |
|
381 |
Rivas arce Josefa |
|
|
Damer |
1974 |
|
380 |
Lennart Nystedt |
Stureby SK |
|
Herrar |
1972 |
|
379 |
Jonas Wallin |
|
|
Herrar |
1975 |
|
378 |
Ana Forss |
|
|
Damer |
1981 |
|
377 |
Ida Lindqvist |
|
|
Damer |
1985 |
|
376 |
Alec Forss |
|
|
Herrar |
1981 |
|
375 |
Oskar Gustafson |
|
|
Herrar |
1988 |
|
374 |
Erik Calmfors |
Runacademy IF |
|
Herrar |
1977 |
|
372 |
Magnus Lindblom |
|
|
Herrar |
1977 |
|
373 |
Emma Östmark |
|
|
Damer |
1978 |
|
371 |
Andreas Ferngren |
|
|
Herrar |
1979 |
|
370 |
Nils Lundin |
|
|
Herrar |
1986 |
|
369 |
Matilda Hald |
|
|
Damer |
1978 |
|
368 |
Mats Röjdmark |
|
Team Dehuali |
Herrar |
1973 |
|
367 |
Konstantinos Gerontidis |
198911179698 |
ZEUS, Katerini, Greece |
Herrar |
1989 |
|
366 |
anthony mccarrick |
|
|
Herrar |
1960 |
|
365 |
Tobias Fogelqvist |
Ingen |
|
Herrar |
1979 |
|
364 |
Anders Vikman Linder |
|
|
Herrar |
1985 |
|
362 |
Ssmra Aganovic |
|
|
Damer |
1968 |
|
361 |
Sandra Nuhic |
|
|
Damer |
1967 |
|
360 |
Camilla Fuxborg |
|
|
Damer |
1988 |
|
359 |
Henrik Nilsback |
- |
|
Herrar |
1977 |
|
358 |
Filip Claesson |
Kungsholmen Basket |
|
Herrar |
1987 |
|
357 |
Rebecka Ander |
|
|
Damer |
1985 |
|
356 |
Rikard Hegelund |
|
|
Herrar |
1980 |
|
355 |
Linda Fuller |
|
|
Damer |
1976 |
|
353 |
Jill Ryberg |
|
Las gacelas |
Damer |
1979 |
|
354 |
Susanne Forss |
|
Las gacelas |
Damer |
1972 |
|
351 |
Mikael Bjerstedt |
Enskede |
|
Herrar |
1968 |
|
350 |
Maria Moström |
|
|
Damer |
1972 |
|
349 |
Patrik Nordell |
|
|
Herrar |
1974 |
|
348 |
Viktor Johansson |
|
|
Herrar |
1994 |
|
352 |
Fredrick Regnell |
FOC Farsta |
|
Herrar |
1987 |
|
346 |
Pernilla Jansdotter |
|
|
Damer |
1964 |
|
347 |
Ove Smedman |
|
|
Herrar |
1967 |
|
345 |
Fredrik Svedjetun |
|
|
Herrar |
1975 |
|
344 |
Göran Säfverblad |
Hässelby sk |
|
Herrar |
1962 |
|
343 |
Elisabet Stengårds |
Lima if |
|
Damer |
1966 |
|
342 |
Karin Hagberg |
Mikkeller Running Club |
|
Damer |
1980 |
|
340 |
Ola Nyström |
|
|
Herrar |
1965 |
|
341 |
Malin Nyström |
|
|
Damer |
1969 |
|
339 |
Max Strandberg |
ingarö if |
|
Herrar |
1953 |
|
338 |
Niklas Nagorny |
|
|
Herrar |
1976 |
|
336 |
Karl Bratt |
|
|
Herrar |
1985 |
|
337 |
Sandra Knoll |
|
|
Damer |
1989 |
|
335 |
Ylva Jansson |
|
|
Damer |
1971 |
|
334 |
Mats Siegel |
|
Margänget |
Herrar |
1974 |
|
332 |
Anna Boustedt |
Runacademy |
|
Damer |
1975 |
|
333 |
Patrik Nyström |
|
|
Herrar |
1981 |
|
331 |
Lise Nyborg |
Ingarö |
|
Damer |
1972 |
|
330 |
Pia Engstrand |
|
|
Damer |
1970 |
|
328 |
Robert Eles |
Alphyddan Runners |
|
Herrar |
1974 |
|
329 |
Björn Granberg |
Operans IF |
|
Herrar |
1958 |
|
327 |
Fredrik Dierks |
|
|
Herrar |
1962 |
|
326 |
Sara Hedmo |
|
|
Damer |
1971 |
|
325 |
Dennis Selsborg |
Runacademy IF |
|
Herrar |
1974 |
|
324 |
Jonatan Boman Pesonen |
Lerkils IF |
|
Herrar |
1989 |
|
323 |
Måns Grundsten |
|
|
Herrar |
1979 |
|
322 |
Giorgio Koursaris |
|
|
Herrar |
1977 |
|
319 |
Anders Frisk |
|
|
Herrar |
1967 |
|
320 |
Marlene Grundell Frisk |
|
|
Damer |
1971 |
|
318 |
Anna Gavell Frenzel |
|
|
Damer |
1982 |
|
317 |
Sara Hagström |
|
|
Damer |
1989 |
|
290 |
Sara Holmgren |
|
Swedbank |
Damer |
1982 |
|
291 |
Dan Bergman |
|
Swedbank |
Herrar |
1961 |
|
292 |
Fredrik Björn |
|
Swedbank |
Herrar |
1991 |
|
293 |
Gustaf Björn |
|
Swedbank |
Herrar |
2000 |
|
294 |
Reza Farhang |
|
Swedbank |
Herrar |
1976 |
|
295 |
Petra Ederfors |
|
Swedbank |
Damer |
1975 |
|
296 |
Stefan Falk |
|
Swedbank |
Herrar |
1978 |
|
297 |
Mikael Ekeneld |
|
Swedbank |
Herrar |
1983 |
|
298 |
Tobias Gustavsson |
|
Swedbank |
Herrar |
1978 |
|
299 |
Maria Fröberg |
|
Swedbank |
Damer |
1980 |
|
300 |
Tomas Ericson |
|
Swedbank |
Herrar |
1976 |
|
301 |
Katharine Hobbs |
|
Swedbank |
Damer |
1971 |
|
302 |
Leif Wikström |
|
Swedbank |
Herrar |
1967 |
|
303 |
Simon Littecke |
|
Swedbank |
Herrar |
1981 |
|
304 |
Anette Piir |
|
Swedbank |
Damer |
1965 |
|
305 |
Tomas Rydén |
|
Swedbank |
Herrar |
1971 |
|
306 |
Åsa Eklöv |
|
Swedbank |
Damer |
1972 |
|
307 |
Jan Häger |
|
Swedbank |
Herrar |
1964 |
|
308 |
Greta Eklöv Häger |
|
Swedbank |
Damer |
1959 |
|
309 |
Peter Gestrup |
|
Swedbank |
Herrar |
1977 |
|
310 |
Amanda Grundberg |
|
Swedbank |
Damer |
1991 |
|
311 |
Kristoffer Jalve |
|
Swedbank |
Herrar |
1977 |
|
312 |
Helena Skarin |
|
Swedbank |
Damer |
1983 |
|
313 |
Henrik Molnar |
|
Swedbank |
Herrar |
1983 |
|
314 |
Emelie Mangold |
|
Swedbank |
Damer |
1983 |
|
315 |
Niclas Tegidius |
|
Swedbank |
Herrar |
1974 |
|
316 |
David Löfgren |
|
Swedbank |
Herrar |
1984 |
|
289 |
Johanna Cardley |
|
|
Damer |
1987 |
|
288 |
Rebecka Uhlin |
|
|
Damer |
1986 |
|
287 |
Jolinn Uhlin |
|
|
Damer |
1994 |
|
286 |
Linda Eriksson |
|
|
Damer |
1984 |
|
285 |
Fredrik Wickbom |
Nej |
|
Herrar |
1986 |
|
283 |
Johan Granström |
|
|
Herrar |
1968 |
|
284 |
Felicia Granström |
|
|
Damer |
1999 |
|
282 |
Mikael Lundfeldt |
|
|
Herrar |
1960 |
|
280 |
Matilda Olsson |
Fröken |
|
Damer |
1985 |
|
281 |
Peter Svensson |
|
|
Herrar |
1981 |
|
278 |
Anna Hagstad |
|
|
Damer |
1975 |
|
279 |
Vidar Västberg Hagstad |
|
|
Herrar |
2005 |
|
276 |
Conny Larsson |
Astrazeneca IF |
|
Herrar |
1969 |
|
277 |
Åsa Wahlström |
|
|
Damer |
1974 |
|
275 |
Emanuel Tärnqvist |
|
|
Herrar |
1988 |
|
274 |
Tamara Trifunovic |
BGD |
|
Damer |
1982 |
|
273 |
Cecilia Berg |
|
|
Damer |
1975 |
|
272 |
Karin Bjare |
|
|
Damer |
1972 |
|
271 |
Jenny Ranhem |
|
|
Damer |
1976 |
|
270 |
Olof Oddbjörn |
|
|
Herrar |
1983 |
|
269 |
Andreas Gottlieb |
|
|
Herrar |
1982 |
|
268 |
Mattias Bern |
|
|
Herrar |
1973 |
|
266 |
Katrin Fjellborg |
|
|
Damer |
1962 |
|
267 |
Helena Milton |
|
|
Damer |
1960 |
|
265 |
Daniel Fristam |
|
|
Herrar |
1974 |
|
264 |
Rezan Güler |
|
|
Herrar |
1990 |
|
263 |
Robin Wikström |
|
|
Herrar |
1989 |
|
262 |
Martin Hallberg |
Fractal Integration |
|
Herrar |
1980 |
|
261 |
Michael Jerlin |
|
|
Herrar |
1980 |
|
260 |
Alexis Gainza Solenzal |
|
|
Herrar |
1967 |
|
259 |
Hugo Roström |
Svedmyra |
|
Herrar |
1995 |
|
258 |
Marika Sabo |
|
|
Damer |
1974 |
|
256 |
Bella Hall |
|
|
Damer |
1965 |
|
257 |
Emelie Ronnersjö |
|
|
Damer |
1988 |
|
255 |
Eva Schaffer |
Stockholm |
|
Damer |
1983 |
|
254 |
Gunnar Ålund |
|
|
Herrar |
1958 |
|
253 |
Simon Westerdahl |
|
|
Herrar |
1992 |
|
252 |
Hjalmar Risinger |
|
|
Herrar |
1988 |
|
251 |
Michaela Ulvhammar |
|
|
Damer |
1990 |
|
250 |
Helena Von Dardel |
|
|
Damer |
1955 |
|
248 |
Alexander Ananchenko |
IRC |
|
Herrar |
1974 |
|
249 |
Olga Demina |
IRC |
|
Damer |
1975 |
|
247 |
Jörgen Laestadius |
Örebro AIK |
|
Herrar |
1972 |
|
246 |
Oscar Nyman |
|
|
Herrar |
1973 |
|
245 |
Frida Lundin |
|
|
Damer |
1983 |
|
244 |
Filip Kleverud |
|
Lagom fast lagom furious |
Herrar |
1990 |
|
243 |
Henrik Samuelsson |
Hässelby SK |
|
Herrar |
1968 |
|
241 |
sandra westerström |
ok ravinen |
|
Damer |
1975 |
|
242 |
Tomas Westerström |
ok ravinen |
|
Herrar |
1969 |
|
240 |
Jennie Olofsson |
|
|
Damer |
1992 |
|
239 |
Kristian Luoma |
Team Gooch |
Team Gooch |
Herrar |
1979 |
|
238 |
David Drew |
GCC |
|
Herrar |
1980 |
|
237 |
Gunnar Kylén |
|
|
Herrar |
1993 |
|
236 |
Andrea Gradén |
|
|
Damer |
1978 |
|
235 |
Nils Korsgren |
Djurgårdens IF |
|
Herrar |
1980 |
|
234 |
Pia-Maria BLAAS |
|
|
Damer |
1978 |
|
233 |
David Johnston-Raw |
|
|
Herrar |
1972 |
|
232 |
Malin Jordell |
Mariedal runners |
|
Damer |
1961 |
|
231 |
Cecilia Ageman |
|
|
Damer |
1967 |
|
230 |
Roger Hedlund |
|
|
Herrar |
1962 |
|
229 |
Jessica Dyrendahl |
|
|
Damer |
1974 |
|
228 |
Maria Gimner |
|
Gimner Brandin |
Damer |
1979 |
|
227 |
Katarina Karlsson |
|
|
Damer |
1963 |
|
226 |
Mats Ancker |
|
|
Herrar |
1974 |
|
225 |
Michael Lokner |
|
|
Herrar |
1978 |
|
224 |
Daniel Älåker |
|
|
Herrar |
1977 |
|
223 |
Ella Tegsten |
Socialdemokraterna |
|
Damer |
1990 |
|
222 |
Maria Björk Carleborg |
|
|
Damer |
1981 |
|
221 |
Vincent Rodin |
|
|
Herrar |
1983 |
|
220 |
Carl Giden |
Kocktorp |
|
Herrar |
1955 |
|
219 |
Magnus Rosenstråle |
|
|
Herrar |
1968 |
|
217 |
Anne Hållstedt |
|
|
Damer |
1980 |
|
218 |
Pontus Hållstedt |
|
|
Herrar |
1980 |
|
216 |
Victor Jonsson |
|
Farbror Frän |
Herrar |
1990 |
|
215 |
Albin Ljunghusen |
|
Farbror Frän |
Herrar |
1990 |
|
214 |
Hanna Bladh |
Hallaryds IF |
|
Damer |
1982 |
|
213 |
Niclas Franzén |
|
|
Herrar |
1971 |
|
212 |
Tobias Walldén |
|
|
Herrar |
1983 |
|
211 |
Leo Sundlöf |
|
Speedwagon Foundation |
Herrar |
2002 |
|
210 |
Mikael Aspholm |
|
|
Herrar |
1982 |
|
209 |
Stefan Lundström |
|
|
Herrar |
1978 |
|
208 |
My Campbell |
|
|
Damer |
1987 |
|
207 |
Christina Dyrssen |
|
|
Damer |
1977 |
|
206 |
Daniel Lafferentz |
|
WilBJe |
Herrar |
1986 |
|
205 |
Stefan Nyzelius |
|
WilBJe |
Herrar |
1987 |
|
202 |
William Bergfors |
|
WilBJe |
Herrar |
1987 |
|
203 |
Jessica Axelsson |
|
WilBJe |
Damer |
1988 |
|
204 |
Björn Axelsson |
|
WilBJe |
Herrar |
1987 |
|
201 |
Amelie Bomler |
|
|
Damer |
1989 |
|
200 |
Linn Nilsson Stålberg |
Sats Sickla |
|
Damer |
2001 |
|
199 |
Maria-Magdalena Johansson |
|
|
Damer |
1989 |
|
197 |
Matilda Sandell |
|
|
Damer |
1992 |
|
198 |
Rasmus Klintberg |
|
|
Herrar |
1993 |
|
196 |
Magnus Lönnqvist |
Epiroc |
Epiroc |
Herrar |
1970 |
|
194 |
Louise Knöös |
|
|
Damer |
2001 |
|
195 |
Carina Knöös |
|
|
Damer |
1972 |
|
193 |
Alexandra Bankander |
|
|
Damer |
1978 |
|
192 |
Christoffer Hedström |
|
|
Herrar |
1981 |
|
191 |
Maria Pia Karlsson |
|
|
Damer |
1956 |
|
190 |
Magnus Törnqvist |
|
|
Herrar |
1969 |
|
189 |
Mirjam Larsson |
|
|
Damer |
1977 |
|
188 |
Patrik Sandbrink |
Bosön |
|
Herrar |
1968 |
|
187 |
Christopher Ahlstrand |
|
|
Herrar |
1976 |
|
186 |
Linnea Henningsson |
|
|
Damer |
1984 |
|
185 |
henrik mårtensson |
|
|
Herrar |
1992 |
|
184 |
Elin Wisbrant |
|
|
Damer |
1978 |
|
183 |
Oscar Sundblad |
|
Speedwagon Foundation |
Herrar |
2002 |
|
181 |
Katarina Hughes |
|
|
Damer |
1976 |
|
182 |
Jenny Hallberg |
|
|
Damer |
1977 |
|
179 |
Per Oknemark |
|
|
Herrar |
1991 |
|
180 |
Kaddy Dampha |
|
|
Damer |
1986 |
|
178 |
Mikael Sundén |
Huddinge SK LF |
|
Herrar |
1981 |
|
176 |
Nina Strandberg |
|
|
Damer |
1970 |
|
177 |
Ann Strandberg |
|
|
Damer |
1972 |
|
175 |
Petter Blid |
|
|
Herrar |
1981 |
|
174 |
Mats Wåhlberg |
Mr |
|
Herrar |
1957 |
|
173 |
Hanna Kirk |
Järla Nytt IK |
Järla Nytt IK |
Damer |
1977 |
|
171 |
Ingrid Walter |
1983 |
Lesjöfors Springers |
Damer |
1983 |
|
172 |
Lotta Hannerz |
Lesjöfors Springers |
Lesjöfors Springers |
Damer |
1970 |
|
170 |
Marika Andréasson |
|
|
Damer |
1978 |
|
169 |
Helena Lindahl |
|
|
Damer |
1968 |
|
168 |
Grace Namazzi Andersson |
|
|
Damer |
1979 |
|
166 |
Anna Ålander |
|
|
Damer |
1978 |
|
167 |
Maria Moustakakis |
|
|
Damer |
1981 |
|
165 |
edin masin |
Cygate AB |
|
Herrar |
1985 |
|
164 |
Therese Persson |
|
|
Damer |
1985 |
|
163 |
Jesper Andersson |
|
|
Herrar |
1974 |
|
162 |
Andreas Falk Enfors |
|
Christmas Boys |
Herrar |
2000 |
|
161 |
Johan Widén |
|
|
Herrar |
1952 |
|
159 |
Sebastian Geidenstam |
|
|
Herrar |
1982 |
|
160 |
Kristina Åkerman |
|
|
Damer |
1976 |
|
158 |
Ritva Eskonniemi |
|
|
Damer |
1961 |
|
156 |
Janne Spovér |
|
|
Herrar |
1971 |
|
157 |
Paula Nordström |
|
|
Damer |
1976 |
|
155 |
Vira Boström |
Hammarby Handboll |
Hammarby Handboll Dam |
Damer |
2002 |
|
154 |
Viktor Lindahl |
|
Christmas Boys |
Herrar |
2000 |
|
153 |
Christina Nordström |
Ingarö |
|
Damer |
1964 |
|
152 |
Anette Ekedahl |
|
|
Damer |
1962 |
|
151 |
Karina Pettersson Springer |
Atrium Ljungberg |
|
Damer |
1976 |
|
150 |
Niklas Östgren |
|
|
Herrar |
1975 |
|
149 |
Elisabet Forsell |
|
|
Damer |
1980 |
|
147 |
Emma Ortman |
|
|
Damer |
1982 |
|
148 |
Jonas Ortman |
|
|
Herrar |
1982 |
|
146 |
Petra Ramsten |
|
|
Damer |
1972 |
|
145 |
Anna Friborg |
|
|
Damer |
1975 |
|
144 |
Yvan Pernar |
7612011945 |
|
Herrar |
1970 |
|
143 |
Lena Nygren |
|
|
Damer |
1963 |
|
142 |
Frida Perneman |
|
|
Damer |
1978 |
|
141 |
Kristina Löf |
|
|
Damer |
1976 |
|
140 |
Tommy Under |
|
|
Herrar |
1963 |
|
138 |
Isabella Grunditz |
Isabella och Catharina |
|
Damer |
1999 |
|
139 |
Catharina Wale Grunditz |
Isabella och Catharina |
|
Damer |
1965 |
|
137 |
Abdi Gobena |
|
|
Herrar |
1985 |
|
136 |
Gustavo Stolpe |
|
|
Herrar |
1986 |
|
134 |
Anna Granzelius |
Ekuddens IF |
|
Damer |
1978 |
|
135 |
Marcus Pettersson |
Ekuddens IF |
|
Herrar |
1976 |
|
131 |
Simon Ahlström |
IFK Enskede |
|
Herrar |
2010 |
|
132 |
Felix Ahlström |
IFK Enskede |
|
Herrar |
2010 |
|
133 |
Nora Ahlström |
IFK Ensekde |
|
Damer |
2009 |
|
130 |
Mats Järvinen |
|
|
Herrar |
1972 |
|
129 |
Roland Winqvist |
|
|
Herrar |
1957 |
|
128 |
Magnus Rendahl |
|
|
Herrar |
1990 |
|
127 |
Jan Hannerz |
NAIF |
|
Herrar |
1956 |
|
126 |
David Lennartsson |
|
Lärarförbundet Nacka |
Herrar |
1971 |
|
124 |
Ros-Marie Axelsson |
|
|
Damer |
1956 |
|
125 |
Emeli Grafström |
|
|
Damer |
1981 |
|
123 |
Karin Karlsson |
|
|
Damer |
1967 |
|
122 |
Anton Sundgren |
L-100 IF |
|
Herrar |
1993 |
|
121 |
Andreas Hagman |
Mardrömselvan |
|
Herrar |
1977 |
|
120 |
Karl Bolin |
|
|
Herrar |
1977 |
|
119 |
Karin Bolin |
Uppsala |
|
Damer |
1982 |
|
118 |
Fredrik Svensson |
IK Tun |
|
Herrar |
1975 |
|
117 |
Håkan Wide |
|
|
Herrar |
1972 |
|
116 |
Victoria Fairless-Clarkson |
|
|
Damer |
1989 |
|
115 |
Patrick Münzker |
TSM Running |
|
Herrar |
1964 |
|
114 |
Mats Forsman |
|
|
Herrar |
1977 |
|
113 |
Patrik Sandström |
|
|
Herrar |
1987 |
|
112 |
Gunnel Johansson |
|
|
Damer |
1963 |
|
110 |
Ivar Gentz |
Järla |
|
Herrar |
2004 |
|
107 |
Björn Linderfalk |
|
Team BRO |
Herrar |
1966 |
|
108 |
Robert Linderfalk |
|
Team BRO |
Herrar |
2000 |
|
109 |
Oscar Linderfalk |
|
Team BRO |
Herrar |
2004 |
|
111 |
Fanny Stengårds |
|
|
Damer |
1996 |
|
106 |
Hanna Johansson |
|
|
Damer |
1973 |
|
105 |
Eric Hannerz-Edmark |
|
|
Herrar |
1990 |
|
99 |
Anna Pucar Rimhagen |
|
Team generation |
Damer |
1970 |
|
100 |
Elin Rimhagen |
|
Team generation |
Damer |
1996 |
|
101 |
Elsa Rimhagen |
|
Team generation |
Damer |
1999 |
|
102 |
Johan Nylén |
|
Team generation |
Herrar |
1972 |
|
103 |
Christoffer Carlén |
|
Team generation |
Herrar |
1996 |
|
104 |
Oscar Ollas |
|
Team generation |
Herrar |
1999 |
|
98 |
Robert Pochec |
|
|
Herrar |
1979 |
|
97 |
Niklas Wallhed |
N/A |
|
Herrar |
1996 |
|
96 |
mattias hernblad |
|
|
Herrar |
1969 |
|
95 |
Anna Franke |
|
|
Damer |
1989 |
|
94 |
Rolando Lujan |
|
|
Herrar |
1960 |
|
93 |
Charlotte Christoffersson |
|
|
Damer |
1980 |
|
91 |
Robin Quintana |
Sandahls United |
Sandahls United |
Herrar |
1990 |
|
92 |
Maria Sandahl |
Sandahls United |
Sandahls United |
Damer |
1997 |
|
90 |
Samantha Ehrlich |
|
|
Damer |
1988 |
|
89 |
Åsa Karlsson |
|
Handelsbanken Hammarby Sjöstad |
Damer |
1967 |
|
87 |
Daniel Toth |
|
Lärarförbundet Nacka |
Herrar |
1992 |
|
88 |
Elisabeth Liljeblad |
|
Lärarförbundet Nacka |
Damer |
1969 |
|
86 |
Charlotte Skinnar |
|
|
Damer |
1988 |
|
84 |
Jenny Henriksson |
|
|
Damer |
1981 |
|
85 |
Marcus Söderkvist |
|
|
Herrar |
1989 |
|
83 |
Emma Federley König |
8103026947 |
|
Damer |
1981 |
|
82 |
Jonas Edholm |
SDTK |
|
Herrar |
1972 |
|
81 |
Patrik Sjöbom |
|
|
Herrar |
1986 |
|
80 |
Fredrik Sandström |
|
|
Herrar |
1990 |
|
79 |
Susanne Lindvall |
|
|
Damer |
1960 |
|
78 |
Filip Lang |
Buyersclub.se |
|
Herrar |
1981 |
|
77 |
Kenneth Jildell |
Nacka |
|
Herrar |
1968 |
|
76 |
Ingemar Georgsson |
Storådalens sk |
|
Herrar |
1977 |
|
75 |
Hanna Bergendal |
|
|
Damer |
1979 |
|
73 |
Niklas Waller |
|
Stefkillarna |
Herrar |
1976 |
|
74 |
Theodor Waller |
|
Stefkillarna |
Herrar |
2005 |
|
72 |
Joakim Karlsson |
Tyresö |
|
Herrar |
1993 |
|
71 |
Mikael Bendtsen |
|
|
Herrar |
1976 |
|
69 |
Anders Moren |
|
|
Herrar |
1958 |
|
70 |
Kristina Lindell |
|
|
Damer |
1962 |
|
68 |
Miguel Krantz |
|
|
Herrar |
1973 |
|
67 |
Herman Hillberg |
|
|
Herrar |
1973 |
|
66 |
Alexander Petersson |
|
|
Herrar |
1980 |
|
65 |
Roger Jervenheim |
|
|
Herrar |
1957 |
|
64 |
Kristofer Palm |
|
|
Herrar |
1984 |
|
63 |
Linda Nyberg |
|
|
Damer |
1974 |
|
62 |
Jonas Cederkvist |
|
|
Herrar |
1987 |
|
61 |
Henrik Herber |
|
|
Herrar |
1971 |
|
59 |
Markus Adenfelt |
Boo SS |
|
Herrar |
1971 |
|
60 |
Maria Adenfelt |
|
|
Damer |
1972 |
|
57 |
Patrik Jönsson |
|
|
Herrar |
1971 |
|
58 |
Katarina Rahme Jönsson |
|
|
Damer |
1972 |
|
56 |
Jan Högström |
|
|
Herrar |
1960 |
|
55 |
Claes Olsson |
Locum IF |
|
Herrar |
1978 |
|
54 |
Ingrid Lindberg |
|
|
Damer |
1993 |
|
53 |
William Lundgren |
|
|
Herrar |
1992 |
|
52 |
ian lloyd |
|
|
Herrar |
1975 |
|
51 |
Lisa-Marie Määttä |
|
|
Damer |
1982 |
|
48 |
Marithe Eriksson |
|
|
Damer |
1965 |
|
49 |
Rolle Eriksson |
|
|
Herrar |
1956 |
|
50 |
Linnea Eriksson |
|
|
Damer |
1999 |
|
47 |
Johan Skarpsvärd |
|
|
Herrar |
1977 |
|
46 |
Olof Nordund |
|
|
Herrar |
2005 |
|
45 |
Nina Bäckström |
|
|
Damer |
1980 |
|
44 |
Suzanne Hesselgren |
Avonova Active IF |
|
Damer |
1963 |
|
43 |
Lina Landerby |
|
|
Damer |
1977 |
|
42 |
Mark Duncan |
|
LagLännersta |
Herrar |
1973 |
|
41 |
Andreas Bockisch |
|
|
Herrar |
1981 |
|
40 |
Kim Siljebäck |
Kazuki shotokan klubb |
|
Damer |
1965 |
|
39 |
Martin Ryding |
|
|
Herrar |
1981 |
|
37 |
Alec Hoatson |
Tjalve IF |
|
Herrar |
1935 |
|
38 |
Mats Johansson |
|
|
Herrar |
1965 |
|
36 |
Andreas Wallmer |
|
|
Herrar |
1976 |
|
34 |
Camilla Frödén |
|
|
Damer |
1967 |
|
35 |
Mika Frödén |
|
|
Herrar |
1968 |
|
33 |
Jean-Francois Besnard |
Carpe Diem |
|
Herrar |
1981 |
|
32 |
Henrik Persson |
|
|
Herrar |
1964 |
|
31 |
Malin Koch |
|
|
Damer |
1977 |
|
29 |
Johan Bergkvist |
Siljansnäs skid och löparklubb |
|
Herrar |
1966 |
|
30 |
Hanna Bergkvist |
Siljansnäs skid och löparklubb |
|
Damer |
1997 |
|
28 |
Lotta Björkman |
|
|
Damer |
1962 |
|
26 |
Kristina Pettersson |
|
|
Damer |
1977 |
|
27 |
Camilla Johnsson |
|
|
Damer |
1977 |
|
25 |
Bonnie Bengtsson |
|
|
Damer |
1981 |
|
24 |
Fredrik Stuifbergen |
|
|
Herrar |
1981 |
|
23 |
Janne Nieminen |
|
|
Herrar |
1971 |
|
22 |
Johnny Tennander |
|
|
Herrar |
1976 |
|
21 |
Mikael Persson |
|
|
Herrar |
1975 |
|
20 |
Åsa Askervall |
|
|
Damer |
1975 |
|
19 |
Carl Svensson |
|
|
Herrar |
1986 |
|
18 |
Charlotte Gustavsson |
Kulturhuset Dieselverkstaden |
|
Damer |
1972 |
|
16 |
James Bullock |
|
|
Herrar |
1991 |
|
15 |
Moa Leijonberg |
|
|
Damer |
1992 |
|
14 |
Alexander Ottosson |
|
|
Herrar |
1992 |
|
13 |
Leila Rosenstråle |
|
|
Damer |
1967 |
|
12 |
Christer Blomqvist |
Pilen |
|
Herrar |
1962 |
|
11 |
David Vujic |
|
|
Herrar |
1974 |
|
10 |
Klara Lauri |
|
|
Damer |
1988 |
|
7 |
Niklas Waldemar |
|
|
Herrar |
1973 |
|
8 |
Kaisa Waldemar |
|
|
Damer |
2001 |
|
9 |
Kenzo Waldemar |
|
|
Herrar |
2005 |
|
6 |
Thanos Kakoulidis |
|
Electra |
Herrar |
1970 |
|
5 |
Sam Jonsson |
|
|
Herrar |
1987 |
|
4 |
Stefan Hedlund |
|
|
Herrar |
1970 |
|
3 |
Annie Hahne |
|
|
Damer |
1971 |
|
1 |
Sara Peyda |
|
|
Damer |
1988 |
|
2 |
Jonas Valström |
|
|
Herrar |
1987 |
|