Anmälda till Sicklaloppet 2019 - Sicklaloppet 10 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
767 Gabriel Romero Herrar Stockholm 2006
766 Henrik Heed Herrar Stockholm 1982
765 Ulf Widén Gewers Pigg aktiv ungdom Pigg aktiv ungdom Herrar Saltsjö-Duvnäs 1978
764 Magnus Eriksson Limhamns Schackklubb Herrar Enskede 1970
763 Sara Hillefors Damer Nacka 1976
762 Bruno Garcia 1976 Herrar Nacka 2004
760 Jonas Jarlmark Näfver Kirin Racing Herrar Sundbyberg 1971
759 Eric Rönnols Svanö SK Herrar Stockholm 1949
758 Martin Wallén Herrar Huddinge 1979
757 Anna Breitholtz Damer VÄRMDÖ 1975
756 Mats Fröberg Herrar Värmdö 1971
754 Oskar Bogren Herrar Stockholm 1985
752 Lucas de Boussard IFK Enskede Herrar Älta 2008
751 Linda Esperstrand Damer Tyresö 1976
771 Srustidhar Das Karolinska Institutet Herrar Stockholm 1982
755 Fredrik Wahlberg Herrar NACKA 1988
772 Hyunjin Cho Damer Stockholm 1981
770 Jessica Setterwall Damer Johanneshov 1972
750 Carolin Sundberg Damer Norrala 1986
773 Petra Landberg Damer Värmdö 1970
753 Kristoffer Lindkvist AIK Herrar Nacka 1977
748 Anna Thor Damer Nacka 1970
747 Mats Ny-Wahlstedt Herrar Stockholm 1977
768 Mats Famer Skogstomtarna Herrar Nacka 1967
769 Scott Famer Skogstomtarna Herrar Nacka 2006
749 Nina Engel Damer Nacka 1966
761 Annelie Sabel Damer Stockholm 1985
745 Sonja Gullberg Damer Stockholm 1979
744 Fredrik Andersson Herrar Nacka 1990
743 Andreas Sundberg Herrar Stockholm 1984
742 Michael Svanström Djurgårdsfamiljen Herrar Älta 1984
741 Catarina Remires Axelsson Team Envol Damer Nacka 1976
746 Ludvig Hertzberg Herrar Stockholm 1971
740 Anneli Trieton Damer Stockholm 1976
739 Jan Eriksson Herrar Älvsjö 1971
738 Adam Stephani LFF Nacka Herrar Nacka 1995
737 Anders Fenander 1983 Herrar Stockholm 1983
736 Henrik Liljeqvist Herrar Skarpnäck 1968
735 Erik Hansson Hanssons möbler Herrar Vejbystrand 1979
734 Emelie Rönnberg Damer Stockholm 1988
733 Per Karlberg Lilla Essingen Bad och Lek Herrar Stockholm 1984
731 Daniel Bergman Axa sportsclub Herrar Stockholm 1985
730 Eldin Kozica Herrar Älta 1985
729 Oskar Lundberg Herrar Nacka 1968
725 Johan Jonason Herrar Gustavsberg 1971
726 Lowe Jonason Herrar 2007
727 Helene Bjuregård Damer 1977
728 Elias Jonason Herrar 2004
724 Milos Plavsic Herrar Södertälje 1986
723 Per-Owe Hvitfeldt Ifk Mora Herrar Lidingö 1943
722 Maria Bild Bild Damer Saltsjö-Boo 1975
721 Walter Biner Herrar Saltsjö-Duvnäs 1984
720 Damon O'Sullivan The OSullivan Group AB Herrar Täby 1977
719 Daniel Roxvret IK NocOut.se Herrar Nacka 1985
718 Per Ekman Unleashing the fury LK Herrar Nacka 1979
717 Karin Nikolic Damer Järfälla 1985
716 Daniel Wangler Herrar Nacka 1971
715 Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Damer TÄBY 1977
714 Markus Thambert Herrar Nacka 1975
713 Frida Fernqvist Damer STOCKHOLM 1985
712 Linus Johansson Herrar Stockholm 1992
711 Petra Salén - Damer Saltsjö-Boo 1982
709 Jesper Neuhaus Vegan Runners IK Herrar STOCKHOLM 1975
710 Karin Neuhaus Vegan Runners IK Damer STOCKHOLM 1970
708 Jayden Schultz Spårvägens FK Herrar Nacka 1991
706 Stephan Zimmer Herrar Stockholm 1985
707 Lana Omanovic Damer Stockholm 1981
705 magnus hindsjö Vilsta ik Herrar Ärla 1970
703 Simon Thun Herrar Farsta 1989
704 Simon Davidsson Herrar Farsta 1984
702 Tuula Hietala Damer Sköndal 1956
701 Ingo De Temple Herrar Nacka 1984
700 Aleksandra Garcia Damer Bandhagen 1976
699 Johan Mohlin Herrar 1979
698 Klas Molde Herrar Nacka 1984
697 Heather Hartley Damer Enskededalen 1976
732 Elin Nylander Damer Solna 1989
696 Stefan Tonström Herrar Värmdö 1965
694 Erik Sundin Herrar Bromma 1998
695 Jan Förberg Hammarby Friidrott Herrar Skärholmen 1942
693 Julian Dent Team Envol Herrar Nacka 1985
692 Nicolas Remires Team Envol Herrar Nacka 1982
691 Martina Dannberg Damer Saltsjö-Boo 1996
690 Roger Keiler Herrar Ingarö 1967
688 Marc Zugschwerdt Herrar Stockholm 1991
689 Jens Vendel Sollefteå Herrar STOCKHOLM 1981
687 Qian Lu Damer Solna 1983
686 Anders Livner Farsta SK Herrar Stockholm 1978
683 Sarah Karlsson Damer Järfälla 1987
684 Totte Steneby Herrar Nacka 1983
685 Niclas Skagstedt Herrar Stockholm 1985
680 Malin Holmsten Damer Nacka 1972
681 Lisa Falkegren Damer Stockholm 1972
679 Erik Mellström Herrar Nacka 1974
682 Christer Stafferöd Herrar Saltsjö-Boo 1967
678 Mikael Widerberg Herrar Nacka 1976
677 Lars-Erik Andersson 650125-7130 Herrar NACKA 1965
676 Adam Bills Herrar Bromma 1993
675 Annika Pettersson Damer Stockholm 1968
674 Hans Hvitfeldt Järfälla Herrar Järfälla 1945
673 Troy Östlings Årsta Havsbad Herrar Årsta Havsbad 2006
672 Karin Stadig IFK enskede Karins krigare Damer Nacka 1980
671 Andreas hult Herrar Nacka 1973
670 Alida Lilljequist Hammarby IF Damer Stockholm 1998
669 Torsten Andersson Herrar Nacka 1946
668 Daniel Goucher Herrar Johanneshov 1989
667 Sofia Hietala Damer Hägersten 1992
666 Stellan Strömberg Hammarby LV Herrar Enskede 1967
665 Gustav Kyllenbeck Kytion AB Team Kyllenbeck Herrar Vallentuna 1993
664 Henrik Otterbeck Herrar Nacka 1977
663 Mattias Hammarstedt Herrar Vega 1981
662 Sergey Pustynnik Herrar Älta 1987
658 Erik Kjellander Kjellanders Herrar Saltsjö Boo 1993
659 Niklas Kjellander Kjellanders Herrar 1999
660 Henrik Kjellander Kjellanders Herrar 1995
661 Kenny Kjellander Kjellanders Herrar 1968
657 Fredrik Nybäck Spårvägens FK Herrar BROMMA 1970
656 Fredrik Uhrbom Spårvägens SK Herrar Nacka 1977
654 Anne Rämö TSM-Running Damer Älvsjö 1984
655 Daniel Sjöberg Genvägen SK Herrar Älvsjö 1975
653 Niklas Tembert Karins krigare Herrar Saltsjö Boo 1967
652 Örjan Pettersson Löparnas vänner Herrar Nacka 1966
651 Emma Persson Damer Älta 1978
650 Martin Gidewall IFK Tumba Friidrott Herrar TUMBA 1976
649 Karin Skarp Damer ÄLVSJÖ 1976
648 Edvin Krönmark Herrar Stockholm 1991
646 Louise Hellman Damer Enskede 1988
647 Daniel Löf Herrar Vendelsö 1977
645 Krister Olsson Bosse Herrar Nacka 1966
644 Anna Lindahl Damer Stockholm 1989
643 Mikael Elofsson Herrar Stockholm 1962
642 Julia Scherlin Damer Stockholm 1993
641 Daniel Bånkestad Goine Öbacka LK Herrar HUDDINGE 1986
640 Carina Almkvist Damer Bromma 1975
639 Lisa Ring IK Noucout.se Damer Nacka 1993
636 Threst Gray Herrar Stockholm 1968
637 Erik Karlson Herrar 1985
638 Thomas Rönn Herrar 1969
635 Thomas Freyling Herrar Stockholm 1981
634 Figge Lundberg Herrar Nacka 2003
633 Martin Salén Herrar Nacka 1974
632 Simon Andersson Herrar SaltSjö-Boo 1991
629 Inga Folkmane Damer Stockholm 1963
630 Alise Smigla Damer Stockholm 1983
631 Sanita Heinberga Damer Stockholm 1977
628 Henrik Ekblad Amatörföreningen CK Herrar Solna 1986
626 Hanna Björklund Los Björklundos Damer Nacka 1984
627 Frans Björklund Los Björklundos Herrar Nacka 2006
625 Mats Gregorson Herrar Stockholm 1954
624 Axel Österlund One Man Wolfpack Herrar Södertälje 1986
622 Pauline Lönn Damer VENDELSÖ 1976
623 Lukas Lönn Herrar VENDELSÖ 2002
621 Christian Bergersen Herrar Järfälla 1972
620 Tobias Johansson Stockholm frontrunners Herrar Stockholm 1979
619 Carola Skoog Södertälje Damer Södertälje 1969
618 Alma Levén Damer Saltsjö-Boo 1987
617 Johanna Saläng Damer Saltsjö-Boo 1978
616 Pontus Janhunen Alppislöparna Herrar Nacka 1969
615 Carina Stenberg Nacka Damer Nacka 1959
613 Rudolf Hersén Tullinge SK Herrar Tullinge 1965
614 Jonathan Klasén Herrar Stockholm 1980
612 Katarina Löf Hagström Spårvägens FK Damer Nacka 1965
611 Göran Malmkvist Herrar Nacka 1958
610 Thomas Nystedt Djurgårdens Löparklubb Herrar Enskede 1976
609 Sabrina Roth Damer Nacka 1988
608 Björn Brandberg Herrar Stockholm 1986
607 Saga Kambre Damer Stockholm 2001
606 Felix landherr Första gången 10k Herrar Stockholm 2002
605 William Alfredsson Första gången 10k Herrar Åkersberga 2003
603 Alexandra Caulfield Damer Lidingö 1989
604 Waldemar Andersson Private Herrar Stockholm 2003
602 Josefine Malmkvist Damer Solna 1991
601 Rafal Szmytka Herrar Saltsjöbaden 1979
600 Gustaf Tottie AC Salt Lake Herrar Saltsjö-Boo 1964
599 cecilia persson Damer Älvsjö 1974
598 Mikael Silfver Herrar STOCKHOLM 1960
596 Arne timmerling Stigbergets Slårunt Kommité Herrar Stockholm 1953
597 Maurice F. White Herrar 1950
595 Simon Krawe Stockholm ck Herrar Lidingö 1992
594 Johan Börjebo Herrar Värmdö 1972
593 Martina Löfstrand Hästhagen Damer Nacka 1976
592 Björn Slagfeldt Herrar Enskede 1966
591 Stefan Michal Herrar STOCKHOLM 1988
590 Helen Lidforss Damer Nacka 1957
589 Jennie Skillt Damer Åkersberga 1973
588 Malin Lidforss Damer Stockholm 1989
587 Stefan Lindroth Herrar Nynäshamn 1968
585 Martin Araskog Pistolerna IK Herrar Nacka 2004
586 Boel Araskog Pistolerna IK Damer Nacka 2007
584 Albin Munters Herrar Tyresö 2005
582 Mats Brohagen OK Ravinen Herrar Nacka 1972
583 Svante Brohagen Herrar 2004
580 Olle Sederström Herrar Södertälje 1960
581 Denise Sederström Damer Södertälje 1994
578 Martin Särnquist Herrar Saltsjö-boo 1986
579 Nathalie Särnquist Damer Saltsjö-boo 1987
577 Martin Håkansson Karins krigare Herrar Årsta 1990
576 Sara Lindholm Karins krigare Damer Nacka 1985
575 Tim Stockinger Herrar Ingarö 1991
574 Rebecca Emmott Damer STOCKHOLM 1982
573 Johan Friis Herrar Saltsjö-Boo 1975
572 Moa Strandberg Damer Älta 1980
571 Sören Nilsson Nynäshamns långdistansklubb Herrar Stockholm 1963
568 mette friberg 40-årsfirarna Damer Nacka 1979
569 Emma Eide 40-årsfirarna Damer Saltsjö-boo 1979
570 Rikard Friberg 40-årsfirarna Herrar Nacka 1979
567 Göran Svärdberg Tunkur Benur Herrar Nacka 1961
566 Olle Lindwall Herrar Lidingö 1981
565 Karin Bäckman Damer Farsta 1981
564 Joana Rydberg Damer Saltsjö-Boo 1965
563 Arne Timmerling Stigbergets Slårunt Kommitté Herrar Stockholm 1953
561 Magnus Gustafsson Herrar Värmdö 1974
562 Sofia Gustafsson Damer Värmdö 1974
560 David Alling Herrar Järfälla 1998
559 Andreas Häglund Svåger Herrar Sköndal 1975
558 Kristina Bergström Stockholm Damer STOCKHOLM 1954
557 Alexander Levin Team Ultrasweden LK Herrar Nacka 1974
556 David Genelid Herrar Västerhaninge 1977
555 Anna Karlsson TOT Triathlon Damer Nacka 1991
554 Sarah Hallman Damer Stockholm 1975
553 Rasmus Magnusson Nacka Nacka Herrar NACKA 1990
552 Josefine Engdahl Damer Stockholm 1989
551 Ulf Klasén Herrar Järfälla 1954
550 Vidar Bergmark Herrar Stockholm 1983
548 Rasmus Wannfors Herrar Nacka 2004
549 Mats Wannfors Herrar Nacka 1972
547 anders zwedberg Herrar nacka 1961
546 Sean Dougherty Herrar Nacka 1987
545 Sebastian Lilja Herrar Sundbyberg 1991
543 Liza Haglund Damer Stockholm 1959
544 Valda Haglund Damer STOCKHOLM 1991
542 André Eriksson Herrar Kramfors 1991
541 Stefan Hemström Nacka Energi Herrar Bromma 1966
540 Anders Norling Herrar Gustavsberg 1973
538 Ina Lindgren Lindarna Damer Saltsjö-boo 1966
539 Claes Lindgren Lindarna Herrar Saltsjö-boo 1963
537 Conny Fast Järla orientering Herrar Stockholm 1978
535 Olle Bertilsson LitreBello Herrar Saltsjö-boo 1964
536 Vilgot Ottestig LitreBello Herrar SALTSJÖ-BOO 2004
534 Carl Ekblad Herrar Älta 1977
533 Ulf Ummer Waxholm Herrar Waxholm 1957
532 Mathias Karlsson Herrar Tyresö 1973
530 Lina Hyltefors Damer Enskede 1984
531 Oscar Hässlehult Herrar Enskede 1983
529 Daniel Hanner Herrar Nacka 1973
528 Miranda Federspiel Damer SALTSJÖ-BOO 1994
527 Fredrik Wallenius Herrar Saltsjöbaden 1978
526 Gunnel Wåhlstrand Damer Enskede 1974
525 Fredrik Karlsson Herrar Stockholm 1993
524 Per Westin-Nilsson Herrar Saltsjö-Boo 1962
523 Mikael Unemo Herrar Vendelsö 1971
522 Stephen Mullarkey Herrar Saltsjöbaden 1984
521 Albert Svanberg Herrar Stockholm 1966
520 Per-Anders Broberg Tofsö Herrar Stockholm 1964
519 Daniel Jakobsson Karins krigare Herrar Nacka 1991
518 Michael Abrams Svåger Herrar Farsta 1973
517 Anton Nordqvist Herrar Gustavsberg 1991
516 Lars Christer Nordin Solna OK Herrar Solna OK 1944
515 Johan Wikström Herrar ÅRSTA 1975
514 Björn Isaksson Herrar Saltsjö-Boo 1974
513 kajsa edetoft Damer Danderyds SK 1975
512 Claes Ekblom Herrar Hägersten 1997
511 alexandro Sohlberg Herrar 12470 1987
510 Pontus Klinteberg Herrar Lidingö 1968
509 Marie Bergendahl Damer Gustavsberg 1982
508 Cornelia Jemio Stadium IF Damer Gustavsberg 1982
507 Pontus Nordström Herrar Stockholm 1979
506 Leonardo RIbeiro Herrar Stockholm 1988
505 Annika Marchall Damer Nacka 1965
504 Martin Svanborg Bromma IF Herrar Bromma 1991
503 Joachim Högberg SLUG Herrar Nacka 1973
502 Lisa Nordenhäll Damer Stockholm 1976
500 verner Gerholm Järla orientering Herrar Nacka 1978
501 Teodor Gerholm Herrar 2008
499 Johanna Gerdin Bueno Damer Saltsjö-Boo 1985
498 Ellinor Andreasson Damer Sundsvall 1992
497 Elin Gullman Damer Älvsjö 1990
496 Morgan Apelqvist Herrar Johanneshov 1983
495 Peter Johansson Herrar Stockholm 1975
494 Katarina Stanisz Damer Stockholm 1986
492 Jens Beckemeier Becke IF Freden laget Herrar SALTSJÖ-BOO 1973
493 Magnus Freden Freden laget Herrar 1974
491 mikael melen Herrar Vendelsö 1979
490 Måns Käsper Ingen Herrar Stockholm 1987
489 Eva Tejler Damer Trångsund 1989
487 André Erlander Herrar Johanneshov 1989
488 Rolf Gisslander Herrar Stockholm 1947
486 Marcus Johansson Herrar Nacka 1986
485 Johan Cato Västerås Löparklubb Herrar Västerås 1976
484 Carina Kedborg Nykvarn Damer NYKVARN 1989
483 Stefan Haslum Herrar Stockholm 1967
482 Charlotte Bäckstrand Damer Stockholm 1969
481 Bengt Forsberg Herrar Stockholm 1961
478 Andreas Andersson Stockholm TEOS Herrar Stockholm 1989
479 Oskar Funk-Olsson TEOS Herrar 1991
480 Martin Andersson TEOS Herrar 1989
477 Per Lundberg AC Salt Lake Herrar Saltsjö Boo 1964
476 Jonas Holmedal Herrar Stockholm 1990
475 André Nilsson Herrar Johanneshov 1989
474 Johanna Aschan Damer Bromma 1972
473 Jennifer Kling Damer Stockholm 1984
472 Fredric Sternefjord Örby is Herrar älvsjö 1974
471 Stanley Neijd Herrar Stockholm 1949
470 Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon Herrar Stockholm 1998
469 Jenny Frejing Damer Gustavsberg 1977
468 Hanna Bäckman Nacka Värmdö Posten Damer Solna 1983
467 Felix Althoff Herrar Nacka 2002
466 Martin Josefsson Ta En Kaka Stefan Herrar Stockholm 1980
465 Örjan Sandahl Sandahls United Sandahls United Herrar Nacka 1960
464 Gustav Campenhausen KFUM-central Herrar Stockholm 1994
462 Sari Jussila-Swedberg Slow motion Damer Värmdö 1966
463 Anja Jussila Slow motion Damer Nacka 1988
461 Mia Sjönvall Slow motion Damer Stockholm 1967
460 Thomas Wittefeldt Herrar Huddinge 1969
459 Göran Johansson Atlas Copco IF Herrar Saltsjö-Boo 1970
458 Larisa Birger Slow motion Damer Järfälla 1980
457 Martin Cook Herrar Nacka 1976
456 Andreas Larsson BERG&BERG Herrar Stockholm 1992
454 Annica Söder Södermalm Damer STOCKHOLM 1969
455 Anna-Karin Bedeus Damer Älta 1975
453 Niclas Sjöglans Herrar Tyresö 1979
451 Nils Paulsson Herrar Tyresö 1980
452 Emma Paulsson Damer Tyresö 1983
450 JARI kanninen Herrar STOCKHOLM 1972
449 Anders Hübner Gustavsbergs TK Herrar Gustavsberg 1976
448 Erika Nord Damer Stockholm 1987
447 Kristin Lund Damer Stockholm 1985
446 Anna Horn Damer Johanneshov 1992
445 Kenneth Jansson Herrar Saltsjö-boo 1966
444 Robin Fällin Herrar Nacka 1982
443 Katja Landin Damer Tullinge 1984
442 Stefan Hallberg Herrar Solna 1976
441 Gudrun Klasén Damer Järfälla 1947
440 Michaela Dromberg Damer Solna 1986
439 Liliana Labbé Damer Västerhaninge 1980
438 Janne Nieminen Wiab Herrar Saltsjö boo 1971
437 Erik Åkerberg Herrar Stockholm 1988
436 Sadek Deco Kammouna Jägarns Jaktlag Herrar Stockholm 1989
435 Smilla Eliasson Stockholm City Triathlon Damer Stockholm 2000
434 Marie Sandestål Damer Nacka 1981
433 Josefine Johansson Damer Nacka 1979
432 Johan Ullström Lilla Sköndal Runners United Herrar Sköndal 1982
430 Gabriel Klinge Jarlaberg Team Klinge Herrar Saltsjö Duvnäs 2006
431 Magnus Klinge Team Maresias Team Klinge Herrar Saltsjö Duvnäs 1972
429 Thomas Jonsson Herrar Gustavsberg 1972
428 Karl Rogler SEB IF Herrar Stockholm 1980
427 Anna Bäckarlin Voyado Damer Huddinge 1980
425 Carl-Henrik Sundström Herrar Hässelby 1966
426 Eva Myrehed Damer Hässelby 1965
424 Björn Burman Hedström&Taube IF Herrar Tyresö 1972
423 Petter Viding Herrar Johanneshov 1985
422 David Kästel 7904256257 Voyado Herrar JOHANNESHOV 1979
421 Johan Lindskog Skanska IF Herrar Enskede 1985
420 michael eriksson Herrar johanneshov 1964
419 Per Grönlund Herrar Stockholm 1979
418 Charlotta Persson Voyado Damer Bandhagen 1975
417 Annelie Nilsson Damer VISBY 1959
416 Åsa Edman Roma IF Damer Visby 1962
415 Gisela Kjellberg Västerås Löparklubb Damer Västerås 1959
413 Albin Olofsson Fredrikshof FIF Herrar Johanneshov 1995
414 Felicia Cederlund Damer Johanneshov 1990
412 Maria Malm Damer Stockholm 1970
411 Rasmus Wellander Herrar Stockholm 1990
410 Annika Elwin Damer NACKA 1982
408 David Löveborn Metallcentrums IF Herrar Nacka 1985
409 Helena Löveborn The Metalligans Damer Nacka 1989
407 jon nyqvist Herrar visby 1978
406 Sarah Åhlen Inlöparna Värmdö Damer Värmdö 1971
404 Per Nordkvist Oklahoma Sooners Herrar Saltsjö-Boo 1981
405 Johanna Nordkvist Oklahoma Sooners Damer 1981
403 Jonas Conradsson Saltsjöbadens Triathlonsällskap Herrar Saltsjöbaden 1974
402 Fredrik Hugo Herrar Vällingby 1978
401 Charlie Bjare Herrar Saltsjöbaden 1969
400 Fredrik Uhlén Herrar Stockholm 1986
398 Tuva Andersson Sickla IF Damer Nacka 2007
399 Jenny Lindholm Damer Nacka 2007
397 Gunilla Eriksson Axa Team 100 Damer Johanneshov 1968
395 Linda Lindström Damer Nacka 1974
396 Linda Widmark Damer 1973
394 Niklas Lundbäck Lundbäck Herrar Enskededalen 1978
392 Per-Arne Arvidsson Herrar ÄLVSJÖ 1956
393 Linda Maxe Damer ÄLVSJÖ 1960
391 Anna Mattsson Hed Damer Stockholm 1971
390 Filip Zetterlund Herrar SKARPNÄCK 1992
389 Jill Larsson Damer Solna 1975
388 Martin Johnson Herrar Nacka 1976
387 Hans Holmström Herrar Nacka 1976
386 Per Martinsson H&M Herrar Åkersberga 1980
385 Mats Andersson Hanssons möbler Hanssons möbler Herrar Stockholm 1974
384 Felix Ridderström Herrar Nacka 1986
383 Fredrik Ahlén Herrar Stockholm 1982
382 Emelie Åberg Damer Sköndal 1985
381 Rivas arce Josefa Damer Stockholm 1974
380 Lennart Nystedt Stureby SK Herrar Enskede 1972
379 Jonas Wallin Herrar Stockholm 1975
378 Ana Forss Damer Nacka 1981
377 Ida Lindqvist Damer Nyköping 1985
376 Alec Forss Herrar NACKA 1981
375 Oskar Gustafson Herrar Stockholm 1988
374 Erik Calmfors Runacademy IF Herrar Stockholm 1977
372 Magnus Lindblom Herrar Älta 1977
373 Emma Östmark Damer Älta 1978
371 Andreas Ferngren Herrar Saltsjo-Boo 1979
370 Nils Lundin Herrar Nacka 1986
369 Matilda Hald Damer Uppsala 1978
368 Mats Röjdmark Team Dehuali Herrar Nacka 1973
367 Konstantinos Gerontidis 198911179698 ZEUS, Katerini, Greece Herrar Spånga 1989
366 anthony mccarrick Herrar Skarpnäck 1960
365 Tobias Fogelqvist Ingen Herrar Huddinge 1979
364 Anders Vikman Linder Herrar Farsta 1985
362 Ssmra Aganovic Damer Nacka Strand 1968
361 Sandra Nuhic Damer Stockholm 1967
360 Camilla Fuxborg Damer Tyresö 1988
359 Henrik Nilsback - Herrar Stockholm 1977
358 Filip Claesson Kungsholmen Basket Herrar Stockholm 1987
357 Rebecka Ander Damer Saltsjö-boo 1985
356 Rikard Hegelund Herrar Stockholm 1980
355 Linda Fuller Damer Nacka 1976
353 Jill Ryberg Las gacelas Damer Saltsjö-Boo 1979
354 Susanne Forss Las gacelas Damer 1972
351 Mikael Bjerstedt Enskede Herrar Enskede 1968
350 Maria Moström Damer VÄRMDÖ 1972
349 Patrik Nordell Herrar Stockholm 1974
348 Viktor Johansson Herrar Nacka 1994
352 Fredrick Regnell FOC Farsta Herrar Farsta 1987
346 Pernilla Jansdotter Damer Johanneshov 1964
347 Ove Smedman Herrar Johanneshov 1967
345 Fredrik Svedjetun Herrar Saltsjö-Boo 1975
344 Göran Säfverblad Hässelby sk Herrar SPÅNGA 1962
343 Elisabet Stengårds Lima if Damer Stockholm 1966
342 Karin Hagberg Mikkeller Running Club Damer Nacka 1980
340 Ola Nyström Herrar Stockholm 1965
341 Malin Nyström Damer Stockholm 1969
339 Max Strandberg ingarö if Herrar Ingarö 1953
338 Niklas Nagorny Herrar Värmdö 1976
336 Karl Bratt Herrar Nacka 1985
337 Sandra Knoll Damer Nacka 1989
335 Ylva Jansson Damer Nacka 1971
334 Mats Siegel Margänget Herrar Saltsjö-Boo 1974
332 Anna Boustedt Runacademy Damer Bromma 1975
333 Patrik Nyström Herrar 1981
331 Lise Nyborg Ingarö Damer Ingarö 1972
330 Pia Engstrand Damer Enskede 1970
328 Robert Eles Alphyddan Runners Herrar Nacka 1974
329 Björn Granberg Operans IF Herrar Nacka 1958
327 Fredrik Dierks Herrar Saltsjö-Boo 1962
326 Sara Hedmo Damer Ingarö 1971
325 Dennis Selsborg Runacademy IF Herrar Skarpnäck 1974
324 Jonatan Boman Pesonen Lerkils IF Herrar Enskede 1989
323 Måns Grundsten Herrar Gustavsberg 1979
322 Giorgio Koursaris Herrar Älta 1977
319 Anders Frisk Herrar Stockholm 1967
320 Marlene Grundell Frisk Damer Stockholm 1971
318 Anna Gavell Frenzel Damer Skarpnäck 1982
317 Sara Hagström Damer Bandhagen 1989
290 Sara Holmgren Swedbank Damer Nacka 1982
291 Dan Bergman Swedbank Herrar 1961
292 Fredrik Björn Swedbank Herrar 1991
293 Gustaf Björn Swedbank Herrar 2000
294 Reza Farhang Swedbank Herrar 1976
295 Petra Ederfors Swedbank Damer 1975
296 Stefan Falk Swedbank Herrar 1978
297 Mikael Ekeneld Swedbank Herrar 1983
298 Tobias Gustavsson Swedbank Herrar 1978
299 Maria Fröberg Swedbank Damer 1980
300 Tomas Ericson Swedbank Herrar 1976
301 Katharine Hobbs Swedbank Damer 1971
302 Leif Wikström Swedbank Herrar 1967
303 Simon Littecke Swedbank Herrar 1981
304 Anette Piir Swedbank Damer 1965
305 Tomas Rydén Swedbank Herrar 1971
306 Åsa Eklöv Swedbank Damer 1972
307 Jan Häger Swedbank Herrar 1964
308 Greta Eklöv Häger Swedbank Damer 1959
309 Peter Gestrup Swedbank Herrar 1977
310 Amanda Grundberg Swedbank Damer 1991
311 Kristoffer Jalve Swedbank Herrar 1977
312 Helena Skarin Swedbank Damer 1983
313 Henrik Molnar Swedbank Herrar 1983
314 Emelie Mangold Swedbank Damer 1983
315 Niclas Tegidius Swedbank Herrar 1974
316 David Löfgren Swedbank Herrar 1984
289 Johanna Cardley Damer Nacka 1987
288 Rebecka Uhlin Damer Älvsjö 1986
287 Jolinn Uhlin Damer Johanneshov 1994
286 Linda Eriksson Damer Nacka Strand 1984
285 Fredrik Wickbom Nej Herrar Årsta 1986
283 Johan Granström Herrar Nacka 1968
284 Felicia Granström Damer Nacka 1999
282 Mikael Lundfeldt Herrar Bagarmossen 1960
280 Matilda Olsson Fröken Damer Nacka 1985
281 Peter Svensson Herrar Nacka 1981
278 Anna Hagstad Damer Hägersten 1975
279 Vidar Västberg Hagstad Herrar Hägersten 2005
276 Conny Larsson Astrazeneca IF Herrar Södertälje 1969
277 Åsa Wahlström Damer Johanneshov 1974
275 Emanuel Tärnqvist Herrar Bromma 1988
274 Tamara Trifunovic BGD Damer Stockholm 1982
273 Cecilia Berg Damer STOCKHOLM 1975
272 Karin Bjare Damer Saltsjöbaden 1972
271 Jenny Ranhem Damer Stockholm 1976
270 Olof Oddbjörn Herrar Enskede 1983
269 Andreas Gottlieb Herrar Nacka 1982
268 Mattias Bern Herrar Nacka 1973
266 Katrin Fjellborg Damer Järfälla 1962
267 Helena Milton Damer Nacka 1960
265 Daniel Fristam Herrar Enskede 1974
264 Rezan Güler Herrar Nacka 1990
263 Robin Wikström Herrar NACKA 1989
262 Martin Hallberg Fractal Integration Herrar Stockholm 1980
261 Michael Jerlin Herrar Huddinge 1980
260 Alexis Gainza Solenzal Herrar Älvsjö 1967
259 Hugo Roström Svedmyra Herrar Stockholm 1995
258 Marika Sabo Damer Nacka 1974
256 Bella Hall Damer Gustavsberg 1965
257 Emelie Ronnersjö Damer Gällnöby 1988
255 Eva Schaffer Stockholm Damer Stockholm 1983
254 Gunnar Ålund Herrar Årsta 1958
253 Simon Westerdahl Herrar Stockholm 1992
252 Hjalmar Risinger Herrar Stockholm 1988
251 Michaela Ulvhammar Damer Johanneshov 1990
250 Helena Von Dardel Damer Stockholm 1955
248 Alexander Ananchenko IRC Herrar Moscow 1974
249 Olga Demina IRC Damer Moscow 1975
247 Jörgen Laestadius Örebro AIK Herrar Stockholm 1972
246 Oscar Nyman Herrar Enskede 1973
245 Frida Lundin Damer ÅRSTA 1983
244 Filip Kleverud Lagom fast lagom furious Herrar Göteborg 1990
243 Henrik Samuelsson Hässelby SK Herrar Hässelby 1968
241 sandra westerström ok ravinen Damer Saltajö-Boo 1975
242 Tomas Westerström ok ravinen Herrar Saltsjö-Boo 1969
240 Jennie Olofsson Damer Stockholm 1992
239 Kristian Luoma Team Gooch Team Gooch Herrar Johanneshov 1979
238 David Drew GCC Herrar Nacka 1980
237 Gunnar Kylén Herrar Nacka 1993
236 Andrea Gradén Damer Nacka 1978
235 Nils Korsgren Djurgårdens IF Herrar Nacka 1980
234 Pia-Maria BLAAS Damer Älta 1978
233 David Johnston-Raw Herrar Stockholm 1972
232 Malin Jordell Mariedal runners Damer Saltsjö-Boo 1961
231 Cecilia Ageman Damer Saltsjö-Boo 1967
230 Roger Hedlund Herrar Farsta 1962
229 Jessica Dyrendahl Damer Nacka 1974
228 Maria Gimner Gimner Brandin Damer 1979
227 Katarina Karlsson Damer Stockholm 1963
226 Mats Ancker Herrar Stockholm 1974
225 Michael Lokner Herrar Stockholm 1978
224 Daniel Älåker Herrar Nacka Strand 1977
223 Ella Tegsten Socialdemokraterna Damer Nacka 1990
222 Maria Björk Carleborg Damer STOCKHOLM 1981
221 Vincent Rodin Herrar Stockholm 1983
220 Carl Giden Kocktorp Herrar Saltsjö-Boo 1955
219 Magnus Rosenstråle Herrar Saltsjö Boo 1968
217 Anne Hållstedt Damer Trångsund 1980
218 Pontus Hållstedt Herrar TRÅNGSUND 1980
216 Victor Jonsson Farbror Frän Herrar Nacka 1990
215 Albin Ljunghusen Farbror Frän Herrar Nacka 1990
214 Hanna Bladh Hallaryds IF Damer Bromma 1982
213 Niclas Franzén Herrar SALTSJÖ-BOO 1971
212 Tobias Walldén Herrar Stockholm 1983
211 Leo Sundlöf Speedwagon Foundation Herrar Älta 2002
210 Mikael Aspholm Herrar Nacka 1982
209 Stefan Lundström Herrar Sköndal 1978
208 My Campbell Damer Nacka 1987
207 Christina Dyrssen Damer Nacka 1977
206 Daniel Lafferentz WilBJe Herrar Tullinge 1986
205 Stefan Nyzelius WilBJe Herrar Tullinge 1987
202 William Bergfors WilBJe Herrar 1987
203 Jessica Axelsson WilBJe Damer 1988
204 Björn Axelsson WilBJe Herrar 1987
201 Amelie Bomler Damer Stockholm 1989
200 Linn Nilsson Stålberg Sats Sickla Damer TYRESÖ 2001
199 Maria-Magdalena Johansson Damer Bandhagen 1989
197 Matilda Sandell Damer Hägersten 1992
198 Rasmus Klintberg Herrar Stockholm 1993
196 Magnus Lönnqvist Epiroc Epiroc Herrar Stockholm 1970
194 Louise Knöös Damer Saltsjö-boo 2001
195 Carina Knöös Damer Saltsjö-boo 1972
193 Alexandra Bankander Damer Gävle 1978
192 Christoffer Hedström Herrar Vällingby 1981
191 Maria Pia Karlsson Damer Uppsala 1956
190 Magnus Törnqvist Herrar ÅRSTA 1969
189 Mirjam Larsson Damer Saltsjö Duvnäs 1977
188 Patrik Sandbrink Bosön Herrar Solna 1968
187 Christopher Ahlstrand Herrar Johanneshov 1976
186 Linnea Henningsson Damer Stockholm 1984
185 henrik mårtensson Herrar Älvsjö 1992
184 Elin Wisbrant Damer Nacka 1978
183 Oscar Sundblad Speedwagon Foundation Herrar Saltsjö-Boo 2002
181 Katarina Hughes Damer Stockholm 1976
182 Jenny Hallberg Damer Stockholm 1977
179 Per Oknemark Herrar Nacka 1991
180 Kaddy Dampha Damer Nacka 1986
178 Mikael Sundén Huddinge SK LF Herrar Huddinge 1981
176 Nina Strandberg Damer NACKA 1970
177 Ann Strandberg Damer Hägersten 1972
175 Petter Blid Herrar Saltsjö-Boo 1981
174 Mats Wåhlberg Mr Herrar Nacka 1957
173 Hanna Kirk Järla Nytt IK Järla Nytt IK Damer Nacka 1977
171 Ingrid Walter 1983 Lesjöfors Springers Damer Johanneshov 1983
172 Lotta Hannerz Lesjöfors Springers Lesjöfors Springers Damer Lesjöfors Springers 1970
170 Marika Andréasson Damer Saltsjö-Boo 1978
169 Helena Lindahl Damer Saltsjö-Boo 1968
168 Grace Namazzi Andersson Damer Nacka 1979
166 Anna Ålander Damer Stockholm 1978
167 Maria Moustakakis Damer Stockholm 1981
165 edin masin Cygate AB Herrar huddinge 1985
164 Therese Persson Damer Handen 1985
163 Jesper Andersson Herrar Hägersten 1974
162 Andreas Falk Enfors Christmas Boys Herrar Värmdö 2000
161 Johan Widén Herrar Stockholm 1952
159 Sebastian Geidenstam Herrar Nacka 1982
160 Kristina Åkerman Damer Nacka 1976
158 Ritva Eskonniemi Damer SALTSJÖ-BOO 1961
156 Janne Spovér Herrar Nacka 1971
157 Paula Nordström Damer Nacka 1976
155 Vira Boström Hammarby Handboll Hammarby Handboll Dam Damer Enskede 2002
154 Viktor Lindahl Christmas Boys Herrar Saltsjö-Boo 2000
153 Christina Nordström Ingarö Damer Ingarö 1964
152 Anette Ekedahl Damer Bandhagen 1962
151 Karina Pettersson Springer Atrium Ljungberg Damer Österhaninge 1976
150 Niklas Östgren Herrar NACKA 1975
149 Elisabet Forsell Damer Saltsjöbaden 1980
147 Emma Ortman Damer Nacka 1982
148 Jonas Ortman Herrar Nacka 1982
146 Petra Ramsten Damer Nacka 1972
145 Anna Friborg Damer Stockholm 1975
144 Yvan Pernar 7612011945 Herrar Nacka 1970
143 Lena Nygren Damer Gotlands Tofta 1963
142 Frida Perneman Damer Saltsjö-boo 1978
141 Kristina Löf Damer Solna 1976
140 Tommy Under Herrar Hägersten 1963
138 Isabella Grunditz Isabella och Catharina Damer Nacka 1999
139 Catharina Wale Grunditz Isabella och Catharina Damer Nacka 1965
137 Abdi Gobena Herrar Nacka 1985
136 Gustavo Stolpe Herrar Nacka 1986
134 Anna Granzelius Ekuddens IF Damer Nacka 1978
135 Marcus Pettersson Ekuddens IF Herrar Nacka 1976
131 Simon Ahlström IFK Enskede Herrar Tyresö 2010
132 Felix Ahlström IFK Enskede Herrar Tyresö 2010
133 Nora Ahlström IFK Ensekde Damer Tyresö 2009
130 Mats Järvinen Herrar Stockholm 1972
129 Roland Winqvist Herrar Saltsjö-Boo 1957
128 Magnus Rendahl Herrar Nacka 1990
127 Jan Hannerz NAIF Herrar NORRTÄLJE 1956
126 David Lennartsson Lärarförbundet Nacka Herrar Saltsjö-Boo 1971
124 Ros-Marie Axelsson Damer Sävsjö 1956
125 Emeli Grafström Damer Sollentuna 1981
123 Karin Karlsson Damer Älta 1967
122 Anton Sundgren L-100 IF Herrar Nacka 1993
121 Andreas Hagman Mardrömselvan Herrar Gustavsberg 1977
120 Karl Bolin Herrar Uppsala 1977
119 Karin Bolin Uppsala Damer Uppsala 1982
118 Fredrik Svensson IK Tun Herrar Nyköping 1975
117 Håkan Wide Herrar Gustavsberg 1972
116 Victoria Fairless-Clarkson Damer Solna 1989
115 Patrick Münzker TSM Running Herrar Stockholm 1964
114 Mats Forsman Herrar Enskede 1977
113 Patrik Sandström Herrar Stockholm 1987
112 Gunnel Johansson Damer Gustavsberg 1963
110 Ivar Gentz Järla Herrar Nacka 2004
107 Björn Linderfalk Team BRO Herrar Saltsjö-Boo 1966
108 Robert Linderfalk Team BRO Herrar 2000
109 Oscar Linderfalk Team BRO Herrar 2004
111 Fanny Stengårds Damer Stockholm 1996
106 Hanna Johansson Damer Gustavsberg 1973
105 Eric Hannerz-Edmark Herrar Norrtälje 1990
99 Anna Pucar Rimhagen Team generation Damer Linköping 1970
100 Elin Rimhagen Team generation Damer 1996
101 Elsa Rimhagen Team generation Damer 1999
102 Johan Nylén Team generation Herrar 1972
103 Christoffer Carlén Team generation Herrar 1996
104 Oscar Ollas Team generation Herrar 1999
98 Robert Pochec Herrar Södertälje 1979
97 Niklas Wallhed N/A Herrar Solna 1996
96 mattias hernblad Herrar Älvsjö 1969
95 Anna Franke Damer Johanneshov 1989
94 Rolando Lujan Herrar STOCKHOLM 1960
93 Charlotte Christoffersson Damer Upplands Väsby 1980
91 Robin Quintana Sandahls United Sandahls United Herrar Nacka 1990
92 Maria Sandahl Sandahls United Sandahls United Damer Nacka 1997
90 Samantha Ehrlich Damer Saltsjöbaden 1988
89 Åsa Karlsson Handelsbanken Hammarby Sjöstad Damer TYRESÖ 1967
87 Daniel Toth Lärarförbundet Nacka Herrar 1992
88 Elisabeth Liljeblad Lärarförbundet Nacka Damer 1969
86 Charlotte Skinnar Damer Älta 1988
84 Jenny Henriksson Damer Nacka 1981
85 Marcus Söderkvist Herrar Nacka 1989
83 Emma Federley König 8103026947 Damer Stockholm 1981
82 Jonas Edholm SDTK Herrar Saltsjö-Duvnäs 1972
81 Patrik Sjöbom Herrar Stockholm 1986
80 Fredrik Sandström Herrar Hägersten 1990
79 Susanne Lindvall Damer Enskede 1960
78 Filip Lang Buyersclub.se Herrar NACKA 1981
77 Kenneth Jildell Nacka Herrar Nacka 1968
76 Ingemar Georgsson Storådalens sk Herrar Tyresö 1977
75 Hanna Bergendal Damer Nacka 1979
73 Niklas Waller Stefkillarna Herrar Nacka 1976
74 Theodor Waller Stefkillarna Herrar Nacka 2005
72 Joakim Karlsson Tyresö Herrar Tyresö 1993
71 Mikael Bendtsen Herrar Stockholm 1976
69 Anders Moren Herrar Stockholm 1958
70 Kristina Lindell Damer Stockholm 1962
68 Miguel Krantz Herrar Stockholm 1973
67 Herman Hillberg Herrar Gustavsberg 1973
66 Alexander Petersson Herrar Stockholm 1980
65 Roger Jervenheim Herrar Nacka 1957
64 Kristofer Palm Herrar Stockholm 1984
63 Linda Nyberg Damer Djurhamn 1974
62 Jonas Cederkvist Herrar Solna 1987
61 Henrik Herber Herrar Stockholm 1971
59 Markus Adenfelt Boo SS Herrar Saltsjö-boo 1971
60 Maria Adenfelt Damer Saltsjö-Boo 1972
57 Patrik Jönsson Herrar Saltsjö-Boo 1971
58 Katarina Rahme Jönsson Damer Saltsjö-Boo 1972
56 Jan Högström Herrar Saltsjö-Boo 1960
55 Claes Olsson Locum IF Herrar Göteborg 1978
54 Ingrid Lindberg Damer Stockholm 1993
53 William Lundgren Herrar Saltsjöbaden 1992
52 ian lloyd Herrar saltsjö-boo 1975
51 Lisa-Marie Määttä Damer NACKA 1982
48 Marithe Eriksson Damer SALTSJÖ-BOO 1965
49 Rolle Eriksson Herrar SALTSJÖ-BOO 1956
50 Linnea Eriksson Damer SALTSJÖ-BOO 1999
47 Johan Skarpsvärd Herrar Stockholm 1977
46 Olof Nordund Herrar Saltsjö-Boo 2005
45 Nina Bäckström Damer Saltsjöbaden 1980
44 Suzanne Hesselgren Avonova Active IF Damer Grödinge 1963
43 Lina Landerby Damer Johanneshov 1977
42 Mark Duncan LagLännersta Herrar Saltsjö-Boo 1973
41 Andreas Bockisch Herrar Stockholm 1981
40 Kim Siljebäck Kazuki shotokan klubb Damer VÄSTERHANINGE 1965
39 Martin Ryding Herrar Ingarö 1981
37 Alec Hoatson Tjalve IF Herrar Norrköping 1935
38 Mats Johansson Herrar Johanneshov 1965
36 Andreas Wallmer Herrar Stockholm 1976
34 Camilla Frödén Damer Nacka 1967
35 Mika Frödén Herrar Nacka 1968
33 Jean-Francois Besnard Carpe Diem Herrar Solna 1981
32 Henrik Persson Herrar Nacka 1964
31 Malin Koch Damer Nacka 1977
29 Johan Bergkvist Siljansnäs skid och löparklubb Herrar LEKSAND 1966
30 Hanna Bergkvist Siljansnäs skid och löparklubb Damer LEKSAND 1997
28 Lotta Björkman Damer Handen 1962
26 Kristina Pettersson Damer Enskededalen 1977
27 Camilla Johnsson Damer Stenungsund 1977
25 Bonnie Bengtsson Damer Stockholm 1981
24 Fredrik Stuifbergen Herrar Huddinge 1981
23 Janne Nieminen Herrar Saltsjö boo 1971
22 Johnny Tennander Herrar Stockholm 1976
21 Mikael Persson Herrar Bro 1975
20 Åsa Askervall Damer Brandbergen 1975
19 Carl Svensson Herrar Nacka 1986
18 Charlotte Gustavsson Kulturhuset Dieselverkstaden Damer Älta 1972
16 James Bullock Herrar Solna 1991
15 Moa Leijonberg Damer Älta 1992
14 Alexander Ottosson Herrar Saltsjö-Boo 1992
13 Leila Rosenstråle Damer Saltsjö Boo 1967
12 Christer Blomqvist Pilen Herrar Enskede 1962
11 David Vujic Herrar Stockholm 1974
10 Klara Lauri Damer Johanneshov 1988
7 Niklas Waldemar Herrar Nacka 1973
8 Kaisa Waldemar Damer Nacka 2001
9 Kenzo Waldemar Herrar Nacka 2005
6 Thanos Kakoulidis Electra Herrar Stockholm 1970
5 Sam Jonsson Herrar Nacka 1987
4 Stefan Hedlund Herrar NACKA 1970
3 Annie Hahne Damer Saltsjöbaden 1971
1 Sara Peyda Damer Stockholm 1988
2 Jonas Valström Herrar Stockholm 1987
Till anmälan för Sicklaloppet 10 km