Anmälda till Morakniv Triathlon – Olympisk - Motionsklass
Avancerad sök
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
732
Helena Tylleskär
Team KBK Bikes
Damer
Kvinna
1988
800
Fredrik Blom
Mora Triathlonklubb
Herrar
Man
1980
731
Madeleijn Perjos
Gävle triathlon p
Damer
Kvinna
1983
673
Jesper Söderbäck
Hudik Triathlon
Herrar
Man
1987
730
Maria Holknekt
Lerviken SF
Damer
Kvinna
1968
672
Franck Tétard
Team Simcoachen
Herrar
Man
1973
729
Åsa Nilsson
Östersund triathlon
Damer
Kvinna
1988
671
Magnus Pålsson
Morakniv triathlon
Herrar
Man
1976
670
Ulf Arenlind
CSK Ludvika
Herrar
Man
1964
669
Jens Lindow
Falu SS Triathlon
Herrar
Man
1972
728
Marina Sandgren
IFK Mora SK
Damer
Kvinna
1983
668
Hampus Lindkvist
Åre
Herrar
Man
1988
667
Martin Bratt
Mora CK
Herrar
Man
1977
727
Agnes Bratt
Bromma
Damer
Kvinna
1981
666
Nicklas Eriksson
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
665
Kim Andersson
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
664
Johan Sjösten
Höglandets Triathlon
Herrar
Man
1969
663
Joakim Nordqvist
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
662
Lukas Broman
Gävle
Herrar
Man
1990
661
Johannes Rosin
CSK Ludvika Triathlon
Herrar
Man
1990
726
Nathalie Westlund
Vaxholm
Damer
Kvinna
1969
660
Erik Sjöberg
Consell
Herrar
Man
1986
659
henrik ivarsson
Väsby Triathlon
Herrar
Man
1969
658
Andreas Ersbjörs
CSI NORDIC AB
Herrar
Man
1989
725
Malin Göthberg
Health by MG
Damer
Kvinna
1989
657
Björn Åberg
vadstena
Herrar
Man
1988
656
laurent soufflet
Mora CK
Herrar
Man
1992
655
Emil Norberg
Säter
Herrar
Man
1989
654
Jocke Andersson
Serpentin swim club
Herrar
Man
1970
653
Fredrik Marken
Östersund triathlon
Herrar
Man
1968
652
Tom van Ommeren
Uppsala
Herrar
Man
1981
651
Martin Sjunnestrand
Väsby ss Triathlon
Herrar
Man
1983
724
Linda Steiner
Colting Borssén triathlonklubb
Damer
Kvinna
1976
650
Karl Ehrengren
Västerås ck
Herrar
Man
1970
649
Lennart Peterson
3City Triathlon
Herrar
Man
1964
648
Lars Gustafsson
Örebro AIK Tristhlon
Herrar
Man
1969
647
Peter Axelsson
Torsång
Herrar
Man
1967
723
Ella Georgsson
Högbo GIF
Damer
Kvinna
2001
646
Torbjörn Georgsson
Högbo GIF
Herrar
Man
1974
645
Hans Hedvall
Lindesberg
Herrar
Man
1978
644
Mikael Eriksson
Årsta
Herrar
Man
1986
643
Johnny Segelström
Valbo bil och däck
Herrar
Man
1984
642
Gustav Danielsson
Umara sports club
Herrar
Man
1982
722
Sara Danielsson
Umara Sports Club
Damer
Kvinna
1987
721
Oleana Hedman
Mora
Damer
Kvinna
1984
641
Marcel Schoolenberg
Triathlon Vereniging Krimpenerwaard
Herrar
Man
1973
640
David Pucek Zaremba
Saltarö joggers
Herrar
Man
1978
639
- -
-
Herrar
720
- -
-
Damer
719
- -
-
Damer
638
- -
-
Herrar
637
- -
-
Herrar
636
- -
-
Herrar
635
- -
-
Herrar
634
- -
-
Herrar
633
- -
-
Herrar
632
- -
-
Herrar
718
- -
-
Damer
631
- -
-
Herrar
630
- -
-
Herrar
629
- -
-
Herrar
628
- -
-
Herrar
627
- -
-
Herrar
626
- -
-
Herrar
717
- -
-
Damer
625
- -
-
Herrar
624
- -
-
Herrar
623
- -
-
Herrar
716
- -
-
Damer
622
- -
-
Herrar
621
- -
-
Herrar
620
- -
-
Herrar
619
- -
-
Herrar
715
- -
-
Damer
618
- -
-
Herrar
617
- -
-
Herrar
616
- -
-
Herrar
615
- -
-
Herrar
Till anmälan för Olympisk - Motionsklass